WooCommerce Anti Fraud 5.8.1 - en to pl translation catalogue (349 entries)

en:  Please get verified with Trust Swiftly, and then try again.
pl:  Prosimy o szybkie weryfikację zaufania, a następnie spróbuj ponownie.

en: %1$sClick here to verify the order.%2$s.
pl: %1$sclick tutaj, aby zweryfikować zamówienie.%2$s.

en: %1$sClick here to view the order.%2$s.
pl: %1$sclick tutaj, aby wyświetlić zamówienie.%2$s.

en: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >MaxMind minFraud</a> is a paid, external service that uses machine learning to detect potential fraud transactions. By using <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >minFraud</a> you can potentially detect more fraudulent transactions.<br/>To sign up to MaxMind minFraud, click this link: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>
pl: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> MaxMind minfraud </a> to płatna, zewnętrzna usługa, która wykorzystuje uczenie maszynowe do wykrywania potencjalnych transakcji oszustwa. Korzystając z <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> minfraud </a> Możesz potencjalnie wykryć bardziej oszukańcze transakcje. <br/> Aby zapisać się na MaxMind Minfraud, kliknij, kliknij Ten link: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> https://maxmind.com </a> <HR/>

en: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> is a paid, external service that uses AI to verify the identity and payment of a customer. By using <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> you can decrease fraud by automatically verifying their information and later use the data to win any dispute cases. To sign up for Trust Swiftly, click this link: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trustswiftly.com</a><hr/>
pl: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> zaufanie szybko </a> jest płatną usługą zewnętrzną, która korzysta z AI do weryfikacji tożsamości i zapłaty AI i zapłaty AI. klient. Korzystając z <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" docel="_blank"> zaufaj szybko </a> Wygraj wszelkie przypadki sporów. Aby szybko zapisać się na zaufanie, kliknij ten link: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" targ

en: API Key
pl: Klucz API

en: API Key for bigdatacloud.com
pl: Klucz API dla bigDataCloud.com

en: API Key for quickemailverification.com
pl: Klucz API dla QuickeMailverification.com

en: Action
pl: Działanie

en: Activate Email Alerts for Admin
pl: Aktywuj alerty e -mail dla administratora

en: Add additional email address(es) you want to be notified upon exceeding Risk-score. Press “Comma”, TAB or ENTER button for the next entry.
pl: Dodaj dodatkowy adres e-mail (ES), który chcesz zostać powiadomiony po przekroczeniu wyniku ryzyka. Naciśnij przycisk „przecinka”, zakładka lub wpisz do następnego wpisu.

en: Add email addresses of orders reported with a high risk of fraud to blacklist automatically.
pl: Dodaj adresy e -mail z zamówieniami zgłoszonymi z wysokim ryzykiem oszustwa do Black List Automatycznie.

en: Additional Address(es) to Notify
pl: Dodatkowe adresy (ES) w celu powiadomienia

en: Adds a custom alert message for blocked users on Pre-Payment Check. This message will be shown to the user on the checkout page while they attempt to pay.
pl: Dodaje niestandardową wiadomość alert dla zablokowanych użytkowników podczas kontroli przedpłaty. Ta wiadomość zostanie wyświetlona użytkownikowi na stronie kasy podczas próby zapłaty.

en: Admin notification about an order.
pl: Powiadomienie administratora o zamówieniu.

en: Alerts
pl: Alerty

en: Amount Limit ($)
pl: Limit kwoty ($)

en: An order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
pl: Zamówienie z ID # %1$s uzyskało wynik ryzyka w wysokości %2$s.

en: Anti Fraud
pl: Zwalczania nadużyć Finansowych

en: Anti Fraud - Admin Notice
pl: Zwalczanie oszustw - Powiadomienie administratora

en: Anti Fraud - PayPal verification
pl: Oszustwa przeciw weryfikacja PayPal

en: Anti Fraud Dashboard
pl: Pulpit nawigacyjny anty -oszustwa

en: AntiFraud: Bigdatacloud credentials not authenticate or your quota limit has been exceeded!
pl: Antifraud: BigDataCloud poświadczenia nie uwierzytelnianie lub limit kwotu został przekroczony!

en: Antifraud paypal verification
pl: Antyfraudowa weryfikacja paypal

en: Are Billing and Shipping Addresses Same?
pl: Czy adresy rozliczeniowe i wysyłkowe są takie same?

en: Auto Cancellation Days
pl: Dni anulowania automatycznego

en: Auto Fraud Check For Existing Orders
pl: Auto oszustwa sprawdź istniejące zamówienia

en: Automatic Blacklisting
pl: Automatyczna czarna lista

en: Average Multiplier
pl: Średni mnożnik

en: Base URL
pl: URL podstawy

en: Billing address does not match shipping address
pl: Adres rozliczeniowy nie pasuje do adresu wysyłki

en: Billing phone number does not match with Billing country
pl: Numer telefonu rozliczeniowego nie pasuje do kraju rozliczeniowego

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: Blacklist Settings
pl: Ustawienia czarnej listy

en: Block Downloads
pl: Blokuje pobieranie

en: Blocked Email Addresses
pl: Zablokowane adresy e -mail

en: Blocked IP Addresses
pl: Zablokowane adresy IP

en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. <a href="%s" target="_blank">Learn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy.</a>
pl: Korzystając z tego rozszerzenia, możesz przechowywać dane osobowe lub udostępniać dane zewnętrznej usługi. <a href="%s" target="_blank"> Dowiedz się więcej o tym, jak to działa, w tym to, co możesz chcieć uwzględnić w swojej polityce prywatności. </a>

en: Calculate Fraud Risk
pl: Oblicz ryzyko oszustwa

en: Cancel fraud check queue
pl: Anuluj kontrolę oszustw w kolejce

en: Change Order Status based on Risk Score
pl: Zmień status zamówienia na podstawie oceny ryzyka

en: Check if order significantly exceeds the average order amount for your site. Set multiplier value to trigger this rule when order place is value times greater than an average order.
pl: Sprawdź, czy zamówienie znacznie przekracza średnią kwotę zamówienia dla Twojej witryny. Ustaw wartość mnożnika, aby uruchomić tę regułę, gdy miejsce zamówienia jest czasem większym niż średnie zamówienie.

en: Check if the customer is behind either a proxy or a VPN
pl: Sprawdź, czy klient jest za proxy lub VPN

en: Check pending order fraud risk score
pl: Sprawdź wynik ryzyka oszustwa dla oczekujących zamówień

en: Click <a href="https://www.google.com/recaptcha/admin" target="_blank">here</a> to register.
    								Activating reCAPTCHA will enable the service on your Checkout page, which is an effective means of reducing spam orders, particularly from velocity attacks ie. where spammers try multiple credit cards to test their validity.   If you continue to experience a high volume of spam orders after enabling this setting, please contact our Support team (<a href="mailto:support@opmc.biz" target="_top">support@opmc.biz</a>) .<hr/>
pl: "Kliknij <a href=""https://www.google.com/recaptcha/admin"" target=""_blank""> tutaj </a>, aby się zarejestrować.
    								Aktywacja Recaptcha umożliwi usługę na stronie kasy, która jest skutecznym sposobem na zmniejszenie zamówień spamu, szczególnie z ataków prędkości, tj. gdzie spamerzy próbują wielu kart kredytowych, aby przetestować ich ważność. Jeśli po włączeniu tego ustawienia nadal będziesz doświadczać dużej liczby zamówień na spam, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia (<a href=""mailto:Upport@opmc.biz"" target=""_top""> support@opmc.biz </a> ). <HR/>"

en: Configure the email template below. The following tags can be embedded in the template fields:<br/><br/><b>{site_title}</b> - replaced with the Wordpress Site Title<br/><b>{site_email}</b> - replaced with the Wordpress site admin email address
pl: Skonfiguruj poniższy szablon e -mail. Poniższe znaczniki mogą być osadzone w polach szablonu: <br/> <br/> <b> {site_title} </b> - zastąpione tytułem witryny WordPress <br/> <b> {site_email} </b> - Zastąpiony adresem e -mail administratora witryny WordPress

en: Contact Our Support
pl: Skontaktuj się z naszą wsparciem

en: Could not get response from recaptcha server, please refresh page.
pl: Nie można uzyskać odpowiedzi z serwera Recaptcha, odśwież stronę.

en: Could not get response from recaptcha server.
pl: Nie można uzyskać odpowiedzi z serwera Recaptcha.

en: Could not verify request.
pl: Nie można zweryfikować żądania.

en: Customer IP address did not match given billing country.
pl: Adres IP klienta nie pasował do kraju rozliczeniowego.

en: Customer order geo location mismatches billing/shipping address.
pl: Zamów klientów Niedopasowania lokalizacji Geo

en: Customer ordered from behind a proxy.
pl: Klient zamówił zza proxy.

en: Date
pl: Data

en: Detect if a person uses the same device but changes proxies while they are placing multiple orders from your website
pl: Wykryj, czy dana osoba używa tego samego urządzenia, ale zmienia proxy podczas składania wielu zamówień ze strony internetowej

en: Device Tracking
pl: Śledzenie urządzenia

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Docs
pl: Dokumenty

en: Does Geo Location Match?
pl: Czy lokalizacja Geo pasuje?

en: Does IP Address Match Location?
pl: Czy adres IP pasuje do lokalizacji?

en: Don't have bigdatacloud.com account? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">Signup here</a><br/>Get 50K requests per month for free. Upgrade for more.
pl: Nie masz konta bigDataCloud.com? <a href="https://www.bigDataCloud.com/" target="_blank"> rejestracja tutaj </a> <br/> otrzymuj 50 000 żądań miesięcznie za darmo. Uaktualnij więcej.

en: Don't have quickemailverification account? <a href="">Signup here</a><br/>Verify 50 emails for free. Upgrade if you want more
pl: Nie masz konta QuickEmailverification? <a href="> rejestracja tutaj </a> <br/> Sprawdź 50 e -maili za darmo. Uaktualnij, jeśli chcesz więcej

en: Download
pl: Pobierać

en: Each rule that is matched will add the configured &quot;Rule Weight&quot; value to the overall fraud score.  In this section you can configure general fraud detection rules.<hr/>
pl: Każda dopasowana reguła doda skonfigurowaną masę reguły & quot; Wartość ogólnego wyniku oszustwa. W tej sekcji można skonfigurować ogólne reguły wykrywania oszustw. <hr/>

en: Email Alerts
pl: powiadomienia email

en: Email Blacklist
pl: E -mail czarna lista

en: Email Blacklisting
pl: Wyślij e -mail na czarną listę

en: Email Notification Score
pl: Wynik powiadomienia e -mail

en: Email Template
pl: Szablon e -mail

en: Email Type
pl: Typ e -maila

en: Email Whitelist
pl: Biała lista e-mailowa

en: Email address is from a high-risk domain.
pl: Adres e-mail pochodzi z domeny wysokiego ryzyka.

en: Email body
pl: Ciało e -mail

en: Email is a known free email address.
pl: E -mail to znany bezpłatny adres e -mail.

en: Emails Blocked
pl: E -maile zablokowane

en: Emails can be sent either as plain text or HTML
pl: E -maile mogą być wysyłane jako zwykły tekst lub HTML

en: Enable Auto Fraud Check
pl: Włącz kontrolę automatycznych oszustw

en: Enable Debug Log
pl: Włącz dziennik debugowania

en: Enable Debug Logging
pl: Włącz rejestrowanie debugowania

en: Enable MaxMind minFraud Factors Integration
pl: Włącz integrację czynników Minfrauda Minfrauda

en: Enable MaxMind minFraud Insights Integration
pl: Włącz integrację MaxMind Minfraud Insights

en: Enable MaxMind minFraud Integration
pl: Włącz integrację MaxMind Minfraud

en: Enable Phone Number and Billing Country Check
pl: Włącz numer telefonu i kontrolę kraju rozliczeniowego

en: Enable Trust Swiftly
pl: Włącz zaufanie szybko

en: Enable Whitelisting of Payment Methods
pl: Włącz białą metody płatności

en: Enable Whitelisting of User Roles
pl: Włącz białą role użytkowników

en: Enable debug logging
pl: Włącz rejestrowanie debugowania

en: Enable it to activate whitelisting of User Roles.
pl: Umożliwiaj aktywowanie białej roli użytkowników.

en: Enable it to check fraud for a previous order, that orders, when the Antifraud plugin was not installed.
pl: Umożliwienie sprawdzenia oszustwa w poszukiwaniu poprzedniego zamówienia, które zamówienia, gdy wtyczka przeciwzakrzewcza nie została zainstalowana.

en: Enable it to check if customer's email address originates from any high-risk domain listed below and/or add API for “quickemailverification. com” for automatic checking
pl: Włącz go, aby sprawdzić, czy adres e-mail klienta pochodzi z dowolnej domeny wysokiego ryzyka wymienionych poniżej i/lub dodaj interfejs API do „QuickEmailverification. com ”do automatycznego sprawdzania

en: Enable it to check if orders originate from unsafe countries. Select unsafe countries from the list below.
pl: Umożliwienie sprawdzenia, czy zamówienia pochodzą z niebezpiecznych krajów. Wybierz niebezpieczne kraje z poniższej listy.

en: Enable it to identify customers purchasing from your website for the first time.
pl: Umożliwienie jego zidentyfikowania klientów kupujących z Twojej witryny po raz pierwszy.

en: Enable it to identify that customer's physical location matches the location provided by IP address.
pl: Umożliwienie określenia, że ​​fizyczna lokalizacja klienta pasuje do lokalizacji dostarczonej przez adres IP.

en: Enable it to identify that customer's shipping/billing state matches the state provided by Geo Location.
pl: Umożliwienie określenia, że ​​stan wysyłki/rozliczeń klienta pasuje do stanu dostarczonego przez lokalizację Geo.

en: Enable it to perform first-order re-check on orders in processing state.
pl: Umożliwić wykonanie ponownego sprawdzania zamówień pierwszego rzędu w stanie przetwarzania.

en: Enable it to record the debugging data.
pl: Umożliwienie rejestrowania danych debugowania.

en: Enable pre-payment checking to assess fraud before making payment and block buyers with high fraud risk from placing any order and notify them via alert message.
pl: Włącz kontrolę przedpłaty w celu oceny oszustw przed dokonaniem płatności i zablokowania kupujących z wysokim ryzykiem oszustw przed złożeniem dowolnego zamówienia i powiadomieniem ich za pośrednictwem wiadomości ostrzegawczej.

en: Enable reCAPTCHA
pl: Włącz Recaptcha

en: Enable reCAPTCHA on checkout page<br/>
pl: Włącz recaptcha na stronie kasy <br/>

en: Enable the IP blacklist function
pl: Włącz funkcję IP Blacklist

en: Enable the IP blacklist function to block IP addresses with high risk of frauds.
pl: Włącz funkcję IP Blacklist blokowanie adresów IP z wysokim ryzykiem oszustw.

en: Enable the email blacklist function to block emails captured by WooCommerce Anti-fraud rules.
pl: Włącz funkcję e-mail czarnej listy, aby blokować wiadomości e-mail przechwycone przez WooCommerce Anti-Fraud Regulation.

en: Enable this rule to confirm that the total amount of the order does not exceed maximum configured amount below.
pl: Włącz tę zasadę, aby potwierdzić, że całkowita kwota zamówienia nie przekracza maksymalnej skonfigurowanej kwoty poniżej.

en: Enable this rule to monitor if multiple orders with different billing or shipping addresses have originated from the same IP address. Make sure to set time span of checking.
pl: Włącz tę zasadę monitorowanie, jeśli wiele zamówień z różnymi adresami rozliczeniowymi lub wysyłkowymi pochodzi z tego samego adresu IP. Pamiętaj, aby ustalić czas sprawdzania.

en: Enable to add payment methods to the whitelist.
pl: Umożliwić dodanie metod płatności do białej listy.

en: Enable to cancel and/or put orders on hold based on Risk Score.
pl: Umożliwić anulowanie i/lub składać zamówienia na podstawie oceny ryzyka.

en: Enable to check if the order originates from outside of your store's home country.
pl: Umożliwiaj sprawdzenie, czy zamówienie pochodzi spoza kraju ojczystego sklepu.

en: Enable to identify difference between billing and shipping addresses.
pl: Umożliwić zidentyfikowanie różnicy między adresami rozliczeniowymi i wysyłkowymi.

en: Enable to receive fraud alerts on admin email address when risk-score exceeds value set in Email Notification Score.
pl: Włącz otrzymanie powiadomień o oszustwach na adres e-mail administratora, gdy wynik ryzyka przekracza wartość ustaloną w wyniku powiadomienia e-mail.

en: Enable v2 reCAPTCHA
pl: Włącz V2 Recaptcha

en: Enable v2 reCAPTCHA<br/>
pl: Włącz v2 recaptcha <br/>

en: Enable v3 reCAPTCHA
pl: Włącz V3 Recaptcha

en: Enable v3 reCAPTCHA<br/>
pl: Włącz v3 recaptcha <br/>

en: Enable/Disable
pl: Włącz/wyłącz

en: Enabling this rule allows you to limit number of orders per user within the time span configured below.
pl: Włączenie tej reguły umożliwia ograniczenie liczby zamówień na użytkownika w czasie skonfigurowanym poniżej.

en: Enabling this rule limits the number of orders to be placed within a certain period of the day.
pl: Umożliwienie tej zasady ogranicza liczbę zamówień w określonym okresie dnia.

en: End Time
pl: Koniec czasu

en: Enter a total number of orders that a buyer can make in the specified time span.
pl: Wprowadź całkowitą liczbę zamówień, które kupujący może wydać w określonym czasie.

en: Enter any IPs you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new IPs. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
pl: Wpisz adresy IP, które chcesz umieścić na białej liście. Naciśnij „Tab” lub „Przecinek” po wprowadzeniu nowych adresów IP. Adresy e-mail proszę dodawać zbiorczo, oddzielając je przecinkiem lub spacją.

en: Enter any email origin domains you consider to be high-risk. Press “Tab” or “Comma” after entering any new domain.
pl: Wpisz dowolne domeny pochodzenia poczty e-mail, które uważasz za stwarzające wysokie ryzyko. Po wprowadzeniu nowej domeny naciśnij „Tab” lub „Przecinek”.

en: Enter any email you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new email. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
pl: Wpisz dowolny adres e-mail, który chcesz umieścić na białej liście. Naciśnij „Tab” lub „Przecinek” po wprowadzeniu nowego adresu e-mail. Adresy e-mail proszę dodawać zbiorczo, oddzielając je przecinkiem lub spacją.

en: Enter in your Trust Swiftly site URL i.e https://example.trustswiftly.com
pl: Wprowadź swój zaufanie Szybko URL strony URL, tj. Https://example.trustswiftly.com

en: Enter maximum number of orders that can be placed during specified time span.
pl: Wprowadź maksymalną liczbę zamówień, które można złożyć w określonym czasie.

en: Enter number of hours you want to check
pl: Wprowadź liczbę godzin, które chcesz sprawdzić

en: Enter the body of the email to be sent to the purchaser in the text area below:
pl: W polu tekstowym poniżej wprowadź treść wiadomości e-mail, która ma zostać wysłana do kupującego:

en: Enter the license key provided by MaxMind here.
pl: Wprowadź klucz licencyjny dostarczony przez MaxMind tutaj.

en: Enter the maximum amount of purchase accepted in your store.
pl: Wprowadź maksymalną kwotę zakupu zaakceptowaną w Twoim sklepie.

en: Enter the multiplier value to check amount over average transaction value that will trigger the rule (expressed as a multiplier). For example, if you want to limit orders that are 2 times greater than the average value of orders, set the multiplier value to 2.
pl: Wprowadź wartość mnożnika, aby sprawdzić kwotę przez średnią wartość transakcyjną, która uruchomi regułę (wyrażoną jako mnożnik). Na przykład, jeśli chcesz ograniczyć zamówienia, które są 2 razy większe niż średnia wartość zamówień, ustaw wartość mnożnika na 2.

en: Enter v2 Secret Key
pl: Wprowadź tajny klucz v2

en: Enter v2 Site Key
pl: Wprowadź klucz witryny V2

en: Enter v3 Secret Key
pl: Wprowadź tajny klucz v3

en: Enter v3 Site Key
pl: Wprowadź klucz witryny V3

en: Enter your MaxMind account ID here.  If you don&apos;t have an account, please sign up at <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a>.
pl: Wprowadź tutaj identyfikator konta MaxMind tutaj. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się na <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> https://maxmind.com </a>.

en: Evaluate customers before making the actual payment.  If the fraud score reaches a high-risk order range before making payment, the customer order will be denied in advance, and a custom message appears on the checkout page explaining buyer the reason for denial.
pl: Oceń klientów przed dokonaniem faktycznej płatności. Jeśli wynik oszustwa osiągnie zakres zamówień wysokiego ryzyka przed dokonaniem płatności, zamówienie klienta zostanie z góry odrzucone, a na stronie kasy pojawi się niestandardowa wiadomość wyjaśniająca kupującego powód odmowy.

en: Facing an Issue with the plugin?
pl: W obliczu problemu z wtyczką?

en: Filter accounts with different user roles to bypass Anti-fraud scoring system.
pl: Filtruj konta z różnymi rolami użytkowników, aby ominąć system punktacji antysrauda.

en: First Purchase Rule Weight
pl: Waga pierwszego zakupu

en: First Purchase on Website
pl: Pierwszy zakup na stronie internetowej

en: First Time Purchase Rules
pl: Zasady zakupu po raz pierwszy

en: Fraud Action
pl: Akcja oszustwa

en: Fraud Check
pl: Kontrola oszustwa

en: Fraud Risk
pl: Ryzyko oszustwa

en: Fraud check done.
pl: Przeprowadzono kontrolę oszustw.

en: Fraud notification for order #{order_id}
pl: Powiadomienie o oszustwie dla zamówienia #{order_id}

en: Fraudulent Orders Cancelled
pl: Oszuteczne zamówienia anulowane

en: General Rules
pl: Główne zasady

en: General Settings
pl: Ustawienia główne

en: General behaviours of the Anti Fraud plugin are configured on this page.<hr/>
pl: Ogólne zachowania wtyczki anty -oszustw są skonfigurowane na tej stronie. <hr/>

en: Get alerts about suspected fraudulent activities <hr/>
pl: Uzyskaj powiadomienia o podejrzanych nieuczciwych działaniach <hr/>

en: Google reCAPTCHA Settings
pl: Ustawienia Google Recaptcha

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully but you don't have enough credit to use this service.
pl: Świetne, szybkie uwierzytelnione uwierzytelnione, ale nie masz wystarczającej ilości kredytu, aby skorzystać z tej usługi.

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully!!
pl: Świetne, szybkie uwierzytelnione z powodzeniem !!

en: Great, Trust Swiftly authenticated successfully!!
pl: Świetnie, zaufaj szybko uwierzytelnionym z powodzeniem !!

en: Great, authenticated successfully!!
pl: Świetny, uwierzytelniony pomyślnie !!

en: Great, bigdatacloud authenticated successfully!
pl: Świetny, BigDataCloud uwierzytelniony pomyślnie!

en: Hi there. Order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
pl: Cześć. Zamów z identyfikatorem # %1$s uzyskanie oceny ryzyka w wysokości %2$s.

en: Hi!We have received your order on {site_title}, but to complete we have to verify your PayPal email address.If you havent made or authorized any purchase, please, contact PayPal support service immediately,and email us to {site_email} for having your money back.
pl: Cześć! Otrzymaliśmy Twoje zamówienie na {site_title}, ale aby ukończyć, musimy zweryfikować Twój adres e -mail PayPal. Jeśli nie dokonałeś lub autoryzowałeś dowolny zakup, skontaktuj się natychmiast z usługi pomocy technicznej PayPal i napisz do nas do {site_email} do posiadania. Twoje pieniądze zwrotne.

en: Hide details
pl: Ukryj szczegóły

en: High Importance
pl: Bardzo ważne

en: High Risk
pl: Wysokie ryzyko

en: High Risk Order
pl: Zamówienie wysokiego ryzyka

en: High Risk threshold
pl: Próg wysokiego ryzyka

en: High-Risk Domains
pl: Domeny wysokiego ryzyka

en: High-Risk Email Domains
pl: Domeny e-mail wysokiego ryzyka

en: High-Risk Net Transaction
pl: Transakcja netto wysokiego ryzyka

en: High-Risk Orders on Hold
pl: Zamówienia wysokiego ryzyka zawieszone

en: IP Blacklist
pl: Czarna lista IP

en: IP Blacklisting
pl: Czarna lista IP

en: IP address ordered multiple orders in the last
pl: Adres e-mail pochodzi z domeny wysokiego ryzyka.

en: IP address ordered with multiple order details in the past
pl: Adres IP uporządkowany z wieloma szczegółami zamówienia w przeszłości

en: IP, Billing and Shipping Address-based Rules
pl: Zasady IP, rozliczeniowe i wysyłki

en: IPs Whitelist
pl: Biała lista adresów IP

en: If the minFraud risk score exceeds the threshold set above, this weight will be applied to the overall risk score.  By adjusting this, you can balance the minFraud value against the other rules-based calculations in the plugin.
pl: Jeśli wynik ryzyka Minfraud przekroczy ustalony próg powyżej, waga ta zostanie zastosowana do ogólnego wyniku ryzyka. Dostosowując to, możesz zrównoważyć wartość Minfrail w stosunku do innych obliczeń opartych na regułach we wtyczce.

en: If the risk score exceed threshold value which is set here, then the customer needs to be verified with Trust Swiftly.
pl: Jeśli wynik ryzyka przekracza wartość progową, która jest tutaj ustalona, ​​klient musi zostać szybko zweryfikowany z zaufaniem.

en: If the risk score returned by the minFraud system exceeds this number, the transaction will be considered potentially fraudulent and will contribute to the overall fraud score calculation.  If the risk score from minFraud is lower than this threshold, it will not contribute to the overall fraud score.
pl: Jeśli wynik ryzyka zwrócony przez system Minfraud przekroczy tę liczbę, transakcja zostanie uznana za potencjalnie nieuczciwą i przyczyni się do ogólnego obliczenia oceny oszustw. Jeśli wynik ryzyka od Minfraud jest niższy niż ten próg, nie przyczyni się do ogólnego wyniku oszustwa.

en: If you enable this rule, then it is highly recommended that you use a separate Phone Number Validation plugin to make sure your customers specify a correct international phone number format on the checkout page. Else, this rule will treat an invalid phone number as a risk.
pl: Jeśli włączysz tę regułę, zdecydowanie zaleca się użycie osobnej wtyczki sprawdzania poprawności numeru telefonu, aby upewnić się, że klienci określili prawidłowy format międzynarodowego numeru telefonu na stronie kasy. W przeciwnym razie ta zasada potraktuje nieprawidłowy numer telefonu jako ryzyko.

en: If you have any issues or feedback about Anti-Fraud plugin, we would love to here from you!
pl: Jeśli masz jakieś problemy lub opinię na temat wtyczki przeciw fraudowej, chcielibyśmy tutaj od Ciebie!

en: In order to continue %1$s"Geo Location Match"%2$s service, our provider Bigdatacloud now requires you to sign up and get the api key. To obtain an api key you can %3$sregister here%4$s.
pl: Aby móc kontynuować usługę %1$s"Geo Location Match"%2$s, nasz dostawca Bigdatacloud wymaga teraz rejestracji i uzyskania klucza API. Aby uzyskać klucz API, możesz %3$szarejestrować się tutaj%4$s.

en: In this section, customers can enable this setting to check fraud for a previous order, when the Anti Fraud plugin is not installed and an order was placed within 7 days old.
pl: W tej sekcji klienci mogą umożliwić to ustawieniu sprawdzenie oszustwa dla poprzedniego zamówienia, gdy wtyczka anty -oszustwa nie jest zainstalowana, a zamówienie zostało złożone w ciągu 7 dni.

en: In this section, customers can enable this setting to create log file and it can seen from WooCommerce >> Status >> Log.
pl: W tej sekcji klienci mogą włączyć to ustawienie utworzenie pliku dziennika i można go zobaczyć z WooCommerce >> Status >> Log.

en: International orders tend to have a higher fraud risk than orders that originate in your home country. Merchants often find that certain origin countries have a higher potential for fraud. These Rule sets help manage such risks.
pl: Zamówienia międzynarodowe mają zwykle większe ryzyko oszustwa niż zamówienia, które pochodzą w twoim kraju. Kupcy często stwierdzają, że niektóre kraje pochodzenia mają większy potencjał oszustwa. Te zestawy reguł pomagają zarządzać takimi ryzykiem.

en: Invalid recaptcha.
pl: Nieprawidłowy Recaptcha.

en: Is Customer behind Proxy or VPN?
pl: Czy klient stojący za proxy czy VPN?

en: Is Order from High-Risk Country?
pl: Czy zamówienie jest w kraju wysokiego ryzyka?

en: Is Suspicious / High-Risk Email Domain?
pl: Czy podejrzana / wysokiego ryzyka jest domena e-mail?

en: Is it International Order?
pl: Czy to zamówienie międzynarodowe?

en: Last 24 Hours Update
pl: Ostatnia 24 godziny aktualizacja

en: Leave Us a Review!
pl: Zostaw nam recenzję!

en: Limit Number of Orders between Time
pl: Ogranicz liczbę zamówień między czasem

en: List of Emails whitelitsted. Add emails manullay to make whitlist. Unblocked emails also added to this list.
pl: Lista e -maili Whitelitsted. Dodaj e -maile manullay, aby uczynić Whitlist. Unblokowane wiadomości e -mail również dodano do tej listy.

en: List of IPs whitelitsted. Add IPs manullay to make whitlist. Unblocked IPs also added to this list.
pl: Lista IPS Whitelitsted. Dodaj Manullay IPS, aby zrobić Whitlist. Do tej listy dodano również odblokowane IPS.

en: Love our Plugin?
pl: Uwielbiasz naszą wtyczkę?

en: Low Risk
pl: Niskie ryzyko

en: Low Risk Order
pl: Zakon niskiego ryzyka

en: Mark Unsafe Countries
pl: Oznacz niebezpieczne kraje

en: Max Order Limit between time reached.
pl: Maksymalny limit zamówienia między osiągniętym czasem.

en: Max order limit reched from same IP.
pl: Maksymalny limit zamówienia ponownie z tego samego IP.

en: MaxMind Account ID
pl: Identyfikator konta MaxMind

en: MaxMind License Key
pl: Klucz licencji MaxMind

en: MaxMind Risk Score
pl: Wynik ryzyka Maxmind

en: MaxMind minFraud Settings
pl: Ustawienia MaxMind Minfraud

en: Maximum Allowed Number of Orders Between Time
pl: Maksymalna dozwolona liczba zamówień między czasem

en: Maximum Allowed Number of Orders in Time Span?
pl: Maksymalna dozwolona liczba zamówień w okresie?

en: Medium Risk
pl: Średnie ryzyko

en: Medium Risk Order
pl: Zamówienie średniego ryzyka

en: Medium Risk Orders
pl: Zamówienia o średnim ryzyku

en: Medium Risk threshold
pl: Próg średniego ryzyka

en: Merchants often find that certain email domains have a higher potential for fraud. These Rule sets will help you manage High-Risk Email Domains.<br/>Identify High-Risk Domains by manually adding such email domains to High-Risk Domain section and/or using QuickEmailVerification.com API key to make this operation automatic.
pl: Kupcy często stwierdzają, że niektóre domeny e -mail mają większy potencjał oszustwa. Te zestawy reguł pomogą Ci zarządzać domenami e-mail o wysokim ryzyku. <br/> Zidentyfikuj domeny wysokiego ryzyka, ręcznie dodając takie domeny e-mail do sekcji domeny wysokiego ryzyka i/lub używając klucza API QuickEailverification.com, aby ta operacja jest automatyczna.

en: MinFraud Factors Settings
pl: Ustawienia czynników Minfraud

en: MinFraud Insights Settings
pl: Ustawienia Minfraud Insights

en: MinFraud Settings
pl: Ustawienia minfrail

en: Moderate
pl: Umiarkowany

en: Multiple Orders Attempts using Different Addresses from Same IP
pl: Wiele zamówień próbuje korzystać z różnych adresów z tego samego IP

en: Name
pl: Nazwa

en: Need Support?
pl: Potrzebować wsparcia?

en: Needs Attention
pl: Potrzebuje uwagi

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify end time.
pl: Musi być według czasu serwera. Sprawdź ustawienia ogólne WOO. Odpowiednio określ czas zakończenia.

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify start time.
pl: Musi być według czasu serwera. Sprawdź ustawienia ogólne WOO. Odpowiednio określ czas rozpoczęcia.

en: No Importance
pl: Bez znaczenia

en: No Of Days For Historical Orders Checks
pl: Brak dni na kontrole zamówień historycznych

en: No fraud checking has been done on this order yet.
pl: W tym zamówieniu nie dokonano jeszcze sprawdzania oszustw.

en: Notice about PayPal verification.
pl: Zawiadomienie o weryfikacji PayPal.

en: Notification message for Blocked users
pl: Wiadomość powiadomienia dla zablokowanych użytkowników

en: Number of days that have to pass before sending another email if the order is still waiting for verification
pl: Liczba dni, które muszą minąć przed wysłaniem kolejnego e -maila, jeśli zamówienie nadal czeka na weryfikację

en: Order Amount is Above Average?
pl: Kwota zamówienia jest powyżej średniej?

en: Order Amounts and Attempts
pl: Kwoty zamówienia i próby

en: Order Exceeds Maximum Amount Limit?
pl: Zamówienie przekracza maksymalny limit kwoty?

en: Order exceeds maximum amount.
pl: Zamówienie przekracza maksymalną kwotę.

en: Order fraud checks skipped due to user verified from Trust Swiftly.
pl: Kontrole oszustwa zamówienia z powodu szybko zweryfikowanego użytkownika z Trust.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted customer IPs.
pl: Zamówienie kontroli oszustwa pominięte z powodu IPS klientów z białej listy.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted email.
pl: Zamówienie oszustw z powodu e -maila z białej e -maila.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted payment method.
pl: Zamówienie kontroli oszustwa pominięte z powodu metody płatności białej.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted user role.
pl: Kontrole oszustwa zamówienia pominięte z powodu roli użytkownika z białej listy.

en: Order is an international order.
pl: Zamówienie jest zamówieniem międzynarodowym.

en: Ordered from a risk billing_method
pl: Zamówiono od ryzyka Billing_Method

en: Ordered from a risk country
pl: Zamówiono w kraju ryzyka

en: Orders Breakdown
pl: Zamówienia

en: Orders Detected
pl: Wykryte zamówienia

en: Orders that are not verified within the given number of days will be automatically cancelled
pl: Zamówienia, które nie są weryfikowane w ramach danej liczby dni, zostaną automatycznie anulowane

en: Orders with a score equal to or greater than this number will be automatically set on hold. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
pl: Zamówienia o wyniku równym lub większym niż liczba ta zostanie automatycznie ustawiona. <br/> Aby go wyłączyć, przesuń suwak do ekstremalnej lewej lub wybierz 0.

en: Orders with a score equal to or greater than this value will be automatically cancelled. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
pl: Zamówienia o wyniku równym lub większym niż ta wartość zostaną automatycznie anulowane. <br/> Aby go wyłączyć, przesuń suwak do ekstremalnej lewej lub wybierz 0.

en: Origin Countries
pl: Kraje pochodzenia

en: Past Number of Days to Check
pl: Wcześniejsza liczba dni do sprawdzenia

en: PayPal Verification Done.
pl: Weryfikacja PayPal zakończona.

en: PayPal Verification notification of order #{order_id}
pl: PayPal Weryfikacja Powiadomienie o zamówieniu #{order_id}

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Payments made via the whitelisted payment methods will bypass anti-fraud’s rule to change order status based on risk score.
pl: Płatności dokonane za pomocą metod płatności białej, będą ominąć regułę anty-fraudową w celu zmiany statusu zamówienia na podstawie oceny ryzyka.

en: Paypal Settings
pl: Ustawienia PayPal

en: Paypal Verification
pl: Weryfikacja PayPal

en: Paypal verified addresses
pl: Adresy zweryfikowane przez PayPal

en: Please consider enabling reCaptcha in the Anti Fraud plugin %1$ssettings%2$s to help prevent Velocity attacks.
pl: Proszę rozważyć włączenie Recaptcha we wtyczce anty -oszustw %1$ssettings%2$s, aby zapobiec atakom prędkości.

en: Please install and activate %1$sWooCommerce%2$s in order for the WooCommerce Anti Fraud extension to work!
pl: Zainstaluj i aktywuj %1$sWooCommerce %2$s, aby WooCommerce Anti Fraud rozszerzył działanie!

en: Pre-Payment Checking
pl: Sprawdzanie przedpłaty

en: Pre-Purchase Assessment
pl: Ocena przed zakupem

en: Press Ctrl or ⌘ key and select multiple countries that you think are unsafe for your area of service.
pl: Naciśnij klawisz CTRL lub ⌘ i wybierz wiele krajów, które Twoim zdaniem są niebezpieczne dla obszaru usług.

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click multiple payment methods to whitelist and scroll down to select more payment methods
pl: Naciśnij klawisz „Ctrl” lub „Polecenie” i kliknij wiele metod płatności, aby dodać je do białej listy, a następnie przewiń w dół, aby wybrać więcej metod płatności

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click one or multiple user roles to whitelist. Scroll up/down to select and see more user roles if any.
pl: Naciśnij klawisz „CTRL” lub „Polecenie” i kliknij jedną lub wiele ról użytkowników, aby Whitelist. Przewiń w górę/w dół, aby wybrać i zobaczyć więcej ról użytkowników, jeśli istnieje.

en: Prevent digital downloads if verification failed or still processing
pl: Zapobiegaj pobieraniu cyfrowym, jeśli weryfikacja nie powiodła się lub nadal przetwarzała

en: Purchased from same IP but Different Customer Addresses?
pl: Zakupione od tego samego IP, ale różnych adresów klientów?

en: Re-Check First Orders in Processing State?
pl: Ponownie sprawdzić pierwsze zamówienia w stanie przetwarzania?

en: Recaptcha is a required field.
pl: Recaptcha jest wymaganym pole.

en: Recaptcha not responding, please refresh page.
pl: Recaptcha nie odpowiada, odśwież stronę.

en: Recent Order Data
pl: Najnowsze dane zamówienia

en: Risk scores that meet or exceed this value will trigger email alerts to your specified email addresses.
pl: Wyniki ryzyka, które spełniają lub przekraczają tę wartość, spowodują powiadomienia e -mail na określone adresy e -mail.

en: Rule Weight
pl: Waga reguły

en: Rule set for Buyers who are purchasing from your website for the first time.
pl: Zestaw reguł dla kupujących, którzy po raz pierwszy kupują Twoją witrynę.

en: Rule to check buyer is ordering products using different addresses from the same IP over a certain period from your store.
pl: Zasada sprawdzania kupującego zamawia produkty za pomocą różnych adresów z tego samego adresu IP przez określony okres ze sklepu.

en: Rules
pl: Zasady

en: Rules set for identifying fraudulent orders triggering risks based on IP, billing and shipping addresses.
pl: Zasady ustawione na identyfikację fałszywych zamówień wywołujących ryzyko na podstawie adresów IP, rozliczeniowych i wysyłkowych.

en: Score each of your transactions, checking for possible fraud, using a set of advanced scoring rules.
pl: Oceniaj każdą transakcję, sprawdzając pod kątem możliwych oszustw, korzystając z zestawu zaawansowanych reguł oceny.

en: Score returned by Minfraud Factors exceeds the allowed value.
pl: Wynik zwrócony przez czynniki Minfraud przekracza dozwoloną wartość.

en: Score returned by Minfraud Insights exceeds the allowed value.
pl: Wynik zwrócony przez czynniki Minfraud przekracza dozwoloną wartość.

en: Score returned by Minfraud exceeds the allowed value.
pl: Wynik zwrócony przez Minfraud przekracza dozwoloną wartość.

en: Select Payment Methods to be Whitelisted
pl: Wybierz metody płatności, które mają być białe listy

en: Select Threshold Weight
pl: Wybierz wagę progową

en: Select User Roles to be Whitelisted
pl: Wybierz role użytkowników, które mają być białe listy

en: Select a verification method defined such as ID and Selfie. A Verification Template should be set on Trust Swiftly.
pl: Wybierz zdefiniowaną metodę weryfikacji, taką jak ID i selfie. Szablon weryfikacji powinien zostać szybko ustawiony na zaufanie.

en: Select roles
pl: Wybierz role

en: Select to enable Paypal verification
pl: Wybierz, aby włączyć weryfikację PayPal

en: Select when customers should verify their identity.
pl: Wybierz, gdy klienci powinni zweryfikować swoją tożsamość.

en: Set Risk Thresholds
pl: Ustaw progi ryzyka

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show fraud risk details
pl: Pokaż szczegóły ryzyka oszustwa

en: Spent
pl: Zużyty

en: Sr No
pl: Sr no

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Support for the Anti-Fraud Plugin
pl: Obsługa wtyczki przeciw fraudowej

en: The IP addresses listed in the text area will be considered unsafe.  You can also add or remove IP addresses manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add IPs in bulk separating them by either comma or space.
pl: Adresy IP wymienione w obszarze tekstowym będą uważane za niebezpieczne. Możesz także ręcznie dodać lub usunąć adresy IP. Wpisz „” lub naciśnij przycisk Tab/Enter dla następnego wpisu. Prosimy o dodanie IPS luzem oddzielając je od przecinka lub przestrzeni.

en: The Merchant can enter the number of days for historical orders check. The default number of days is 7 days.
pl: Kupiec może wprowadzić liczbę dni kontroli zamówień historycznych. Domyślna liczba dni to 7 dni.

en: The email addresses listed in the text area will be considered unsafe. You can also add or remove emails manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
pl: Adresy e -mail wymienione w obszarze tekstowym będą uważane za niebezpieczne. Możesz także ręcznie dodać lub usunąć e -maile. Wpisz „” lub naciśnij przycisk Tab/Enter dla następnego wpisu. Prosimy o dodanie e -maili luzem oddzielających je według przecinka lub przestrzeni.

en: The number of days in the past to check IP addresses and different physical addresses.
pl: Liczba dni w przeszłości, aby sprawdzić adresy IP i różne adresy fizyczne.

en: The rules in this section are triggered based on defined order amounts and by counting attempted orders. You can also limit orders within a certain time frame. Orders with unusually high values, or customers who make an excessive number of transactions in a short period are more likely to be fraudulent.
pl: Zasady w tej sekcji są wyzwalane na podstawie określonych kwot zamówień i przez liczenie próby zamówień. Możesz także ograniczyć zamówienia w określonym czasie. Zamówienia o niezwykle wysokich wartościach lub klienci, którzy dokonują nadmiernej liczby transakcji w krótkim okresie, częściej są oszukańcze.

en: The subject of the email that will be sent to the purchaser
pl: Temat e -maila, który zostanie wysłany do nabywcy

en: The threshold between Low and Medium Risk Score. Move the left handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Low and Medium-Risk orders. Risk Score less than this value is Low-Risk order and a greater value is the starting point of Medium Risk Orders.
pl: Próg między wynikiem niskiego i średniego ryzyka. Przesuń lewy uchwyt na suwak lub zaktualizuj wartość w polu tekstowym, aby ustawić granicę między zamówieniami niskiego i średniego ryzyka. Wynik ryzyka mniejszy niż ta wartość jest rzędem niskiego ryzyka, a większa wartość jest punktem wyjścia z zamówień średniego ryzyka.

en: There are three risk thresholds.  Low, Medium and High.   In this section you can define where the boundary point between those thresholds.   The maximum risk score is 100, the minimum is 0.<br/>
pl: Istnieją trzy progi ryzyka. Niski, średnia i wysoka. W tej sekcji można zdefiniować, gdzie punkt graniczny między tymi progami. Maksymalny wynik ryzyka wynosi 100, minimum wynosi 0. <br/>

en: There are three risk thresholds: Low, Medium and High. In this section, you can define where the boundary point between those thresholds. The maximum risk score is 100, the minimum is 0. Orders are considered Low, Medium, and High Risk Orders based on these values.
pl: Istnieją trzy progi ryzyka: niskie, średnie i wysokie. W tej sekcji możesz zdefiniować, gdzie punkt graniczny między tymi progami. Maksymalny wynik ryzyka wynosi 100, minimum wynosi 0. Zamówienia są uważane za niskie, średnie i wysokie zamówienia na podstawie tych wartości.

en: These settings are specific to Paypal Payment Gateway. This means, when the customer use their Paypal account for making payment for their orders, then these rules come into action.<hr/>
pl: Ustawienia te są specyficzne dla PayPal Payment Gateway. Oznacza to, że gdy klient korzysta z konta PayPal do dokonywania płatności za zamówienia, wówczas reguły te wejdą w życie. <hr/>

en: This IP Address is blocked.
pl: Ten adres IP jest zablokowany.

en: This email id is blocked
pl: Ten identyfikator e -mail jest zablokowany

en: This email id is blocked.
pl: Ten identyfikator e -mail jest zablokowany.

en: This is a threshold between Medium and High-Risk Score. Slide the right handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Medium and High-Risk orders. Risk Score less than this value is the end point of Medium-Risk order and a greater value is High-Risk order.
pl: Jest to próg między wynikiem średniego i wysokiego ryzyka. Przesuń prawy uchwyt na suwak lub zaktualizuj wartość w polu tekstowym, aby ustawić granicę między zamówieniami średniego i wysokiego ryzyka. Ocena ryzyka mniejsza niż ta wartość jest punktem końcowym rzędu średniego ryzyka, a większa wartość jest rzędem wysokiego ryzyka.

en: This is the customer's first order with this billing details.
pl: To pierwsze zamówienie klienta z tymi szczegółami rozliczeniowymi.

en: This order is currently in queue for a fraud check.
pl: To zamówienie jest obecnie w kolejce do kontroli oszustwa.

en: Threshold Settings
pl: Ustawienia progowe

en: Threshold minFraud Factors Risk Score
pl: Próg Minfraud czynniki ryzyka

en: Threshold minFraud Insights Risk Score
pl: Próg Minfraud Insights Ryzyko

en: Threshold minFraud Risk Score
pl: Próg Minfraud Wynik ryzyka

en: Time Span to Check (hours)
pl: Czas do sprawdzenia (godziny)

en: Too many order attempts?
pl: Zbyt wiele prób zamówień?

en: Total Number of Orders
pl: Całkowita liczba zamówień

en: Total Transaction Amount
pl: Całkowita kwota transakcji

en: Trust Swiftly Enable/Disable
pl: Zaufaj szybko włącz/wyłącz

en: Trust Swiftly Settings
pl: Zaufaj szybko ustawieniom

en: Unblock
pl: Odblokować

en: Update Order Status based on Fraud Score
pl: Aktualizacja statusu zamówienia na podstawie oceny oszustw

en: Updates order status to cancel and/or on-hold when order passes a certain Risk Score threshold.
pl: Aktualizuje Status zamówienia, aby anulować i/lub trwać, gdy zamówienie przekroczy określony próg oceny ryzyka.

en: User Email is Whitelisted.
pl: E -mail użytkownika jest biało -listy.

en: User Roles Whitelisting
pl: Role użytkowników Whitelisting

en: Verification Method
pl: Metoda weryfikacji

en: Verification Retry
pl: Weryfikacja ponowna

en: Verification Template
pl: Szablon weryfikacji

en: Verified email addresses
pl: Zweryfikowane adresy e -mail

en: Website Administrator does not allow you to place this order. Please contact our support team. Sorry for any inconvenience.
pl: Administrator witryny nie pozwala ci złożyć tego zamówienia. Skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia. Przepraszam za jakiekolwiek niedogodności.

en: Weight of the single rule in the total calculation of risk.
pl: Waga pojedynczej zasady w całkowitym obliczeniu ryzyka.

en: Weighting to Cancel Order
pl: Ważenie w celu anulowania zamówienia

en: Weighting to put Order On-hold
pl: Ważenie, aby złożyć zamówienie

en: When To Verify
pl: Kiedy weryfikować

en: Whitelist Payment Methods
pl: Metody płatności białych

en: Whitelisted Emails
pl: Wiadomości e-mail umieszczone na białej liście

en: Whitelisted IPs
pl: IPS z białej listy

en: WooCommerce Anti-Fraud allows you to create a list of email addresses as well as a list of IP addresses that will always be marked as potential fraud transactions.
pl: WooCommerce Anti-Fraud umożliwia utworzenie listy adresów e-mail, a także listę adresów IP, które zawsze będą oznaczone jako potencjalne transakcje oszustwa.

en: You are not a human, please refresh page.
pl: Nie jesteś człowiekiem, odśwież stronę.

en: You can use bigdatacloud.com to get accurate address via customer Lat and Long and its required to use geo location rule.
pl: Możesz użyć bigDataCloud.com, aby uzyskać dokładny adres za pośrednictwem klienta LAT i Long, a jego wymagane do korzystania z reguły lokalizacji Geo.

en: You can use quickemailverification.com to get more accurate results for false email domain-related checks.
pl: Możesz użyć QuickEailverification.com, aby uzyskać dokładniejsze wyniki w przypadku fałszywych kontroli związanych z domeną e-mail.

en: You have reached maximum number of allowed orders in %d hours. Please try again later.
pl: Osiągnąłeś maksymalną liczbę dozwolonych zamówień w %d godziny. Spróbuj ponownie później.

en: Your Account Id or License Key could not be authenticated!!
pl: Twój identyfikator konta lub klucz licencyjny nie może być uwierzytelniony !!

en: Your Quickemailverification API Key could not be authenticated!!
pl: Twój klawisz API QuickEmailverification nie mógłby zostać uwierzytelniony !!

en: Your Trust Swiftly API Key could not be authenticated!!
pl: Twojego zaufania szybko nie można uwierzytelnić !!

en: Your Trust Swiftly Base URL could not be validated!!
pl: Twojego zaufania szybko podstawowego adresu URL nie może zostać zatwierdzone !!

en: Your positive reviews are always encouraging!
pl: Twoje pozytywne recenzje są zawsze zachęcające!

en: [{site_title}] Confirm your PayPal email address
pl: [{site_title}] potwierdź swój adres e -mail PayPal

en: minFraud Factors Rule Weight
pl: Czynniki minfrail rządzą wagą

en: minFraud Insights Rule Weight
pl: Minfraud Insights rządzi wagą

en: minFraud Rule Weight
pl: Minfraud Waga reguły

en: reCAPTCHA
pl: Recaptcha

en: v2 Secret Key
pl: V2 Secret Key

en: v2 Site Key
pl: Klucz witryny V2

en: v3 Secret Key
pl: V3 Secret Key

en: v3 Site Key
pl: Klucz witryny V3
