WooCommerce Anti Fraud 5.8.1 - en to sr translation catalogue (354 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Anti Fraud
sr: ВооЦоммерце против превара

note: Description of the plugin
en: Score each of your transactions, checking for possible fraud, using a set of advanced scoring rules.
sr: Оцените сваку своју трансакцију, проверавајући могућу превару, користећи скуп напредних правила за бодовање.

note: Author of the plugin
en: OPMC Australia Pty Ltd
sr: ОПМЦ Аустралиа Пти Лтд

en: Anti Fraud - Admin Notice
sr: Борба против превара – обавештење администратора

en: Admin notification about an order.
sr: Обавештење администратора о поруџбини.

en: Fraud notification for order #{order_id}
sr: Обавештење о превари за поруџбину #{order_id}

en: Antifraud paypal verification
sr: Антифрауд паипал верификација

en: Check pending order fraud risk score
sr: Проверите оцену ризика од преваре на чекању

en: Fraud check done.
sr: Провера преваре је обављена.

en: MaxMind Risk Score
sr: МакМинд оцена ризика

en: Hide details
sr: Сакриј детаље

en: Show fraud risk details
sr: Прикажи детаље ризика од преваре

en: Fraud Risk
sr: Ризик од преваре

en: This order is currently in queue for a fraud check.
sr: Ова наруџбина је тренутно у реду за проверу преваре.

en: Cancel fraud check queue
sr: Откажите ред за проверу преваре

en: Calculate Fraud Risk
sr: Израчунајте ризик од преваре

en: Anti Fraud - PayPal verification
sr: Анти Фрауд - ПаиПал верификација

en: Notice about PayPal verification.
sr: Обавештење о ПаиПал верификацији.

en: PayPal Verification notification of order #{order_id}
sr: Обавештење о ПаиПал верификацији поруџбине #{order_id

en: No fraud checking has been done on this order yet.
sr: За ову наруџбу још увек није извршена провера преваре.

en: Low Risk
sr: Низак ризик

en: Medium Risk
sr: Средњи ризик

en: High Risk
sr: Висок ризик

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted email.
sr: Провере за превару поруџбина су прескочене због е-поште са беле листе.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted customer IPs.
sr: Провере за превару поруџбина су прескочене због ИП адреса клијената са беле листе.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted user role.
sr: Провере за превару поруџбина су прескочене због улоге корисника са беле листе.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted payment method.
sr: Провере за превару наруџбине су прескочене због начина плаћања са беле листе.

en: Order fraud checks skipped due to user verified from Trust Swiftly.
sr: Провере за превару поруџбина су прескочене због корисника верификованог од стране Труст Свифтли.

en: User Email is Whitelisted.
sr: Имејл корисника је на белој листи.

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Max order limit reched from same IP.
sr: Максимално ограничење поруџбине преузето са исте ИП адресе.

en: Max Order Limit between time reached.
sr: Максимално ограничење поруџбине између достигнутог времена.

en: Anti Fraud
sr: За борбу против превара

en: General Settings
sr: Општа подешавања

en: Rules
sr: Правила

en: Blacklist Settings
sr: Подешавања црне листе

en: Email Alerts
sr: Обавештења е-поштом

en: Paypal Settings
sr: Паипал подешавања

en: MinFraud Settings
sr: МинФрауд Сеттингс

en: MinFraud Insights Settings
sr: Подешавања МинФрауд Инсигхтс

en: MinFraud Factors Settings
sr: МинФрауд Фацторс Сеттингс

en: Trust Swiftly Settings
sr: Верујте Свифтли подешавањима

en: reCAPTCHA
sr: реЦАПТЦХА

en: Need Support?
sr: Потребна вам је подршка?

en: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> is a paid, external service that uses AI to verify the identity and payment of a customer. By using <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> you can decrease fraud by automatically verifying their information and later use the data to win any dispute cases. To sign up for Trust Swiftly, click this link: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trustswiftly.com</a><hr/>
sr: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Труст Свифтли</a> је плаћена спољна услуга која користи вештачку интелигенцију за верификацију идентитета и плаћање купац. Коришћењем<a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Труст Свифтли</a> можете да смањите превару тако што ћете аутоматски верификовати њихове информације и касније користити податке за победити у свим спорним случајевима. Да бисте се пријавили за Труст Свифтли, кликните на ову везу: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trustswiftly.com</a><hr/>

en: Trust Swiftly Enable/Disable
sr: Омогући/онемогући брзо поверење

en: Enable Trust Swiftly
sr: Омогућите брзо поверење

en: API Key
sr: АПИ кључ

en: Base URL
sr: Основни УРЛ

en: Enter in your Trust Swiftly site URL i.e https://example.trustswiftly.com
sr: Унесите УРЛ свог сајта Труст Свифтли, тј. https://example.trustswiftly.com

en: Verification Method
sr: Верифицатион Метход

en: Verification Template
sr: Верифицатион Темплате

en: Select a verification method defined such as ID and Selfie. A Verification Template should be set on Trust Swiftly.
sr: Изаберите дефинисани метод верификације као што су ИД и Селфи. Предложак за верификацију треба да буде подешен на „Брзо поверење“.

en: When To Verify
sr: Када проверити

en: Select when customers should verify their identity.
sr: Изаберите када клијенти треба да верификују свој идентитет.

en: Select Threshold Weight
sr: Изаберите граничну тежину

en: If the risk score exceed threshold value which is set here, then the customer needs to be verified with Trust Swiftly.
sr: Ако оцена ризика премашује граничну вредност која је овде постављена, клијент треба да буде верификован са Труст Свифтли.

en: MaxMind minFraud Settings
sr: МакМинд минФрауд Сеттингс

en: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >MaxMind minFraud</a> is a paid, external service that uses machine learning to detect potential fraud transactions. By using <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >minFraud</a> you can potentially detect more fraudulent transactions.<br/>To sign up to MaxMind minFraud, click this link: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>
sr: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >МакМинд минФрауд</а> је плаћена, екстерна услуга која користи машинско учење за откривање потенцијалних трансакција преваре. Коришћењем <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >минФрауд</а> потенцијално можете открити више лажних трансакција.<бр/>Да бисте се пријавили за МакМинд минФрауд, кликните ова веза: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>

en: Enable/Disable
sr: Омогући онемогући

en: Enable MaxMind minFraud Integration
sr: Омогућите интеграцију МакМинд минФрауд

en: Device Tracking
sr: Праћење уређаја

en: Detect if a person uses the same device but changes proxies while they are placing multiple orders from your website
sr: Откријте да ли особа користи исти уређај, али мења проксије док даје више поруџбина са ваше веб локације

en: MaxMind Account ID
sr: ИД МакМинд налога

en: Enter your MaxMind account ID here.  If you don&apos;t have an account, please sign up at <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a>.
sr: Овде унесите ИД свог МакМинд налога. Ако немате налог, пријавите се на <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a>.

en: MaxMind License Key
sr: МакМинд лиценцни кључ

en: Enter the license key provided by MaxMind here.
sr: Овде унесите лиценцни кључ који је обезбедио МакМинд.

en: Does IP Address Match Location?
sr: Да ли се ИП адреса подудара са локацијом?

en: Enable it to identify that customer's physical location matches the location provided by IP address.
sr: Омогућите га да бисте идентификовали да физичка локација клијента одговара локацији коју даје ИП адреса.

en: Rule Weight
sr: Тежина правила

en: Threshold Settings
sr: Подешавања прага

en: Threshold minFraud Risk Score
sr: Праг минФрауд Риск Сцоре

en: If the risk score returned by the minFraud system exceeds this number, the transaction will be considered potentially fraudulent and will contribute to the overall fraud score calculation.  If the risk score from minFraud is lower than this threshold, it will not contribute to the overall fraud score.
sr: Ако оцена ризика коју враћа систем минФрауд премашује овај број, трансакција ће се сматрати потенцијално лажном и допринеће укупном израчунавању резултата преваре. Ако је оцена ризика од минФрауд нижа од овог прага, то неће допринети укупном резултату преваре.

en: minFraud Rule Weight
sr: минФрауд Руле Веигхт

en: If the minFraud risk score exceeds the threshold set above, this weight will be applied to the overall risk score.  By adjusting this, you can balance the minFraud value against the other rules-based calculations in the plugin.
sr: Ако минФрауд скор ризика премашује праг постављен изнад, ова тежина ће се применити на укупну оцену ризика. Подешавањем овога, можете уравнотежити вредност минФрауд у односу на друге прорачуне засноване на правилима у додатку.

en: Enable MaxMind minFraud Insights Integration
sr: Омогућите интеграцију МакМинд минФрауд Инсигхтс

en: Threshold minFraud Insights Risk Score
sr: Праг минФрауд Инсигхтс Риск Сцоре

en: minFraud Insights Rule Weight
sr: минФрауд Инсигхтс Руле Веигхт

en: Enable MaxMind minFraud Factors Integration
sr: Омогућите МакМинд минФрауд Фацторс Интегратион

en: Threshold minFraud Factors Risk Score
sr: Праг минФрауд Фацторс Риск Сцоре

en: minFraud Factors Rule Weight
sr: минФрауд Фацторс Руле Веигхт

en: Support for the Anti-Fraud Plugin
sr: Подршка за додатак против превара

en: Facing an Issue with the plugin?
sr: Суочавате се са проблемом са додатком?

en: Contact Our Support
sr: Контактирајте нашу подршку

en: If you have any issues or feedback about Anti-Fraud plugin, we would love to here from you!
sr: Ако имате било каквих проблема или повратних информација о додатку за борбу против превара, волели бисмо да вам пошаљемо овде!

en: Love our Plugin?
sr: Свиђа вам се наш додатак?

en: Leave Us a Review!
sr: Оставите нам рецензију!

en: Your positive reviews are always encouraging!
sr: Ваше позитивне критике су увек охрабрујуће!

en: Google reCAPTCHA Settings
sr: Подешавања Гоогле реЦАПТЦХА

en: Click <a href="https://www.google.com/recaptcha/admin" target="_blank">here</a> to register.
    								Activating reCAPTCHA will enable the service on your Checkout page, which is an effective means of reducing spam orders, particularly from velocity attacks ie. where spammers try multiple credit cards to test their validity.   If you continue to experience a high volume of spam orders after enabling this setting, please contact our Support team (<a href="mailto:support@opmc.biz" target="_top">support@opmc.biz</a>) .<hr/>
sr: Кликните  <a href="https://www.google.com/recaptcha/admin" target="_blank">овде</а> да бисте се регистровали.
    								Активирање реЦАПТЦХА ће омогућити услугу на вашој страници за плаћање, што је ефикасно средство за смањење нежељених поруџбина, посебно због брзих напада, тј. где пошиљаоци нежељене поште испробавају више кредитних картица да би проверили њихову валидност. Ако и даље имате велики број нежељених поруџбина након омогућавања овог подешавања, контактирајте наш тим за подршку (<a href="mailto:support@opmc.biz" target="_top">support@opmc.biz</a>) .<hr/>

en: Enable reCAPTCHA
sr: Омогућите реЦАПТЦХА

en: Enable reCAPTCHA on checkout page<br/>
sr: Омогућите реЦАПТЦХА на страници за плаћање<br/>

en: Enable v2 reCAPTCHA
sr: Омогући в2 реЦАПТЦХА

en: Enable v2 reCAPTCHA<br/>
sr: Омогући в2 реЦАПТЦХА<br/>

en: Enable v3 reCAPTCHA
sr: Омогући в3 реЦАПТЦХА

en: Enable v3 reCAPTCHA<br/>
sr: Омогући в3 реЦАПТЦХА<br/>

en: v2 Site Key
sr: в2 Кључ локације

en: Enter v2 Site Key
sr: Унесите в2 кључ локације

en: v2 Secret Key
sr: в2 Тајни кључ

en: Enter v2 Secret Key
sr: Унесите тајни кључ в2

en: v3 Site Key
sr: в3 Кључ локације

en: Enter v3 Site Key
sr: Унесите в3 кључ локације

en: v3 Secret Key
sr: в3 Тајни кључ

en: Enter v3 Secret Key
sr: Унесите тајни кључ в3

en: Alerts
sr: Алертс

en: Get alerts about suspected fraudulent activities <hr/>
sr: Добијајте упозорења о сумњивим активностима на превару <hr/>

en: Activate Email Alerts for Admin
sr: Активирајте обавештења путем е-поште за администратора

en: Enable to receive fraud alerts on admin email address when risk-score exceeds value set in Email Notification Score.
sr: Омогућите примање упозорења о превари на адресу е-поште администратора када оцена ризика премаши вредност постављену у Оцени обавештења е-поштом.

en: Additional Address(es) to Notify
sr: Додатне адресе за обавештење

en: Add additional email address(es) you want to be notified upon exceeding Risk-score. Press “Comma”, TAB or ENTER button for the next entry.
sr: Додајте додатне адресе е-поште за које желите да будете обавештени када премашите оцену ризика. Притисните дугме „Зарез“, ТАБ или ЕНТЕР за следећи унос.

en: Email Notification Score
sr: Оцена обавештења путем е-поште

en: Risk scores that meet or exceed this value will trigger email alerts to your specified email addresses.
sr: Оцене ризика које испуњавају или премашују ову вредност ће покренути обавештења путем е-поште на наведене адресе е-поште.

en: Blacklist
sr: Црна листа

en: WooCommerce Anti-Fraud allows you to create a list of email addresses as well as a list of IP addresses that will always be marked as potential fraud transactions.
sr: ВооЦоммерце Анти-Фрауд вам омогућава да направите листу адреса е-поште, као и листу ИП адреса које ће увек бити означене као потенцијалне трансакције преваре.

en: Email Blacklisting
sr: Црна листа е-поште

en: Email Blacklist
sr: Црна листа е-поште

en: Enable the email blacklist function to block emails captured by WooCommerce Anti-fraud rules.
sr: Омогућите функцију црне листе е-поште да блокирате е-пошту заробљене према правилима ВооЦоммерце за борбу против превара.

en: Automatic Blacklisting
sr: Аутоматско стављање на црну листу

en: Add email addresses of orders reported with a high risk of fraud to blacklist automatically.
sr: Аутоматски додајте адресе е-поште пријављених са високим ризиком од преваре на црну листу.

en: Blocked Email Addresses
sr: Блокиране адресе е-поште

en: The email addresses listed in the text area will be considered unsafe. You can also add or remove emails manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
sr: Адресе е-поште наведене у области за текст сматраће се небезбедним. Овде можете и ручно додати или уклонити е-поруке. Откуцајте “,” или притисните дугме ТАБ/ЕНТЕР за следећи унос. Додајте групно имејлове одвајајући их зарезом или размаком.

en: IP Blacklisting
sr: ИП црна листа

en: IP Blacklist
sr: ИП црна листа

en: Enable the IP blacklist function
sr: Омогућите функцију ИП црне листе

en: Enable the IP blacklist function to block IP addresses with high risk of frauds.
sr: Омогућите функцију ИП црне листе да блокирате ИП адресе са високим ризиком од преваре.

en: Blocked IP Addresses
sr: Блокиране ИП адресе

en: The IP addresses listed in the text area will be considered unsafe.  You can also add or remove IP addresses manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add IPs in bulk separating them by either comma or space.
sr: ИП адресе наведене у области за текст сматраће се небезбедним. Овде такође можете ручно додати или уклонити ИП адресе. Откуцајте “,” или притисните дугме ТАБ/ЕНТЕР за следећи унос. Додајте ИП адресе групно одвајајући их зарезом или размаком.

en: These settings are specific to Paypal Payment Gateway. This means, when the customer use their Paypal account for making payment for their orders, then these rules come into action.<hr/>
sr: Ова подешавања су специфична за Паипал Паимент Гатеваи. То значи да када корисник користи свој Паипал налог за плаћање својих поруџбина, ова правила ступају на снагу.<hr/>

en: Select to enable Paypal verification
sr: Изаберите да бисте омогућили Паипал верификацију

en: Block Downloads
sr: Блокирај преузимања

en: Prevent digital downloads if verification failed or still processing
sr: Спречите дигитална преузимања ако верификација није успела или се још увек обрађује

en: Verification Retry
sr: Поновите верификацију

en: Number of days that have to pass before sending another email if the order is still waiting for verification
sr: Број дана који морају да прођу пре него што пошаљете другу е-пошту ако поруџбина још увек чека на верификацију

en: Auto Cancellation Days
sr: Дани аутоматског отказивања

en: Orders that are not verified within the given number of days will be automatically cancelled
sr: Поруџбине које нису верификоване у датом броју дана биће аутоматски отказане

en: Paypal verified addresses
sr: Паипал верификоване адресе

en: Verified email addresses
sr: Верификоване адресе е-поште

en: Email Template
sr: Шаблон е-поште

en: Configure the email template below. The following tags can be embedded in the template fields:<br/><br/><b>{site_title}</b> - replaced with the Wordpress Site Title<br/><b>{site_email}</b> - replaced with the Wordpress site admin email address
sr: Конфигуришите шаблон е-поште испод. Следеће ознаке могу да се уграде у поља шаблона:<br/><br/><b>{site_title}</b> – замењено је Вордпресс насловом сајта<br/><b>{site_email}</b> - замењено адресом е-поште администратора Вордпресс сајта

en: Email Type
sr: Врста е-поште

en: Emails can be sent either as plain text or HTML
sr: Е-поруке се могу слати као обичан текст или HTML

en: The subject of the email that will be sent to the purchaser
sr: Предмет е-поште који ће бити послат купцу

en: [{site_title}] Confirm your PayPal email address
sr: [{site_title}]  Потврдите своју ПаиПал адресу е-поште

en: Email body
sr: Тело е-поште

en: Enter the body of the email to be sent to the purchaser in the text area below:
sr: Унесите тело е-поруке која ће бити послата купцу у текстуално поље испод:

en: Hi!We have received your order on {site_title}, but to complete we have to verify your PayPal email address.If you havent made or authorized any purchase, please, contact PayPal support service immediately,and email us to {site_email} for having your money back.
sr: Здраво! Примили смо вашу поруџбину на  {site_title}, али да бисмо завршили морамо да верификујемо вашу ПаиПал адресу е-поште. Ако нисте обавили или овластили било какву куповину, одмах контактирајте ПаиПал службу за подршку и пошаљите нам е-поруку на {site_email}  јер сте ваш новац назад.

en: General behaviours of the Anti Fraud plugin are configured on this page.<hr/>
sr: Опште понашање додатка Анти Фрауд је конфигурисано на овој страници.<hr/>

en: Set Risk Thresholds
sr: Поставите прагове ризика

en: There are three risk thresholds.  Low, Medium and High.   In this section you can define where the boundary point between those thresholds.   The maximum risk score is 100, the minimum is 0.<br/>
sr: Постоје три прага ризика. Ниска, средња и висока. У овом одељку можете дефинисати где је гранична тачка између тих прагова. Максимална оцена ризика је 100, минимална 0.<br/>

en: There are three risk thresholds: Low, Medium and High. In this section, you can define where the boundary point between those thresholds. The maximum risk score is 100, the minimum is 0. Orders are considered Low, Medium, and High Risk Orders based on these values.
sr: Постоје три прага ризика: низак, средњи и висок. У овом одељку можете дефинисати где је гранична тачка између тих прагова. Максимални резултат ризика је 100, минимални 0. Налози се сматрају налозима ниског, средњег и високог ризика на основу ових вредности.

en: Medium Risk threshold
sr: Средњи праг ризика

en: The threshold between Low and Medium Risk Score. Move the left handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Low and Medium-Risk orders. Risk Score less than this value is Low-Risk order and a greater value is the starting point of Medium Risk Orders.
sr: Праг између ниског и средњег резултата ризика. Померите леву ручку на клизач или ажурирајте вредност у текстуалном пољу да бисте поставили границу између налога ниског и средњег ризика. Оцена ризика мања од ове вредности је налог ниског ризика, а већа вредност је почетна тачка налога средњег ризика.

en: High Risk threshold
sr: Праг високог ризика

en: This is a threshold between Medium and High-Risk Score. Slide the right handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Medium and High-Risk orders. Risk Score less than this value is the end point of Medium-Risk order and a greater value is High-Risk order.
sr: Ово је праг између средњег и високог ризика. Померите десну ручку на клизач или ажурирајте вредност у текстуалном пољу да бисте поставили границу између налога средњег и високог ризика. Оцена ризика мања од ове вредности је крајња тачка налога средњег ризика, а већа вредност је налога високог ризика.

en: Enable debug logging
sr: Омогућите евиденцију отклањања грешака

en: Pre-Purchase Assessment
sr: Процена пре куповине

en: Evaluate customers before making the actual payment.  If the fraud score reaches a high-risk order range before making payment, the customer order will be denied in advance, and a custom message appears on the checkout page explaining buyer the reason for denial.
sr: Процените купце пре него што извршите стварну уплату. Ако оцена преваре достигне опсег поруџбине високог ризика пре плаћања, поруџбина купца ће бити одбијена унапред, а прилагођена порука се појављује на страници за наплату која објашњава купцу разлог одбијања.

en: Pre-Payment Checking
sr: Провера унапред плаћања

en: Enable pre-payment checking to assess fraud before making payment and block buyers with high fraud risk from placing any order and notify them via alert message.
sr: Омогућите проверу унапред плаћања да процените превару пре плаћања и блокирајте купце са високим ризиком од преваре да дају било коју поруџбину и обавестите их путем поруке упозорења.

en: Notification message for Blocked users
sr: Порука са обавештењем за блокиране кориснике

en: Website Administrator does not allow you to place this order. Please contact our support team. Sorry for any inconvenience.
sr: Администратор веб локације вам не дозвољава да пошаљете ову поруџбину. Молимо контактирајте наш тим за подршку. Жао због неугодности.

en: Adds a custom alert message for blocked users on Pre-Payment Check. This message will be shown to the user on the checkout page while they attempt to pay.
sr: Додаје прилагођену поруку упозорења за блокиране кориснике на чеку унапред плаћања. Ова порука ће бити приказана кориснику на страници за плаћање док покушава да плати.

en: Change Order Status based on Risk Score
sr: Промените статус налога на основу оцене ризика

en: Updates order status to cancel and/or on-hold when order passes a certain Risk Score threshold.
sr: Ажурира статус поруџбине да се откаже и/или стави на чекање када налог пређе одређени праг оцене ризика.

en: Update Order Status based on Fraud Score
sr: Ажурирајте статус поруџбине на основу оцене преваре

en: Enable to cancel and/or put orders on hold based on Risk Score.
sr: Омогућите отказивање и/или стављање налога на чекање на основу оцене ризика.

en: Weighting to Cancel Order
sr: Пондерисање за отказивање поруџбине

en: Orders with a score equal to or greater than this value will be automatically cancelled. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
sr: Поруџбине са резултатом једнаким или већим од ове вредности биће аутоматски отказане. <br/> Да бисте га онемогућили, померите клизач до крајње леве стране или изаберите 0.

en: Weighting to put Order On-hold
sr: Пондерисање за стављање налога на чекање

en: Orders with a score equal to or greater than this number will be automatically set on hold. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
sr: Поруџбине са резултатом једнаким или већим од овог броја биће аутоматски постављене на чекање. <br/> Да бисте га онемогућили, померите клизач до крајње леве стране или изаберите 0.

en: Whitelist Payment Methods
sr: Беле листе начина плаћања

en: Payments made via the whitelisted payment methods will bypass anti-fraud’s rule to change order status based on risk score.
sr: Плаћања извршена путем метода плаћања са беле листе ће заобићи правило против превара за промену статуса поруџбине на основу оцене ризика.

en: Enable Whitelisting of Payment Methods
sr: Омогући стављање на белу листу метода плаћања

en: Enable to add payment methods to the whitelist.
sr: Омогућите додавање начина плаћања на белу листу.

en: Select Payment Methods to be Whitelisted
sr: Изаберите Начини плаћања да бисте били на белој листи

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click multiple payment methods to whitelist and scroll down to select more payment methods
sr: Притисните тастер „Цтрл“ или „Цомманд“ и кликните на више начина плаћања да бисте поставили белу листу и померили се надоле да бисте изабрали више начина плаћања

en: User Roles Whitelisting
sr: Беле листе корисничких улога

en: Filter accounts with different user roles to bypass Anti-fraud scoring system.
sr: Филтрирајте налоге са различитим корисничким улогама да бисте заобишли систем бодовања против превара.

en: Enable Whitelisting of User Roles
sr: Омогући белу листу корисничких улога

en: Enable it to activate whitelisting of User Roles.
sr: Омогућите га да бисте активирали белу листу корисничких улога.

en: Select User Roles to be Whitelisted
sr: Изаберите Корисничке улоге које ће бити на белој листи

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click one or multiple user roles to whitelist. Scroll up/down to select and see more user roles if any.
sr: Притисните тастер „Цтрл“ или „Цомманд“ и кликните на једну или више корисничких улога на белу листу. Померите се горе/доле да бисте изабрали и видели више корисничких улога ако их има.

en: Select roles
sr: Изаберите улоге

en: Whitelisted Emails
sr: Имејлови са беле листе

en: List of Emails whitelitsted. Add emails manullay to make whitlist. Unblocked emails also added to this list.
sr: Листа имејлова на белој листи. Додајте е-поруке мануллаи да бисте направили белу листу. На ову листу су додате и деблокиране е-поруке.

en: Email Whitelist
sr: Бела листа е-поште

en: Enter any email you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new email. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
sr: Унесите било коју адресу е-поште коју желите да буде на белој листи. Притисните „Таб“ или „Зарез“ након што унесете било коју нову е-пошту. Додајте групно имејлове одвајајући их зарезом или размаком.

en: Whitelisted IPs
sr: ИП адресе са беле листе

en: List of IPs whitelitsted. Add IPs manullay to make whitlist. Unblocked IPs also added to this list.
sr: Листа ИП адреса са беле листе. Додајте мануллаи ИП-ове да бисте направили белу листу. Деблокиране ИП адресе су такође додате на ову листу.

en: IPs Whitelist
sr: Бела листа ИП адреса

en: Enter any IPs you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new IPs. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
sr: Унесите све ИП адресе за које желите да буду на белој листи. Притисните „Таб“ или „Зарез“ након уноса нових ИП адреса. Додајте групно имејлове одвајајући их зарезом или размаком.

en: Auto Fraud Check For Existing Orders
sr: Аутоматска провера постојећих поруџбина

en: In this section, customers can enable this setting to check fraud for a previous order, when the Anti Fraud plugin is not installed and an order was placed within 7 days old.
sr: У овом одељку, корисници могу да омогуће ову поставку за проверу преваре за претходну поруџбину, када додатак против превара није инсталиран, а поруџбина је послата у року од 7 дана.

en: Enable Auto Fraud Check
sr: Омогућите аутоматску проверу преваре

en: Enable it to check fraud for a previous order, that orders, when the Antifraud plugin was not installed.
sr: Омогућите га да провери превару за претходну наруџбу, те налоге, када додатак Антифрауд није инсталиран.

en: No Of Days For Historical Orders Checks
sr: Број дана за провере историјских налога

en: The Merchant can enter the number of days for historical orders check. The default number of days is 7 days.
sr: Продавац може да унесе број дана за проверу историјских поруџбина. Подразумевани број дана је 7 дана.

en: Enable Debug Logging
sr: Омогућите евиденцију отклањања грешака

en: In this section, customers can enable this setting to create log file and it can seen from WooCommerce >> Status >> Log.
sr: У овом одељку, корисници могу да омогуће ову поставку за креирање датотеке евиденције и то могу да виде из ВооЦоммерце >> Статус >> Лог.

en: Enable Debug Log
sr: Омогући евиденцију отклањања грешака

en: Enable it to record the debugging data.
sr: Омогућите га да сними податке за отклањање грешака.

en: General Rules
sr: Општа правила

en: Each rule that is matched will add the configured &quot;Rule Weight&quot; value to the overall fraud score.  In this section you can configure general fraud detection rules.<hr/>
sr: Свако правило које се подудара ће додати конфигурисану &quot;Тежину правила &quot; вредност за укупни резултат преваре. У овом одељку можете конфигурисати општа правила за откривање превара. <hr/>

en: First Time Purchase Rules
sr: Правила прве куповине

en: Rule set for Buyers who are purchasing from your website for the first time.
sr: Постављено правило за купце који први пут купују на вашој веб локацији.

en: First Purchase on Website
sr: Прва куповина на веб локацији

en: Enable it to identify customers purchasing from your website for the first time.
sr: Омогућите га да бисте идентификовали клијенте који први пут купују са ваше веб локације.

en: First Purchase Rule Weight
sr: Тежина правила прве куповине

en: Re-Check First Orders in Processing State?
sr: Поново проверити прве поруџбине у стању обраде?

en: Enable it to perform first-order re-check on orders in processing state.
sr: Омогућите му да изврши поновну проверу првог налога за поруџбине у стању обраде.

en: IP, Billing and Shipping Address-based Rules
sr: Правила заснована на ИП адреси, фактурисању и адреси за испоруку

en: Rules set for identifying fraudulent orders triggering risks based on IP, billing and shipping addresses.
sr: Постављена правила за идентификацију лажних поруџбина које изазивају ризике на основу ИП адресе, фактурисања и адреса за испоруку.

en: Does Geo Location Match?
sr: Да ли се географска локација подудара?

en: Enable it to identify that customer's shipping/billing state matches the state provided by Geo Location.
sr: Омогућите га да бисте идентификовали да клијентово стање испоруке/наплате одговара стању које пружа Гео локација.

en: API Key for bigdatacloud.com
sr: АПИ кључ за бигдатацлоуд.цом

en: Don't have bigdatacloud.com account? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">Signup here</a><br/>Get 50K requests per month for free. Upgrade for more.
sr: Немате бигдатацлоуд.цом налог?<a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">Пријавите се овде</a><br/>Примајте 50.000 захтева месечно бесплатно. Надоградите за више.

en: You can use bigdatacloud.com to get accurate address via customer Lat and Long and its required to use geo location rule.
sr: Можете да користите бигдатацлоуд.цом да бисте добили тачну адресу преко корисника Лат и Лонг и потребно је да користите правило гео локације.

en: Are Billing and Shipping Addresses Same?
sr: Да ли су адресе за наплату и адресе за испоруку исте?

en: Enable to identify difference between billing and shipping addresses.
sr: Омогућите да бисте идентификовали разлику између адресе за обрачун и адресе за испоруку.

en: Enable Phone Number and Billing Country Check
sr: Омогућите проверу броја телефона и земље за обрачун

en: If you enable this rule, then it is highly recommended that you use a separate Phone Number Validation plugin to make sure your customers specify a correct international phone number format on the checkout page. Else, this rule will treat an invalid phone number as a risk.
sr: Ако омогућите ово правило, топло се препоручује да користите посебан додатак за проверу телефонског броја како бисте били сигурни да ваши клијенти наведу исправан формат међународног броја телефона на страници за плаћање. У супротном, ово правило ће третирати неважећи број телефона као ризик.

en: Weight of the single rule in the total calculation of risk.
sr: Тежина појединачног правила у укупном обрачуну ризика.

en: Is Customer behind Proxy or VPN?
sr: Да ли клијент стоји иза проксија или ВПН-а?

en: Check if the customer is behind either a proxy or a VPN
sr: Проверите да ли клијент стоји иза проксија или ВПН-а

en: Multiple Orders Attempts using Different Addresses from Same IP
sr: Покушаји вишеструких налога користећи различите адресе са исте ИП адресе

en: Rule to check buyer is ordering products using different addresses from the same IP over a certain period from your store.
sr: Правило за проверу купца је да наручујете производе користећи различите адресе са исте ИП адресе током одређеног периода из ваше продавнице.

en: Purchased from same IP but Different Customer Addresses?
sr: Купљено са исте ИП адресе, али са различитих адреса купаца?

en: Enable this rule to monitor if multiple orders with different billing or shipping addresses have originated from the same IP address. Make sure to set time span of checking.
sr: Омогућите ово правило да бисте надгледали да ли више поруџбина са различитим адресама за обрачун или испоруку потиче са исте ИП адресе. Обавезно подесите временски период провере.

en: Past Number of Days to Check
sr: Претходни број дана за проверу

en: The number of days in the past to check IP addresses and different physical addresses.
sr: Број дана у прошлости за проверу ИП адреса и различитих физичких адреса.

en: Origin Countries
sr: Земље порекла

en: International orders tend to have a higher fraud risk than orders that originate in your home country. Merchants often find that certain origin countries have a higher potential for fraud. These Rule sets help manage such risks.
sr: Међународне поруџбине обично имају већи ризик од преваре него поруџбине које потичу из ваше земље. Трговци често сматрају да одређене земље порекла имају већи потенцијал за превару. Ови скупови правила помажу у управљању таквим ризицима.

en: Is it International Order?
sr: Да ли је то међународни поредак?

en: Enable to check if the order originates from outside of your store's home country.
sr: Омогућите да проверите да ли поруџбина потиче из земље ван матичне земље ваше продавнице.

en: Is Order from High-Risk Country?
sr: Да ли је налог из ризичне земље?

en: Enable it to check if orders originate from unsafe countries. Select unsafe countries from the list below.
sr: Омогућите га да проверите да ли наруџбине потичу из несигурних земаља. Изаберите несигурне земље са листе испод.

en: Mark Unsafe Countries
sr: Означите Небезбедне земље

en: Press Ctrl or ⌘ key and select multiple countries that you think are unsafe for your area of service.
sr: Притисните тастер Цтрл или ⌘ и изаберите више земаља за које мислите да нису безбедне за вашу област услуге.

en: High-Risk Email Domains
sr: Високоризични домени е-поште

en: Merchants often find that certain email domains have a higher potential for fraud. These Rule sets will help you manage High-Risk Email Domains.<br/>Identify High-Risk Domains by manually adding such email domains to High-Risk Domain section and/or using QuickEmailVerification.com API key to make this operation automatic.
sr: Продавци често сматрају да одређени домени е-поште имају већи потенцијал за превару. Ови скупови правила ће вам помоћи да управљате високоризичним доменима е-поште.<br/>Идентификујте ризичне домене ручним додавањем таквих домена е-поште у одељак домен високог ризика и/или коришћењем КуицкЕмаилВерифицатион.цом АПИ кључа да бисте ову операцију учинили аутоматском.

en: Is Suspicious / High-Risk Email Domain?
sr: Да ли је сумњив/ризичан домен е-поште?

en: Enable it to check if customer's email address originates from any high-risk domain listed below and/or add API for “quickemailverification. com” for automatic checking
sr: Омогућите га да проверите да ли адреса е-поште клијента потиче са било ког домена високог ризика који је наведен у наставку и/или додајте АПИ за „брзу верификацију поште. цом” за аутоматску проверу

en: High-Risk Domains
sr: Домени високог ризика

en: Enter any email origin domains you consider to be high-risk. Press “Tab” or “Comma” after entering any new domain.
sr: Унесите све домене порекла е-поште за које сматрате да су високог ризика. Притисните „Таб“ или „Зарез“ након што унесете било који нови домен.

en: API Key for quickemailverification.com
sr: АПИ кључ за  quickemailverification.com

en: Don't have quickemailverification account? <a href="">Signup here</a><br/>Verify 50 emails for free. Upgrade if you want more
sr: Немате налог за брзу е-пошту? <a href="">Пријавите се овде</a><br/>Бесплатно проверите 50 имејлова. Надоградите ако желите више

en: You can use quickemailverification.com to get more accurate results for false email domain-related checks.
sr: Можете да користите куицкемаилверифицатион.цом да бисте добили тачније резултате за лажне провере домена е-поште.

en: Order Amounts and Attempts
sr: Износи налога и покушаји

en: The rules in this section are triggered based on defined order amounts and by counting attempted orders. You can also limit orders within a certain time frame. Orders with unusually high values, or customers who make an excessive number of transactions in a short period are more likely to be fraudulent.
sr: Правила у овом одељку се покрећу на основу дефинисаних износа налога и бројањем покушаја налога. Такође можете ограничити поруџбине у одређеном временском оквиру. Већа је вероватноћа да ће наруџбине са неуобичајено високим вредностима или клијенти који изврше превелик број трансакција у кратком периоду бити лажни.

en: Order Amount is Above Average?
sr: Износ поруџбине је изнад просека?

en: Check if order significantly exceeds the average order amount for your site. Set multiplier value to trigger this rule when order place is value times greater than an average order.
sr: Проверите да ли поруџбина значајно премашује просечан износ поруџбине за ваш сајт. Подесите вредност множитеља да бисте покренули ово правило када је вредност места поруџбине пута већа од просечне поруџбине.

en: Average Multiplier
sr: Авераге Мултиплиер

en: Enter the multiplier value to check amount over average transaction value that will trigger the rule (expressed as a multiplier). For example, if you want to limit orders that are 2 times greater than the average value of orders, set the multiplier value to 2.
sr: Унесите вредност множитеља да бисте проверили износ изнад просечне вредности трансакције која ће покренути правило (изражено као множилац). На пример, ако желите да ограничите поруџбине које су 2 пута веће од просечне вредности налога, подесите вредност множитеља на 2.

en: Order Exceeds Maximum Amount Limit?
sr: Наруџбина премашује ограничење максималног износа?

en: Enable this rule to confirm that the total amount of the order does not exceed maximum configured amount below.
sr: Омогућите ово правило да бисте потврдили да укупан износ поруџбине не прелази максимално конфигурисани износ испод.

en: Amount Limit ($)
sr: Ограничење износа ($)

en: Enter the maximum amount of purchase accepted in your store.
sr: Унесите максималан износ куповине који је прихваћен у вашој продавници.

en: Too many order attempts?
sr: Превише покушаја наручивања?

en: Enabling this rule allows you to limit number of orders per user within the time span configured below.
sr: Омогућавање овог правила вам омогућава да ограничите број поруџбина по кориснику у доле конфигурисаном временском периоду.

en: Time Span to Check (hours)
sr: Временски период за проверу (сати)

en: Enter number of hours you want to check
sr: Унесите број сати које желите да проверите

en: Maximum Allowed Number of Orders in Time Span?
sr: Максимални дозвољени број налога у временском распону?

en: Enter a total number of orders that a buyer can make in the specified time span.
sr: Унесите укупан број поруџбина које купац може да направи у наведеном временском периоду.

en: Limit Number of Orders between Time
sr: Ограничење броја налога између времена

en: Enabling this rule limits the number of orders to be placed within a certain period of the day.
sr: Омогућавање овог правила ограничава број поруџбина које се шаљу у одређеном периоду дана.

en: Start Time
sr: Почетно време

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify start time.
sr: Мора да буде по времену сервера. Проверите општа подешавања воо-а. У складу са тим одредите време почетка.

en: End Time
sr: Време завршетка

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify end time.
sr: Мора да буде по времену сервера. Проверите општа подешавања воо-а. Сходно томе, одредите време завршетка.

en: Maximum Allowed Number of Orders Between Time
sr: Максимални дозвољени број налога између времена

en: Enter maximum number of orders that can be placed during specified time span.
sr: Унесите максималан број поруџбина које се могу поставити током одређеног временског периода.

en: Low Risk Order
sr: Налог са ниским ризиком

en: Medium Risk Order
sr: Налог средњег ризика

en: High Risk Order
sr: Налог високог ризика

en: Disabled
sr: Онемогућено

en: No Importance
sr: Нема значаја

en: Moderate
sr: Умерено

en: High Importance
sr: Велика важност

en: Your Account Id or License Key could not be authenticated!!
sr: Ваш ИД налога или лиценцни кључ није могао бити аутентификован!!

en: Great, authenticated successfully!!
sr: Одлично, успешно потврђено!!

en: Your Quickemailverification API Key could not be authenticated!!
sr: Ваш АПИ кључ за Куицкемаилверифицатион није могао бити аутентификован!!

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully!!
sr: Одлично, брза верификација е-поште је успешно потврђена!!

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully but you don't have enough credit to use this service.
sr: Одлично, Куицкемаилверифицатион је успешно потврђена, али немате довољно кредита да користите ову услугу.

en: Great, bigdatacloud authenticated successfully!
sr: Одлично, бигдатацлоуд је успешно потврђен!

en: AntiFraud: Bigdatacloud credentials not authenticate or your quota limit has been exceeded!
sr: АнтиФрауд: Бигдатацлоуд акредитиви не потврђују аутентичност или је ваша граница квоте премашена!

en: Your Trust Swiftly API Key could not be authenticated!!
sr: Није могуће потврдити аутентичност вашег Труст Свифтли АПИ кључа!!

en: Your Trust Swiftly Base URL could not be validated!!
sr: Ваш УРЛ Труст Свифтли Басе није могао бити потврђен!!

en: Great, Trust Swiftly authenticated successfully!!
sr: Одлично, веродостојност Свифтли је успешно потврђена!!

en:  Please get verified with Trust Swiftly, and then try again.
sr:  Верификујте се са Труст Свифтли, а затим покушајте поново.

en: Sr No
sr: Ср бр

en: Name
sr: Име

en: Date
sr: Датум

en: Action
sr: поступак

en: Download
sr: Преузимање

note: translators: %s: learn more link
en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. <a href="%s" target="_blank">Learn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy.</a>
sr: Коришћењем овог проширења, можда чувате личне податке или делите податке са спољном услугом. <a href="%s" target="_blank">Сазнајте више о томе како ово функционише, укључујући и оно што бисте можда желели да укључите у своју политику приватности. </a>

en: Billing address does not match shipping address
sr: Адреса за обрачун не одговара адреси за испоруку

en: Ordered from a risk billing_method
sr: Наручено из ризичне биллинг_метход

en: Billing phone number does not match with Billing country
sr: Број телефона за обрачун се не подудара са земљом за обрачун

en: Ordered from a risk country
sr: Наручено из ризичне земље

en: Customer ordered from behind a proxy.
sr: Клијент је наручио иза проксија.

en: This is the customer's first order with this billing details.
sr: Ово је прва поруџбина купца са овим детаљима за обрачун.

en: Email is a known free email address.
sr: Е-пошта је позната бесплатна адреса е-поште.

en: Customer order geo location mismatches billing/shipping address.
sr: Гео локација наруџбине клијента не одговара адреси за обрачун/испоруку.

en: Order exceeds maximum amount.
sr: Поруџбина премашује максималан износ.

en: Order is an international order.
sr: Поредак је међународни поредак.

en: Customer IP address did not match given billing country.
sr: ИП адреса клијента не одговара датој земљи за обрачун.

en: IP address ordered with multiple order details in the past
sr: ИП адреса наручена са више детаља о поруџбини у прошлости

en: Score returned by Minfraud Factors exceeds the allowed value.
sr: Резултат који враћа Минфрауд Фацторс премашује дозвољену вредност.

en: Score returned by Minfraud Insights exceeds the allowed value.
sr: Резултат који враћа Минфрауд Инсигхтс премашује дозвољену вредност.

en: Score returned by Minfraud exceeds the allowed value.
sr: Резултат који је вратио Минфрауд премашује дозвољену вредност.

en: Email address is from a high-risk domain.
sr: Адреса е-поште је са домена високог ризика.

en: IP address ordered multiple orders in the last
sr: ИП адреса је наручила више поруџбина у последњој

note: translators: 1. order ID, 2. resik score.
en: An order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
sr: Поруџбина са ИД-ом #%1$s је добила оцену ризика од %2$s.

note: translators: 1. start of link, 2. end of link.
en: %1$sClick here to view the order.%2$s.
sr: %1$sКликните овде да видите поруџбину.%2$s.

note: translators: 1. start of link, 2. end of link.
en: %1$sClick here to verify the order.%2$s.
sr: %1$sКликните овде да потврдите поруџбину.%2$s.

en: Anti Fraud Dashboard
sr: Контролна табла против превара

en: Orders Detected
sr: Ордерс Детецтед

en: Needs Attention
sr: Неедс Аттентион

en: Recent Order Data
sr: Недавни подаци о поруџбини

en: Last 24 Hours Update
sr: Ажурирање за последња 24 сата

en: Total Transaction Amount
sr: Укупан износ трансакције

en: Total Number of Orders
sr: Укупан број поруџбина

en: Medium Risk Orders
sr: Налози средњег ризика

en: High-Risk Orders on Hold
sr: Налози високог ризика на чекању

en: Fraudulent Orders Cancelled
sr: Преварне поруџбине су отказане

en: High-Risk Net Transaction
sr: Нето трансакција високог ризика

en: Emails Blocked
sr: Имејлови су блокирани

en: Paypal Verification
sr: Паипал верификација

en: Spent
sr: Потрошено

en: Status
sr: Статус

en: Orders Breakdown
sr: Ордерс Бреакдовн

note: translators: 1. order ID, 2. resik score.
en: Hi there. Order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
sr: Здраво. Поруџбина са ИД-ом #%1$s је добила оцену ризика од %2$s.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Docs
sr: Доцс

note: translators: 1. start of link, 2. end of link.
en: In order to continue %1$s"Geo Location Match"%2$s service, our provider Bigdatacloud now requires you to sign up and get the api key. To obtain an api key you can %3$sregister here%4$s.
sr: Да бисте наставили услугу %1$s"Гео Лоцатион Матцх"%2$s, наш провајдер Бигдатацлоуд сада захтева да се региструјете и добијете АПИ кључ. Да бисте добили АПИ кључ, можете %3$sрегистровати се овде%4$s.

en: This email id is blocked.
sr: Овај имејл ИД је блокиран.

en: This IP Address is blocked.
sr: Ова ИП адреса је блокирана.

note: translators: %s: order time span
en: You have reached maximum number of allowed orders in %d hours. Please try again later.
sr: Достигли сте максималан број дозвољених поруџбина за %д сати. Покушајте поново касније.

note: translators: 1. start of link, 2. end of link.
en: Please consider enabling reCaptcha in the Anti Fraud plugin %1$ssettings%2$s to help prevent Velocity attacks.
sr: Размислите о омогућавању реЦаптцха у додатку за борбу против преваре %1$sсеттингс%2$s да бисте спречили нападе Велоцити.

en: This email id is blocked
sr: Овај имејл ИД је блокиран

en: Unblock
sr: Деблокирај

note: translators: 1. start of link, 2. end of link.
en: Please install and activate %1$sWooCommerce%2$s in order for the WooCommerce Anti Fraud extension to work!
sr: Инсталирајте и активирајте %1$sВооЦоммерце%2$s да би проширење ВооЦоммерце Анти Фрауд функционисало!

en: Invalid recaptcha.
sr: Неважећа рецаптцха.

en: You are not a human, please refresh page.
sr: Ви нисте човек, освежите страницу.

en: Could not get response from recaptcha server, please refresh page.
sr: Није могуће добити одговор од рецаптцха сервера, освежите страницу.

en: Recaptcha not responding, please refresh page.
sr: Рецаптцха не одговара, освежите страницу.

en: PayPal Verification Done.
sr: ПаиПал верификација је завршена.

en: Captcha
sr: Цаптцха

en: Recaptcha is a required field.
sr: Рецаптцха је обавезно поље.

en: Could not get response from recaptcha server.
sr: Није могуће добити одговор од рецаптцха сервера.

en: Could not verify request.
sr: Верификација захтева није успела.

en: Fraud Action
sr: Фрауд Ацтион

en: Fraud Check
sr: Провера преваре

en: Processing..
sr: Обрада..
