WooCommerce Anti Fraud 5.8.1 - en to sk translation catalogue (344 entries)

en:  Please get verified with Trust Swiftly, and then try again.
sk:  Overte sa pomocou Trust Swiftly a skúste to znova.

en: %1$sClick here to verify the order.%2$s.
sk: %1$sKliknutím sem overíte objednávku.%2$s.

en: %1$sClick here to view the order.%2$s.
sk: %1$sAk chcete zobraziť objednávku, kliknite sem.%2$s.

en: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >MaxMind minFraud</a> is a paid, external service that uses machine learning to detect potential fraud transactions. By using <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >minFraud</a> you can potentially detect more fraudulent transactions.<br/>To sign up to MaxMind minFraud, click this link: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>
sk: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >MaxMind minFraud</a> je platená externá služba, ktorá využíva strojové učenie na zisťovanie potenciálnych podvodných transakcií. Pomocou <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >minFraud</a> môžete potenciálne odhaliť viac podvodných transakcií.<br/>Ak sa chcete zaregistrovať do MaxMind minFraud, kliknite tento odkaz: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>

en: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> is a paid, external service that uses AI to verify the identity and payment of a customer. By using <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> you can decrease fraud by automatically verifying their information and later use the data to win any dispute cases. To sign up for Trust Swiftly, click this link: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trustswiftly.com</a><hr/>
sk: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> je platená externá služba, ktorá využíva AI na overenie identity a platby zákazníka. Pomocou <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Dôverujte rýchlo</a> môžete znížiť počet podvodov automatickým overením ich informácií a neskôr použiť tieto údaje na vyhrať akékoľvek spory. Ak sa chcete zaregistrovať do Trust Swiftly, kliknite na tento odkaz: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trustswiftly.com</a><hr/>

en: API Key
sk: API kľúč

en: API Key for bigdatacloud.com
sk: Kľúč API pre bigdatacloud.com

en: API Key for quickemailverification.com
sk: API kľúč pre quickemailverification.com

en: Action
sk: Akcia

en: Activate Email Alerts for Admin
sk: Aktivujte e-mailové upozornenia pre správcu

en: Add additional email address(es) you want to be notified upon exceeding Risk-score. Press “Comma”, TAB or ENTER button for the next entry.
sk: Pridajte ďalšie e-mailové adresy, na ktoré chcete byť upozornení pri prekročení rizikového skóre. Pre ďalší záznam stlačte tlačidlo „Čiarka“, TAB alebo ENTER.

en: Add email addresses of orders reported with a high risk of fraud to blacklist automatically.
sk: Automaticky pridajte e-mailové adresy objednávok hlásených s vysokým rizikom podvodu na čiernu listinu.

en: Additional Address(es) to Notify
sk: Dodatočné adresy na upozornenie

en: Adds a custom alert message for blocked users on Pre-Payment Check. This message will be shown to the user on the checkout page while they attempt to pay.
sk: Pridá vlastnú výstražnú správu pre zablokovaných používateľov na kontrolu predplatenia. Táto správa sa zobrazí používateľovi na stránke pokladne, keď sa pokúša zaplatiť.

en: Admin notification about an order.
sk: Administrátorské oznámenie o objednávke.

en: Alerts
sk: Upozornenia

en: Amount Limit ($)
sk: Limit sumy ($)

en: An order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
sk: Objednávka s ID #%1$s dosiahla skóre rizika %2$s.

en: Anti Fraud
sk: Boj proti podvodom

en: Anti Fraud - Admin Notice
sk: Boj proti podvodom – upozornenie správcu

en: Anti Fraud - PayPal verification
sk: Anti Fraud – overenie cez PayPal

en: Anti Fraud Dashboard
sk: Panel boja proti podvodom

en: AntiFraud: Bigdatacloud credentials not authenticate or your quota limit has been exceeded!
sk: AntiFraud: Poverenia Bigdatacloud nie sú overené alebo bol prekročený váš limit kvóty!

en: Antifraud paypal verification
sk: Overenie paypal proti podvodom

en: Are Billing and Shipping Addresses Same?
sk: Sú fakturačná a dodacia adresa rovnaké?

en: Auto Cancellation Days
sk: Dni automatického zrušenia

en: Auto Fraud Check For Existing Orders
sk: Automatická kontrola podvodov pre existujúce objednávky

en: Automatic Blacklisting
sk: Automatická čierna listina

en: Average Multiplier
sk: Priemerný multiplikátor

en: Base URL
sk: Základná adresa URL

en: Billing address does not match shipping address
sk: Fakturačná adresa sa nezhoduje s dodacou adresou

en: Billing phone number does not match with Billing country
sk: Fakturačné telefónne číslo sa nezhoduje s fakturačnou krajinou

en: Blacklist
sk: Čierna listina

en: Blacklist Settings
sk: Nastavenia čiernej listiny

en: Block Downloads
sk: Blokovať sťahovanie

en: Blocked Email Addresses
sk: Blokované e-mailové adresy

en: Blocked IP Addresses
sk: Blokované adresy IP

en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. <a href="%s" target="_blank">Learn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy.</a>
sk: Pomocou tohto rozšírenia môžete ukladať osobné údaje alebo zdieľať údaje s externou službou. <a href="%s" target="_blank">Prečítajte si viac informácií o tom, ako to funguje, vrátane toho, čo možno budete chcieť zahrnúť do svojich pravidiel ochrany osobných údajov.</a>

en: Calculate Fraud Risk
sk: Vypočítajte riziko podvodu

en: Cancel fraud check queue
sk: Zrušiť front na kontrolu podvodov

en: Change Order Status based on Risk Score
sk: Zmena stavu objednávky na základe skóre rizika

en: Check if order significantly exceeds the average order amount for your site. Set multiplier value to trigger this rule when order place is value times greater than an average order.
sk: Skontrolujte, či objednávka výrazne prevyšuje priemernú sumu objednávky pre vašu stránku. Nastavte hodnotu násobiteľa, aby sa toto pravidlo spustilo, keď je hodnota miesta objednávky krát väčšia ako priemerná objednávka.

en: Check if the customer is behind either a proxy or a VPN
sk: Skontrolujte, či je zákazník za serverom proxy alebo VPN

en: Check pending order fraud risk score
sk: Skontrolujte skóre rizika podvodu čakajúcich objednávok

en: Click <a href="https://www.google.com/recaptcha/admin" target="_blank">here</a> to register.
    								Activating reCAPTCHA will enable the service on your Checkout page, which is an effective means of reducing spam orders, particularly from velocity attacks ie. where spammers try multiple credit cards to test their validity.   If you continue to experience a high volume of spam orders after enabling this setting, please contact our Support team (<a href="mailto:support@opmc.biz" target="_top">support@opmc.biz</a>) .<hr/>
sk: "Ak sa chcete zaregistrovať, kliknite <a href=""https://www.google.com/recaptcha/admin"" target=""_blank"">sem</a>.
    								Aktivácia reCAPTCHA povolí službu na vašej stránke Pokladňa, čo je účinný prostriedok na znižovanie spamových objednávok, najmä z rýchlostných útokov, napr. kde spameri skúšajú viacero kreditných kariet, aby otestovali ich platnosť. Ak aj po povolení tohto nastavenia budete mať naďalej veľký objem nevyžiadaných objednávok, kontaktujte náš tím podpory (<a href="mailto:support@opmc.biz" target="_top">support@opmc.biz</a> ).<hr/>

en: Configure the email template below. The following tags can be embedded in the template fields:<br/><br/><b>{site_title}</b> - replaced with the Wordpress Site Title<br/><b>{site_email}</b> - replaced with the Wordpress site admin email address
sk: Nižšie nakonfigurujte šablónu e-mailu. Do polí šablóny možno vložiť nasledujúce značky:<br/><br/><b>{site_title}</b> – nahradené názvom stránky vo Wordpresse<br/><b>{site_email}</b> - nahradené e-mailovou adresou správcu stránky Wordpress

en: Contact Our Support
sk: Kontaktujte našu podporu

en: Could not get response from recaptcha server, please refresh page.
sk: Nepodarilo sa získať odpoveď zo servera recaptcha, obnovte stránku.

en: Could not get response from recaptcha server.
sk: Nepodarilo sa získať odpoveď zo servera recaptcha.

en: Could not verify request.
sk: Žiadosť sa nepodarilo overiť.

en: Customer IP address did not match given billing country.
sk: Adresa IP zákazníka sa nezhodovala s krajinou fakturácie.

en: Customer order geo location mismatches billing/shipping address.
sk: Geografické umiestnenie objednávky zákazníka sa nezhoduje s fakturačnou/dodacou adresou.

en: Customer ordered from behind a proxy.
sk: Zákazník si objednal spoza proxy.

en: Date
sk: Dátum

en: Detect if a person uses the same device but changes proxies while they are placing multiple orders from your website
sk: Zistite, či osoba používa rovnaké zariadenie, ale pri zadávaní viacerých objednávok z vášho webu mení proxy servery

en: Device Tracking
sk: Sledovanie zariadenia

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Does Geo Location Match?
sk: Zhoduje sa geografická poloha?

en: Does IP Address Match Location?
sk: Zhoduje sa adresa IP s umiestnením?

en: Don't have bigdatacloud.com account? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">Signup here</a><br/>Get 50K requests per month for free. Upgrade for more.
sk: Nemáte účet bigdatacloud.com? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">Zaregistrujte sa tu</a><br/>Získajte 50 000 žiadostí mesačne zadarmo. Inovujte a získajte viac.

en: Don't have quickemailverification account? <a href="">Signup here</a><br/>Verify 50 emails for free. Upgrade if you want more
sk: Nemáte účet quickemailverification? <a href="">Zaregistrujte sa tu</a><br/>Overte 50 e-mailov zadarmo. Ak chcete viac, inovujte

en: Download
sk: Stiahnuť ▼

en: Each rule that is matched will add the configured &quot;Rule Weight&quot; value to the overall fraud score.  In this section you can configure general fraud detection rules.<hr/>
sk: Ku každému pravidlu, ktoré sa zhoduje, sa pridá nakonfigurovaná „váha pravidla“; hodnotu k celkovému skóre podvodu. V tejto časti môžete nakonfigurovať všeobecné pravidlá zisťovania podvodov.<hr/>

en: Email Alerts
sk: E-mailové upozornenia

en: Email Blacklist
sk: E-mailová čierna listina

en: Email Notification Score
sk: Skóre upozornení e-mailom

en: Email Template
sk: Šablóna e-mailu

en: Email Type
sk: Typ e-mailu

en: Email Whitelist
sk: Zoznam povolených e-mailov

en: Email address is from a high-risk domain.
sk: E-mailová adresa je z vysoko rizikovej domény.

en: Email body
sk: Telo e-mailu

en: Email is a known free email address.
sk: E-mail je známa bezplatná e-mailová adresa.

en: Emails Blocked
sk: E-maily sú zablokované

en: Emails can be sent either as plain text or HTML
sk: E-maily je možné posielať ako obyčajný text alebo HTML

en: Enable Auto Fraud Check
sk: Povoliť automatickú kontrolu podvodov

en: Enable MaxMind minFraud Factors Integration
sk: Povoliť integráciu faktorov MaxMind minFraud Factors

en: Enable MaxMind minFraud Insights Integration
sk: Povoliť integráciu MaxMind minFraud Insights

en: Enable MaxMind minFraud Integration
sk: Povoliť integráciu MaxMind minFraud

en: Enable Phone Number and Billing Country Check
sk: Povoliť kontrolu telefónneho čísla a krajiny fakturácie

en: Enable Trust Swiftly
sk: Povoliť Dôvera Swiftly

en: Enable Whitelisting of Payment Methods
sk: Povoliť bielu listinu spôsobov platby

en: Enable Whitelisting of User Roles
sk: Povoliť bielu listinu používateľských rolí

en: Enable debug logging
sk: Povoliť protokolovanie ladenia

en: Enable it to activate whitelisting of User Roles.
sk: Povolením aktivujete pridávanie používateľských rolí na bielu listinu.

en: Enable it to check fraud for a previous order, that orders, when the Antifraud plugin was not installed.
sk: Povoľte ho na kontrolu podvodu pri predchádzajúcej objednávke, ktorá bola objednaná, keď nebol nainštalovaný doplnok Antifraud.

en: Enable it to check if customer's email address originates from any high-risk domain listed below and/or add API for “quickemailverification. com” for automatic checking
sk: Povoľte ho, aby ste skontrolovali, či e-mailová adresa zákazníka pochádza z niektorej vysoko rizikovej domény uvedenej nižšie, a/alebo pridajte API pre „rýchle overenie pošty. com“ pre automatickú kontrolu

en: Enable it to check if orders originate from unsafe countries. Select unsafe countries from the list below.
sk: Povoľte ho, aby ste skontrolovali, či objednávky pochádzajú z nebezpečných krajín. Vyberte nebezpečné krajiny zo zoznamu nižšie.

en: Enable it to identify customers purchasing from your website for the first time.
sk: Povoľte ho na identifikáciu zákazníkov, ktorí nakupujú na vašom webe prvýkrát.

en: Enable it to identify that customer's physical location matches the location provided by IP address.
sk: Povoľte ho, aby sa fyzická poloha zákazníka zhodovala s polohou poskytnutou adresou IP.

en: Enable it to identify that customer's shipping/billing state matches the state provided by Geo Location.
sk: Povoľte ju, aby sa zistilo, že stav dodania/fakturácie daného zákazníka sa zhoduje so štátom poskytnutým geografickou polohou.

en: Enable it to perform first-order re-check on orders in processing state.
sk: Umožnite mu vykonať opätovnú kontrolu prvej objednávky na objednávkach v stave spracovania.

en: Enable it to record the debugging data.
sk: Povoľte ho na zaznamenávanie údajov ladenia.

en: Enable pre-payment checking to assess fraud before making payment and block buyers with high fraud risk from placing any order and notify them via alert message.
sk: Povoľte kontrolu pred platbou na posúdenie podvodu pred uskutočnením platby a zablokujte kupujúcich s vysokým rizikom podvodu pri zadávaní akejkoľvek objednávky a upozornite ich prostredníctvom výstražnej správy.

en: Enable reCAPTCHA
sk: Povoliť reCAPTCHA

en: Enable reCAPTCHA on checkout page<br/>
sk: Povoľte reCAPTCHA na stránke platby<br/>

en: Enable the IP blacklist function
sk: Povoľte funkciu IP blacklist

en: Enable the IP blacklist function to block IP addresses with high risk of frauds.
sk: Povoľte funkciu IP blacklist na blokovanie IP adries s vysokým rizikom podvodov.

en: Enable the email blacklist function to block emails captured by WooCommerce Anti-fraud rules.
sk: Povoľte funkciu e-mailovej čiernej listiny na blokovanie e-mailov zachytených pravidlami WooCommerce Anti-fraud.

en: Enable this rule to confirm that the total amount of the order does not exceed maximum configured amount below.
sk: Povolením tohto pravidla potvrdíte, že celková suma objednávky nepresahuje maximálnu nakonfigurovanú sumu nižšie.

en: Enable this rule to monitor if multiple orders with different billing or shipping addresses have originated from the same IP address. Make sure to set time span of checking.
sk: Povoľte toto pravidlo, ak chcete sledovať, či viaceré objednávky s rôznymi fakturačnými alebo dodacími adresami pochádzajú z rovnakej IP adresy. Uistite sa, že ste nastavili časové rozpätie kontroly.

en: Enable to add payment methods to the whitelist.
sk: Vyberte spôsoby platby, ktoré chcete pridať na bielu listinu

en: Enable to cancel and/or put orders on hold based on Risk Score.
sk: Povoliť zrušenie a/alebo pozastavenie príkazov na základe skóre rizika.

en: Enable to check if the order originates from outside of your store's home country.
sk: Povoľte, aby ste skontrolovali, či objednávka pochádza z krajiny mimo domovskej krajiny vášho obchodu.

en: Enable to identify difference between billing and shipping addresses.
sk: Povoliť na identifikáciu rozdielov medzi fakturačnou a dodacou adresou.

en: Enable to receive fraud alerts on admin email address when risk-score exceeds value set in Email Notification Score.
sk: Povoliť prijímanie upozornení na podvody na e-mailovú adresu správcu, keď skóre rizika prekročí hodnotu nastavenú v Skóre upozornení e-mailom.

en: Enable v2 reCAPTCHA
sk: Povoliť v2 reCAPTCHA

en: Enable v2 reCAPTCHA<br/>
sk: Povoliť v2 reCAPTCHA<br/>

en: Enable v3 reCAPTCHA
sk: Povoliť v3 reCAPTCHA

en: Enable v3 reCAPTCHA<br/>
sk: Povoliť v3 reCAPTCHA<br/>

en: Enable/Disable
sk: Povoliť zakázať

en: Enabling this rule allows you to limit number of orders per user within the time span configured below.
sk: Povolenie tohto pravidla vám umožní obmedziť počet objednávok na používateľa v rámci časového rozpätia nakonfigurovaného nižšie.

en: Enabling this rule limits the number of orders to be placed within a certain period of the day.
sk: Povolenie tohto pravidla obmedzí počet objednávok, ktoré sa majú zadať v rámci určitého obdobia dňa.

en: End Time
sk: Čas ukončenia

en: Enter a total number of orders that a buyer can make in the specified time span.
sk: Zadajte celkový počet objednávok, ktoré môže kupujúci vykonať v určenom časovom období.

en: Enter any IPs you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new IPs. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
sk: Zadajte všetky adresy IP, ktoré chcete pridať na bielu listinu. Po zadaní nových IP adries stlačte „Tab“ alebo „Čiarka“. E-maily pridajte hromadne a oddeľte ich čiarkou alebo medzerou.

en: Enter any email origin domains you consider to be high-risk. Press “Tab” or “Comma” after entering any new domain.
sk: Zadajte ľubovoľné domény pôvodu e-mailov, ktoré považujete za vysoko rizikové. Po zadaní novej domény stlačte „Tab“ alebo „Čiarka“.

en: Enter any email you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new email. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
sk: Zadajte ľubovoľný e-mail, ktorý chcete pridať na bielu listinu. Po zadaní nového e-mailu stlačte „Tab“ alebo „Čiarka“. E-maily pridajte hromadne a oddeľte ich čiarkou alebo medzerou.

en: Enter in your Trust Swiftly site URL i.e https://example.trustswiftly.com
sk: Zadajte adresu URL svojej lokality Trust Swiftly, napr. https://example.trustswiftly.com

en: Enter maximum number of orders that can be placed during specified time span.
sk: Zadajte maximálny počet objednávok, ktoré je možné zadať počas určeného časového obdobia.

en: Enter number of hours you want to check
sk: Zadajte počet hodín, ktoré chcete skontrolovať

en: Enter the body of the email to be sent to the purchaser in the text area below:
sk: Do textovej oblasti nižšie zadajte telo e-mailu, ktorý sa má odoslať kupujúcemu:

en: Enter the license key provided by MaxMind here.
sk: Tu zadajte licenčný kľúč poskytnutý spoločnosťou MaxMind.

en: Enter the maximum amount of purchase accepted in your store.
sk: Zadajte maximálnu sumu nákupu akceptovanú vo vašom obchode.

en: Enter the multiplier value to check amount over average transaction value that will trigger the rule (expressed as a multiplier). For example, if you want to limit orders that are 2 times greater than the average value of orders, set the multiplier value to 2.
sk: Zadajte hodnotu multiplikátora na kontrolu sumy nad priemernou hodnotou transakcie, ktorá spustí pravidlo (vyjadrené ako multiplikátor). Napríklad, ak chcete obmedziť objednávky, ktoré sú 2-krát vyššie ako priemerná hodnota objednávok, nastavte hodnotu násobiteľa na 2.

en: Enter v2 Secret Key
sk: Zadajte tajný kľúč v2

en: Enter v2 Site Key
sk: Zadajte kľúč lokality v2

en: Enter v3 Secret Key
sk: Zadajte tajný kľúč v3

en: Enter v3 Site Key
sk: Zadajte kľúč lokality v3

en: Enter your MaxMind account ID here.  If you don&apos;t have an account, please sign up at <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a>.
sk: Tu zadajte svoje ID účtu MaxMind. Ak nemáte účet, zaregistrujte sa na <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a>.

en: Evaluate customers before making the actual payment.  If the fraud score reaches a high-risk order range before making payment, the customer order will be denied in advance, and a custom message appears on the checkout page explaining buyer the reason for denial.
sk: Pred vykonaním skutočnej platby vyhodnoťte zákazníkov. Ak skóre podvodu pred uskutočnením platby dosiahne vysoko rizikový rozsah objednávky, objednávka zákazníka bude vopred zamietnutá a na stránke pokladne sa zobrazí vlastná správa vysvetľujúca kupujúcemu dôvod odmietnutia.

en: Facing an Issue with the plugin?
sk: Máte problém s doplnkom?

en: Filter accounts with different user roles to bypass Anti-fraud scoring system.
sk: Filtrujte účty s rôznymi používateľskými rolami, aby ste obišli systém hodnotenia proti podvodom.

en: First Purchase Rule Weight
sk: Hmotnosť pravidla prvého nákupu

en: First Purchase on Website
sk: Prvý nákup na webe

en: First Time Purchase Rules
sk: Pravidlá prvého nákupu

en: Fraud Action
sk: Podvodné konanie

en: Fraud Check
sk: Kontrola podvodov

en: Fraud Risk
sk: Riziko podvodu

en: Fraud check done.
sk: Vykonaná kontrola podvodu.

en: Fraud notification for order #{order_id}
sk: Upozornenie na podvod pre objednávku č. #{order_id}

en: Fraudulent Orders Cancelled
sk: Podvodné objednávky boli zrušené

en: General Rules
sk: Všeobecné pravidlá

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: General behaviours of the Anti Fraud plugin are configured on this page.<hr/>
sk: Všeobecné správanie doplnku Anti Fraud je nakonfigurované na tejto stránke.<hr/>

en: Get alerts about suspected fraudulent activities <hr/>
sk: Dostávajte upozornenia na podozrivé podvodné aktivity <hr/>

en: Google reCAPTCHA Settings
sk: Nastavenia služby Google reCAPTCHA

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully but you don't have enough credit to use this service.
sk: Skvelé, overenie Quickemailverification bolo úspešne overené, ale na používanie tejto služby nemáte dostatok kreditu.

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully!!
sk: Skvelé, Quickemailverification bola úspešne overená!!

en: Great, Trust Swiftly authenticated successfully!!
sk: Skvelé, Trust Swiftly bola úspešne overená!!

en: Great, authenticated successfully!!
sk: Skvelé, úspešne overené!!

en: Great, bigdatacloud authenticated successfully!
sk: Skvelé, bigdatacloud úspešne overený!

en: Hi there. Order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
sk: Ahoj. Objednávka s ID #%1$s dosiahla skóre rizika %2$s.

en: Hi!We have received your order on {site_title}, but to complete we have to verify your PayPal email address.If you havent made or authorized any purchase, please, contact PayPal support service immediately,and email us to {site_email} for having your money back.
sk: Dobrý deň! Prijali sme vašu objednávku na stránke {site_title}, ale na dokončenie musíme overiť vašu e-mailovú adresu PayPal. Ak ste neuskutočnili ani neautorizovali žiadny nákup, okamžite kontaktujte službu podpory PayPal a pošlite nám e-mail na adresu {site_email}. vaše peniaze späť.

en: Hide details
sk: Skryť detaily

en: High Importance
sk: Vysoká dôležitosť

en: High Risk
sk: Vysoké riziko

en: High Risk Order
sk: Príkaz na vysoké riziko

en: High Risk threshold
sk: Vysoký prah rizika

en: High-Risk Domains
sk: Vysoko rizikové domény

en: High-Risk Email Domains
sk: Vysoko rizikové e-mailové domény

en: High-Risk Net Transaction
sk: Čistá transakcia s vysokým rizikom

en: High-Risk Orders on Hold
sk: Podržané vysoko rizikové príkazy

en: IP address ordered multiple orders in the last
sk: IP adresa objednaných viacerých objednávok v poslednej

en: IP address ordered with multiple order details in the past
sk: IP adresa objednaná s viacerými podrobnosťami objednávky v minulosti

en: IP, Billing and Shipping Address-based Rules
sk: Pravidlá založené na IP, fakturačnej a dodacej adrese

en: IPs Whitelist
sk: Zoznam povolených adries IP

en: If the minFraud risk score exceeds the threshold set above, this weight will be applied to the overall risk score.  By adjusting this, you can balance the minFraud value against the other rules-based calculations in the plugin.
sk: Ak skóre rizika minimálneho podvodu prekročí prah stanovenú vyššie, táto váha sa použije na celkové skóre rizika. Úpravou tohto môžete vyvážiť hodnotu minFraud oproti ostatným výpočtom založeným na pravidlách v doplnku.

en: If the risk score exceed threshold value which is set here, then the customer needs to be verified with Trust Swiftly.
sk: Ak skóre rizika prekročí prahovú hodnotu, ktorá je tu nastavená, potom je potrebné zákazníka overiť pomocou Trust Swiftly.

en: If the risk score returned by the minFraud system exceeds this number, the transaction will be considered potentially fraudulent and will contribute to the overall fraud score calculation.  If the risk score from minFraud is lower than this threshold, it will not contribute to the overall fraud score.
sk: Ak skóre rizika vrátené systémom minFraud prekročí toto číslo, transakcia sa bude považovať za potenciálne podvodnú a prispeje k celkovému výpočtu skóre podvodu. Ak je skóre rizika z minFraud nižšie ako táto hranica, neprispeje to k celkovému skóre podvodu.

en: If you enable this rule, then it is highly recommended that you use a separate Phone Number Validation plugin to make sure your customers specify a correct international phone number format on the checkout page. Else, this rule will treat an invalid phone number as a risk.
sk: Ak toto pravidlo povolíte, dôrazne sa odporúča použiť samostatný doplnok na overenie telefónneho čísla, aby ste sa uistili, že vaši zákazníci na stránke pokladne zadajú správny formát medzinárodného telefónneho čísla. V opačnom prípade bude toto pravidlo považovať neplatné telefónne číslo za riziko.

en: If you have any issues or feedback about Anti-Fraud plugin, we would love to here from you!
sk: Ak máte nejaké problémy alebo spätnú väzbu týkajúcu sa doplnku Anti-Fraud, budeme radi, ak sa ozvete!

en: In order to continue %1$s"Geo Location Match"%2$s service, our provider Bigdatacloud now requires you to sign up and get the api key. To obtain an api key you can %3$sregister here%4$s.
sk: Ak chcete pokračovať v službe %1$s„Geo Location Match“%2$s, náš poskytovateľ Bigdatacloud teraz vyžaduje, aby ste sa zaregistrovali a získali kľúč API. Ak chcete získať kľúč API, môžete sa %3$sregistrovať tu%4$s.

en: In this section, customers can enable this setting to check fraud for a previous order, when the Anti Fraud plugin is not installed and an order was placed within 7 days old.
sk: V tejto časti môžu zákazníci povoliť toto nastavenie na kontrolu podvodu pri predchádzajúcej objednávke, keď doplnok Anti Fraud nie je nainštalovaný a objednávka bola zadaná do 7 dní.

en: In this section, customers can enable this setting to create log file and it can seen from WooCommerce >> Status >> Log.
sk: V tejto sekcii môžu zákazníci povoliť toto nastavenie na vytvorenie súboru denníka a môžu ho vidieť z WooCommerce >> Stav >> Log.

en: International orders tend to have a higher fraud risk than orders that originate in your home country. Merchants often find that certain origin countries have a higher potential for fraud. These Rule sets help manage such risks.
sk: Medzinárodné objednávky majú zvyčajne vyššie riziko podvodu ako objednávky, ktoré pochádzajú z vašej domovskej krajiny. Obchodníci často zisťujú, že určité krajiny pôvodu majú vyšší potenciál pre podvody. Tieto súbory pravidiel pomáhajú zvládať takéto riziká.

en: Invalid recaptcha.
sk: Neplatná recaptcha.

en: Is Customer behind Proxy or VPN?
sk: Stojí zákazník za proxy alebo VPN?

en: Is Order from High-Risk Country?
sk: Je objednávka z vysoko rizikovej krajiny?

en: Is Suspicious / High-Risk Email Domain?
sk: Je podozrivá / vysoko riziková e-mailová doména?

en: Is it International Order?
sk: Je to medzinárodný poriadok?

en: Last 24 Hours Update
sk: Aktualizácia posledných 24 hodín

en: Leave Us a Review!
sk: Napíšte nám recenziu!

en: Limit Number of Orders between Time
sk: Obmedzte počet objednávok medzi časom

en: List of Emails whitelitsted. Add emails manullay to make whitlist. Unblocked emails also added to this list.
sk: Zoznam e-mailov označených na bielom. Pridajte manullay e-mailov a vytvorte zoznam povolených adries. Do tohto zoznamu boli pridané aj odblokované e-maily.

en: List of IPs whitelitsted. Add IPs manullay to make whitlist. Unblocked IPs also added to this list.
sk: Zoznam adries IP označených na bielom. Pridajte IPs manullay a vytvorte zoznam povolených adries. Do tohto zoznamu boli pridané aj odblokované adresy IP.

en: Love our Plugin?
sk: Páči sa vám náš plugin?

en: Low Risk
sk: Nízky risk

en: Low Risk Order
sk: Príkaz s nízkym rizikom

en: Mark Unsafe Countries
sk: Označte nebezpečné krajiny

en: Max Order Limit between time reached.
sk: Maximálny limit objednávky medzi dosiahnutým časom.

en: Max order limit reched from same IP.
sk: Maximálny limit objednávky dosiahnutý z rovnakej IP.

en: MaxMind Account ID
sk: ID účtu MaxMind

en: MaxMind License Key
sk: Licenčný kľúč MaxMind

en: MaxMind Risk Score
sk: Skóre rizika MaxMind

en: MaxMind minFraud Settings
sk: Nastavenia minFraud MaxMind

en: Maximum Allowed Number of Orders Between Time
sk: Maximálny povolený počet objednávok medzi časom

en: Maximum Allowed Number of Orders in Time Span?
sk: Maximálny povolený počet objednávok v časovom rozpätí?

en: Medium Risk
sk: Stredné riziko

en: Medium Risk Order
sk: Objednávka so stredným rizikom

en: Medium Risk Orders
sk: Objednávky so stredným rizikom

en: Medium Risk threshold
sk: Stredná prahová hodnota rizika

en: Merchants often find that certain email domains have a higher potential for fraud. These Rule sets will help you manage High-Risk Email Domains.<br/>Identify High-Risk Domains by manually adding such email domains to High-Risk Domain section and/or using QuickEmailVerification.com API key to make this operation automatic.
sk: Obchodníci často zisťujú, že určité e-mailové domény majú vyšší potenciál podvodu. Tieto sady pravidiel vám pomôžu spravovať vysokorizikové e-mailové domény.<br/>Identifikujte vysokorizikové domény manuálnym paby bola tátoridaním takýchto e-mailových domén do sekcie Vysokorizikové domény a/alebo použitím kľúča API QuickEmailVerification.com,  operácia automatická.

en: MinFraud Factors Settings
sk: Nastavenia faktorov MinFraud

en: MinFraud Insights Settings
sk: Nastavenia MinFraud Insights

en: MinFraud Settings
sk: Nastavenia MinFraud

en: Moderate
sk: Mierne

en: Multiple Orders Attempts using Different Addresses from Same IP
sk: Pokusy o viacero objednávok s použitím rôznych adries z rovnakej IP

en: Name
sk: názov

en: Need Support?
sk: Potrebujete podporu?

en: Needs Attention
sk: Vyžaduje pozornosť

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify end time.
sk: Musí byť podľa času servera. Skontrolujte všeobecné nastavenia. Podľa toho špecifikujte čas ukončenia.

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify start time.
sk: Musí byť podľa času servera. Skontrolujte všeobecné nastavenia. Podľa toho špecifikujte čas začiatku.

en: No Importance
sk: Bez dôležitosti

en: No Of Days For Historical Orders Checks
sk: Počet dní na kontrolu historických objednávok

en: No fraud checking has been done on this order yet.
sk: Pri tejto objednávke zatiaľ nebola vykonaná žiadna kontrola podvodu.

en: Notice about PayPal verification.
sk: Oznámenie o overení PayPal.

en: Notification message for Blocked users
sk: Správa s upozornením pre blokovaných používateľov

en: Number of days that have to pass before sending another email if the order is still waiting for verification
sk: Počet dní, ktoré musia uplynúť pred odoslaním ďalšieho e-mailu, ak objednávka stále čaká na overenie

en: Order Amount is Above Average?
sk: Je suma objednávky nadpriemerná?

en: Order Amounts and Attempts
sk: Sumy objednávky a pokusy

en: Order Exceeds Maximum Amount Limit?
sk: Presahuje objednávka maximálny limit sumy?

en: Order exceeds maximum amount.
sk: Objednávka presahuje maximálnu sumu.

en: Order fraud checks skipped due to user verified from Trust Swiftly.
sk: Kontroly podvodov s objednávkami boli preskočené, pretože používateľ bol overený spoločnosťou Trust Swiftly.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted customer IPs.
sk: Kontroly podvodov s objednávkami boli preskočené z dôvodu adries IP zákazníkov na bielej listine.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted email.
sk: Kontroly podvodov s objednávkami boli preskočené z dôvodu e-mailu na zozname povolených.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted payment method.
sk: Kontroly podvodov pri objednávke boli preskočené kvôli spôsobu platby na bielej listine.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted user role.
sk: Kontroly podvodov s objednávkami boli preskočené z dôvodu roly používateľa na bielej listine.

en: Order is an international order.
sk: Poriadok je medzinárodný poriadok.

en: Ordered from a risk billing_method
sk: Objednané z rizikového spôsobu fakturácie

en: Ordered from a risk country
sk: Objednané z rizikovej krajiny

en: Orders Breakdown
sk: Rozpis objednávok

en: Orders Detected
sk: Zistené objednávky

en: Orders that are not verified within the given number of days will be automatically cancelled
sk: Objednávky, ktoré nebudú overené do daného počtu dní, budú automaticky stornované

en: Orders with a score equal to or greater than this number will be automatically set on hold. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
sk: Objednávky so skóre rovným alebo vyšším ako toto číslo budú automaticky pozastavené. <br/> Ak ju chcete vypnúť, posuňte posúvač úplne doľava alebo vyberte 0.

en: Orders with a score equal to or greater than this value will be automatically cancelled. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
sk: Objednávky so skóre rovným alebo vyšším ako táto hodnota budú automaticky zrušené. <br/> Ak ju chcete vypnúť, posuňte posúvač úplne doľava alebo vyberte 0.

en: Origin Countries
sk: Krajiny pôvodu

en: Past Number of Days to Check
sk: Posledný počet dní na kontrolu

en: PayPal Verification Done.
sk: Overenie PayPal hotovo.

en: PayPal Verification notification of order #{order_id}
sk: Overovacie oznámenie služby PayPal o objednávke č. {order_id}

en: Payments made via the whitelisted payment methods will bypass anti-fraud’s rule to change order status based on risk score.
sk: Platby uskutočnené prostredníctvom platobných metód na bielej listine obídu pravidlo boja proti podvodom na zmenu stavu objednávky na základe skóre rizika.

en: Paypal Settings
sk: Nastavenia Paypal

en: Paypal Verification
sk: Overenie cez PayPal

en: Paypal verified addresses
sk: Overené adresy cez PayPal

en: Please consider enabling reCaptcha in the Anti Fraud plugin %1$ssettings%2$s to help prevent Velocity attacks.
sk: Zvážte povolenie reCaptcha v doplnku Anti Fraud %1$settings%2$s, aby ste zabránili útokom Velocity.

en: Please install and activate %1$sWooCommerce%2$s in order for the WooCommerce Anti Fraud extension to work!
sk: Nainštalujte a aktivujte %1$sWooCommerce%2$s, aby rozšírenie WooCommerce Anti Fraud fungovalo!

en: Pre-Payment Checking
sk: Kontrola pred platbou

en: Pre-Purchase Assessment
sk: Hodnotenie pred kúpou

en: Press Ctrl or ⌘ key and select multiple countries that you think are unsafe for your area of service.
sk: Stlačte kláves Ctrl alebo ⌘ a vyberte viacero krajín, o ktorých si myslíte, že nie sú pre oblasť vašej služby bezpečné.

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click multiple payment methods to whitelist and scroll down to select more payment methods
sk: Stlačte kláves „Ctrl“ alebo „Command“ a kliknite na viaceré spôsoby platby, aby ste ich pridali na bielu listinu a rolovaním nadol vyberte ďalšie spôsoby platby

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click one or multiple user roles to whitelist. Scroll up/down to select and see more user roles if any.
sk: Stlačte kláves „Ctrl“ alebo „Command“ a kliknutím na jednu alebo viacero rolí používateľa pridajte bielu listinu. Posúvaním nahor/nadol vyberte a zobrazte ďalšie roly používateľov, ak nejaké existujú.

en: Prevent digital downloads if verification failed or still processing
sk: Zabráňte digitálnym sťahovaniam, ak overenie zlyhalo alebo sa stále spracováva

en: Processing..
sk: Spracúva sa..

en: Purchased from same IP but Different Customer Addresses?
sk: Zakúpené z rovnakej IP, ale rôznych adries zákazníka?

en: Re-Check First Orders in Processing State?
sk: Znova skontrolovať prvé objednávky v stave spracovania?

en: Recaptcha is a required field.
sk: Recaptcha je povinné pole.

en: Recaptcha not responding, please refresh page.
sk: Recaptcha neodpovedá, obnovte stránku.

en: Recent Order Data
sk: Údaje o najnovších objednávkach

en: Risk scores that meet or exceed this value will trigger email alerts to your specified email addresses.
sk: Skóre rizika, ktoré spĺňa alebo prekračuje túto hodnotu, spustí e-mailové upozornenia na zadané e-mailové adresy.

en: Rule Weight
sk: Hmotnosť pravidla

en: Rule set for Buyers who are purchasing from your website for the first time.
sk: Pravidlá sú nastavené pre kupujúcich, ktorí nakupujú na vašom webe prvýkrát.

en: Rule to check buyer is ordering products using different addresses from the same IP over a certain period from your store.
sk: Pravidlom kontroly kupujúceho je objednávanie produktov s použitím rôznych adries z rovnakej IP počas určitého obdobia z vášho obchodu.

en: Rules
sk: pravidlá

en: Rules set for identifying fraudulent orders triggering risks based on IP, billing and shipping addresses.
sk: Pravidlá nastavené na identifikáciu podvodných objednávok spúšťajúcich riziká na základe IP, fakturačnej a dodacej adresy.

en: Score each of your transactions, checking for possible fraud, using a set of advanced scoring rules.
sk: Ohodnoťte každú zo svojich transakcií a skontrolujte možné podvody pomocou súboru pokročilých pravidiel hodnotenia.

en: Score returned by Minfraud Factors exceeds the allowed value.
sk: Skóre vrátené faktormi Minfraud prekračuje povolenú hodnotu.

en: Score returned by Minfraud Insights exceeds the allowed value.
sk: Skóre vrátené Minfraud Insights prekračuje povolenú hodnotu.

en: Score returned by Minfraud exceeds the allowed value.
sk: Skóre vrátené Minfraud prekračuje povolenú hodnotu.

en: Select Payment Methods to be Whitelisted
sk: Zoznam povolených rolí používateľov

en: Select Threshold Weight
sk: Vyberte Prahovú hmotnosť

en: Select User Roles to be Whitelisted
sk: Vyberte Používateľské roly, ktoré chcete pridať na bielu listinu

en: Select a verification method defined such as ID and Selfie. A Verification Template should be set on Trust Swiftly.
sk: Vyberte definovanú metódu overenia, ako je ID a Selfie. Overovacia šablóna by mala byť nastavená na Trust Swiftly.

en: Select roles
sk: Vyberte roly

en: Select to enable Paypal verification
sk: Vyberte, ak chcete povoliť overenie Paypal

en: Select when customers should verify their identity.
sk: Vyberte, kedy majú zákazníci overiť svoju identitu.

en: Set Risk Thresholds
sk: Nastavte rizikové prahy

en: Settings
sk: nastavenie

en: Show fraud risk details
sk: Zobraziť podrobnosti o riziku podvodu

en: Spent
sk: Strávil

en: Sr No
sk: Sr č

en: Start Time
sk: Doba spustenia

en: Status
sk: Postavenie

en: Support for the Anti-Fraud Plugin
sk: Podpora pre Anti-Fraud Plugin

en: The IP addresses listed in the text area will be considered unsafe.  You can also add or remove IP addresses manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add IPs in bulk separating them by either comma or space.
sk: IP adresy uvedené v textovej oblasti sa budú považovať za nebezpečné. Tu môžete tiež manuálne pridať alebo odstrániť adresy IP. Zadajte „,“ alebo stlačte tlačidlo TAB/ENTER pre ďalší záznam. Pridajte adresy IP hromadne a oddeľte ich čiarkou alebo medzerou.

en: The Merchant can enter the number of days for historical orders check. The default number of days is 7 days.
sk: Obchodník môže zadať počet dní pre kontrolu historických objednávok. Predvolený počet dní je 7 dní.

en: The email addresses listed in the text area will be considered unsafe. You can also add or remove emails manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
sk: E-mailové adresy uvedené v textovej oblasti sa budú považovať za nebezpečné. Tu môžete tiež pridávať alebo odstraňovať e-maily manuálne. Zadajte „,“ alebo stlačte tlačidlo TAB/ENTER pre ďalší záznam. E-maily pridajte hromadne a oddeľte ich čiarkou alebo medzerou.

en: The number of days in the past to check IP addresses and different physical addresses.
sk: Počet dní v minulosti na kontrolu adries IP a rôznych fyzických adries.

en: The rules in this section are triggered based on defined order amounts and by counting attempted orders. You can also limit orders within a certain time frame. Orders with unusually high values, or customers who make an excessive number of transactions in a short period are more likely to be fraudulent.
sk: Pravidlá v tejto časti sa spúšťajú na základe definovaných čiastok príkazov a počítaním pokusov o príkazy. Môžete tiež obmedziť objednávky v určitom časovom rámci. Objednávky s nezvyčajne vysokými hodnotami alebo zákazníci, ktorí uskutočnia nadmerné množstvo transakcií v krátkom období, sú pravdepodobnejšie podvodné.

en: The subject of the email that will be sent to the purchaser
sk: Predmet e-mailu, ktorý bude zaslaný kupujúcemu

en: The threshold between Low and Medium Risk Score. Move the left handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Low and Medium-Risk orders. Risk Score less than this value is Low-Risk order and a greater value is the starting point of Medium Risk Orders.
sk: Hranica medzi skóre nízkeho a stredného rizika. Posuňte ľavú rukoväť na posúvači alebo aktualizujte hodnotu v textovom poli a nastavte hranicu medzi pokynmi s nízkym a stredným rizikom. Skóre rizika nižšie ako táto hodnota je príkaz s nízkym rizikom a vyššia hodnota je počiatočným bodom príkazov so stredným rizikom.

en: There are three risk thresholds.  Low, Medium and High.   In this section you can define where the boundary point between those thresholds.   The maximum risk score is 100, the minimum is 0.<br/>
sk: Existujú tri rizikové prahy. Nízka, Stredná a Vysoká. V tejto časti môžete definovať, kde je hraničný bod medzi týmito prahmi. Maximálne skóre rizika je 100, minimum je 0.<br/>

en: There are three risk thresholds: Low, Medium and High. In this section, you can define where the boundary point between those thresholds. The maximum risk score is 100, the minimum is 0. Orders are considered Low, Medium, and High Risk Orders based on these values.
sk: Existujú tri rizikové prahy: nízke, stredné a vysoké. V tejto časti môžete definovať, kde je hraničný bod medzi týmito prahmi. Maximálne skóre rizika je 100, minimum je 0. Na základe týchto hodnôt sa príkazy považujú za príkazy s nízkym, stredným a vysokým rizikom.

en: These settings are specific to Paypal Payment Gateway. This means, when the customer use their Paypal account for making payment for their orders, then these rules come into action.<hr/>
sk: Tieto nastavenia sú špecifické pre Paypal Payment Gateway. To znamená, že keď zákazník použije svoj Paypal účet na platbu za svoje objednávky, potom vstúpia do platnosti tieto pravidlá.<hr/>

en: This IP Address is blocked.
sk: Táto adresa IP je zablokovaná.

en: This email id is blocked
sk: Toto ID e-mailu je zablokované

en: This email id is blocked.
sk: Toto ID e-mailu je zablokované.

en: This is a threshold between Medium and High-Risk Score. Slide the right handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Medium and High-Risk orders. Risk Score less than this value is the end point of Medium-Risk order and a greater value is High-Risk order.
sk: Toto je hranica medzi skóre stredného a vysokého rizika. Posuňte pravú rukoväť na posúvači alebo aktualizujte hodnotu v textovom poli, aby ste nastavili hranicu medzi objednávkami so stredným a vysokým rizikom. Skóre rizika nižšie ako táto hodnota je koncovým bodom objednávky so stredným rizikom a vyššia hodnota je objednávka s vysokým rizikom.

en: This is the customer's first order with this billing details.
sk: Toto je prvá objednávka zákazníka s týmito fakturačnými údajmi.

en: This order is currently in queue for a fraud check.
sk: Táto objednávka je momentálne v rade na kontrolu podvodu.

en: Threshold Settings
sk: Nastavenia prahu

en: Threshold minFraud Factors Risk Score
sk: Hraničné skóre minFraud Factors Risk

en: Threshold minFraud Insights Risk Score
sk: Hraničné skóre minFraud Insights

en: Threshold minFraud Risk Score
sk: Hraničné skóre minimálneho rizika podvodu

en: Time Span to Check (hours)
sk: Časové rozpätie na kontrolu (hodiny)

en: Too many order attempts?
sk: Príliš veľa pokusov o objednávku?

en: Total Number of Orders
sk: Celkový počet objednávok

en: Total Transaction Amount
sk: Celková suma transakcie

en: Trust Swiftly Enable/Disable
sk: Dôverovať rýchlo Povoliť/Zakázať

en: Trust Swiftly Settings
sk: Nastavenia funkcie Trust Swiftly

en: Unblock
sk: Odblokovať

en: Update Order Status based on Fraud Score
sk: Aktualizujte stav objednávky na základe skóre podvodu

en: Updates order status to cancel and/or on-hold when order passes a certain Risk Score threshold.
sk: Aktualizuje stav objednávky na zrušenie a/alebo pozastavenie, keď objednávka prekročí určitú hranicu skóre rizika.

en: User Email is Whitelisted.
sk: E-mail používateľa je na bielej listine.

en: User Roles Whitelisting
sk: Zoznam povolených rolí používateľov

en: Verification Method
sk: Metóda overovania

en: Verification Retry
sk: Opakovať overenie

en: Verification Template
sk: Overovacia šablóna

en: Verified email addresses
sk: Overené e-mailové adresy

en: Website Administrator does not allow you to place this order. Please contact our support team. Sorry for any inconvenience.
sk: Administrátor webovej stránky vám neumožňuje zadať túto objednávku. Kontaktujte náš tím podpory. Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti.

en: Weight of the single rule in the total calculation of risk.
sk: Váha jediného pravidla v celkovom výpočte rizika.

en: Weighting to Cancel Order
sk: Váženie na zrušenie objednávky

en: Weighting to put Order On-hold
sk: Váženie na pozastavenie objednávky

en: When To Verify
sk: Kedy overiť

en: Whitelist Payment Methods
sk: Whitelist platobných metód

en: Whitelisted Emails
sk: E-maily na bielej listine

en: Whitelisted IPs
sk: IP adresy na bielej listine

en: WooCommerce Anti Fraud
sk: WooCommerce proti podvodom

en: WooCommerce Anti-Fraud allows you to create a list of email addresses as well as a list of IP addresses that will always be marked as potential fraud transactions.
sk: WooCommerce Anti-Fraud vám umožňuje vytvoriť zoznam e-mailových adries, ako aj zoznam IP adries, ktoré budú vždy označené ako potenciálne podvodné transakcie.

en: You are not a human, please refresh page.
sk: Nie ste človek, obnovte stránku.

en: You can use bigdatacloud.com to get accurate address via customer Lat and Long and its required to use geo location rule.
sk: Môžete použiť bigdatacloud.com na získanie presnej adresy prostredníctvom zákazníckej zemepisnej šírky a dĺžky a jej požiadavky na použitie pravidla geografickej polohy.

en: You can use quickemailverification.com to get more accurate results for false email domain-related checks.
sk: Ak chcete získať presnejšie výsledky falošných e-mailových kontrol súvisiacich s doménou, môžete použiť stránku quickemailverification.com.

en: You have reached maximum number of allowed orders in %d hours. Please try again later.
sk: Dosiahli ste maximálny počet povolených objednávok za %d hodín. Skúste neskôr prosím.

en: Your Account Id or License Key could not be authenticated!!
sk: Vaše ID účtu alebo licenčný kľúč sa nepodarilo overiť!!

en: Your Quickemailverification API Key could not be authenticated!!
sk: Váš kľúč API Quickemailverification sa nepodarilo overiť!!

en: Your Trust Swiftly API Key could not be authenticated!!
sk: Váš kľúč API Trust Swiftly sa nepodarilo overiť!!

en: Your Trust Swiftly Base URL could not be validated!!
sk: Vašu základnú URL Trust Swiftly sa nepodarilo overiť!!

en: Your positive reviews are always encouraging!
sk: Vaše pozitívne recenzie sú vždy povzbudivé!

en: [{site_title}] Confirm your PayPal email address
sk: [{site_title}] Potvrďte svoju e-mailovú adresu PayPal

en: minFraud Factors Rule Weight
sk: MinFraud Factors Rule Weight

en: minFraud Insights Rule Weight
sk: Hmotnosť pravidla minFraud Insights

en: minFraud Rule Weight
sk: Hmotnosť pravidla minFraud

en: v2 Secret Key
sk: v2 tajný kľúč

en: v2 Site Key
sk: v2 kľúč lokality

en: v3 Secret Key
sk: v3 tajný kľúč

en: v3 Site Key
sk: v3 kľúč lokality
