WooCommerce Anti Fraud 5.8.1 - en to tr translation catalogue (352 entries)

en:  Please get verified with Trust Swiftly, and then try again.
tr:  Lütfen hızlı bir şekilde güvenle doğrulanın ve sonra tekrar deneyin.

en: %1$sClick here to verify the order.%2$s.
tr: %1$sCLICK Siparişi doğrulamak için.%2$s.

en: %1$sClick here to view the order.%2$s.
tr: %1$sclick burada siparişi görüntülemek için.%2$s.

en: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >MaxMind minFraud</a> is a paid, external service that uses machine learning to detect potential fraud transactions. By using <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >minFraud</a> you can potentially detect more fraudulent transactions.<br/>To sign up to MaxMind minFraud, click this link: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>
tr: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> maxMind Minfraud </a>, potansiyel sahtekarlık işlemlerini tespit etmek için makine öğrenimini kullanan ücretli, harici bir hizmettir. <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> minfraud </a> kullanarak daha hileli işlemleri potansiyel olarak tespit edebilirsiniz. <br/> MaxMind Minfraud'a kaydolmak için tıklayın, tıklayın Bu bağlantı: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> https://maxmind.com </a> <hr/>

en: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> is a paid, external service that uses AI to verify the identity and payment of a customer. By using <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> you can decrease fraud by automatically verifying their information and later use the data to win any dispute cases. To sign up for Trust Swiftly, click this link: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trustswiftly.com</a><hr/>
tr: <a href="https://thrive.zohopublick.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> swiftly </a>, kimliği ve ödemeyi doğrulamak için AI kullanan ücretli, harici bir hizmettir. müşteri. <a href="https://thrive.zohopublick.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> Trust Swiftly </a> Dolandırıcılığı otomatik olarak doğrulayarak ve daha sonra kullanarak sahtekarlığı azaltabilirsiniz. Herhangi bir anlaşmazlık vakası kazanın. Trust'a hızlı bir şekilde kaydolmak için şu bağlantıyı tıklayın: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> trustswiftly.com </a> <hr/>

en: API Key
tr: API Anahtarı

en: API Key for bigdatacloud.com
tr: BigDataCloud.com için API Anahtarı

en: API Key for quickemailverification.com
tr: QuickEailTeriation.com için API Anahtarı

en: Action
tr: Aksiyon

en: Activate Email Alerts for Admin
tr: Yönetici için e -posta uyarılarını etkinleştirin

en: Add additional email address(es) you want to be notified upon exceeding Risk-score. Press “Comma”, TAB or ENTER button for the next entry.
tr: Risk skorunu aştıktan sonra bilgilendirilmek istediğiniz ek e-posta adresleri ekleyin. Bir sonraki giriş için “Virgül”, Sekme veya Gir düğmesine basın.

en: Add email addresses of orders reported with a high risk of fraud to blacklist automatically.
tr: Otomatik olarak kara listeye kadar yüksek bir sahtekarlık riski ile bildirilen siparişlerin e -posta adreslerini ekleyin.

en: Additional Address(es) to Notify
tr: Bilgilendirmek için ek adresler)

en: Adds a custom alert message for blocked users on Pre-Payment Check. This message will be shown to the user on the checkout page while they attempt to pay.
tr: Ön ödeme kontrolünde engellenen kullanıcılar için özel bir uyarı mesajı ekler. Bu mesaj, ödeme yapmaya çalışırken ödeme sayfasında kullanıcıya gösterilecektir.

en: Admin notification about an order.
tr: Bir sipariş hakkında yönetici bildirimi.

en: Alerts
tr: Uyarı

en: Amount Limit ($)
tr: Tutar sınırı ($)

en: An order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
tr: ID # %1$s ile bir sipariş %2$s risk puanı aldı.

en: Anti Fraud
tr: Maksimum sipariş sınırı ulaşıldı

en: Anti Fraud - Admin Notice
tr: Dolandırıcılıkla Mücadele - Yönetici Bildirimi

en: Anti Fraud - PayPal verification
tr: Sahtekarlık riskini hesaplayın

en: Anti Fraud Dashboard
tr: Dolandırıcılık önleme panosu

en: AntiFraud: Bigdatacloud credentials not authenticate or your quota limit has been exceeded!
tr: Antifraud: BigDataCloud kimlik bilgileri kimlik doğrulamıyor veya kota sınırınız aşıldı!

en: Antifraud paypal verification
tr: Antifraud paypal doğrulaması

en: Are Billing and Shipping Addresses Same?
tr: Faturalandırma ve nakliye adresleri aynı mı?

en: Auto Cancellation Days
tr: Otomatik iptal günleri

en: Auto Fraud Check For Existing Orders
tr: Mevcut siparişler için otomatik sahtekarlık kontrolü

en: Automatic Blacklisting
tr: Otomatik kara liste

en: Average Multiplier
tr: Ortalama çarpan

en: Base URL
tr: Temel url

en: Billing address does not match shipping address
tr: Faturalandırma adresi gönderim adresiyle eşleşmiyor

en: Billing phone number does not match with Billing country
tr: Fatura telefon numarasını faturalandırma ülkesi ile eşleşmiyor

en: Blacklist
tr: Kara liste

en: Blacklist Settings
tr: Kara Liste Ayarları

en: Block Downloads
tr: Blok İndirmeleri

en: Blocked Email Addresses
tr: Engellenen e -posta adresleri

en: Blocked IP Addresses
tr: Engellenen IP adresleri

en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. <a href="%s" target="_blank">Learn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy.</a>
tr: Bu uzantıyı kullanarak, kişisel verileri saklıyor veya harici bir hizmetle verileri paylaşıyor olabilirsiniz. <a href="%s" Target="_blank"> Gizlilik politikanıza dahil etmek isteyebileceğiniz şeyler de dahil olmak üzere bunun nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinin. </a>

en: Calculate Fraud Risk
tr: Sahtekarlık riskini hesaplayın

en: Cancel fraud check queue
tr: Dolandırıcılık kontrol kuyruğunu iptal et

en: Change Order Status based on Risk Score
tr: Sipariş durumunu risk puanına göre değiştirin

en: Check if order significantly exceeds the average order amount for your site. Set multiplier value to trigger this rule when order place is value times greater than an average order.
tr: Siparişin siteniz için ortalama sipariş tutarını önemli ölçüde aşıp aşmadığını kontrol edin. Sipariş yeri ortalama bir siparişten daha fazla değer katı olduğunda bu kuralı tetiklemek için çarpan değerini ayarlayın.

en: Check if the customer is behind either a proxy or a VPN
tr: Müşterinin bir proxy veya VPN'nin arkasında olup olmadığını kontrol edin

en: Check pending order fraud risk score
tr: Bekleyen sipariş sahtekarlığı risk puanını kontrol edin

en: Click <a href="https://www.google.com/recaptcha/admin" target="_blank">here</a> to register.
    								Activating reCAPTCHA will enable the service on your Checkout page, which is an effective means of reducing spam orders, particularly from velocity attacks ie. where spammers try multiple credit cards to test their validity.   If you continue to experience a high volume of spam orders after enabling this setting, please contact our Support team (<a href="mailto:support@opmc.biz" target="_top">support@opmc.biz</a>) .<hr/>
tr: "Kaydolmak için <a href=""https://www.google.com/recaptcha/admin"" target=""_blank""> burada </a> tıklayın.
    								Recaptcha'yı etkinleştirmek, özellikle hız ataklarından, yani spam siparişlerini azaltmanın etkili bir yolu olan ödeme sayfanızdaki hizmeti etkinleştirecektir. burada spam gönderenler geçerliliklerini test etmek için birden fazla kredi kartı dener. Bu ayarı etkinleştirdikten sonra yüksek miktarda spam siparişi yaşamaya devam ederseniz, lütfen destek ekibimizle iletişime geçin (<a href=""mailto:support@opmc.biz"" target=""_top""> support@opmc.biz </a> ). <hr/>"

en: Configure the email template below. The following tags can be embedded in the template fields:<br/><br/><b>{site_title}</b> - replaced with the Wordpress Site Title<br/><b>{site_email}</b> - replaced with the Wordpress site admin email address
tr: Aşağıdaki e -posta şablonunu yapılandırın. Aşağıdaki etiketler şablon alanlarına gömülebilir: <br/> <br/> <b> {site_title} </b> - WordPress sitesi başlığı <br/> <b> {site_email} </b> ile değiştirildi. - WordPress Site Yönetici E -posta Adresi ile değiştirildi

en: Contact Our Support
tr: Desteğimizle iletişime geçin

en: Could not get response from recaptcha server, please refresh page.
tr: Recaptcha Server'dan yanıt alamadım, lütfen sayfayı yenileyin.

en: Could not get response from recaptcha server.
tr: Recaptcha sunucusundan yanıt alamadım.

en: Could not verify request.
tr: İsteği doğrulamadı.

en: Customer IP address did not match given billing country.
tr: Müşteri IP adresi, faturalandırma ülkesi verildiğinde eşleşmedi.

en: Customer order geo location mismatches billing/shipping address.
tr: Müşteri Siparişi Geo Konum Uyuşmazlıkları Faturalandırma/Nakliye Adresi.

en: Customer ordered from behind a proxy.
tr: Müşteri bir proxy arkasından sipariş verdi.

en: Date
tr: Tarih

en: Detect if a person uses the same device but changes proxies while they are placing multiple orders from your website
tr: Bir kişinin aynı cihazı kullanıp kullanmadığını ancak web sitenizden birden fazla sipariş verirken vekilleri değiştirip değiştirmediğini tespit edin

en: Device Tracking
tr: Cihaz izleme

en: Disabled
tr: Engelli

en: Docs
tr: Belgeler

en: Does Geo Location Match?
tr: Geo konumu eşleşiyor mu?

en: Does IP Address Match Location?
tr: IP adresi konumu eşleştiriyor mu?

en: Don't have bigdatacloud.com account? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">Signup here</a><br/>Get 50K requests per month for free. Upgrade for more.
tr: BigDataCloud.com hesabınız yok mu? <a href="https://www.bigdataCloud.com/" Target="_blank"> buraya kaydolun </a> <br/> Ayda 50K istek alın. Daha fazlası için yükseltme.

en: Don't have quickemailverification account? <a href="">Signup here</a><br/>Verify 50 emails for free. Upgrade if you want more
tr: QuickEailverificification hesabınız yok mu? <a href="> burada kaydolun </a> <br/> 50 e -postayı ücretsiz olarak doğrulayın. Daha fazlasını istiyorsanız yükselt

en: Download
tr: İndirmek

en: Each rule that is matched will add the configured &quot;Rule Weight&quot; value to the overall fraud score.  In this section you can configure general fraud detection rules.<hr/>
tr: Eşleşen her kural yapılandırılmış "kural ağırlığı" ekleyecektir. genel sahtekarlık puanı değeri. Bu bölümde genel sahtekarlık algılama kurallarını yapılandırabilirsiniz. <hr/>

en: Email Alerts
tr: E -posta uyarıları

en: Email Blacklist
tr: E -posta Kara Listesi

en: Email Blacklisting
tr: E -posta Kara Liste

en: Email Notification Score
tr: E -posta Bildirim Puanı

en: Email Template
tr: E-posta şablonu

en: Email Type
tr: E -posta Türü

en: Email Whitelist
tr: E -posta beyaz listesi

en: Email address is from a high-risk domain.
tr: E-posta adresi yüksek riskli bir alandan.

en: Email body
tr: E -posta gövdesi

en: Email is a known free email address.
tr: E -posta bilinen bir ücretsiz e -posta adresidir.

en: Emails Blocked
tr: E -postalar engellendi

en: Emails can be sent either as plain text or HTML
tr: E -postalar düz metin veya html olarak gönderilebilir

en: Enable Auto Fraud Check
tr: Otomatik sahtekarlık kontrolünü etkinleştirin

en: Enable Debug Log
tr: Hata ayıklama günlüğünü etkinleştir

en: Enable Debug Logging
tr: Hata ayıklama günlüğünü etkinleştir

en: Enable MaxMind minFraud Factors Integration
tr: MaxMind Minfraud Faktörler Entegrasyonunu Etkinleştir

en: Enable MaxMind minFraud Insights Integration
tr: MaxMind Minfraud Insights Entegrasyonunu Etkinleştir

en: Enable MaxMind minFraud Integration
tr: MaxMind Minfraud Entegrasyonunu Etkinleştir

en: Enable Phone Number and Billing Country Check
tr: Telefon numarasını ve faturalandırma ülke kontrolünü etkinleştirin

en: Enable Trust Swiftly
tr: Güveni hızlı bir şekilde etkinleştirin

en: Enable Whitelisting of Payment Methods
tr: Ödeme yöntemlerinin beyaz listesini etkinleştirin

en: Enable Whitelisting of User Roles
tr: Kullanıcı rollerinin beyaz listesini etkinleştirin

en: Enable debug logging
tr: Hata ayıklama günlüğünü etkinleştir

en: Enable it to activate whitelisting of User Roles.
tr: Kullanıcı rollerinin beyaz listesini etkinleştirmesini etkinleştirin.

en: Enable it to check fraud for a previous order, that orders, when the Antifraud plugin was not installed.
tr: Antifraud eklentisi yüklenmediğinde, önceki bir sipariş için sahtekarlığı kontrol etmesini sağlayın.

en: Enable it to check if customer's email address originates from any high-risk domain listed below and/or add API for “quickemailverification. com” for automatic checking
tr: Müşterinin e-posta adresinin aşağıda listelenen herhangi bir yüksek riskli alandan kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmesini ve/veya “QuickEailverificification” için API eklemesini etkinleştirin. com ”otomatik kontrol için

en: Enable it to check if orders originate from unsafe countries. Select unsafe countries from the list below.
tr: Güvenli olmayan ülkelerden siparişlerin gelip gelmediğini kontrol etmesini sağlayın. Aşağıdaki listeden güvenli olmayan ülkeleri seçin.

en: Enable it to identify customers purchasing from your website for the first time.
tr: Web sitenizden satın alan müşterileri ilk kez tanımlamasını sağlayın.

en: Enable it to identify that customer's physical location matches the location provided by IP address.
tr: Müşterinin fiziksel konumunun IP adresi tarafından sağlanan konuma eşleştiğini belirlemesini sağlayın.

en: Enable it to identify that customer's shipping/billing state matches the state provided by Geo Location.
tr: Müşterinin nakliye/faturalandırma durumunun, GEO konumu tarafından sağlanan durumla eşleştiğini belirlemesini sağlayın.

en: Enable it to perform first-order re-check on orders in processing state.
tr: İşleme durumundaki siparişler üzerinde birinci dereceden yeniden kontrol yapmasını etkinleştirin.

en: Enable it to record the debugging data.
tr: Hata ayıklama verilerini kaydetmesini etkinleştirin.

en: Enable pre-payment checking to assess fraud before making payment and block buyers with high fraud risk from placing any order and notify them via alert message.
tr: Ödeme yapmadan önce sahtekarlığı değerlendirmek için ön ödeme kontrolünü etkinleştirin ve yüksek sahtekarlık riskine sahip alıcıları herhangi bir sipariş vermesini ve alarm mesajı yoluyla bilgilendirin.

en: Enable reCAPTCHA
tr: Recaptcha'yı etkinleştir

en: Enable reCAPTCHA on checkout page<br/>
tr: Ödeme sayfasında Recaptcha'yı etkinleştirin <br/>

en: Enable the IP blacklist function
tr: IP Kara Liste işlevini etkinleştirmenin

en: Enable the IP blacklist function to block IP addresses with high risk of frauds.
tr: Yüksek dolandırıcılık riski ile IP adreslerini engellemek için IP Blacklist işlevini etkinleştirin.

en: Enable the email blacklist function to block emails captured by WooCommerce Anti-fraud rules.
tr: WooCommerce Anti-Fraud kuralları tarafından yakalanan e-postaları engellemek için E-posta Kara Liste işlevini etkinleştirin.

en: Enable this rule to confirm that the total amount of the order does not exceed maximum configured amount below.
tr: Siparişin toplam tutarının aşağıdaki maksimum yapılandırılmış miktarı aşmadığını doğrulamak için bu kuralın etkinleştirilmesi.

en: Enable this rule to monitor if multiple orders with different billing or shipping addresses have originated from the same IP address. Make sure to set time span of checking.
tr: Bu kuralın, farklı faturalandırma veya nakliye adreslerine sahip birden fazla siparişin aynı IP adresinden gelip gelmediğini izlemek için etkinleştirin. Kontrol süresini ayarladığınızdan emin olun.

en: Enable to add payment methods to the whitelist.
tr: Beyaz listeye ödeme yöntemleri eklemeyi etkinleştirin.

en: Enable to cancel and/or put orders on hold based on Risk Score.
tr: Risk puanına göre siparişleri iptal etmeyi ve/veya sipariş vermeyi etkinleştirin.

en: Enable to check if the order originates from outside of your store's home country.
tr: Siparişin mağazanızın kendi ülkesinin dışından gelip gelmediğini kontrol etmeyi etkinleştirin.

en: Enable to identify difference between billing and shipping addresses.
tr: Fatura ve gönderim adresleri arasındaki farkı belirlemeyi etkinleştirin.

en: Enable to receive fraud alerts on admin email address when risk-score exceeds value set in Email Notification Score.
tr: Risk puanı e-posta bildirim puanında belirlenen değeri aştığında yönetici e-posta adresinde dolandırıcılık uyarıları almayı etkinleştirin.

en: Enable v2 reCAPTCHA
tr: V2 Recaptcha'yı etkinleştir

en: Enable v2 reCAPTCHA<br/>
tr: V2 Recaptcha'yı Etkinleştir <br/>

en: Enable v3 reCAPTCHA
tr: V3 Recaptcha'yı etkinleştir

en: Enable v3 reCAPTCHA<br/>
tr: V3 Recaptcha'yı Etkinleştir <br/>

en: Enable/Disable
tr: Etkinleştirme / Devre dışı

en: Enabling this rule allows you to limit number of orders per user within the time span configured below.
tr: Bu kuralın etkinleştirilmesi, aşağıda yapılandırılan zaman aralığı içindeki kullanıcı başına sipariş sayısını sınırlamanızı sağlar.

en: Enabling this rule limits the number of orders to be placed within a certain period of the day.
tr: Bu kuralın etkinleştirilmesi, günün belirli bir süresi içinde yerleştirilecek sipariş sayısını sınırlar.

en: End Time
tr: Bitiş zamanı

en: Enter a total number of orders that a buyer can make in the specified time span.
tr: Bir alıcının belirtilen zaman aralığında yapabileceği toplam sipariş sayısını girin.

en: Enter any IPs you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new IPs. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
tr: Beyaz listeye alınmasını istediğiniz IP'leri girin. Yeni IP'leri girdikten sonra "Sekme" veya "Virgül" tuşuna basın. Lütfen e-postaları virgül veya boşlukla ayırarak toplu olarak ekleyin.

en: Enter any email origin domains you consider to be high-risk. Press “Tab” or “Comma” after entering any new domain.
tr: Yüksek riskli olduğunu düşündüğünüz e-posta kaynak alan adlarını girin. Yeni bir alan adı girdikten sonra “Sekme” veya “Virgül” tuşuna basın.

en: Enter any email you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new email. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
tr: Beyaz listeye alınmasını istediğiniz e-postayı girin. Yeni bir e-posta girdikten sonra “Sekme” veya “Virgül” tuşuna basın. Lütfen e-postaları virgül veya boşlukla ayırarak toplu olarak ekleyin.

en: Enter in your Trust Swiftly site URL i.e https://example.trustswiftly.com
tr: Hızlı bir şekilde Site URL'inize girin, yani https://example.trestswiftly.com

en: Enter maximum number of orders that can be placed during specified time span.
tr: Belirtilen zaman aralığı boyunca yerleştirilebilecek maksimum sipariş sayısını girin.

en: Enter number of hours you want to check
tr: Kontrol etmek istediğiniz saat sayısını girin

en: Enter the body of the email to be sent to the purchaser in the text area below:
tr: Alıcıya gönderilecek e-postanın metnini aşağıdaki metin alanına girin:

en: Enter the license key provided by MaxMind here.
tr: MaxMind tarafından sağlanan lisans anahtarını buraya girin.

en: Enter the maximum amount of purchase accepted in your store.
tr: Mağazanızda kabul edilen maksimum satın alma miktarını girin.

en: Enter the multiplier value to check amount over average transaction value that will trigger the rule (expressed as a multiplier). For example, if you want to limit orders that are 2 times greater than the average value of orders, set the multiplier value to 2.
tr: Kuralı tetikleyecek ortalama işlem değeri üzerinde tutarı kontrol etmek için çarpan değerini girin (çarpan olarak ifade edilir). Örneğin, siparişlerin ortalama değerinden 2 kat daha büyük siparişleri sınırlamak istiyorsanız, çarpan değerini 2 olarak ayarlayın.

en: Enter v2 Secret Key
tr: V2 Secret Anahtarına girin

en: Enter v2 Site Key
tr: V2 Site Anahtarını Girin

en: Enter v3 Secret Key
tr: V3 Secret Anahtarına girin

en: Enter v3 Site Key
tr: V3 Site Anahtarını Girin

en: Enter your MaxMind account ID here.  If you don&apos;t have an account, please sign up at <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a>.
tr: MaxMind Hesap Kimliğinizi buraya girin. Eğer bir hesabınız yoksa, lütfen <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> https://maxmind.com </a> adresinden kaydolun.

en: Evaluate customers before making the actual payment.  If the fraud score reaches a high-risk order range before making payment, the customer order will be denied in advance, and a custom message appears on the checkout page explaining buyer the reason for denial.
tr: Gerçek ödemeyi yapmadan önce müşterileri değerlendirin. Dolandırıcılık puanı ödeme yapmadan önce yüksek riskli bir sipariş aralığına ulaşırsa, müşteri siparişi önceden reddedilir ve ödeme sayfasında alıcının inkar nedenini açıklayan özel bir mesaj görünür.

en: Facing an Issue with the plugin?
tr: Eklenti ile ilgili bir sorunla mı karşılaşıyorsunuz?

en: Filter accounts with different user roles to bypass Anti-fraud scoring system.
tr: Farklı kullanıcı rollerine sahip filtre hesapları, önleme karşıtı puanlama sistemini atlamak için.

en: First Purchase Rule Weight
tr: İlk Satın Alma Kuralı Ağırlığı

en: First Purchase on Website
tr: Web Sitesinde İlk Satın Alma

en: First Time Purchase Rules
tr: İlk kez satın alma kuralları

en: Fraud Action
tr: Sahtekarlık eylemi

en: Fraud Check
tr: Dolandırıcılık Kontrolü

en: Fraud Risk
tr: Dolandırıcılık riski

en: Fraud check done.
tr: Dolandırıcılık kontrolü yapıldı.

en: Fraud notification for order #{order_id}
tr: Sipariş #{order_id} için dolandırıcılık bildirimi

en: Fraudulent Orders Cancelled
tr: Hileli emirler iptal edildi

en: General Rules
tr: Genel kurallar

en: General Settings
tr: Genel Ayarlar

en: General behaviours of the Anti Fraud plugin are configured on this page.<hr/>
tr: Dolandırıcılık önleme eklentisinin genel davranışları bu sayfada yapılandırılmıştır. <hr/>

en: Get alerts about suspected fraudulent activities <hr/>
tr: Şüpheli hileli faaliyetler hakkında uyarılar alın <hr/>

en: Google reCAPTCHA Settings
tr: Google Recaptcha Ayarları

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully but you don't have enough credit to use this service.
tr: Harika, QuickEailverification başarıyla doğrulandı, ancak bu hizmeti kullanmak için yeterli krediniz yok.

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully!!
tr: Harika, QuickEailverification başarıyla doğrulanmış !!

en: Great, Trust Swiftly authenticated successfully!!
tr: Harika, güven hızla doğrulanmış başarıyla güven !!

en: Great, authenticated successfully!!
tr: Harika, başarıyla doğrulanmış !!

en: Great, bigdatacloud authenticated successfully!
tr: Harika, BigDataCloud başarıyla kimliği doğruladı!

en: Hi there. Order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
tr: Merhaba. ID # %1$s ile sipariş %2$s risk puanı aldı.

en: Hi!We have received your order on {site_title}, but to complete we have to verify your PayPal email address.If you havent made or authorized any purchase, please, contact PayPal support service immediately,and email us to {site_email} for having your money back.
tr: Merhaba! Siparişinizi {site_title} adresinden aldık, ancak tamamlamak için PayPal e -posta adresinizi doğrulamamız gerekiyor. Herhangi bir satın alma işlemi yapmadıysanız veya yetkilendirmediyseniz, lütfen PayPal Destek Hizmetine başvurun ve bizi {site_email} adresine e -posta ile gönderin. paran geri.

en: Hide details
tr: Detayları gizle

en: High Importance
tr: Yüksek önem

en: High Risk
tr: Yüksek risk

en: High Risk Order
tr: Yüksek riskli sipariş

en: High Risk threshold
tr: Yüksek riskli eşik

en: High-Risk Domains
tr: Yüksek riskli alanlar

en: High-Risk Email Domains
tr: Yüksek riskli e-posta alanları

en: High-Risk Net Transaction
tr: Yüksek riskli net işlem

en: High-Risk Orders on Hold
tr: Beklemede yüksek riskli siparişler

en: IP Blacklist
tr: IP kara listesi

en: IP Blacklisting
tr: İp kara listesi

en: IP address ordered multiple orders in the last
tr: E-posta adresi yüksek riskli bir alandan.

en: IP address ordered with multiple order details in the past
tr: IP Adresi Geçmişte Çoklu Sipariş Ayrıntılarıyla Sipariş Edildi

en: IP, Billing and Shipping Address-based Rules
tr: IP, Fatura ve Gönderim Adresi Tabanlı Kurallar

en: IPs Whitelist
tr: IPS beyaz listesi

en: If the minFraud risk score exceeds the threshold set above, this weight will be applied to the overall risk score.  By adjusting this, you can balance the minFraud value against the other rules-based calculations in the plugin.
tr: Minfraud risk skoru yukarıda belirlenen eşiği aşarsa, bu ağırlık genel risk puanına uygulanacaktır. Bunu ayarlayarak, minfraud değerini eklentideki diğer kurallara dayalı hesaplamalara karşı dengeleyebilirsiniz.

en: If the risk score exceed threshold value which is set here, then the customer needs to be verified with Trust Swiftly.
tr: Risk puanı burada belirlenen eşik değerini aşarsa, müşterinin hızlı bir şekilde güvenle doğrulanması gerekir.

en: If the risk score returned by the minFraud system exceeds this number, the transaction will be considered potentially fraudulent and will contribute to the overall fraud score calculation.  If the risk score from minFraud is lower than this threshold, it will not contribute to the overall fraud score.
tr: Minfraud sistemi tarafından iade edilen risk skoru bu sayıyı aşarsa, işlem potansiyel olarak hileli olarak kabul edilecek ve genel dolandırıcılık puanı hesaplamasına katkıda bulunacaktır. Minfraud'dan gelen risk puanı bu eşikten daha düşükse, toplam dolandırıcılık puanına katkıda bulunmayacaktır.

en: If you enable this rule, then it is highly recommended that you use a separate Phone Number Validation plugin to make sure your customers specify a correct international phone number format on the checkout page. Else, this rule will treat an invalid phone number as a risk.
tr: Bu kuralı etkinleştirirseniz, müşterilerinizin ödeme sayfasında doğru bir uluslararası telefon numarası formatı belirttiğinden emin olmak için ayrı bir telefon numarası doğrulama eklentisi kullanmanız şiddetle tavsiye edilir. Aksi takdirde, bu kural geçersiz bir telefon numarasını risk olarak ele alacaktır.

en: If you have any issues or feedback about Anti-Fraud plugin, we would love to here from you!
tr: Kaçavarla mücadele eklentisi hakkında herhangi bir sorunun veya geri bildiriminiz varsa, burada sizden çok isteriz!

en: In order to continue %1$s"Geo Location Match"%2$s service, our provider Bigdatacloud now requires you to sign up and get the api key. To obtain an api key you can %3$sregister here%4$s.
tr: %1$s"Geo Location Match"%2$s hizmetine devam etmek için sağlayıcımız Bigdatacloud artık kaydolmanızı ve API anahtarını almanızı gerektiriyor. Bir API anahtarı almak için %3$sburadan kaydolabilirsiniz%4$s.

en: In this section, customers can enable this setting to check fraud for a previous order, when the Anti Fraud plugin is not installed and an order was placed within 7 days old.
tr: Bu bölümde, müşteriler bu ayarı, sahtekarlık önleme eklentisi yüklenmediğinde ve 7 günlük içinde bir sipariş verildiğinde, sahtekarlığı bir önceki sipariş için kontrol etmek için etkinleştirebilirler.

en: In this section, customers can enable this setting to create log file and it can seen from WooCommerce >> Status >> Log.
tr: Bu bölümde, müşteriler bu ayarı günlük dosyası oluşturmak için etkinleştirebilir ve Woocommerce >> durum >> log'dan görülebilir.

en: International orders tend to have a higher fraud risk than orders that originate in your home country. Merchants often find that certain origin countries have a higher potential for fraud. These Rule sets help manage such risks.
tr: Uluslararası emirler, kendi ülkenizden gelen siparişlerden daha yüksek bir sahtekarlık riskine sahip olma eğilimindedir. Tüccarlar genellikle belirli kökenli ülkelerin sahtekarlık için daha yüksek bir potansiyele sahip olduğunu bulurlar. Bu kural setleri bu tür risklerin yönetilmesine yardımcı olur.

en: Invalid recaptcha.
tr: Geçersiz Recaptcha.

en: Is Customer behind Proxy or VPN?
tr: Müşteri Proxy veya VPN'nin arkasında mı?

en: Is Order from High-Risk Country?
tr: Yüksek riskli ülkeden sipariş mi?

en: Is Suspicious / High-Risk Email Domain?
tr: Şüpheli / yüksek riskli e-posta alanı mı?

en: Is it International Order?
tr: Uluslararası Düzen mi?

en: Last 24 Hours Update
tr: Son 24 Saat Güncellemesi

en: Leave Us a Review!
tr: Bize bir inceleme bırakın!

en: Limit Number of Orders between Time
tr: Zaman arasındaki sipariş sayısı

en: List of Emails whitelitsted. Add emails manullay to make whitlist. Unblocked emails also added to this list.
tr: Whitelitsted e -postaların listesi. Whitlist yapmak için Manullay e -postaları ekleyin. Bu listeye engelsiz e -postaların da eklenmesi.

en: List of IPs whitelitsted. Add IPs manullay to make whitlist. Unblocked IPs also added to this list.
tr: IPS listesi Whitelitsted. Whitlist yapmak için IPS manullay ekleyin. Engellenmemiş IP'ler de bu listeye eklendi.

en: Love our Plugin?
tr: Eklentimizi seviyor musunuz?

en: Low Risk
tr: Düşük risk

en: Low Risk Order
tr: Düşük Risk Siparişi

en: Mark Unsafe Countries
tr: Güvenli olmayan ülkeleri işaretleyin

en: Max Order Limit between time reached.
tr: Maksimum sipariş sınırı ulaşıldı.

en: Max order limit reched from same IP.
tr: Maks. Sipariş sınırı aynı IP'den geri çekildi.

en: MaxMind Account ID
tr: Maxmind Hesap Kimliği

en: MaxMind License Key
tr: MaxMind Lisans Anahtarı

en: MaxMind Risk Score
tr: Maxmind Risk Puanı

en: MaxMind minFraud Settings
tr: Maxmind Minfraud Ayarları

en: Maximum Allowed Number of Orders Between Time
tr: Zaman arasında izin verilen maksimum sipariş sayısı

en: Maximum Allowed Number of Orders in Time Span?
tr: Zaman diliminde izin verilen maksimum sipariş sayısı?

en: Medium Risk
tr: Orta risk

en: Medium Risk Order
tr: Orta Risk Siparişi

en: Medium Risk Orders
tr: Orta Risk Siparişleri

en: Medium Risk threshold
tr: Orta risk eşiği

en: Merchants often find that certain email domains have a higher potential for fraud. These Rule sets will help you manage High-Risk Email Domains.<br/>Identify High-Risk Domains by manually adding such email domains to High-Risk Domain section and/or using QuickEmailVerification.com API key to make this operation automatic.
tr: Tüccarlar genellikle belirli e -posta alanlarının sahtekarlık için daha yüksek bir potansiyele sahip olduğunu bulurlar. Bu kural setleri, yüksek riskli e-posta etki alanlarını yönetmenize yardımcı olacaktır.

en: MinFraud Factors Settings
tr: Minfraud faktörleri ayarları

en: MinFraud Insights Settings
tr: Minfraud Insights Ayarları

en: MinFraud Settings
tr: Minfraud ayarları

en: Moderate
tr: Ilıman

en: Multiple Orders Attempts using Different Addresses from Same IP
tr: Aynı IP'den farklı adresleri kullanan birden fazla sipariş denedi

en: Name
tr: İsim

en: Need Support?
tr: Desteğe mi ihtiyacınız var?

en: Needs Attention
tr: Dikkat çekmeye ihtiyaç

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify end time.
tr: Sunucu zamanına göre olması gerekir. Woo Genel Ayarları'nı kontrol edin. Buna göre bitiş süresini belirtin.

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify start time.
tr: Sunucu zamanına göre olması gerekir. Woo Genel Ayarları'nı kontrol edin. Buna göre başlangıç ​​zamanını belirtin.

en: No Importance
tr: Önemi yok

en: No Of Days For Historical Orders Checks
tr: Tarihsel sipariş kontrolleri için gün yok

en: No fraud checking has been done on this order yet.
tr: Bu siparişte henüz sahtekarlık kontrolü yapılmadı.

en: Notice about PayPal verification.
tr: PayPal doğrulaması hakkında bildirim.

en: Notification message for Blocked users
tr: Engellenen kullanıcılar için bildirim mesajı

en: Number of days that have to pass before sending another email if the order is still waiting for verification
tr: Sipariş hala doğrulamayı bekliyorsa, başka bir e -posta göndermeden önce geçmesi gereken gün sayısı

en: OPMC Australia Pty Ltd
tr: OPMC Avustralya Pty Ltd

en: Order Amount is Above Average?
tr: Sipariş miktarı ortalamanın üzerinde mi?

en: Order Amounts and Attempts
tr: Sipariş miktarları ve denemeler

en: Order Exceeds Maximum Amount Limit?
tr: Sipariş maksimum miktar sınırını aşıyor mu?

en: Order exceeds maximum amount.
tr: Sipariş maksimum tutarı aşar.

en: Order fraud checks skipped due to user verified from Trust Swiftly.
tr: Sipariş dolandırıcılık kontrolleri, hızlı bir şekilde güvenden doğrulanan kullanıcı nedeniyle atlandı.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted customer IPs.
tr: Beyaz liste müşteri IP'leri nedeniyle atlanan sipariş sahtekarlığı kontrolleri.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted email.
tr: Beyaz liste e -posta nedeniyle atlanan sahtekarlık çekleri.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted payment method.
tr: Beyaz listeye alınan ödeme yöntemi nedeniyle atanan sahtekarlık kontrolleri.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted user role.
tr: Beyaz liste kullanıcı rolü nedeniyle atlanan sipariş sahtekarlığı kontrolleri.

en: Order is an international order.
tr: Sipariş uluslararası bir emirdir.

en: Ordered from a risk billing_method
tr: Bir riskten sipariş edildi Billing_method

en: Ordered from a risk country
tr: Riskli bir ülkeden sipariş edildi

en: Orders Breakdown
tr: Siparişler Arızası

en: Orders Detected
tr: Tespit edilen siparişler

en: Orders that are not verified within the given number of days will be automatically cancelled
tr: Belirtilen gün içinde doğrulanmayan siparişler otomatik olarak iptal edilecektir

en: Orders with a score equal to or greater than this number will be automatically set on hold. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
tr: Bu sayıya eşit veya daha büyük bir puan olan siparişler otomatik olarak beklemeye alınacaktır. <br/> Devre dışı bırakmak için kaydırıcıyı aşırı sola kaydırın veya 0'ı seçin.

en: Orders with a score equal to or greater than this value will be automatically cancelled. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
tr: Bu değere eşit veya daha büyük puan alan siparişler otomatik olarak iptal edilecektir. <br/> Devre dışı bırakmak için kaydırıcıyı aşırı sola kaydırın veya 0'ı seçin.

en: Origin Countries
tr: Origin Ülkeleri

en: Past Number of Days to Check
tr: Kontrol etmek için son gün sayısı

en: PayPal Verification Done.
tr: Paypal doğrulaması yapıldı.

en: PayPal Verification notification of order #{order_id}
tr: PayPal Doğrulama Siparişin Bildirimi #{order_id}

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Payments made via the whitelisted payment methods will bypass anti-fraud’s rule to change order status based on risk score.
tr: Beyaz liste edilen ödeme yöntemleri aracılığıyla yapılan ödemeler, risk puanına göre sipariş statüsünü değiştirmek için Fraud Anti-Fraud’un kuralını atlayacaktır.

en: Paypal Settings
tr: PayPal ayarları

en: Paypal Verification
tr: Paypal doğrulaması

en: Paypal verified addresses
tr: Paypal doğrulanmış adresler

en: Please consider enabling reCaptcha in the Anti Fraud plugin %1$ssettings%2$s to help prevent Velocity attacks.
tr: Hız saldırılarını önlemeye yardımcı olmak için lütfen %1$ssettings önleme eklentisinde recaptcha'yı etkinleştirmeyi düşünün.

en: Please install and activate %1$sWooCommerce%2$s in order for the WooCommerce Anti Fraud extension to work!
tr: WooCommerce Anti Dolandırıcılık Uzantısının çalışması için lütfen %1$swoocommerce %2$s yükleyin ve etkinleştirin!

en: Pre-Payment Checking
tr: Ön ödeme kontrolü

en: Pre-Purchase Assessment
tr: Satın alma öncesi değerlendirme

en: Press Ctrl or ⌘ key and select multiple countries that you think are unsafe for your area of service.
tr: CTRL veya ⌘ tuşuna basın ve hizmet alanınız için güvensiz olduğunu düşündüğünüz birden fazla ülkeyi seçin.

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click multiple payment methods to whitelist and scroll down to select more payment methods
tr: "Ctrl" veya "Command" tuşuna basın ve beyaz listeye almak için birden fazla ödeme yöntemini tıklayın ve daha fazla ödeme yöntemi seçmek için aşağı kaydırın

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click one or multiple user roles to whitelist. Scroll up/down to select and see more user roles if any.
tr: “CTRL” veya “Komut” tuşuna basın ve beyaz listeye bir veya birden fazla kullanıcı rolünü tıklayın. Varsa daha fazla kullanıcı rolünü seçmek ve görmek için yukarı/aşağı kaydırın.

en: Prevent digital downloads if verification failed or still processing
tr: Doğrulama başarısız olursa veya hala işlenirse dijital indirmeleri önleyin

en: Purchased from same IP but Different Customer Addresses?
tr: Aynı IP'den ancak farklı müşteri adreslerinden satın alındı ​​mı?

en: Re-Check First Orders in Processing State?
tr: İşleme durumunda ilk siparişleri yeniden kontrol edin?

en: Recaptcha is a required field.
tr: Recaptcha gerekli bir alandır.

en: Recaptcha not responding, please refresh page.
tr: Recaptcha yanıt vermiyor, lütfen sayfayı yenileyin.

en: Recent Order Data
tr: Son Sipariş Verileri

en: Risk scores that meet or exceed this value will trigger email alerts to your specified email addresses.
tr: Bu değeri karşılayan veya aşan risk puanları, belirtilen e -posta adresleriniz için e -posta uyarılarını tetikler.

en: Rule Weight
tr: Kuralı ağırlık

en: Rule set for Buyers who are purchasing from your website for the first time.
tr: Web sitenizden ilk kez satın alan alıcılar için kural seti.

en: Rule to check buyer is ordering products using different addresses from the same IP over a certain period from your store.
tr: Alıcıyı kontrol etmek için kuralı, mağazanızdan belirli bir dönemde aynı IP'den farklı adresleri kullanarak ürün sipariş etmektir.

en: Rules
tr: Tüzük

en: Rules set for identifying fraudulent orders triggering risks based on IP, billing and shipping addresses.
tr: IP, faturalandırma ve gönderim adreslerine dayalı riskleri tetikleyen hileli siparişleri belirlemek için belirlenen kurallar.

en: Score each of your transactions, checking for possible fraud, using a set of advanced scoring rules.
tr: Bir dizi gelişmiş puanlama kuralı kullanarak olası sahtekarlıkları kontrol ederek her işleminizi puanlayın.

en: Score returned by Minfraud Factors exceeds the allowed value.
tr: Minfraud faktörleri tarafından iade edilen puan izin verilen değeri aşar.

en: Score returned by Minfraud Insights exceeds the allowed value.
tr: Minfraud faktörleri tarafından iade edilen puan izin verilen değeri aşar.

en: Score returned by Minfraud exceeds the allowed value.
tr: Minfraud tarafından iade edilen puan izin verilen değeri aşar.

en: Select Payment Methods to be Whitelisted
tr: Beyaz listeye alınacak ödeme yöntemlerini seçin

en: Select Threshold Weight
tr: Eşik Ağırlığı'nı seçin

en: Select User Roles to be Whitelisted
tr: Beyaz listeye alınacak kullanıcı rollerini seçin

en: Select a verification method defined such as ID and Selfie. A Verification Template should be set on Trust Swiftly.
tr: Kimlik ve selfie gibi tanımlanmış bir doğrulama yöntemi seçin. Bir doğrulama şablonu hızlı bir şekilde güven üzerine ayarlanmalıdır.

en: Select roles
tr: Seçin Roller

en: Select to enable Paypal verification
tr: PayPal doğrulamasını etkinleştirmek için seçin

en: Select when customers should verify their identity.
tr: Müşterilerin kimliklerini ne zaman doğrulamaları gerektiğini seçin.

en: Set Risk Thresholds
tr: Risk eşiklerini ayarlayın

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Show fraud risk details
tr: Sahtekarlık risk detaylarını göster

en: Spent
tr: Harcanmış

en: Sr No
tr: SR Hayır

en: Start Time
tr: Başlangıç ​​saati

en: Status
tr: Durum

en: Support for the Anti-Fraud Plugin
tr: Kaçavarla Mücadele Eklentisi için Destek

en: The IP addresses listed in the text area will be considered unsafe.  You can also add or remove IP addresses manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add IPs in bulk separating them by either comma or space.
tr: Metin alanında listelenen IP adresleri güvensiz kabul edilecektir. Ayrıca IP adreslerini manuel olarak ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Bir sonraki giriş için “,” yazın veya sekme/enter düğmesine basın. Lütfen IP'leri virgül veya boşlukla ayıran toplu olarak ekleyin.

en: The Merchant can enter the number of days for historical orders check. The default number of days is 7 days.
tr: Tüccar, tarihsel sipariş kontrolü için gün sayısını girebilir. Varsayılan gün sayısı 7 gündür.

en: The email addresses listed in the text area will be considered unsafe. You can also add or remove emails manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
tr: Metin alanında listelenen e -posta adresleri güvensiz kabul edilecektir. Ayrıca e -postaları buraya manuel olarak ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Bir sonraki giriş için “,” yazın veya sekme/enter düğmesine basın. Lütfen toplu olarak virgül veya boşlukla ayıran e -postalar ekleyin.

en: The number of days in the past to check IP addresses and different physical addresses.
tr: IP adreslerini ve farklı fiziksel adresleri kontrol etmek için geçmişte gün sayısı.

en: The rules in this section are triggered based on defined order amounts and by counting attempted orders. You can also limit orders within a certain time frame. Orders with unusually high values, or customers who make an excessive number of transactions in a short period are more likely to be fraudulent.
tr: Bu bölümdeki kurallar, tanımlanmış sipariş tutarlarına ve siparişleri sayarak tetiklenir. Siparişleri belirli bir zaman diliminde de sınırlayabilirsiniz. Alışılmadık derecede yüksek değerlere sahip siparişlerin veya kısa bir süre içinde aşırı sayıda işlem yapan müşterilerin hileli olma olasılığı daha yüksektir.

en: The subject of the email that will be sent to the purchaser
tr: Alıcıya gönderilecek e -postanın konusu

en: The threshold between Low and Medium Risk Score. Move the left handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Low and Medium-Risk orders. Risk Score less than this value is Low-Risk order and a greater value is the starting point of Medium Risk Orders.
tr: Düşük ve orta risk skoru arasındaki eşik. Düşük ve orta riskli siparişler arasındaki sınırı ayarlamak için sol kolu kaydırıcı üzerinde hareket ettirin veya metin alanındaki değeri güncelleyin. Bu değerden daha az risk puanı düşük riskli sipariştir ve daha büyük bir değer, orta risk siparişlerinin başlangıç ​​noktasıdır.

en: There are three risk thresholds.  Low, Medium and High.   In this section you can define where the boundary point between those thresholds.   The maximum risk score is 100, the minimum is 0.<br/>
tr: Üç risk eşiği vardır. Düşük, orta ve yüksek. Bu bölümde bu eşikler arasındaki sınır noktasının nerede olduğunu tanımlayabilirsiniz. Maksimum risk puanı 100, minimum 0'dır. <br/>

en: There are three risk thresholds: Low, Medium and High. In this section, you can define where the boundary point between those thresholds. The maximum risk score is 100, the minimum is 0. Orders are considered Low, Medium, and High Risk Orders based on these values.
tr: Üç risk eşiği vardır: düşük, orta ve yüksek. Bu bölümde, bu eşikler arasındaki sınır noktasının nerede olduğunu tanımlayabilirsiniz. Maksimum risk puanı 100, minimum 0'dır. Siparişler bu değerlere göre düşük, orta ve yüksek risk siparişleri olarak kabul edilir.

en: These settings are specific to Paypal Payment Gateway. This means, when the customer use their Paypal account for making payment for their orders, then these rules come into action.<hr/>
tr: Bu ayarlar PayPal ödeme ağ geçidine özgüdür. Bu, müşteri siparişleri için ödeme yapmak için PayPal hesaplarını kullandığında, bu kurallar harekete geçer. <hr/>

en: This IP Address is blocked.
tr: Bu IP adresi engellendi.

en: This email id is blocked
tr: Bu e -posta kimliği engellendi

en: This email id is blocked.
tr: Bu e -posta kimliği engellendi.

en: This is a threshold between Medium and High-Risk Score. Slide the right handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Medium and High-Risk orders. Risk Score less than this value is the end point of Medium-Risk order and a greater value is High-Risk order.
tr: Bu, orta ve yüksek riskli puan arasındaki bir eşiktir. Orta ve yüksek riskli siparişler arasındaki sınırı ayarlamak için kaydırıcı üzerinde sağ kolu kaydırın veya metin alanındaki değeri güncelleyin. Bu değerden daha az risk puanı orta risk düzenin bitiş noktasıdır ve daha büyük bir değer yüksek riskli sıradır.

en: This is the customer's first order with this billing details.
tr: Bu, müşterinin bu faturalandırma ayrıntılarıyla ilk siparişidir.

en: This order is currently in queue for a fraud check.
tr: Bu sipariş şu anda bir sahtekarlık kontrolü için sırada.

en: Threshold Settings
tr: Eşik Ayarları

en: Threshold minFraud Factors Risk Score
tr: Eşik Minfraud Faktörleri Risk Puanı

en: Threshold minFraud Insights Risk Score
tr: Eşik Minfraud Insights Risk Puanı

en: Threshold minFraud Risk Score
tr: Eşik Minfraud Risk Puanı

en: Time Span to Check (hours)
tr: Kontrol etmek için zaman aralığı (saat)

en: Too many order attempts?
tr: Çok fazla sipariş denemesi?

en: Total Number of Orders
tr: Toplam sipariş sayısı

en: Total Transaction Amount
tr: Toplam İşlem Tutarı

en: Trust Swiftly Enable/Disable
tr: Güven hızla etkinleştirin/devre dışı bırakın

en: Trust Swiftly Settings
tr: Hızlı bir şekilde güven

en: Unblock
tr: engeli kaldırmak

en: Update Order Status based on Fraud Score
tr: Sahtekarlık puanına göre sipariş durumunu güncelleyin

en: Updates order status to cancel and/or on-hold when order passes a certain Risk Score threshold.
tr: Sipariş belirli bir risk skoru eşiğini geçtiğinde, sipariş durumunu iptal etmek ve/veya tutma durumunu günceller.

en: User Email is Whitelisted.
tr: Kullanıcı e -postası beyaz listeye alınmıştır.

en: User Roles Whitelisting
tr: Kullanıcı rolleri beyaz liste

en: Verification Method
tr: Doğrulama metodu

en: Verification Retry
tr: Doğrulama yeniden deneme

en: Verification Template
tr: Doğrulama Şablonu

en: Verified email addresses
tr: Doğrulanmış e -posta adresleri

en: Website Administrator does not allow you to place this order. Please contact our support team. Sorry for any inconvenience.
tr: Web sitesi yöneticisi bu sipariş vermenize izin vermez. Lütfen destek ekibimizle iletişime geçin. Herhangi bir rahatsızlık için özür dilerim.

en: Weight of the single rule in the total calculation of risk.
tr: Toplam risk hesaplamasında tek kuralın ağırlığı.

en: Weighting to Cancel Order
tr: Siparişi iptal etmek için ağırlıklandırma

en: Weighting to put Order On-hold
tr: Siparişi tutacak ağırlık

en: When To Verify
tr: Ne zaman doğrulanmalı

en: Whitelist Payment Methods
tr: Beyaz liste ödeme yöntemleri

en: Whitelisted Emails
tr: Beyaz liste e -postalar

en: Whitelisted IPs
tr: Beyaz liste IPS

en: WooCommerce Anti Fraud
tr: WooCommerce Dolandırıcılıkla Mücadele

en: WooCommerce Anti-Fraud allows you to create a list of email addresses as well as a list of IP addresses that will always be marked as potential fraud transactions.
tr: WooCommerce Anti-Fraud, e-posta adreslerinin bir listesini ve her zaman potansiyel sahtekarlık işlemleri olarak işaretlenecek IP adreslerinin bir listesini oluşturmanıza olanak tanır.

en: You are not a human, please refresh page.
tr: Sen bir insan değilsiniz, lütfen yenileyin.

en: You can use bigdatacloud.com to get accurate address via customer Lat and Long and its required to use geo location rule.
tr: Müşteri Lat ve Long aracılığıyla doğru adres almak için bigdataCloud.com'u kullanabilirsiniz ve Geo Konum Kuralını kullanmak gerekir.

en: You can use quickemailverification.com to get more accurate results for false email domain-related checks.
tr: Yanlış e-posta etki alanı ile ilgili kontroller için daha doğru sonuçlar elde etmek için QuickEailTeriation.com'u kullanabilirsiniz.

en: You have reached maximum number of allowed orders in %d hours. Please try again later.
tr: %d saatlerinde izin verilen sipariş sayısına ulaştınız. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

en: Your Account Id or License Key could not be authenticated!!
tr: Hesap kimliğiniz veya lisans anahtarınız kimlik doğrulanamadı !!

en: Your Quickemailverification API Key could not be authenticated!!
tr: QuickEailverification API anahtarınız kimlik doğrulanamadı !!

en: Your Trust Swiftly API Key could not be authenticated!!
tr: Güven hızla API anahtarınız kimlik doğrulanamadı !!

en: Your Trust Swiftly Base URL could not be validated!!
tr: Güveni hızla temel url'niz doğrulanamadı !!

en: Your positive reviews are always encouraging!
tr: Olumlu incelemeleriniz her zaman cesaret vericidir!

en: [{site_title}] Confirm your PayPal email address
tr: [{site_title}] PayPal e -posta adresinizi onaylayın

en: minFraud Factors Rule Weight
tr: Minfraud faktörleri ağırlığı yönetiyor

en: minFraud Insights Rule Weight
tr: Minfraud Insights Kural Ağırlığı

en: minFraud Rule Weight
tr: Minfraud kural ağırlığı

en: reCAPTCHA
tr: recaptcha

en: v2 Secret Key
tr: V2 Gizli Anahtar

en: v2 Site Key
tr: V2 Site Anahtarı

en: v3 Secret Key
tr: V3 Gizli Anahtar

en: v3 Site Key
tr: V3 Site Anahtarı
