WooCommerce Anti Fraud 5.8.1 - en to uk translation catalogue (352 entries)

en:  Please get verified with Trust Swiftly, and then try again.
uk:  Будь ласка, швидко перевіряйте довіру, а потім повторіть спробу.

en: %1$sClick here to verify the order.%2$s.
uk: %1$sНатисніть тут, щоб підтвердити замовлення.%2$s.

en: %1$sClick here to view the order.%2$s.
uk: %1$sНатисніть тут, щоб переглянути замовлення.%2$s.

en: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >MaxMind minFraud</a> is a paid, external service that uses machine learning to detect potential fraud transactions. By using <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >minFraud</a> you can potentially detect more fraudulent transactions.<br/>To sign up to MaxMind minFraud, click this link: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>
uk: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> maxmind minfraud </a> - це оплачувана зовнішня послуга, яка використовує машинне навчання для виявлення потенційних транзакцій шахрайства. Використовуючи <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> minfraud </a> Ви потенційно можете виявити більше шахрайських транзакцій. <br/> Щоб підписатися на MaxMind Minfraud, натисніть Це посилання: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> https://maxmind.com </a> <hr/>

en: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> is a paid, external service that uses AI to verify the identity and payment of a customer. By using <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> you can decrease fraud by automatically verifying their information and later use the data to win any dispute cases. To sign up for Trust Swiftly, click this link: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trustswiftly.com</a><hr/>
uk: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> довіра швидко </a> - це оплачувана зовнішня послуга, яка використовує AI для підтвердження ідентичності та оплати замовник. Використовуючи <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> довіра швидко </a> Ви можете зменшити шахрай виграти будь -які випадки суперечки. Щоб швидко зареєструватися на довіру, натисніть на це посилання: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> trustswiftly.com </a> <hr/>>

en: API Key
uk: Ключ API

en: API Key for bigdatacloud.com
uk: Ключ API для bigdatacloud.com

en: API Key for quickemailverification.com
uk: Ключ API для QuickeMailVerification.com

en: Action
uk: Дія

en: Activate Email Alerts for Admin
uk: Активуйте сповіщення електронної пошти для адміністратора

en: Add additional email address(es) you want to be notified upon exceeding Risk-score. Press “Comma”, TAB or ENTER button for the next entry.
uk: Додайте додаткові адреси електронної пошти, які ви хочете повідомити про перевищення оцінки ризику. Натисніть "Comma", вкладка або кнопка введіть для наступного запису.

en: Add email addresses of orders reported with a high risk of fraud to blacklist automatically.
uk: Додайте електронні адреси замовлень, повідомлених з високим ризиком шахрайства автоматично до чорного списку.

en: Additional Address(es) to Notify
uk: Додаткові адреси для сповіщення

en: Adds a custom alert message for blocked users on Pre-Payment Check. This message will be shown to the user on the checkout page while they attempt to pay.
uk: Додає власне повідомлення про сповіщення для заблокованих користувачів під час перевірки попереднього платежу. Це повідомлення буде показано користувачеві на сторінці оформлення замовлення, поки вони намагаються платити.

en: Admin notification about an order.
uk: Повідомлення адміністратора про замовлення.

en: Alerts
uk: Попередження

en: Amount Limit ($)
uk: Обмеження суми ($)

en: An order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
uk: Замовлення з ідентифікатором #%1$s отримало показник ризику %2$s.

en: Anti Fraud
uk: Проти шахрайства

en: Anti Fraud - Admin Notice
uk: Проти шахрайства - повідомлення адміністратора

en: Anti Fraud - PayPal verification
uk: Анти -шахрай - перевірка PayPal

en: Anti Fraud Dashboard
uk: Інформаційна панель проти шахрайства

en: AntiFraud: Bigdatacloud credentials not authenticate or your quota limit has been exceeded!
uk: Antifraud: Bigdatacloud Reconals не автентифікується, або ліміт вашої квоти було перевищено!

en: Antifraud paypal verification
uk: Перевірка антифрагменту

en: Are Billing and Shipping Addresses Same?
uk: Чи однакові адреси виставлення рахунків та доставки?

en: Auto Cancellation Days
uk: Дні автоматичного скасування

en: Auto Fraud Check For Existing Orders
uk: Автоматичне шахрайство на існуючі замовлення

en: Automatic Blacklisting
uk: Автоматичний чорний список

en: Average Multiplier
uk: Середній множник

en: Base URL
uk: Базовий URL -адреса

en: Billing address does not match shipping address
uk: Платіжна адреса не збігається з адресою доставки

en: Billing phone number does not match with Billing country
uk: Номер платіжного телефону не збігається з країною виставлення рахунку

en: Blacklist
uk: Чорний список

en: Blacklist Settings
uk: Налаштування чорного списку

en: Block Downloads
uk: Блокувати завантаження

en: Blocked Email Addresses
uk: Заблоковані адреси електронної пошти

en: Blocked IP Addresses
uk: Заблоковані IP -адреси

en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. <a href="%s" target="_blank">Learn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy.</a>
uk: Використовуючи це розширення, ви можете зберігати персональні дані або обмінюватися даними із зовнішньою службою. <a href="%s" target="_blank"> дізнайтеся більше про те, як це працює, включаючи те, що ви можете включити до своєї політики конфіденційності. </a>

en: Calculate Fraud Risk
uk: Обчисліть ризик шахрайства

en: Cancel fraud check queue
uk: Скасувати чергу перевірки шахрайства

en: Captcha
uk: Капча

en: Change Order Status based on Risk Score
uk: Змінити статус замовлення на основі показника ризику

en: Check if order significantly exceeds the average order amount for your site. Set multiplier value to trigger this rule when order place is value times greater than an average order.
uk: Перевірте, чи замовлення значно перевищує середню суму замовлення для вашого сайту. Встановіть значення множника, щоб запустити це правило, коли місце замовлення в разі перевищує середній порядок.

en: Check if the customer is behind either a proxy or a VPN
uk: Перевірте, чи клієнт позаду або проксі, або VPN

en: Check pending order fraud risk score
uk: Перевірте очікування замовлення на шахрайство

en: Click <a href="https://www.google.com/recaptcha/admin" target="_blank">here</a> to register.
    								Activating reCAPTCHA will enable the service on your Checkout page, which is an effective means of reducing spam orders, particularly from velocity attacks ie. where spammers try multiple credit cards to test their validity.   If you continue to experience a high volume of spam orders after enabling this setting, please contact our Support team (<a href="mailto:support@opmc.biz" target="_top">support@opmc.biz</a>) .<hr/>
uk: "Клацніть <a href=""https://www.google.com/recaptcha/admin"" target=""_blank""> тут </a> зареєструватися.
    								Активація Recaptcha дозволить послугу на вашій сторінці оформлення замовлення, що є ефективним засобом зменшення замовлень спаму, особливо від атаки швидкості, тобто. Там, де спамери намагаються кілька кредитних карток, щоб перевірити їх обгрунтованість. Якщо ви продовжуєте відчувати великий обсяг замовлень спаму після ввімкнення цього налаштування, зверніться до нашої команди підтримки (<a href=""mailto:support@opmc.biz"" target=""_top""> support@opmc.biz </a> ). <hr/>"

en: Configure the email template below. The following tags can be embedded in the template fields:<br/><br/><b>{site_title}</b> - replaced with the Wordpress Site Title<br/><b>{site_email}</b> - replaced with the Wordpress site admin email address
uk: Налаштуйте шаблон електронної пошти нижче. Наступні теги можуть бути вбудовані в поля шаблону: <br/> <br/> <b> {site_title} </b> - замінено на назву сайту WordPress <br/> <b> {site_email} </b> - Замінено адресою електронної пошти адміністратора WordPress

en: Contact Our Support
uk: Зверніться до нашої підтримки

en: Could not get response from recaptcha server, please refresh page.
uk: Не вдалося отримати відповідь від сервера Recaptcha, будь ласка, оновити сторінку.

en: Could not get response from recaptcha server.
uk: Не вдалося отримати відповідь від сервера Recaptcha.

en: Could not verify request.
uk: Не міг перевірити запит.

en: Customer IP address did not match given billing country.
uk: IP-адреса клієнта не відповідає даній країні виставлення рахунку.

en: Customer order geo location mismatches billing/shipping address.
uk: Географічне розташування замовлення клієнта не відповідає адресі виставлення рахунка/доставки.

en: Customer ordered from behind a proxy.
uk: Клієнт зробив замовлення через проксі.

en: Date
uk: Дата

en: Detect if a person uses the same device but changes proxies while they are placing multiple orders from your website
uk: Виявити, чи людина використовує один і той же пристрій, але змінює проксі -сервіси, поки вони розміщують кілька замовлень з вашого веб -сайту

en: Device Tracking
uk: Відстеження пристроїв

en: Disabled
uk: Інвалід

en: Docs
uk: Документи

en: Does Geo Location Match?
uk: Чи відповідає розташування GEO?

en: Does IP Address Match Location?
uk: Чи відповідає IP -адреса розташування?

en: Don't have bigdatacloud.com account? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">Signup here</a><br/>Get 50K requests per month for free. Upgrade for more.
uk: Не маєте облікового запису bigdatacloud.com? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank"> реєстрація тут </a> <br/> отримуйте 50 к запитів на місяць безкоштовно. Оновлення для отримання додаткової інформації.

en: Don't have quickemailverification account? <a href="">Signup here</a><br/>Verify 50 emails for free. Upgrade if you want more
uk: Не маєте облікового запису Quickemailverification? <a href="> реєстрація тут </a> <br/> перевірити 50 електронних листів безкоштовно. Оновлення, якщо ви хочете більше

en: Download
uk: Завантажувати

en: Each rule that is matched will add the configured &quot;Rule Weight&quot; value to the overall fraud score.  In this section you can configure general fraud detection rules.<hr/>
uk: Кожне правило, яке збігається, додасть налаштований &quot;Вага правила&quot; значення для загальної оцінки шахрайства. У цьому розділі ви можете налаштувати загальні правила виявлення шахрайства.<hr/>

en: Email Alerts
uk: Попередження електронної пошти

en: Email Blacklist
uk: Електронна пошта чорного списку

en: Email Blacklisting
uk: Електронна пошта чорного списку

en: Email Notification Score
uk: Оцінка сповіщень електронною поштою

en: Email Template
uk: Шаблон електронної пошти

en: Email Type
uk: Тип електронної пошти

en: Email Whitelist
uk: Електронна електронна пошта Білого

en: Email address is from a high-risk domain.
uk: Адреса електронної пошти належить до домену високого ризику.

en: Email body
uk: Електронне тіло

en: Email is a known free email address.
uk: Електронна адреса – це відома безкоштовна електронна адреса.

en: Emails Blocked
uk: Електронні листи заблоковані

en: Emails can be sent either as plain text or HTML
uk: Електронні листи можна надіслати як звичайний текст, так і HTML

en: Enable Auto Fraud Check
uk: Увімкнути перевірку автоматичного шахрайства

en: Enable Debug Log
uk: Увімкнути журнал налагодження

en: Enable Debug Logging
uk: Увімкнути журнал налагодження

en: Enable MaxMind minFraud Factors Integration
uk: Увімкніть інтеграцію факторів Maxmind Minfraud

en: Enable MaxMind minFraud Insights Integration
uk: Увімкніть інтеграцію Maxmind Minfraud Inginess

en: Enable MaxMind minFraud Integration
uk: Увімкнути інтеграцію Maxmind Minfraud

en: Enable Phone Number and Billing Country Check
uk: Увімкнути номер телефону та перевірку країни рахунків

en: Enable Trust Swiftly
uk: Увімкнути довіру швидко

en: Enable Whitelisting of Payment Methods
uk: Увімкніть білетистування методів оплати

en: Enable Whitelisting of User Roles
uk: Увімкнути білітизування ролей користувачів

en: Enable debug logging
uk: Увімкнути журнал налагодження

en: Enable it to activate whitelisting of User Roles.
uk: Увімкніть його, щоб активувати білий список ролей користувача.

en: Enable it to check fraud for a previous order, that orders, when the Antifraud plugin was not installed.
uk: Увімкніть його, щоб перевірити шахрайство для попереднього замовлення, що замовлення, коли плагін Antifraud не було встановлено.

en: Enable it to check if customer's email address originates from any high-risk domain listed below and/or add API for “quickemailverification. com” for automatic checking
uk: Увімкніть його, щоб перевірити, чи адреса електронної пошти клієнта походить з будь-якого домену з високим рівнем ризику, переліченого нижче та/або додайте API для “Quickemailverification. com ”для автоматичної перевірки

en: Enable it to check if orders originate from unsafe countries. Select unsafe countries from the list below.
uk: Дозвольте перевірити, чи походить замовлення з небезпечних країн. Виберіть небезпечні країни зі списку нижче.

en: Enable it to identify customers purchasing from your website for the first time.
uk: Дозвольте вперше визначити клієнтів, які купують на вашому веб -сайті.

en: Enable it to identify that customer's physical location matches the location provided by IP address.
uk: Дозвольте йому визначити, що фізичне місцезнаходження клієнта відповідає місцезнахову, наданому IP -адресою.

en: Enable it to identify that customer's shipping/billing state matches the state provided by Geo Location.
uk: Дозвольте йому визначити, що держава доставки/виставлення рахунків клієнта відповідає державі, що надається Geo Location.

en: Enable it to perform first-order re-check on orders in processing state.
uk: Дозвольте йому виконати повторну перевірку першого порядку за замовленнями в станах обробки.

en: Enable it to record the debugging data.
uk: Увімкніть його для запису даних налагодження.

en: Enable pre-payment checking to assess fraud before making payment and block buyers with high fraud risk from placing any order and notify them via alert message.
uk: Увімкніть перевірку перед оплатою, щоб оцінити випадки шахрайства перед здійсненням платежу та заблокувати покупців із високим ризиком шахрайства від розміщення будь-яких замовлень і сповістити їх за допомогою сповіщень.

en: Enable reCAPTCHA
uk: Увімкнути Recaptcha

en: Enable reCAPTCHA on checkout page<br/>
uk: Увімкнути Recaptcha на сторінці оформлення замовлення <br/>

en: Enable the IP blacklist function
uk: Увімкнути функцію IP -чорного списку

en: Enable the IP blacklist function to block IP addresses with high risk of frauds.
uk: Увімкніть функцію IP -чорного списку, щоб блокувати IP -адреси з високим ризиком шахрайства.

en: Enable the email blacklist function to block emails captured by WooCommerce Anti-fraud rules.
uk: Увімкніть функцію чорного списку електронної пошти, щоб блокувати електронні листи, зняті правилами анти-шахрайства WooCommerce.

en: Enable this rule to confirm that the total amount of the order does not exceed maximum configured amount below.
uk: Увімкніть це правило підтвердити, що загальна сума замовлення не перевищує максимально налаштовану суму нижче.

en: Enable this rule to monitor if multiple orders with different billing or shipping addresses have originated from the same IP address. Make sure to set time span of checking.
uk: Дозвольте цьому правилу контролювати, чи кілька замовлень з різними адресами виставлення рахунків або доставки походять з однієї IP -адреси. Переконайтеся, що встановити часовий проміжок перевірки.

en: Enable to add payment methods to the whitelist.
uk: Увімкніть, щоб додати способи оплати до білого списку.

en: Enable to cancel and/or put orders on hold based on Risk Score.
uk: Увімкнути скасувати та/або поставити замовлення на утримання на основі показника ризику.

en: Enable to check if the order originates from outside of your store's home country.
uk: Увімкніть перевірити, чи походить замовлення за межами країни рідної країни вашого магазину.

en: Enable to identify difference between billing and shipping addresses.
uk: Дозвольте визначити різницю між рахунками та адресами доставки.

en: Enable to receive fraud alerts on admin email address when risk-score exceeds value set in Email Notification Score.
uk: Дозволити отримувати сповіщення про шахрайство на електронній адресі адміністратора, коли оцінка ризику перевищує значення, встановлену в оцінці сповіщень електронної пошти.

en: Enable v2 reCAPTCHA
uk: Увімкнути V2 Recaptcha

en: Enable v2 reCAPTCHA<br/>
uk: Увімкнути V2 Recaptcha <br/>

en: Enable v3 reCAPTCHA
uk: Увімкнути V3 Recaptcha

en: Enable v3 reCAPTCHA<br/>
uk: Увімкнути v3 recaptcha <br/>

en: Enable/Disable
uk: Увімкнути/вимкнути

en: Enabling this rule allows you to limit number of orders per user within the time span configured below.
uk: Увімкнення цього правила дозволяє обмежувати кількість замовлень на користувача протягом часу, налаштованого нижче.

en: Enabling this rule limits the number of orders to be placed within a certain period of the day.
uk: Що дозволяє цьому правилу обмежувати кількість замовлень, що розміщуються протягом певного періоду дня.

en: End Time
uk: Закінчити час

en: Enter a total number of orders that a buyer can make in the specified time span.
uk: Введіть загальну кількість замовлень, які покупець може зробити за вказаний проміжок часу.

en: Enter any IPs you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new IPs. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
uk: Введіть IP-адреси, які потрібно додати до білого списку. Натисніть «Tab» або «Comma» після введення нових IP-адрес. Будь ласка, додайте масові електронні листи, розділяючи їх комами або пробілами.

en: Enter any email origin domains you consider to be high-risk. Press “Tab” or “Comma” after entering any new domain.
uk: Введіть будь-які домени джерел електронної пошти, які ви вважаєте високим ризиком. Натисніть «Tab» або «Comma» після введення будь-якого нового домену.

en: Enter any email you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new email. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
uk: Введіть будь-яку електронну адресу, яку ви хочете додати до білого списку. Натисніть «Tab» або «Comma» після введення будь-якої нової електронної пошти. Будь ласка, додайте масові електронні листи, розділяючи їх комами або пробілами.

en: Enter in your Trust Swiftly site URL i.e https://example.trustswiftly.com
uk: Введіть у свою довіру швидко URL -адресу сайту, тобто https://example.trustswiftly.com

en: Enter maximum number of orders that can be placed during specified time span.
uk: Введіть максимальну кількість замовлень, які можна розмістити протягом визначеного проміжку часу.

en: Enter number of hours you want to check
uk: Введіть кількість годин, які ви хочете перевірити

en: Enter the body of the email to be sent to the purchaser in the text area below:
uk: Введіть текст електронного листа, який буде надіслано покупцеві, у текстовому полі нижче:

en: Enter the license key provided by MaxMind here.
uk: Введіть ліцензійний ключ, наданий MaxMind тут.

en: Enter the maximum amount of purchase accepted in your store.
uk: Введіть максимальну суму покупки, прийняту у вашому магазині.

en: Enter the multiplier value to check amount over average transaction value that will trigger the rule (expressed as a multiplier). For example, if you want to limit orders that are 2 times greater than the average value of orders, set the multiplier value to 2.
uk: Введіть значення множника, щоб перевірити суму над середнім значенням транзакції, що спричинить правило (виражене як мультиплікатор). Наприклад, якщо ви хочете обмежити замовлення, які в 2 рази більше, ніж середнє значення замовлень, встановіть значення множника на 2.

en: Enter v2 Secret Key
uk: Введіть секретний ключ V2

en: Enter v2 Site Key
uk: Введіть ключ сайту v2

en: Enter v3 Secret Key
uk: Введіть секретний ключ V3

en: Enter v3 Site Key
uk: Введіть ключ сайту v3

en: Enter your MaxMind account ID here.  If you don&apos;t have an account, please sign up at <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a>.
uk: Введіть тут свій ідентифікатор облікового запису MaxMind. Якщо у вас є обліковий запис, будь ласка, підпишіться за адресою <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> https://maxmind.com </a>.

en: Evaluate customers before making the actual payment.  If the fraud score reaches a high-risk order range before making payment, the customer order will be denied in advance, and a custom message appears on the checkout page explaining buyer the reason for denial.
uk: Оцініть клієнтів, перш ніж здійснювати фактичний платіж. Якщо показник шахрайства досягає діапазону високого ризику замовлення до здійснення платежу, замовлення клієнта буде заздалегідь відхилено, а на сторінці оформлення замовлення з’явиться спеціальне повідомлення, у якому покупець пояснює причину відмови.

en: Facing an Issue with the plugin?
uk: Зіткнувшись із проблемою з плагіном?

en: Filter accounts with different user roles to bypass Anti-fraud scoring system.
uk: Фільтруйте облікові записи з різними ролями користувачів, щоб обійти систему оцінки Anti-fraud.

en: First Purchase Rule Weight
uk: Вага першого правила придбання

en: First Purchase on Website
uk: Перша покупка на веб -сайті

en: First Time Purchase Rules
uk: Правила купівлі вперше

en: Fraud Action
uk: Шахрайство

en: Fraud Check
uk: Перевірка на шахрайство

en: Fraud Risk
uk: Ризик шахрайства

en: Fraud check done.
uk: Перевірка шахрайства виконана.

en: Fraud notification for order #{order_id}
uk: Повідомлення про шахрайство за замовлення #{order_id}

en: Fraudulent Orders Cancelled
uk: Шахрайські замовлення скасовані

en: General Rules
uk: Загальні правила

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: General behaviours of the Anti Fraud plugin are configured on this page.<hr/>
uk: Загальна поведінка плагіна проти шахрайства налаштована на цій сторінці. <hr/>

en: Get alerts about suspected fraudulent activities <hr/>
uk: Отримайте сповіщення про підозру на шахрайські заходи <hr/>

en: Google reCAPTCHA Settings
uk: Налаштування Google Recaptcha

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully but you don't have enough credit to use this service.
uk: Чудова, Quickemailverification успішно автентифікована, але у вас не вистачає кредиту для використання цієї послуги.

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully!!
uk: Чудова, Quickemailverification успішно автентифікована !!

en: Great, Trust Swiftly authenticated successfully!!
uk: Чудово, довіряйте швидко автентифіковано успішно !!

en: Great, authenticated successfully!!
uk: Чудово, автентифіковано успішно !!

en: Great, bigdatacloud authenticated successfully!
uk: Чудовий, BigDataCloud успішно автентифікований!

en: Hi there. Order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
uk: привіт Замовлення з ідентифікатором #%1$s отримало показник ризику %2$s.

en: Hi!We have received your order on {site_title}, but to complete we have to verify your PayPal email address.If you havent made or authorized any purchase, please, contact PayPal support service immediately,and email us to {site_email} for having your money back.
uk: Привіт! Ми отримали ваше замовлення на {site_title}, але для завершення ми маємо підтвердити вашу адресу електронної пошти PayPal. Якщо ви не робили або не авторизували жодну покупку, будь ласка, негайно зв’яжіться зі службою підтримки PayPal і напишіть нам на адресу {site_email} про наявність повернути гроші.

en: Hide details
uk: Приховати деталі

en: High Importance
uk: Висока важливість

en: High Risk
uk: Високий ризик

en: High Risk Order
uk: Порядок високого ризику

en: High Risk threshold
uk: Поріг високого ризику

en: High-Risk Domains
uk: Домени з високим ризиком

en: High-Risk Email Domains
uk: Домени електронної пошти з високим ризиком

en: High-Risk Net Transaction
uk: Трансакція з високим ризиком

en: High-Risk Orders on Hold
uk: Замовлення високого ризику на утриманні

en: IP Blacklist
uk: Чорний список IP

en: IP Blacklisting
uk: IP -чорний список

en: IP address ordered multiple orders in the last
uk: IP-адреса замовила кілька замовлень в останньому

en: IP address ordered with multiple order details in the past
uk: IP-адреса, замовлена ​​з декількома деталями замовлення в минулому

en: IP, Billing and Shipping Address-based Rules
uk: Правила IP, виставлення рахунків та доставки адреси

en: IPs Whitelist
uk: IPS Білий

en: If the minFraud risk score exceeds the threshold set above, this weight will be applied to the overall risk score.  By adjusting this, you can balance the minFraud value against the other rules-based calculations in the plugin.
uk: Якщо показник ризику Minfraud перевищить поріг, встановлений вище, ця вага буде застосована до загального показника ризику. Налаштуючи це, ви можете збалансувати значення Minfraud проти інших обчислень на основі правил у плагіні.

en: If the risk score exceed threshold value which is set here, then the customer needs to be verified with Trust Swiftly.
uk: Якщо показник ризику перевищує порогове значення, яке тут встановлено, то клієнта потрібно швидко перевірити довірою.

en: If the risk score returned by the minFraud system exceeds this number, the transaction will be considered potentially fraudulent and will contribute to the overall fraud score calculation.  If the risk score from minFraud is lower than this threshold, it will not contribute to the overall fraud score.
uk: Якщо оцінка ризику, повернута системою Minfraud, перевищить цю кількість, транзакція вважатиметься потенційно шахрайською та сприятиме загальному розрахунку балів шахрайства. Якщо показник ризику від Minfraud нижчий, ніж цей поріг, він не сприятиме загальному балах шахрайства.

en: If you enable this rule, then it is highly recommended that you use a separate Phone Number Validation plugin to make sure your customers specify a correct international phone number format on the checkout page. Else, this rule will treat an invalid phone number as a risk.
uk: Якщо ви ввімкнете це правило, то настійно рекомендується використовувати окремий плагін для перевірки номера телефону, щоб переконатися, що ваші клієнти вказують правильний формат міжнародного номера телефону на сторінці оформлення замовлення. В іншому випадку це правило буде трактувати недійсний номер телефону як ризик.

en: If you have any issues or feedback about Anti-Fraud plugin, we would love to here from you!
uk: Якщо у вас є якісь проблеми або відгуки про плагін проти шахрайства, ми хотіли б тут від вас!

en: In order to continue %1$s"Geo Location Match"%2$s service, our provider Bigdatacloud now requires you to sign up and get the api key. To obtain an api key you can %3$sregister here%4$s.
uk: Щоб продовжити роботу служби %1$s"Geo Location Match"%2$s, наш постачальник Bigdatacloud тепер вимагає, щоб ви зареєструвалися й отримали ключ API. Щоб отримати ключ API, ви можете %3$sзареєструватися тут%4$s.

en: In this section, customers can enable this setting to check fraud for a previous order, when the Anti Fraud plugin is not installed and an order was placed within 7 days old.
uk: У цьому розділі клієнти можуть увімкнути цей параметр, щоб перевірити шахрайство для попереднього замовлення, якщо плагін Anti Fraud не встановлено, а замовлення було розміщено протягом 7 днів тому.

en: In this section, customers can enable this setting to create log file and it can seen from WooCommerce >> Status >> Log.
uk: У цьому розділі клієнти можуть увімкнути цей параметр для створення файлу журналу, який можна побачити в WooCommerce >> Status >> Log.

en: International orders tend to have a higher fraud risk than orders that originate in your home country. Merchants often find that certain origin countries have a higher potential for fraud. These Rule sets help manage such risks.
uk: Міжнародні замовлення, як правило, мають більш високий ризик шахрайства, ніж замовлення, які походять у вашій країні. Торговці часто виявляють, що певні країни походження мають більший потенціал для шахрайства. Ці набори правил допомагають керувати такими ризиками.

en: Invalid recaptcha.
uk: Недійсна репча.

en: Is Customer behind Proxy or VPN?
uk: Чи клієнт стоїть за проксі або VPN?

en: Is Order from High-Risk Country?
uk: Чи є порядок з країни з високим ризиком?

en: Is Suspicious / High-Risk Email Domain?
uk: Чи є підозрілий домен електронної пошти з високим ризиком?

en: Is it International Order?
uk: Це міжнародне замовлення?

en: Last 24 Hours Update
uk: Останні 24 години оновлення

en: Leave Us a Review!
uk: Залиште нам відгук!

en: Limit Number of Orders between Time
uk: Обмеження кількості замовлень між часом

en: List of Emails whitelitsted. Add emails manullay to make whitlist. Unblocked emails also added to this list.
uk: Список білих листів. Додайте електронні листи вручну, щоб створити білий список. Розблоковані електронні листи також додано до цього списку.

en: List of IPs whitelitsted. Add IPs manullay to make whitlist. Unblocked IPs also added to this list.
uk: Список білих IP-адрес. Додайте IP-адреси вручну, щоб створити білий список. Розблоковані IP-адреси також додано до цього списку.

en: Love our Plugin?
uk: Любите наш плагін?

en: Low Risk
uk: Низький ризик

en: Low Risk Order
uk: Порядок низького ризику

en: Mark Unsafe Countries
uk: Марк небезпечні країни

en: Max Order Limit between time reached.
uk: Максимальна межа замовлення між досягнутим часом.

en: Max order limit reched from same IP.
uk: Максимальний ліміт замовлення відбито з того ж IP.

en: MaxMind Account ID
uk: Maxmind Ідентифікатор облікового запису

en: MaxMind License Key
uk: Ліцензійний ключ MaxMind

en: MaxMind Risk Score
uk: Максимальний показник ризику

en: MaxMind minFraud Settings
uk: Налаштування MaxMind Minfraud

en: Maximum Allowed Number of Orders Between Time
uk: Максимально дозволена кількість замовлень між часом

en: Maximum Allowed Number of Orders in Time Span?
uk: Максимально дозволена кількість замовлень у часовому періоді?

en: Medium Risk
uk: Середній ризик

en: Medium Risk Order
uk: Порядок середнього ризику

en: Medium Risk Orders
uk: Замовлення середнього ризику

en: Medium Risk threshold
uk: Поріг середнього ризику

en: Merchants often find that certain email domains have a higher potential for fraud. These Rule sets will help you manage High-Risk Email Domains.<br/>Identify High-Risk Domains by manually adding such email domains to High-Risk Domain section and/or using QuickEmailVerification.com API key to make this operation automatic.
uk: Торговці часто виявляють, що певні домени електронної пошти мають більший потенціал для шахрайства. Ці набори правил допоможуть вам керувати доменами електронної пошти з високим ризиком. <br/> визначити домени з високим ризиком, додавши такі домени електронної пошти до розділу домену високого ризику та/або використовуючи клавішу API quictemailverification.com, щоб зробити цю операцію автоматичною.

en: MinFraud Factors Settings
uk: Налаштування факторів Minfraud

en: MinFraud Insights Settings
uk: Налаштування Minfraud Insights

en: MinFraud Settings
uk: Налаштування Minfraud

en: Moderate
uk: Помірний

en: Multiple Orders Attempts using Different Addresses from Same IP
uk: Кілька спроби замовлень використовують різні адреси з одного IP

en: Name
uk: Назва

en: Need Support?
uk: Потрібна підтримка?

en: Needs Attention
uk: Потребує уваги

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify end time.
uk: Потрібно бути відповідно до часу сервера. Перевірити загальні налаштування Woo. Відповідно вкажіть час кінця.

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify start time.
uk: Потрібно бути відповідно до часу сервера. Перевірити загальні налаштування Woo. Відповідно вкажіть час початку.

en: No Importance
uk: Немає значення

en: No Of Days For Historical Orders Checks
uk: Немає днів для історичних замовлень

en: No fraud checking has been done on this order yet.
uk: Ще не було проведено перевірки шахрайства в цьому порядку.

en: Notice about PayPal verification.
uk: Повідомлення про перевірку PayPal.

en: Notification message for Blocked users
uk: Повідомлення про заблоковані користувачі

en: Number of days that have to pass before sending another email if the order is still waiting for verification
uk: Кількість днів, які повинні пройти перед надсиланням іншого електронного листа, якщо замовлення все ще чекає перевірки

en: Order Amount is Above Average?
uk: Сума замовлення вище середньої?

en: Order Amounts and Attempts
uk: Замовте суми та спроби

en: Order Exceeds Maximum Amount Limit?
uk: Замовлення перевищує максимальну обмеження суми?

en: Order exceeds maximum amount.
uk: Замовлення перевищує максимальну суму.

en: Order fraud checks skipped due to user verified from Trust Swiftly.
uk: Замовляйте чеки шахрайства, пропущені завдяки тому, що користувач перевірив з довіри швидко.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted customer IPs.
uk: Замовляйте чеки шахрайства, пропущені через IP -адреси клієнтів із білизнями.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted email.
uk: Замовляйте чеки шахрайства, пропущені через електронну пошту з білим сповіщенням.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted payment method.
uk: Замовляйте чеки шахрайства, пропущені через метод оплати, що підлягають білу списку.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted user role.
uk: Замовляйте перевірки шахрайства, пропущені через роль користувача, що підтримується.

en: Order is an international order.
uk: Порядок — міжнародний порядок.

en: Ordered from a risk billing_method
uk: Замовлено через ризик billing_method

en: Ordered from a risk country
uk: Замовляли з країни ризику

en: Orders Breakdown
uk: Замовлення

en: Orders Detected
uk: Виявлені замовлення

en: Orders that are not verified within the given number of days will be automatically cancelled
uk: Замовлення, які не перевіряються протягом певної кількості днів, будуть автоматично скасовані

en: Orders with a score equal to or greater than this number will be automatically set on hold. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
uk: Замовлення з оцінкою, рівним або перевищеним, ніж це число буде автоматично встановлено на утриманні. <br/> Щоб відключити його, просуньте повзунок до крайньої ліворуч або виберіть 0.

en: Orders with a score equal to or greater than this value will be automatically cancelled. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
uk: Замовлення з оцінкою, рівною або більшою, ніж це значення, буде автоматично скасовано. <br/> Щоб відключити його, просуньте повзунок до крайньої ліворуч або виберіть 0.

en: Origin Countries
uk: Країни походження

en: Past Number of Days to Check
uk: Минула кількість днів для перевірки

en: PayPal Verification Done.
uk: Перевірка PayPal виконана.

en: PayPal Verification notification of order #{order_id}
uk: Повідомлення про перевірку PayPal про замовлення #{order_id}

en: Payments made via the whitelisted payment methods will bypass anti-fraud’s rule to change order status based on risk score.
uk: Платежі, здійснені за допомогою методів оплати з білого списку, обійдуть правило боротьби з шахрайством, щоб змінити статус замовлення на основі оцінки ризику.

en: Paypal Settings
uk: Налаштування PayPal

en: Paypal Verification
uk: Перевірка PayPal

en: Paypal verified addresses
uk: Перевірені адреси PayPal

en: Please consider enabling reCaptcha in the Anti Fraud plugin %1$ssettings%2$s to help prevent Velocity attacks.
uk: Увімкніть reCaptcha в плагіні Anti Fraud %1$ssettings%2$s, щоб запобігти атакам Velocity.

en: Please install and activate %1$sWooCommerce%2$s in order for the WooCommerce Anti Fraud extension to work!
uk: Установіть і активуйте %1$sWooCommerce%2$s, щоб розширення WooCommerce Anti Fraud працювало!

en: Pre-Payment Checking
uk: Перевірка попередньої оплати

en: Pre-Purchase Assessment
uk: Оцінка попередньої покупки

en: Press Ctrl or ⌘ key and select multiple countries that you think are unsafe for your area of service.
uk: Натисніть клавішу Ctrl або ⌘ і виберіть кілька країн, які, на вашу думку, є небезпечними для вашої зони обслуговування.

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click multiple payment methods to whitelist and scroll down to select more payment methods
uk: Натисніть клавішу «Ctrl» або «Command» і клацніть кілька методів оплати, щоб додати в білий список і прокрутіть вниз, щоб вибрати інші способи оплати

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click one or multiple user roles to whitelist. Scroll up/down to select and see more user roles if any.
uk: Натисніть клавішу «Ctrl» або «Command» і клацніть одну або кілька ролей користувача, щоб додати в білий список. Прокрутіть вгору/вниз, щоб вибрати та переглянути інші ролі користувачів, якщо такі є.

en: Prevent digital downloads if verification failed or still processing
uk: Запобігти цифровим завантаженням, якщо перевірка не вдалася або все ще обробляє

en: Processing..
uk: Обробка..

en: Purchased from same IP but Different Customer Addresses?
uk: Придбаний у однакових IP, але різних адрес клієнтів?

en: Re-Check First Orders in Processing State?
uk: Повторно перевіряти перші замовлення на обробку стану?

en: Recaptcha is a required field.
uk: Recaptcha - це необхідне поле.

en: Recaptcha not responding, please refresh page.
uk: Recaptcha не відповідає, будь ласка, оновіть сторінку.

en: Recent Order Data
uk: Останні дані замовлення

en: Risk scores that meet or exceed this value will trigger email alerts to your specified email addresses.
uk: Оцінки ризику, які відповідають або перевищують це значення, викликають сповіщення електронної пошти до вказаних адрес електронної пошти.

en: Rule Weight
uk: Вага

en: Rule set for Buyers who are purchasing from your website for the first time.
uk: Правило, встановлене для покупців, які купують на вашому веб -сайті вперше.

en: Rule to check buyer is ordering products using different addresses from the same IP over a certain period from your store.
uk: Правило перевірити покупець - це замовлення продуктів, використовуючи різні адреси одного і того ж IP -адреси протягом певного періоду з вашого магазину.

en: Rules
uk: Правила

en: Rules set for identifying fraudulent orders triggering risks based on IP, billing and shipping addresses.
uk: Правила, встановлені для виявлення шахрайських замовлень, що викликають ризики на основі IP, виставлення рахунків та доставки.

en: Score each of your transactions, checking for possible fraud, using a set of advanced scoring rules.
uk: Оцініть кожну вашу транзакцію, перевіряючи можливе шахрайство, використовуючи набір розширених правил оцінки.

en: Score returned by Minfraud Factors exceeds the allowed value.
uk: Оцінка, яку повертає Minfraud Factors, перевищує допустиме значення.

en: Score returned by Minfraud Insights exceeds the allowed value.
uk: Оцінка, отримана Minfraud Insights, перевищує допустиме значення.

en: Score returned by Minfraud exceeds the allowed value.
uk: Оцінка, отримана Minfraud, перевищує допустиме значення.

en: Select Payment Methods to be Whitelisted
uk: Виберіть методи оплати, які підлягають побічній діяльності

en: Select Threshold Weight
uk: Виберіть порогову вагу

en: Select User Roles to be Whitelisted
uk: Виберіть ролі користувача, щоб бути білим

en: Select a verification method defined such as ID and Selfie. A Verification Template should be set on Trust Swiftly.
uk: Виберіть визначений метод перевірки, такий як ID та Selfie. Шаблон перевірки слід швидко встановити довіру.

en: Select roles
uk: Виберіть ролі

en: Select to enable Paypal verification
uk: Виберіть, щоб увімкнути перевірку PayPal

en: Select when customers should verify their identity.
uk: Виберіть, коли клієнти повинні перевірити свою особу.

en: Set Risk Thresholds
uk: Встановити пороги ризику

en: Settings
uk: Налаштування

en: Show fraud risk details
uk: Покажіть деталі ризику шахрайства

en: Spent
uk: Витрачений

en: Sr No
uk: SR NO

en: Start Time
uk: Час початку

en: Status
uk: Статус

en: Support for the Anti-Fraud Plugin
uk: Підтримка плагіна проти шахрайства

en: The IP addresses listed in the text area will be considered unsafe.  You can also add or remove IP addresses manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add IPs in bulk separating them by either comma or space.
uk: IP -адреси, перелічені в текстовій області, вважатимуться небезпечними. Ви також можете додати або видалити IP -адреси вручну тут. Введіть ",", натисніть кнопку вкладку/введіть для наступного запису. Будь ласка, додайте IPS оптом, що розділяють їх або комою, або простором.

en: The Merchant can enter the number of days for historical orders check. The default number of days is 7 days.
uk: Продавець може вказати кількість днів для перевірки історичних замовлень. Стандартна кількість днів становить 7 днів.

en: The email addresses listed in the text area will be considered unsafe. You can also add or remove emails manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
uk: Адреси електронної пошти, перелічені в текстовій області, вважатимуться небезпечними. Ви також можете додати або видалити електронні листи вручну. Введіть ",", натисніть кнопку вкладку/введіть для наступного запису. Будь ласка, додайте електронні листи оптом, розділяючи їх або комою, або простором.

en: The number of days in the past to check IP addresses and different physical addresses.
uk: Кількість днів у минулому для перевірки IP -адрес та різних фізичних адрес.

en: The rules in this section are triggered based on defined order amounts and by counting attempted orders. You can also limit orders within a certain time frame. Orders with unusually high values, or customers who make an excessive number of transactions in a short period are more likely to be fraudulent.
uk: Правила в цьому розділі спрацьовуються на основі визначених сум та підрахунку замах на замовлення. Ви також можете обмежити замовлення протягом певного часу. Замовлення з незвично високими цінностями або клієнти, які здійснюють надмірну кількість транзакцій за короткий період, швидше за все будуть шахрайськими.

en: The subject of the email that will be sent to the purchaser
uk: Тема електронного листа, який буде надісланий покупцеві

en: The threshold between Low and Medium Risk Score. Move the left handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Low and Medium-Risk orders. Risk Score less than this value is Low-Risk order and a greater value is the starting point of Medium Risk Orders.
uk: Поріг між низьким і середнім показником ризику. Перемістіть лівий маркер повзунка або оновіть значення в текстовому полі, щоб встановити межу між ордерами з низьким і середнім ризиком. Показник ризику, нижчий за це значення, є ордером із низьким ризиком, а більший показник є початковою точкою для ордерів із середнім ризиком.

en: There are three risk thresholds.  Low, Medium and High.   In this section you can define where the boundary point between those thresholds.   The maximum risk score is 100, the minimum is 0.<br/>
uk: Є три пороги ризику. Низький, середній і високий. У цьому розділі ви можете визначити, де межа між цими порогами. Максимальний показник ризику - 100, мінімум - 0. <br/>

en: There are three risk thresholds: Low, Medium and High. In this section, you can define where the boundary point between those thresholds. The maximum risk score is 100, the minimum is 0. Orders are considered Low, Medium, and High Risk Orders based on these values.
uk: Існує три пороги ризику: низький, середній та високий. У цьому розділі ви можете визначити, де межа між цими порогами. Максимальний показник ризику становить 100, мінімум - 0. замовлення вважаються низькими, середніми та високими ризиками на основі цих значень.

en: These settings are specific to Paypal Payment Gateway. This means, when the customer use their Paypal account for making payment for their orders, then these rules come into action.<hr/>
uk: Ці налаштування специфічні для шлюзу платежів PayPal. Це означає, коли клієнт використовує свій рахунок PayPal для здійснення оплати за свої замовлення, то ці правила вступають в дію. <HR/>

en: This IP Address is blocked.
uk: Ця IP -адреса заблокована.

en: This email id is blocked
uk: Цей ідентифікатор електронної пошти заблокований

en: This email id is blocked.
uk: Цей ідентифікатор електронної пошти заблокований.

en: This is a threshold between Medium and High-Risk Score. Slide the right handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Medium and High-Risk orders. Risk Score less than this value is the end point of Medium-Risk order and a greater value is High-Risk order.
uk: Це порогове значення між показником середнього та високого ризику. Посуньте праву ручку повзунка або оновіть значення в текстовому полі, щоб встановити межу між замовленнями із середнім і високим ризиком. Показник ризику, нижчий за це значення, є кінцевою точкою замовлення із середнім ризиком, а більший показник – замовлення з високим ризиком.

en: This is the customer's first order with this billing details.
uk: Це перше замовлення клієнта з такими платіжними даними.

en: This order is currently in queue for a fraud check.
uk: Наразі це замовлення знаходиться в черзі для перевірки шахрайства.

en: Threshold Settings
uk: Поріг налаштувань

en: Threshold minFraud Factors Risk Score
uk: Поріг факторів Мінфро -факторів

en: Threshold minFraud Insights Risk Score
uk: Порогова оцінка ризику Minfrauds Insights

en: Threshold minFraud Risk Score
uk: Поріг оцінки ризику Minfraud

en: Time Span to Check (hours)
uk: Проміжок часу для перевірки (години)

en: Too many order attempts?
uk: Занадто багато спроб замовлення?

en: Total Number of Orders
uk: Загальна кількість замовлень

en: Total Transaction Amount
uk: Загальна сума транзакцій

en: Trust Swiftly Enable/Disable
uk: Довіряйте швидко включити/вимкнути

en: Trust Swiftly Settings
uk: Довіряйте швидко налаштуванням

en: Unblock
uk: Розблокувати

en: Update Order Status based on Fraud Score
uk: Оновлення стану замовлення на основі оцінки шахрайства

en: Updates order status to cancel and/or on-hold when order passes a certain Risk Score threshold.
uk: Оновлює статус замовлення, щоб скасувати та/або призупинити, коли замовлення перевищить певний поріг показника ризику.

en: User Email is Whitelisted.
uk: Електронна пошта користувача біла.

en: User Roles Whitelisting
uk: Ролі користувача Біло -ілінг

en: Verification Method
uk: Метод перевірки

en: Verification Retry
uk: Перевірка повторити

en: Verification Template
uk: Шаблон перевірки

en: Verified email addresses
uk: Перевірені адреси електронної пошти

en: Website Administrator does not allow you to place this order. Please contact our support team. Sorry for any inconvenience.
uk: Адміністратор веб -сайту не дозволяє вам розмістити це замовлення. Будь ласка, зв'яжіться з нашою командою підтримки. Вибачте за незручності.

en: Weight of the single rule in the total calculation of risk.
uk: Вага єдиного правила в загальному розрахунку ризику.

en: Weighting to Cancel Order
uk: Зважування на скасування замовлення

en: Weighting to put Order On-hold
uk: Зважування, щоб поставити замовлення на тривалість

en: When To Verify
uk: Коли перевірити

en: Whitelist Payment Methods
uk: Методи оплати білого списку

en: Whitelisted Emails
uk: Електронні електронні листи

en: Whitelisted IPs
uk: Білосистливі IPS

en: WooCommerce Anti Fraud
uk: WooCommerce проти шахрайства

en: WooCommerce Anti-Fraud allows you to create a list of email addresses as well as a list of IP addresses that will always be marked as potential fraud transactions.
uk: Компанія WooCommerce Anti-Fraud дозволяє створити список електронних адрес, а також перелік IP-адрес, які завжди будуть позначені як потенційні транзакції шахрайства.

en: You are not a human, please refresh page.
uk: Ви не людина, будь ласка, оновіть сторінку.

en: You can use bigdatacloud.com to get accurate address via customer Lat and Long and its required to use geo location rule.
uk: Ви можете використовувати bigdatacloud.com, щоб отримати точну адресу за допомогою клієнта LAT та Long, а також її необхідно використовувати правило розташування GEO.

en: You can use quickemailverification.com to get more accurate results for false email domain-related checks.
uk: Ви можете використовувати QuickeMailVerification.com, щоб отримати більш точні результати для помилкових чеків, пов'язаних з доменом електронної пошти.

en: You have reached maximum number of allowed orders in %d hours. Please try again later.
uk: Ви досягли максимальної кількості дозволених замовлень у %d годин. Будь-ласка спробуйте пізніше.

en: Your Account Id or License Key could not be authenticated!!
uk: Ідентифікатор вашого облікового запису або ліцензійний ключ не можна було засвідчити !!

en: Your Quickemailverification API Key could not be authenticated!!
uk: Ваш ключ Quickemailverification API не може бути автентифікований !!

en: Your Trust Swiftly API Key could not be authenticated!!
uk: Ваша довіра швидка ключ API не може бути автентифікована !!

en: Your Trust Swiftly Base URL could not be validated!!
uk: Ваша довіра швидко базової URL -адреси не могла бути підтверджена !!

en: Your positive reviews are always encouraging!
uk: Ваші позитивні відгуки завжди обнадійливі!

en: [{site_title}] Confirm your PayPal email address
uk: [{site_title}] Підтвердьте свою електронну адресу PayPal

en: minFraud Factors Rule Weight
uk: Фактори Мінфром Править вагу

en: minFraud Insights Rule Weight
uk: Мінфромсійне розуміння керує вагою

en: minFraud Rule Weight
uk: Вага правила Minfraud

en: reCAPTCHA
uk: recaptcha

en: v2 Secret Key
uk: V2 Secret Key

en: v2 Site Key
uk: ключ сайту v2

en: v3 Secret Key
uk: V3 Secret Key

en: v3 Site Key
uk: v3 ключ сайту
