WooCommerce Anti Fraud 5.8.1 - en to fa translation catalogue (351 entries)

en:  Please get verified with Trust Swiftly, and then try again.
fa:  لطفاً با Trust Swiftly تأیید شوید و سپس دوباره امتحان کنید.

en: %1$sClick here to verify the order.%2$s.
fa: %1$sبرای تأیید سفارش اینجا را کلیک کنید.%2$s.

en: %1$sClick here to view the order.%2$s.
fa: %1$sبرای مشاهده سفارش اینجا را کلیک کنید.%2$s.

en: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >MaxMind minFraud</a> is a paid, external service that uses machine learning to detect potential fraud transactions. By using <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >minFraud</a> you can potentially detect more fraudulent transactions.<br/>To sign up to MaxMind minFraud, click this link: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>
fa: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >MaxMind minFraud</a> یک سرویس پولی و خارجی است که از یادگیری ماشین برای شناسایی تراکنش‌های کلاهبرداری احتمالی استفاده می‌کند. با استفاده از <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >minFraud</a> می‌توانید تراکنش‌های جعلی بیشتری را شناسایی کنید.<br/>برای ثبت نام در MaxMind minFraud، روی این پیوند: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>

en: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> is a paid, external service that uses AI to verify the identity and payment of a customer. By using <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> you can decrease fraud by automatically verifying their information and later use the data to win any dispute cases. To sign up for Trust Swiftly, click this link: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trustswiftly.com</a><hr/>
fa: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> یک سرویس خارجی و پولی است که از هوش مصنوعی برای تأیید هویت و پرداخت استفاده می‌کند. مشتری. با استفاده از <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> می‌توانید با تأیید خودکار اطلاعات آنها، کلاهبرداری را کاهش دهید و بعداً از داده‌ها برای در هر پرونده اختلاف پیروز شوید برای ثبت نام در Trust Swiftly، روی این پیوند کلیک کنید: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trusswiftly.com</a><hr/>

en: API Key
fa: کلید ای پی ای

en: API Key for bigdatacloud.com
fa: کلید API برای bigdatacloud.com

en: API Key for quickemailverification.com
fa: کلید API برای quickemailverification.com

en: Action
fa: عمل

en: Activate Email Alerts for Admin
fa: هشدارهای ایمیل برای ادمین را فعال کنید

en: Add additional email address(es) you want to be notified upon exceeding Risk-score. Press “Comma”, TAB or ENTER button for the next entry.
fa: آدرس(های) ایمیل دیگری را اضافه کنید که می خواهید در صورت افزایش امتیاز ریسک به آنها اطلاع داده شود. برای ورودی بعدی دکمه "کاما"، TAB یا ENTER را فشار دهید.

en: Add email addresses of orders reported with a high risk of fraud to blacklist automatically.
fa: آدرس های ایمیل سفارش های گزارش شده با ریسک بالای تقلب را به صورت خودکار به لیست سیاه اضافه کنید.

en: Additional Address(es) to Notify
fa: آدرس(های) اضافی برای اطلاع رسانی

en: Adds a custom alert message for blocked users on Pre-Payment Check. This message will be shown to the user on the checkout page while they attempt to pay.
fa: یک پیام هشدار سفارشی برای کاربران مسدود شده در بررسی پیش پرداخت اضافه می کند. در حالی که کاربر اقدام به پرداخت می کند، این پیام در صفحه پرداخت نشان داده می شود.

en: Admin notification about an order.
fa: اطلاع رسانی مدیر در مورد یک سفارش

en: Alerts
fa: هشدارها

en: Amount Limit ($)
fa: محدودیت مقدار ($)

en: An order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
fa: سفارشی با شناسه #%1$s امتیاز ریسک %2$s را کسب کرد.

en: Anti Fraud
fa: ضد تقلب

en: Anti Fraud - Admin Notice
fa: ضد کلاهبرداری - اطلاعیه مدیر

en: Anti Fraud - PayPal verification
fa: ضد کلاهبرداری - تأیید پی پال

en: Anti Fraud Dashboard
fa: داشبورد ضد تقلب

en: AntiFraud: Bigdatacloud credentials not authenticate or your quota limit has been exceeded!
fa: AntiFraud: اعتبار Bigdatacloud احراز هویت نمی شود یا از حد سهمیه شما فراتر رفته است!

en: Antifraud paypal verification
fa: تایید پی پال ضد کلاهبرداری

en: Are Billing and Shipping Addresses Same?
fa: آیا آدرس صورتحساب و حمل و نقل یکسان است؟

en: Auto Cancellation Days
fa: روزهای لغو خودکار

en: Auto Fraud Check For Existing Orders
fa: بررسی تقلب خودکار برای سفارشات موجود

en: Automatic Blacklisting
fa: لیست سیاه خودکار

en: Average Multiplier
fa: ضریب میانگین

en: Base URL
fa: URL پایه

en: Billing address does not match shipping address
fa: آدرس صورتحساب با آدرس حمل و نقل مطابقت ندارد

en: Billing phone number does not match with Billing country
fa: شماره تلفن صورت‌حساب با کشور صورت‌حساب مطابقت ندارد

en: Blacklist
fa: لیست سیاه

en: Blacklist Settings
fa: تنظیمات لیست سیاه

en: Block Downloads
fa: مسدود کردن دانلودها

en: Blocked Email Addresses
fa: آدرس های ایمیل مسدود شده

en: Blocked IP Addresses
fa: آدرس های IP مسدود شده

en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. <a href="%s" target="_blank">Learn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy.</a>
fa: با استفاده از این برنامه افزودنی، ممکن است داده های شخصی را ذخیره کنید یا داده ها را با یک سرویس خارجی به اشتراک بگذارید. <a href="%s" target="_blank">درباره نحوه عملکرد این کار، از جمله مواردی که ممکن است بخواهید در خط‌مشی رازداری خود لحاظ کنید، بیشتر بیاموزید.</a>

en: Calculate Fraud Risk
fa: محاسبه ریسک تقلب

en: Cancel fraud check queue
fa: لغو صف چک تقلب

en: Captcha
fa: کپچا

en: Change Order Status based on Risk Score
fa: وضعیت سفارش را بر اساس امتیاز ریسک تغییر دهید

en: Check if order significantly exceeds the average order amount for your site. Set multiplier value to trigger this rule when order place is value times greater than an average order.
fa: بررسی کنید که آیا سفارش به طور قابل توجهی از میانگین مقدار سفارش برای سایت شما بیشتر است یا خیر. مقدار ضرب‌کننده را تنظیم کنید تا زمانی که مکان سفارش از یک سفارش متوسط ​​بیشتر است، این قانون را راه‌اندازی کند.

en: Check if the customer is behind either a proxy or a VPN
fa: بررسی کنید که آیا مشتری پشت پراکسی یا VPN است

en: Check pending order fraud risk score
fa: امتیاز خطر تقلب در سفارش در انتظار را بررسی کنید

en: Click <a href="https://www.google.com/recaptcha/admin" target="_blank">here</a> to register.
    								Activating reCAPTCHA will enable the service on your Checkout page, which is an effective means of reducing spam orders, particularly from velocity attacks ie. where spammers try multiple credit cards to test their validity.   If you continue to experience a high volume of spam orders after enabling this setting, please contact our Support team (<a href="mailto:support@opmc.biz" target="_top">support@opmc.biz</a>) .<hr/>
fa: "برای ثبت نام <a href="https://www.google.com/recaptcha/admin" target="_blank">اینجا</a> را کلیک کنید.
    								 فعال‌سازی reCAPTCHA سرویس را در صفحه پرداخت شما فعال می‌کند، که وسیله‌ای مؤثر برای کاهش سفارش‌های هرزنامه است، به‌ویژه از حملات سرعت. جایی که ارسال کنندگان هرزنامه چندین کارت اعتباری را امتحان می کنند تا اعتبار آنها را آزمایش کنند. اگر پس از فعال کردن این تنظیم همچنان حجم بالایی از سفارش‌های هرزنامه را تجربه می‌کنید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید (<a href=""mailto:support@opmc.biz"" target=""_top"">support@opmc.biz</a> ) .<hr/>"

en: Configure the email template below. The following tags can be embedded in the template fields:<br/><br/><b>{site_title}</b> - replaced with the Wordpress Site Title<br/><b>{site_email}</b> - replaced with the Wordpress site admin email address
fa: قالب ایمیل زیر را پیکربندی کنید. برچسب‌های زیر را می‌توان در فیلدهای قالب جاسازی کرد:<br/><br/><b>{site_title}</b> - با عنوان سایت وردپرس جایگزین می‌شود<br/><b>{site_email}</b> - با آدرس ایمیل مدیر سایت وردپرس جایگزین شد

en: Contact Our Support
fa: با پشتیبانی ما تماس بگیرید

en: Could not get response from recaptcha server, please refresh page.
fa: پاسخی از سرور recaptcha دریافت نشد، لطفاً صفحه را بازخوانی کنید.

en: Could not get response from recaptcha server.
fa: پاسخ از سرور recaptcha دریافت نشد.

en: Could not verify request.
fa: درخواست تأیید نشد.

en: Customer IP address did not match given billing country.
fa: آدرس IP مشتری با کشور صورتحساب داده شده مطابقت نداشت.

en: Customer order geo location mismatches billing/shipping address.
fa: مکان جغرافیایی سفارش مشتری با آدرس صورتحساب/حمل و نقل مطابقت ندارد.

en: Customer ordered from behind a proxy.
fa: مشتری از پشت پراکسی سفارش داد.

en: Date
fa: تاریخ

en: Detect if a person uses the same device but changes proxies while they are placing multiple orders from your website
fa: تشخیص دهید که آیا شخصی از یک دستگاه استفاده می کند اما در حالی که چندین سفارش را از وب سایت شما انجام می دهد، پروکسی ها را تغییر می دهد

en: Device Tracking
fa: ردیابی دستگاه

en: Disabled
fa: معلول

en: Docs
fa: اسناد

en: Does Geo Location Match?
fa: آیا موقعیت جغرافیایی مطابقت دارد؟

en: Does IP Address Match Location?
fa: آیا آدرس IP با موقعیت مکانی مطابقت دارد؟

en: Don't have bigdatacloud.com account? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">Signup here</a><br/>Get 50K requests per month for free. Upgrade for more.
fa: حساب bigdatacloud.com ندارید؟ <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">اینجا ثبت نام کنید</a><br/>50 هزار درخواست در ماه به صورت رایگان دریافت کنید. برای بیشتر ارتقا دهید.

en: Don't have quickemailverification account? <a href="">Signup here</a><br/>Verify 50 emails for free. Upgrade if you want more
fa: حساب تأیید سریع ایمیل ندارید؟ <a href="">اینجا ثبت نام کنید</a><br/>۵۰ ایمیل را به صورت رایگان تأیید کنید. اگر بیشتر می خواهید ارتقا دهید

en: Download
fa: دانلود

en: Each rule that is matched will add the configured &quot;Rule Weight&quot; value to the overall fraud score.  In this section you can configure general fraud detection rules.<hr/>
fa: هر قاعده ای که مطابقت داشته باشد، "وزن قانون" پیکربندی شده را اضافه می کند. ارزش برای نمره کلی تقلب در این بخش می توانید قوانین عمومی تشخیص تقلب را پیکربندی کنید.<hr/>

en: Email Alerts
fa: هشدارهای ایمیل

en: Email Blacklist
fa: لیست سیاه ایمیل

en: Email Blacklisting
fa: لیست سیاه ایمیل

en: Email Notification Score
fa: امتیاز اعلان ایمیل

en: Email Template
fa: قالب ایمیل

en: Email Type
fa: نوع ایمیل

en: Email Whitelist
fa: لیست سفید ایمیل

en: Email address is from a high-risk domain.
fa: آدرس ایمیل از یک دامنه پرخطر است.

en: Email body
fa: بدنه ایمیل

en: Email is a known free email address.
fa: ایمیل یک آدرس ایمیل رایگان شناخته شده است.

en: Emails Blocked
fa: ایمیل ها مسدود شدند

en: Emails can be sent either as plain text or HTML
fa: ایمیل ها را می توان به صورت متن ساده یا HTML ارسال کرد

en: Enable Auto Fraud Check
fa: فعال کردن Auto Fraud Check

en: Enable Debug Log
fa: Debug Log را فعال کنید

en: Enable Debug Logging
fa: Debug Logging را فعال کنید

en: Enable MaxMind minFraud Factors Integration
fa: MaxMind minFraud Factors Integration را فعال کنید

en: Enable MaxMind minFraud Insights Integration
fa: MaxMind minFraud Insights Integration را فعال کنید

en: Enable MaxMind minFraud Integration
fa: MaxMind minFraud Integration را فعال کنید

en: Enable Phone Number and Billing Country Check
fa: شماره تلفن و بررسی کشور صورتحساب را فعال کنید

en: Enable Trust Swiftly
fa: Trust Swiftly را فعال کنید

en: Enable Whitelisting of Payment Methods
fa: فهرست سفید روش‌های پرداخت را فعال کنید

en: Enable Whitelisting of User Roles
fa: لیست سفید نقش های کاربر را فعال کنید

en: Enable debug logging
fa: ثبت اشکال زدایی را فعال کنید

en: Enable it to activate whitelisting of User Roles.
fa: آن را فعال کنید تا لیست سفید نقش های کاربر فعال شود.

en: Enable it to check fraud for a previous order, that orders, when the Antifraud plugin was not installed.
fa: برای بررسی تقلب برای سفارش قبلی، آن را فعال کنید، زمانی که افزونه Antifraud نصب نشده باشد، سفارش می دهد.

en: Enable it to check if customer's email address originates from any high-risk domain listed below and/or add API for “quickemailverification. com” for automatic checking
fa: آن را فعال کنید تا بررسی کند که آیا آدرس ایمیل مشتری از دامنه‌های پرخطری که در زیر فهرست شده است منشا می‌گیرد یا خیر و/یا API را برای «تأیید ایمیل سریع» اضافه کنید. com” برای بررسی خودکار

en: Enable it to check if orders originate from unsafe countries. Select unsafe countries from the list below.
fa: آن را فعال کنید تا بررسی کند آیا سفارشات از کشورهای ناامن منشا می گیرند یا خیر. کشورهای ناامن را از لیست زیر انتخاب کنید.

en: Enable it to identify customers purchasing from your website for the first time.
fa: برای شناسایی مشتریانی که برای اولین بار از وب سایت شما خرید می کنند، آن را فعال کنید.

en: Enable it to identify that customer's physical location matches the location provided by IP address.
fa: آن را فعال کنید تا مشخص کند مکان فیزیکی مشتری با مکان ارائه شده توسط آدرس IP مطابقت دارد.

en: Enable it to identify that customer's shipping/billing state matches the state provided by Geo Location.
fa: آن را فعال کنید تا مشخص کند وضعیت ارسال/صورت‌حساب مشتری با وضعیت ارائه‌شده توسط Geo Location مطابقت دارد.

en: Enable it to perform first-order re-check on orders in processing state.
fa: برای انجام بررسی مجدد مرتبه اول سفارشات در حالت پردازش، آن را فعال کنید.

en: Enable it to record the debugging data.
fa: آن را برای ضبط داده های اشکال زدایی فعال کنید.

en: Enable pre-payment checking to assess fraud before making payment and block buyers with high fraud risk from placing any order and notify them via alert message.
fa: بررسی پیش پرداخت را برای ارزیابی تقلب قبل از پرداخت فعال کنید و خریداران با ریسک کلاهبرداری بالا را از ثبت هر گونه سفارش مسدود کنید و از طریق پیام هشدار به آنها اطلاع دهید.

en: Enable reCAPTCHA
fa: reCAPTCHA را فعال کنید

en: Enable reCAPTCHA on checkout page<br/>
fa: فعال کردن reCAPTCHA در صفحه تسویه حساب<br/>

en: Enable the IP blacklist function
fa: تابع لیست سیاه IP را فعال کنید

en: Enable the IP blacklist function to block IP addresses with high risk of frauds.
fa: عملکرد لیست سیاه IP را برای مسدود کردن آدرس های IP با خطر تقلب بالا فعال کنید.

en: Enable the email blacklist function to block emails captured by WooCommerce Anti-fraud rules.
fa: عملکرد لیست سیاه ایمیل را برای مسدود کردن ایمیل های گرفته شده توسط قوانین ضد کلاهبرداری WooCommerce فعال کنید.

en: Enable this rule to confirm that the total amount of the order does not exceed maximum configured amount below.
fa: این قانون را فعال کنید تا تأیید کنید که مبلغ کل سفارش از حداکثر مقدار پیکربندی شده در زیر تجاوز نمی کند.

en: Enable this rule to monitor if multiple orders with different billing or shipping addresses have originated from the same IP address. Make sure to set time span of checking.
fa: این قانون را برای نظارت بر اینکه آیا چندین سفارش با آدرس‌های صورت‌حساب یا حمل و نقل مختلف از یک آدرس IP منشا گرفته‌اند، فعال کنید. مطمئن شوید که بازه زمانی بررسی را تنظیم کرده اید.

en: Enable to add payment methods to the whitelist.
fa: برای افزودن روش‌های پرداخت به لیست سفید فعال کنید.

en: Enable to cancel and/or put orders on hold based on Risk Score.
fa: لغو و/یا قرار دادن سفارشات بر اساس امتیاز ریسک را فعال کنید.

en: Enable to check if the order originates from outside of your store's home country.
fa: برای بررسی اینکه آیا سفارش از خارج از کشور فروشگاه شما منشا گرفته است، فعال کنید.

en: Enable to identify difference between billing and shipping addresses.
fa: برای شناسایی تفاوت بین آدرس های صورتحساب و حمل و نقل فعال کنید.

en: Enable to receive fraud alerts on admin email address when risk-score exceeds value set in Email Notification Score.
fa: زمانی که امتیاز ریسک از مقدار تعیین شده در امتیاز اعلان ایمیل بیشتر شود، دریافت هشدارهای تقلب در آدرس ایمیل سرپرست را فعال کنید.

en: Enable v2 reCAPTCHA
fa: v2 reCAPTCHA را فعال کنید

en: Enable v2 reCAPTCHA<br/>
fa: v2 reCAPTCHA<br/> را فعال کنید

en: Enable v3 reCAPTCHA
fa: v3 reCAPTCHA را فعال کنید

en: Enable v3 reCAPTCHA<br/>
fa: v3 reCAPTCHA<br/> را فعال کنید

en: Enable/Disable
fa: فعال غیرفعال

en: Enabling this rule allows you to limit number of orders per user within the time span configured below.
fa: فعال کردن این قانون به شما امکان می‌دهد تعداد سفارش‌ها را برای هر کاربر در بازه زمانی پیکربندی شده زیر محدود کنید.

en: Enabling this rule limits the number of orders to be placed within a certain period of the day.
fa: فعال کردن این قانون تعداد سفارش‌هایی که باید در یک بازه زمانی مشخص از روز ثبت شوند را محدود می‌کند.

en: End Time
fa: زمان پایان

en: Enter a total number of orders that a buyer can make in the specified time span.
fa: تعداد کل سفارش هایی را که خریدار می تواند در بازه زمانی مشخص شده انجام دهد وارد کنید.

en: Enter any IPs you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new IPs. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
fa: هر IP را که می خواهید در لیست سفید قرار دهید وارد کنید. پس از وارد کردن IP های جدید، "Tab" یا "Comma" را فشار دهید. لطفاً ایمیل ها را به صورت انبوه اضافه کنید و آنها را با کاما یا فاصله از هم جدا کنید.

en: Enter any email origin domains you consider to be high-risk. Press “Tab” or “Comma” after entering any new domain.
fa: دامنه‌های مبدا ایمیلی را که در نظر می‌گیرید پرخطر هستند، وارد کنید. پس از وارد کردن دامنه جدید، "Tab" یا "Comma" را فشار دهید.

en: Enter any email you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new email. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
fa: هر ایمیلی را که می خواهید در لیست سفید قرار بگیرید وارد کنید. پس از وارد کردن هر ایمیل جدید، "Tab" یا "Comma" را فشار دهید. لطفاً ایمیل ها را به صورت انبوه اضافه کنید و آنها را با کاما یا فاصله از هم جدا کنید.

en: Enter in your Trust Swiftly site URL i.e https://example.trustswiftly.com
fa: آدرس سایت Trust Swiftly خود را وارد کنید، یعنی https://example.trustswiftly.com

en: Enter maximum number of orders that can be placed during specified time span.
fa: حداکثر تعداد سفارش‌هایی را که می‌توان در بازه زمانی مشخص‌شده ثبت کرد، وارد کنید.

en: Enter number of hours you want to check
fa: تعداد ساعاتی را که می خواهید بررسی کنید وارد کنید

en: Enter the body of the email to be sent to the purchaser in the text area below:
fa: متن ایمیل برای ارسال به خریدار را در قسمت متن زیر وارد کنید:

en: Enter the license key provided by MaxMind here.
fa: کلید مجوز ارائه شده توسط MaxMind را در اینجا وارد کنید.

en: Enter the maximum amount of purchase accepted in your store.
fa: حداکثر مقدار خرید پذیرفته شده در فروشگاه خود را وارد کنید.

en: Enter the multiplier value to check amount over average transaction value that will trigger the rule (expressed as a multiplier). For example, if you want to limit orders that are 2 times greater than the average value of orders, set the multiplier value to 2.
fa: مقدار ضریب را وارد کنید تا مقدار بیش از میانگین ارزش تراکنش را بررسی کنید که قانون را راه‌اندازی می‌کند (به عنوان یک ضریب بیان می‌شود). به عنوان مثال، اگر می خواهید سفارش هایی را که 2 برابر بیشتر از میانگین مقدار سفارشات هستند محدود کنید، مقدار ضرب کننده را روی 2 تنظیم کنید.

en: Enter v2 Secret Key
fa: v2 Secret Key را وارد کنید

en: Enter v2 Site Key
fa: v2 Site Key را وارد کنید

en: Enter v3 Secret Key
fa: v3 Secret Key را وارد کنید

en: Enter v3 Site Key
fa: v3 Site Key را وارد کنید

en: Enter your MaxMind account ID here.  If you don&apos;t have an account, please sign up at <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a>.
fa: شناسه حساب MaxMind خود را در اینجا وارد کنید. اگر حساب ندارید، لطفاً در <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a> ثبت نام کنید.

en: Evaluate customers before making the actual payment.  If the fraud score reaches a high-risk order range before making payment, the customer order will be denied in advance, and a custom message appears on the checkout page explaining buyer the reason for denial.
fa: مشتریان را قبل از پرداخت واقعی ارزیابی کنید. اگر امتیاز کلاهبرداری قبل از پرداخت به محدوده سفارش پرخطر برسد، سفارش مشتری از قبل رد می شود و یک پیام سفارشی در صفحه پرداخت ظاهر می شود که دلیل انکار خریدار را توضیح می دهد.

en: Facing an Issue with the plugin?
fa: با مشکلی در افزونه مواجه هستید؟

en: Filter accounts with different user roles to bypass Anti-fraud scoring system.
fa: برای دور زدن سیستم امتیازدهی ضد تقلب، حساب‌ها را با نقش‌های کاربری مختلف فیلتر کنید.

en: First Purchase Rule Weight
fa: وزن قانون خرید اول

en: First Purchase on Website
fa: اولین خرید در سایت

en: First Time Purchase Rules
fa: قوانین خرید برای اولین بار

en: Fraud Action
fa: اقدام تقلب

en: Fraud Check
fa: چک تقلب

en: Fraud Risk
fa: خطر تقلب

en: Fraud check done.
fa: بررسی تقلب انجام شد

en: Fraud notification for order #{order_id}
fa: اعلان کلاهبرداری برای سفارش #{order_id}

en: Fraudulent Orders Cancelled
fa: سفارشات تقلبی لغو شد

en: General Rules
fa: قوانین عمومی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: General behaviours of the Anti Fraud plugin are configured on this page.<hr/>
fa: رفتارهای کلی افزونه Anti Fraud در این صفحه پیکربندی شده است.<hr/>

en: Get alerts about suspected fraudulent activities <hr/>
fa: در مورد فعالیت های مشکوک به کلاهبرداری <hr/> هشدار دریافت کنید

en: Google reCAPTCHA Settings
fa: تنظیمات Google reCAPTCHA

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully but you don't have enough credit to use this service.
fa: عالی، Quickemailverification با موفقیت تأیید شد، اما اعتبار کافی برای استفاده از این سرویس را ندارید.

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully!!
fa: عالی، Quickemailverification با موفقیت تأیید شد!

en: Great, Trust Swiftly authenticated successfully!!
fa: عالی، اعتماد به سرعت با موفقیت تأیید شد!

en: Great, authenticated successfully!!
fa: عالی، با موفقیت احراز هویت شد!!

en: Great, bigdatacloud authenticated successfully!
fa: عالی، bigdatacloud با موفقیت احراز هویت شد!

en: Hi there. Order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
fa: سلام. سفارش با شناسه #%1$s امتیاز ریسک %2$s را کسب کرد.

en: Hi!We have received your order on {site_title}, but to complete we have to verify your PayPal email address.If you havent made or authorized any purchase, please, contact PayPal support service immediately,and email us to {site_email} for having your money back.
fa: سلام! ما سفارش شما را در {site_title} دریافت کردیم، اما برای تکمیل، باید آدرس ایمیل PayPal شما را تأیید کنیم. اگر خریدی انجام نداده‌اید یا اجازه خرید نداده‌اید، لطفاً فوراً با خدمات پشتیبانی PayPal تماس بگیرید و به ما ایمیل بزنید تا به {site_email} نیاز داشته باشید. پول شما را برگرداند

en: Hide details
fa: پنهان کردن جزئیات

en: High Importance
fa: اهمیت بالا

en: High Risk
fa: ریسک بالا

en: High Risk Order
fa: سفارش با ریسک بالا

en: High Risk threshold
fa: آستانه ریسک بالا

en: High-Risk Domains
fa: دامنه های پرخطر

en: High-Risk Email Domains
fa: دامنه های ایمیل پرخطر

en: High-Risk Net Transaction
fa: تراکنش خالص با ریسک بالا

en: High-Risk Orders on Hold
fa: سفارشات پرخطر در انتظار

en: IP Blacklist
fa: لیست سیاه IP

en: IP Blacklisting
fa: لیست سیاه IP

en: IP address ordered multiple orders in the last
fa: آدرس IP چندین سفارش را در آخرین سفارش داد

en: IP address ordered with multiple order details in the past
fa: آدرس IP با جزئیات سفارش چندگانه در گذشته سفارش داده شده است

en: IP, Billing and Shipping Address-based Rules
fa: قوانین مبتنی بر آدرس IP، صورتحساب و حمل و نقل

en: IPs Whitelist
fa: لیست سفید IP ها

en: If the minFraud risk score exceeds the threshold set above, this weight will be applied to the overall risk score.  By adjusting this, you can balance the minFraud value against the other rules-based calculations in the plugin.
fa: اگر امتیاز ریسک minFraud از آستانه تعیین شده در بالا فراتر رود، این وزن برای نمره ریسک کلی اعمال می شود. با تنظیم این، می توانید مقدار minFraud را در مقابل سایر محاسبات مبتنی بر قوانین در افزونه متعادل کنید.

en: If the risk score exceed threshold value which is set here, then the customer needs to be verified with Trust Swiftly.
fa: اگر امتیاز ریسک از مقدار آستانه ای که در اینجا تعیین شده است بیشتر شود، مشتری باید با Trust Swiftly تأیید شود.

en: If the risk score returned by the minFraud system exceeds this number, the transaction will be considered potentially fraudulent and will contribute to the overall fraud score calculation.  If the risk score from minFraud is lower than this threshold, it will not contribute to the overall fraud score.
fa: اگر امتیاز ریسک بازگردانده شده توسط سیستم minFraud از این عدد بیشتر شود، تراکنش به طور بالقوه تقلبی تلقی می شود و به محاسبه امتیاز کلی تقلب کمک می کند. اگر امتیاز ریسک ناشی از minFraud کمتر از این آستانه باشد، به نمره کلی تقلب کمکی نخواهد کرد.

en: If you enable this rule, then it is highly recommended that you use a separate Phone Number Validation plugin to make sure your customers specify a correct international phone number format on the checkout page. Else, this rule will treat an invalid phone number as a risk.
fa: اگر این قانون را فعال کردید، به شدت توصیه می‌شود که از یک افزونه جداگانه تأیید شماره تلفن استفاده کنید تا مطمئن شوید که مشتریان شما یک قالب شماره تلفن بین‌المللی صحیح را در صفحه پرداخت مشخص می‌کنند. در غیر این صورت، این قانون یک شماره تلفن نامعتبر را به عنوان یک خطر تلقی می کند.

en: If you have any issues or feedback about Anti-Fraud plugin, we would love to here from you!
fa: اگر شما هر گونه مشکل یا بازخوردی در مورد پلاگین ضد کلاهبرداری دارید، خوشحال می شویم از شما در اینجا صحبت کنیم!

en: In order to continue %1$s"Geo Location Match"%2$s service, our provider Bigdatacloud now requires you to sign up and get the api key. To obtain an api key you can %3$sregister here%4$s.
fa: برای ادامه سرویس %1$s"تطابق موقعیت جغرافیایی"%2$s، ارائه دهنده Bigdatacloud ما اکنون از شما می خواهد که ثبت نام کنید و کلید api را دریافت کنید. برای به دست آوردن یک کلید api می توانید %3$sدر اینجا ثبت نام کنید%4$s.

en: In this section, customers can enable this setting to check fraud for a previous order, when the Anti Fraud plugin is not installed and an order was placed within 7 days old.
fa: در این بخش، مشتریان می توانند این تنظیمات را برای بررسی تقلب در سفارش قبلی فعال کنند، زمانی که افزونه Anti Fraud نصب نشده است و سفارشی در 7 روز گذشته ثبت شده است.

en: In this section, customers can enable this setting to create log file and it can seen from WooCommerce >> Status >> Log.
fa: در این بخش، مشتریان می توانند این تنظیمات را برای ایجاد فایل log فعال کنند و می توانند از WooCommerce >> Status >> Log مشاهده کنند.

en: International orders tend to have a higher fraud risk than orders that originate in your home country. Merchants often find that certain origin countries have a higher potential for fraud. These Rule sets help manage such risks.
fa: سفارش‌های بین‌المللی نسبت به سفارش‌هایی که از کشور شما منشا می‌گیرند، خطر تقلب بیشتری دارند. بازرگانان اغلب متوجه می شوند که کشورهای مبدأ خاصی پتانسیل بالاتری برای تقلب دارند. این مجموعه قوانین به مدیریت چنین خطراتی کمک می کند.

en: Invalid recaptcha.
fa: Recaptcha نامعتبر است.

en: Is Customer behind Proxy or VPN?
fa: آیا مشتری پشت پراکسی یا VPN است؟

en: Is Order from High-Risk Country?
fa: آیا سفارش از کشور پرخطر است؟

en: Is Suspicious / High-Risk Email Domain?
fa: آیا دامنه ایمیل مشکوک / پرخطر است؟

en: Is it International Order?
fa: آیا سفارش بین المللی است؟

en: Last 24 Hours Update
fa: به روز رسانی 24 ساعت گذشته

en: Leave Us a Review!
fa: نظر ما را بنویسید

en: Limit Number of Orders between Time
fa: محدود کردن تعداد سفارشات بین زمان

en: List of Emails whitelitsted. Add emails manullay to make whitlist. Unblocked emails also added to this list.
fa: لیست ایمیل هایی که در لیست سفید قرار گرفته اند. اضافه کردن ایمیل manully برای ایجاد لیست مجاز. ایمیل های رفع انسداد نیز به این لیست اضافه شده است.

en: List of IPs whitelitsted. Add IPs manullay to make whitlist. Unblocked IPs also added to this list.
fa: لیست IP هایی که در لیست سفید قرار گرفته اند. اضافه کردن IPs manully برای ایجاد لیست مجاز. IP های رفع انسداد نیز به این لیست اضافه شده است.

en: Love our Plugin?
fa: افزونه ما را دوست دارید؟

en: Low Risk
fa: ریسک کم

en: Low Risk Order
fa: سفارش کم ریسک

en: Mark Unsafe Countries
fa: کشورهای ناامن را علامت گذاری کنید

en: Max Order Limit between time reached.
fa: حداکثر محدودیت سفارش بین زمان رسیدن.

en: Max order limit reched from same IP.
fa: حداکثر محدودیت سفارش از همان IP دریافت شد.

en: MaxMind Account ID
fa: شناسه حساب MaxMind

en: MaxMind License Key
fa: کلید مجوز MaxMind

en: MaxMind Risk Score
fa: امتیاز ریسک MaxMind

en: MaxMind minFraud Settings
fa: تنظیمات MaxMind minFraud

en: Maximum Allowed Number of Orders Between Time
fa: حداکثر تعداد مجاز سفارشات بین زمان

en: Maximum Allowed Number of Orders in Time Span?
fa: حداکثر تعداد مجاز سفارش در بازه زمانی؟

en: Medium Risk
fa: ریسک متوسط

en: Medium Risk Order
fa: سفارش با ریسک متوسط

en: Medium Risk Orders
fa: سفارشات با ریسک متوسط

en: Medium Risk threshold
fa: آستانه ریسک متوسط

en: Merchants often find that certain email domains have a higher potential for fraud. These Rule sets will help you manage High-Risk Email Domains.<br/>Identify High-Risk Domains by manually adding such email domains to High-Risk Domain section and/or using QuickEmailVerification.com API key to make this operation automatic.
fa: بازرگانان اغلب متوجه می شوند که دامنه های ایمیل خاص پتانسیل بالاتری برای کلاهبرداری دارند. این مجموعه قوانین به شما کمک می‌کند دامنه‌های ایمیل پرخطر را مدیریت کنید.<br/>با افزودن دستی چنین دامنه‌های ایمیلی به بخش دامنه‌های پرخطر و/یا با استفاده از کلید QuickEmailVerification.com API برای خودکار کردن این عملیات، دامنه‌های پرخطر را شناسایی کنید.

en: MinFraud Factors Settings
fa: تنظیمات MinFraud Factors

en: MinFraud Insights Settings
fa: تنظیمات بینش MinFraud

en: MinFraud Settings
fa: تنظیمات MinFraud

en: Moderate
fa: در حد متوسط

en: Multiple Orders Attempts using Different Addresses from Same IP
fa: تلاش برای سفارش های متعدد با استفاده از آدرس های مختلف از همان IP

en: Name
fa: نام

en: Need Support?
fa: نیاز به پشتیبانی دارید؟

en: Needs Attention
fa: نیاز به توجه دارد

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify end time.
fa: باید مطابق با زمان سرور باشد. تنظیمات کلی را بررسی کنید. بر این اساس زمان پایان را مشخص کنید.

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify start time.
fa: باید مطابق با زمان سرور باشد. تنظیمات کلی را بررسی کنید. بر این اساس زمان شروع را مشخص کنید.

en: No Importance
fa: بدون اهمیت

en: No Of Days For Historical Orders Checks
fa: تعداد روزهای برای چک سفارشات تاریخی

en: No fraud checking has been done on this order yet.
fa: هنوز هیچ بررسی تقلبی در این سفارش انجام نشده است.

en: Notice about PayPal verification.
fa: اطلاعیه در مورد تأیید پی پال

en: Notification message for Blocked users
fa: پیام اعلان برای کاربران مسدود شده

en: Number of days that have to pass before sending another email if the order is still waiting for verification
fa: تعداد روزهایی که باید قبل از ارسال ایمیل دیگر بگذرد اگر سفارش هنوز در انتظار تأیید است

en: OPMC Australia Pty Ltd
fa: OPMC استرالیا Pty Ltd

en: Order Amount is Above Average?
fa: مبلغ سفارش بالاتر از میانگین است؟

en: Order Amounts and Attempts
fa: مقادیر و تلاش ها را سفارش دهید

en: Order Exceeds Maximum Amount Limit?
fa: سفارش از حداکثر مقدار مجاز بیشتر است؟

en: Order exceeds maximum amount.
fa: سفارش از حداکثر مقدار بیشتر است.

en: Order fraud checks skipped due to user verified from Trust Swiftly.
fa: به دلیل تأیید کاربر از Trust Swiftly، بررسی‌های تقلب سفارش رد شد.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted customer IPs.
fa: بررسی های تقلب سفارش به دلیل IP های مشتری در لیست سفید حذف شد.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted email.
fa: سفارش چک‌های تقلب به دلیل ایمیل‌هایی که در لیست سفید قرار گرفته‌اند رد شدند.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted payment method.
fa: به دلیل روش پرداخت در لیست سفید، چک‌های کلاهبرداری را نادیده بگیرید.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted user role.
fa: به دلیل نقش کاربر در لیست سفید، بررسی‌های تقلب سفارش رد شد.

en: Order is an international order.
fa: نظم یک نظم بین المللی است.

en: Ordered from a risk billing_method
fa: سفارش از روش billing_risk

en: Ordered from a risk country
fa: از یک کشور در معرض خطر سفارش داده شده است

en: Orders Breakdown
fa: شکست سفارشات

en: Orders Detected
fa: سفارشات شناسایی شد

en: Orders that are not verified within the given number of days will be automatically cancelled
fa: سفارشاتی که در چند روز معین تایید نشده باشند به طور خودکار لغو خواهند شد

en: Orders with a score equal to or greater than this number will be automatically set on hold. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
fa: سفارش‌هایی که امتیازی برابر یا بیشتر از این عدد دارند، به‌طور خودکار در حالت انتظار قرار می‌گیرند. <br/> برای غیرفعال کردن آن، نوار لغزنده را به سمت چپ بکشید یا 0 را انتخاب کنید.

en: Orders with a score equal to or greater than this value will be automatically cancelled. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
fa: سفارشات با امتیاز مساوی یا بیشتر از این مقدار به طور خودکار لغو می شوند. <br/> برای غیرفعال کردن آن، نوار لغزنده را به سمت چپ بکشید یا 0 را انتخاب کنید.

en: Origin Countries
fa: کشورهای مبدأ

en: Past Number of Days to Check
fa: تعداد روزهای گذشته برای بررسی

en: PayPal Verification Done.
fa: تایید پی پال انجام شد.

en: PayPal Verification notification of order #{order_id}
fa: اعلان تأیید پی پال از سفارش شماره {order_id}

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Payments made via the whitelisted payment methods will bypass anti-fraud’s rule to change order status based on risk score.
fa: پرداخت‌هایی که از طریق روش‌های پرداخت در لیست سفید انجام می‌شود، قانون ضد کلاهبرداری را برای تغییر وضعیت سفارش بر اساس امتیاز ریسک دور می‌زند.

en: Paypal Settings
fa: تنظیمات پی پال

en: Paypal Verification
fa: تایید پی پال

en: Paypal verified addresses
fa: آدرس های تایید شده پی پال

en: Please consider enabling reCaptcha in the Anti Fraud plugin %1$ssettings%2$s to help prevent Velocity attacks.
fa: لطفاً برای کمک به جلوگیری از حملات Velocity، reCaptcha را در افزونه Anti Fraud %1$ssettings%2$s فعال کنید.

en: Please install and activate %1$sWooCommerce%2$s in order for the WooCommerce Anti Fraud extension to work!
fa: لطفاً %1$sWooCommerce%2$s را نصب و فعال کنید تا افزونه WooCommerce Anti Fraud کار کند!

en: Pre-Payment Checking
fa: بررسی پیش پرداخت

en: Pre-Purchase Assessment
fa: ارزیابی قبل از خرید

en: Press Ctrl or ⌘ key and select multiple countries that you think are unsafe for your area of service.
fa: کلید Ctrl یا ⌘ را فشار دهید و چندین کشور را که فکر می کنید برای منطقه خدمات شما ناامن هستند انتخاب کنید.

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click multiple payment methods to whitelist and scroll down to select more payment methods
fa: کلید «Ctrl» یا «Command» را فشار دهید و روی چند روش پرداخت کلیک کنید تا در لیست سفید قرار بگیرید و برای انتخاب روش‌های پرداخت بیشتر به پایین بروید.

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click one or multiple user roles to whitelist. Scroll up/down to select and see more user roles if any.
fa: کلید "Ctrl" یا "Command" را فشار دهید و روی یک یا چند نقش کاربر برای لیست سفید کلیک کنید. برای انتخاب و مشاهده نقش های کاربر بیشتر در صورت وجود، به بالا/پایین بروید.

en: Prevent digital downloads if verification failed or still processing
fa: در صورتی که تأیید صحت انجام نشد یا همچنان در حال پردازش است، از دانلودهای دیجیتالی جلوگیری کنید

en: Processing..
fa: در حال پردازش..

en: Purchased from same IP but Different Customer Addresses?
fa: از همان IP اما آدرس های مشتری متفاوت خریداری شده اید؟

en: Re-Check First Orders in Processing State?
fa: اولین سفارشات را در حالت پردازش مجدد بررسی کنید؟

en: Recaptcha is a required field.
fa: Recaptcha یک فیلد الزامی است.

en: Recaptcha not responding, please refresh page.
fa: Recaptcha پاسخ نمی دهد، لطفاً صفحه را بازخوانی کنید.

en: Recent Order Data
fa: داده های سفارش اخیر

en: Risk scores that meet or exceed this value will trigger email alerts to your specified email addresses.
fa: امتیازهای ریسکی که این مقدار را برآورده می‌کنند یا از آن فراتر می‌روند، هشدارهای ایمیلی را به آدرس‌های ایمیل مشخص‌شده شما راه‌اندازی می‌کنند.

en: Rule Weight
fa: وزن قانون

en: Rule set for Buyers who are purchasing from your website for the first time.
fa: مجموعه قوانین برای خریدارانی که برای اولین بار از وب سایت شما خرید می کنند.

en: Rule to check buyer is ordering products using different addresses from the same IP over a certain period from your store.
fa: قانون بررسی خریدار این است که محصولات را با استفاده از آدرس های مختلف از یک IP در یک دوره معین از فروشگاه شما سفارش دهد.

en: Rules
fa: قوانین

en: Rules set for identifying fraudulent orders triggering risks based on IP, billing and shipping addresses.
fa: قوانین تعیین شده برای شناسایی سفارشات تقلبی که باعث ایجاد خطر می شوند بر اساس آدرس IP، صورتحساب و حمل و نقل.

en: Score each of your transactions, checking for possible fraud, using a set of advanced scoring rules.
fa: با استفاده از مجموعه ای از قوانین امتیازدهی پیشرفته، به هر یک از تراکنش های خود امتیاز دهید، تقلب های احتمالی را بررسی کنید.

en: Score returned by Minfraud Factors exceeds the allowed value.
fa: امتیاز بازگردانده شده توسط Minfraud Factors از مقدار مجاز بیشتر است.

en: Score returned by Minfraud Insights exceeds the allowed value.
fa: امتیاز ارائه شده توسط Minfraud Insights از مقدار مجاز بیشتر است.

en: Score returned by Minfraud exceeds the allowed value.
fa: امتیاز برگردانده شده توسط Minfraud از مقدار مجاز بیشتر است.

en: Select Payment Methods to be Whitelisted
fa: روش های پرداخت را برای قرار گرفتن در لیست سفید انتخاب کنید

en: Select Threshold Weight
fa: وزن آستانه را انتخاب کنید

en: Select User Roles to be Whitelisted
fa: نقش های کاربر را برای قرار گرفتن در لیست سفید انتخاب کنید

en: Select a verification method defined such as ID and Selfie. A Verification Template should be set on Trust Swiftly.
fa: یک روش تأیید تعریف شده مانند ID و Selfie را انتخاب کنید. یک الگوی تأیید باید روی Trust Swiftly تنظیم شود.

en: Select roles
fa: نقش ها را انتخاب کنید

en: Select to enable Paypal verification
fa: برای فعال کردن تأیید پی پال انتخاب کنید

en: Select when customers should verify their identity.
fa: انتخاب کنید که مشتریان چه زمانی هویت خود را تأیید کنند.

en: Set Risk Thresholds
fa: تعیین آستانه ریسک

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Show fraud risk details
fa: جزئیات خطر کلاهبرداری را نشان دهید

en: Spent
fa: صرف کرد

en: Start Time
fa: زمان شروع

en: Status
fa: وضعیت

en: Support for the Anti-Fraud Plugin
fa: پشتیبانی از پلاگین ضد کلاهبرداری

en: The IP addresses listed in the text area will be considered unsafe.  You can also add or remove IP addresses manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add IPs in bulk separating them by either comma or space.
fa: آدرس های IP فهرست شده در قسمت متن ناامن در نظر گرفته می شوند. همچنین می توانید آدرس های IP را به صورت دستی در اینجا اضافه یا حذف کنید. تایپ کنید، یا دکمه TAB/ENTER را برای ورودی بعدی فشار دهید. لطفاً IP ها را به صورت انبوه اضافه کنید و آنها را با کاما یا فاصله از هم جدا کنید.

en: The Merchant can enter the number of days for historical orders check. The default number of days is 7 days.
fa: تاجر می تواند تعداد روزهای بررسی سفارشات تاریخی را وارد کند. تعداد روزهای پیش فرض 7 روز است.

en: The email addresses listed in the text area will be considered unsafe. You can also add or remove emails manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
fa: آدرس‌های ایمیل فهرست‌شده در قسمت متن ناامن تلقی می‌شوند. همچنین می توانید ایمیل ها را به صورت دستی در اینجا اضافه یا حذف کنید. تایپ کنید، یا دکمه TAB/ENTER را برای ورودی بعدی فشار دهید. لطفاً ایمیل ها را به صورت انبوه اضافه کنید و آنها را با کاما یا فاصله از هم جدا کنید.

en: The number of days in the past to check IP addresses and different physical addresses.
fa: تعداد روزهای گذشته برای بررسی آدرس های IP و آدرس های فیزیکی مختلف.

en: The rules in this section are triggered based on defined order amounts and by counting attempted orders. You can also limit orders within a certain time frame. Orders with unusually high values, or customers who make an excessive number of transactions in a short period are more likely to be fraudulent.
fa: قوانین موجود در این بخش بر اساس مقدار سفارش های تعریف شده و با شمارش سفارش های انجام شده فعال می شوند. همچنین می توانید سفارشات را در یک بازه زمانی مشخص محدود کنید. سفارش‌هایی که ارزش‌های غیرمعمول بالایی دارند یا مشتریانی که تعداد زیادی تراکنش را در مدت کوتاهی انجام می‌دهند، بیشتر در معرض کلاهبرداری هستند.

en: The subject of the email that will be sent to the purchaser
fa: موضوع ایمیلی که برای خریدار ارسال می شود

en: The threshold between Low and Medium Risk Score. Move the left handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Low and Medium-Risk orders. Risk Score less than this value is Low-Risk order and a greater value is the starting point of Medium Risk Orders.
fa: آستانه بین امتیاز ریسک پایین و متوسط. دستگیره سمت چپ را روی نوار لغزنده حرکت دهید یا مقدار را در قسمت متن به‌روزرسانی کنید تا مرز بین سفارشات با ریسک پایین و متوسط ​​تعیین شود. امتیاز ریسک کمتر از این مقدار، سفارش کم ریسک و مقدار بیشتر، نقطه شروع سفارشات با ریسک متوسط ​​است.

en: There are three risk thresholds.  Low, Medium and High.   In this section you can define where the boundary point between those thresholds.   The maximum risk score is 100, the minimum is 0.<br/>
fa: سه آستانه خطر وجود دارد. کم، متوسط ​​و زیاد. در این بخش می توانید تعیین کنید که نقطه مرزی بین آن آستانه ها کجا باشد. حداکثر امتیاز ریسک 100 و حداقل آن 0 است.<br/>

en: There are three risk thresholds: Low, Medium and High. In this section, you can define where the boundary point between those thresholds. The maximum risk score is 100, the minimum is 0. Orders are considered Low, Medium, and High Risk Orders based on these values.
fa: سه آستانه خطر وجود دارد: کم، متوسط ​​و زیاد. در این قسمت می توانید تعیین کنید که نقطه مرزی بین آن آستانه ها کجا باشد. حداکثر امتیاز ریسک 100 و حداقل آن 0 است. سفارشات بر اساس این مقادیر، سفارشات با ریسک پایین، متوسط ​​و بالا در نظر گرفته می شوند.

en: These settings are specific to Paypal Payment Gateway. This means, when the customer use their Paypal account for making payment for their orders, then these rules come into action.<hr/>
fa: این تنظیمات مخصوص درگاه پرداخت پی پال است. این بدان معناست که وقتی مشتری از حساب پی پال خود برای پرداخت سفارشات خود استفاده می کند، این قوانین وارد عمل می شوند.<hr/>

en: This IP Address is blocked.
fa: این آدرس IP مسدود شده است.

en: This email id is blocked
fa: این شناسه ایمیل مسدود شده است

en: This email id is blocked.
fa: این شناسه ایمیل مسدود شده است.

en: This is a threshold between Medium and High-Risk Score. Slide the right handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Medium and High-Risk orders. Risk Score less than this value is the end point of Medium-Risk order and a greater value is High-Risk order.
fa: این یک آستانه بین امتیاز متوسط ​​و پرخطر است. دستگیره سمت راست را روی نوار لغزنده بلغزانید یا مقدار را در قسمت متن به‌روزرسانی کنید تا مرز بین سفارش‌های متوسط ​​و پرخطر را تعیین کنید. امتیاز ریسک کمتر از این مقدار، نقطه پایان سفارش با ریسک متوسط ​​و مقدار بیشتر، سفارش با ریسک بالا است.

en: This is the customer's first order with this billing details.
fa: این اولین سفارش مشتری با این جزئیات صورتحساب است.

en: This order is currently in queue for a fraud check.
fa: این سفارش در حال حاضر در صف بررسی تقلب است.

en: Threshold Settings
fa: تنظیمات آستانه

en: Threshold minFraud Factors Risk Score
fa: امتیاز ریسک فاکتورهای حداقل فریب

en: Threshold minFraud Insights Risk Score
fa: آستانه امتیاز ریسک بینش‌های فریبکاری

en: Threshold minFraud Risk Score
fa: امتیاز ریسک حداقل تقلب

en: Time Span to Check (hours)
fa: بازه زمانی برای بررسی (ساعت)

en: Too many order attempts?
fa: تعداد تلاش برای سفارش زیاد است؟

en: Total Number of Orders
fa: تعداد کل سفارشات

en: Total Transaction Amount
fa: کل مبلغ تراکنش

en: Trust Swiftly Enable/Disable
fa: به سرعت فعال/غیرفعال کنید اعتماد کنید

en: Trust Swiftly Settings
fa: به تنظیمات سریع اعتماد کنید

en: Unblock
fa: رفع انسداد

en: Update Order Status based on Fraud Score
fa: به روز رسانی وضعیت سفارش بر اساس امتیاز تقلب

en: Updates order status to cancel and/or on-hold when order passes a certain Risk Score threshold.
fa: وضعیت سفارش را به‌روزرسانی می‌کند تا زمانی که سفارش از آستانه امتیاز ریسک خاصی عبور می‌کند، لغو و/یا در حالت تعلیق باشد.

en: User Email is Whitelisted.
fa: ایمیل کاربر در لیست سفید قرار دارد.

en: User Roles Whitelisting
fa: فهرست سفید نقش های کاربر

en: Verification Method
fa: روش تایید

en: Verification Retry
fa: تأیید مجدد تلاش کنید

en: Verification Template
fa: الگوی تایید

en: Verified email addresses
fa: آدرس های ایمیل تایید شده

en: Website Administrator does not allow you to place this order. Please contact our support team. Sorry for any inconvenience.
fa: مدیر وب سایت به شما اجازه ثبت این سفارش را نمی دهد. لطفا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. با عرض پوزش برای هر گونه ناراحتی.

en: Weight of the single rule in the total calculation of risk.
fa: وزن قاعده واحد در محاسبه کل ریسک.

en: Weighting to Cancel Order
fa: وزن برای لغو سفارش

en: Weighting to put Order On-hold
fa: وزن دهی برای قرار دادن سفارش در حالت تعلیق

en: When To Verify
fa: زمان تأیید

en: Whitelist Payment Methods
fa: روش های پرداخت لیست سفید

en: Whitelisted Emails
fa: ایمیل های در لیست سفید

en: Whitelisted IPs
fa: IP های لیست سفید

en: WooCommerce Anti Fraud
fa: مبارزه با تقلب ووکامرس

en: WooCommerce Anti-Fraud allows you to create a list of email addresses as well as a list of IP addresses that will always be marked as potential fraud transactions.
fa: WooCommerce Anti-Fraud به شما امکان می دهد لیستی از آدرس های ایمیل و همچنین لیستی از آدرس های IP ایجاد کنید که همیشه به عنوان تراکنش های احتمالی کلاهبرداری علامت گذاری می شوند.

en: You are not a human, please refresh page.
fa: شما یک انسان نیستید، لطفا صفحه را به روز کنید.

en: You can use bigdatacloud.com to get accurate address via customer Lat and Long and its required to use geo location rule.
fa: می‌توانید از bigdatacloud.com برای دریافت آدرس دقیق از طریق Lat و Long مشتری استفاده کنید و برای استفاده از قانون موقعیت جغرافیایی لازم است.

en: You can use quickemailverification.com to get more accurate results for false email domain-related checks.
fa: می‌توانید از quickemailverification.com برای دریافت نتایج دقیق‌تر برای بررسی‌های نادرست مربوط به دامنه ایمیل استفاده کنید.

en: You have reached maximum number of allowed orders in %d hours. Please try again later.
fa: در %d ساعت به حداکثر تعداد سفارش‌های مجاز رسیده‌اید. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Your Account Id or License Key could not be authenticated!!
fa: شناسه حساب یا کلید مجوز شما احراز هویت نشد!!

en: Your Quickemailverification API Key could not be authenticated!!
fa: کلید API Quickemailverification شما احراز هویت نشد!!

en: Your Trust Swiftly API Key could not be authenticated!!
fa: کلید API Trust Swiftly شما احراز هویت نشد!!

en: Your Trust Swiftly Base URL could not be validated!!
fa: URL Base Trust Swiftly شما تایید نشد!!

en: Your positive reviews are always encouraging!
fa: نظرات مثبت شما همیشه دلگرم کننده است!

en: [{site_title}] Confirm your PayPal email address
fa: [{site_title}] آدرس ایمیل PayPal خود را تأیید کنید

en: minFraud Insights Rule Weight
fa: وزن قانون MinFraud Insights

en: minFraud Rule Weight
fa: وزن قانون minFraud

en: v2 Secret Key
fa: v2 کلید مخفی

en: v2 Site Key
fa: v2 کلید سایت

en: v3 Secret Key
fa: v3 کلید مخفی

en: v3 Site Key
fa: v3 کلید سایت
