WooCommerce Anti Fraud 5.8.1 - en to cs translation catalogue (346 entries)

en:  Please get verified with Trust Swiftly, and then try again.
cs:  Nechte se ověřit u Trust Swiftly a zkuste to znovu.

en: %1$sClick here to verify the order.%2$s.
cs: %1$sKliknutím sem ověřte objednávku.%2$s.

en: %1$sClick here to view the order.%2$s.
cs: %1$sKliknutím sem zobrazíte objednávku.%2$s.

en: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >MaxMind minFraud</a> is a paid, external service that uses machine learning to detect potential fraud transactions. By using <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >minFraud</a> you can potentially detect more fraudulent transactions.<br/>To sign up to MaxMind minFraud, click this link: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>
cs: <a href="htts://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >MaxMind minFraud</a> je placená externí služba, která pomocí strojového učení odhaluje potenciální podvodné transakce. Pomocí <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >minFraud</a> můžete potenciálně odhalit další podvodné transakce.<br/>Chcete-li se zaregistrovat do MaxMind minFraud, klikněte tento odkaz: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>

en: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> is a paid, external service that uses AI to verify the identity and payment of a customer. By using <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> you can decrease fraud by automatically verifying their information and later use the data to win any dispute cases. To sign up for Trust Swiftly, click this link: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trustswiftly.com</a><hr/>
cs: <a hrf="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> je placená externí služba, která využívá umělou inteligenci k ověření identity a platby zákazník. Pomocí <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Důvěřujte rychle</a> můžete omezit podvody automatickým ověřením jejich informací a později data použít k vyhrát všechny spory. Chcete-li se zaregistrovat do Trust Swiftly, klikněte na tento odkaz: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trustswiftly.com</a><hr/>

en: API Key
cs: Klíč API

en: API Key for bigdatacloud.com
cs: Klíč API pro bigdatacloud.com

en: API Key for quickemailverification.com
cs: Klíč API pro quickemailverification.com

en: Action
cs: Akce

en: Activate Email Alerts for Admin
cs: Aktivujte e-mailová upozornění pro správce

en: Add additional email address(es) you want to be notified upon exceeding Risk-score. Press “Comma”, TAB or ENTER button for the next entry.
cs: Přidejte další e-mailové adresy, na které chcete být upozorněni při překročení rizikového skóre. Pro další záznam stiskněte tlačítko „Čárka“, TAB nebo ENTER.

en: Add email addresses of orders reported with a high risk of fraud to blacklist automatically.
cs: Přidávejte e-mailové adresy objednávek hlášených s vysokým rizikem podvodu na černou listinu automaticky.

en: Additional Address(es) to Notify
cs: Další adresy pro oznámení

en: Adds a custom alert message for blocked users on Pre-Payment Check. This message will be shown to the user on the checkout page while they attempt to pay.
cs: Přidává vlastní výstražnou zprávu pro zablokované uživatele na kontrolu platby předem. Tato zpráva se uživateli zobrazí na stránce pokladny, když se pokusí zaplatit.

en: Admin notification about an order.
cs: Upozornění administrátora na objednávku.

en: Alerts
cs: Upozornění

en: Amount Limit ($)
cs: Limit částky ($)

en: An order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
cs: Objednávka s ID #%1$s dosáhla skóre rizika %2$s.

en: Anti Fraud
cs: Boj proti podvodům

en: Anti Fraud - Admin Notice
cs: Anti Fraud - Upozornění správce

en: Anti Fraud - PayPal verification
cs: Anti Fraud – ověření přes PayPal

en: Anti Fraud Dashboard
cs: Panel proti podvodům

en: AntiFraud: Bigdatacloud credentials not authenticate or your quota limit has been exceeded!
cs: AntiFraud: Přihlašovací údaje Bigdatacloud nebyly ověřeny nebo byl překročen limit vaší kvóty!

en: Antifraud paypal verification
cs: Ověření paypal proti podvodům

en: Are Billing and Shipping Addresses Same?
cs: Jsou fakturační a dodací adresy stejné?

en: Auto Cancellation Days
cs: Dny automatického zrušení

en: Auto Fraud Check For Existing Orders
cs: Automatická kontrola podvodů na existující objednávky

en: Automatic Blacklisting
cs: Automatická černá listina

en: Average Multiplier
cs: Průměrný multiplikátor

en: Base URL
cs: Základní URL

en: Billing address does not match shipping address
cs: Fakturační adresa neodpovídá dodací adrese

en: Billing phone number does not match with Billing country
cs: Fakturační telefonní číslo se neshoduje s fakturační zemí

en: Blacklist
cs: Černá listina

en: Blacklist Settings
cs: Nastavení černé listiny

en: Block Downloads
cs: Blokovat stahování

en: Blocked Email Addresses
cs: Blokované e-mailové adresy

en: Blocked IP Addresses
cs: Blokované IP adresy

en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. <a href="%s" target="_blank">Learn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy.</a>
cs: Pomocí tohoto rozšíření můžete ukládat osobní údaje nebo sdílet data s externí službou. <a href="%s" target="_blank">Další informace o tom, jak to funguje, včetně toho, co byste mohli chtít zahrnout do svých zásad ochrany osobních údajů.</a>

en: Calculate Fraud Risk
cs: Vypočítat riziko podvodu

en: Cancel fraud check queue
cs: Zrušit frontu kontroly podvodů

en: Change Order Status based on Risk Score
cs: Změňte stav objednávky na základě rizikového skóre

en: Check if order significantly exceeds the average order amount for your site. Set multiplier value to trigger this rule when order place is value times greater than an average order.
cs: Zkontrolujte, zda objednávka výrazně nepřevyšuje průměrnou částku objednávky pro váš web. Nastavte hodnotu multiplikátoru, aby se toto pravidlo spustilo, když je hodnota místa objednávky krát větší než průměrná objednávka.

en: Check if the customer is behind either a proxy or a VPN
cs: Zkontrolujte, zda zákazník není za proxy nebo VPN

en: Check pending order fraud risk score
cs: Zkontrolujte skóre rizika podvodu čekajících objednávek

en: Click <a href="https://www.google.com/recaptcha/admin" target="_blank">here</a> to register.
    								Activating reCAPTCHA will enable the service on your Checkout page, which is an effective means of reducing spam orders, particularly from velocity attacks ie. where spammers try multiple credit cards to test their validity.   If you continue to experience a high volume of spam orders after enabling this setting, please contact our Support team (<a href="mailto:support@opmc.biz" target="_top">support@opmc.biz</a>) .<hr/>
cs: "Zaregistrujte se kliknutím <a href=""https://www.google.com/recaptcha/admin"" target=""_blank"">sem</a>.
     								 Aktivace reCAPTCHA povolí službu na vaší stránce Checkout, což je účinný prostředek ke snížení spamových objednávek, zejména z rychlostních útoků, tzn. kde spameři zkoušejí více kreditních karet, aby otestovali jejich platnost. Pokud i po povolení tohoto nastavení zaznamenáváte velký objem nevyžádaných objednávek, kontaktujte prosím náš tým podpory (<a href=""mailto:support@opmc.biz"" target=""_top"">support@opmc.biz</a> ).<hr/>"

en: Configure the email template below. The following tags can be embedded in the template fields:<br/><br/><b>{site_title}</b> - replaced with the Wordpress Site Title<br/><b>{site_email}</b> - replaced with the Wordpress site admin email address
cs: Níže nakonfigurujte šablonu e-mailu. Do polí šablony lze vložit následující značky:<br/><br/><b>{site_title}</b> – nahrazeno názvem webu ve Wordpressu<br/><b>{ site_email}</b> - nahrazeno e-mailovou adresou správce webu Wordpress

en: Contact Our Support
cs: Kontaktujte naši podporu

en: Could not get response from recaptcha server, please refresh page.
cs: Nelze získat odpověď ze serveru recaptcha, obnovte prosím stránku.

en: Could not get response from recaptcha server.
cs: Nebylo možné získat odpověď ze serveru recaptcha.

en: Could not verify request.
cs: Žádost se nepodařilo ověřit.

en: Customer IP address did not match given billing country.
cs: IP adresa zákazníka neodpovídá dané fakturační zemi.

en: Customer order geo location mismatches billing/shipping address.
cs: Geografické umístění objednávky zákazníka se neshoduje s fakturační/dodací adresou.

en: Customer ordered from behind a proxy.
cs: Zákazník objednal zpoza proxy.

en: Date
cs: datum

en: Detect if a person uses the same device but changes proxies while they are placing multiple orders from your website
cs: Zjistěte, zda osoba používá stejné zařízení, ale mění proxy, když zadává více objednávek z vašeho webu

en: Device Tracking
cs: Sledování zařízení

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Does Geo Location Match?
cs: Shoduje se geografická poloha?

en: Does IP Address Match Location?
cs: Odpovídá adresa IP umístění?

en: Don't have bigdatacloud.com account? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">Signup here</a><br/>Get 50K requests per month for free. Upgrade for more.
cs: Nemáte účet na bigdatacloud.com? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">Zaregistrujte se zde</a><br/>Získejte 50 000 žádostí měsíčně zdarma. Upgradujte pro více.

en: Don't have quickemailverification account? <a href="">Signup here</a><br/>Verify 50 emails for free. Upgrade if you want more
cs: Nemáte účet quickemailverification? <a href=""> Zaregistrujte se zde</a><br/>Ověřte 50 e-mailů zdarma. Upgradujte, pokud chcete více

en: Download
cs: Stažení

en: Each rule that is matched will add the configured &quot;Rule Weight&quot; value to the overall fraud score.  In this section you can configure general fraud detection rules.<hr/>
cs: Každé pravidlo, které se shoduje, přidá nakonfigurovanou &quot ;Hmotnost pravidla&quot; hodnotu k celkovému skóre podvodu. V této sekci můžete nakonfigurovat obecná pravidla pro detekci podvodů.<hr/>

en: Email Alerts
cs: Upozornění e-mailem

en: Email Blacklist
cs: Černá listina e-mailů

en: Email Notification Score
cs: Skóre oznámení e-mailem

en: Email Template
cs: Šablona e-mailu

en: Email Type
cs: Typ e-mailu

en: Email Whitelist
cs: Seznam povolených e-mailů

en: Email address is from a high-risk domain.
cs: E-mailová adresa pochází z vysoce rizikové domény.

en: Email body
cs: Tělo e-mailu

en: Email is a known free email address.
cs: E-mail je známá bezplatná e-mailová adresa.

en: Emails Blocked
cs: E-maily blokovány

en: Emails can be sent either as plain text or HTML
cs: E-maily lze odesílat jako prostý text nebo HTML

en: Enable Auto Fraud Check
cs: Povolit automatickou kontrolu podvodů

en: Enable Debug Log
cs: Povolit protokol ladění

en: Enable Debug Logging
cs: Povolit protokolování ladění

en: Enable MaxMind minFraud Factors Integration
cs: Povolte integraci MaxMind minFraud Factors

en: Enable MaxMind minFraud Insights Integration
cs: Povolte integraci MaxMind minFraud Insights

en: Enable MaxMind minFraud Integration
cs: Povolte integraci MaxMind minFraud

en: Enable Phone Number and Billing Country Check
cs: Povolit kontrolu telefonního čísla a země fakturace

en: Enable Trust Swiftly
cs: Aktivujte funkci Trust Swiftly

en: Enable Whitelisting of Payment Methods
cs: Povolit přidávání platebních metod na seznam povolených

en: Enable Whitelisting of User Roles
cs: Povolit přidávání uživatelských rolí na seznam povolených

en: Enable debug logging
cs: Povolit protokolování ladění

en: Enable it to activate whitelisting of User Roles.
cs: Povolením aktivujete přidávání uživatelských rolí na seznam povolených.

en: Enable it to check fraud for a previous order, that orders, when the Antifraud plugin was not installed.
cs: Povolte jej pro kontrolu podvodu u předchozí objednávky, která byla objednána, když nebyl nainstalován plugin Antifraud.

en: Enable it to check if customer's email address originates from any high-risk domain listed below and/or add API for “quickemailverification. com” for automatic checking
cs: Povolte jej, abyste zkontrolovali, zda e-mailová adresa zákazníka pochází z nějaké vysoce rizikové domény uvedené níže, a/nebo přidejte API pro „quickemailverification. com“ pro automatickou kontrolu

en: Enable it to check if orders originate from unsafe countries. Select unsafe countries from the list below.
cs: Povolte jej, abyste zkontrolovali, zda objednávky pocházejí z nebezpečných zemí. Ze seznamu níže vyberte nebezpečné země.

en: Enable it to identify customers purchasing from your website for the first time.
cs: Umožněte mu identifikovat zákazníky, kteří nakupují na vašem webu poprvé.

en: Enable it to identify that customer's physical location matches the location provided by IP address.
cs: Povolte ji, aby bylo možné identifikovat fyzickou polohu zákazníka, která se shoduje s polohou poskytnutou IP adresou.

en: Enable it to identify that customer's shipping/billing state matches the state provided by Geo Location.
cs: Povolte jej, aby identifikoval stav dodání/fakturace daného zákazníka, který odpovídá stavu poskytnutému geografickou polohou.

en: Enable it to perform first-order re-check on orders in processing state.
cs: Umožněte mu provést opětovnou kontrolu první objednávky u objednávek ve stavu zpracování.

en: Enable it to record the debugging data.
cs: Povolte jej, chcete-li zaznamenávat data ladění.

en: Enable pre-payment checking to assess fraud before making payment and block buyers with high fraud risk from placing any order and notify them via alert message.
cs: Povolte kontrolu před platbou k posouzení podvodu před provedením platby a zablokujte kupující s vysokým rizikem podvodu v zadávání jakékoli objednávky a informujte je prostřednictvím výstražné zprávy.

en: Enable reCAPTCHA
cs: Povolit reCAPTCHA

en: Enable reCAPTCHA on checkout page<br/>
cs: Povolte reCAPTCHA na stránce pokladny<br/>

en: Enable the IP blacklist function
cs: Povolte funkci IP blacklistu

en: Enable the IP blacklist function to block IP addresses with high risk of frauds.
cs: Aktivujte funkci IP blacklist pro blokování IP adres s vysokým rizikem podvodů.

en: Enable the email blacklist function to block emails captured by WooCommerce Anti-fraud rules.
cs: Povolte funkci e-mailové černé listiny pro blokování e-mailů zachycených pravidly WooCommerce Anti-fraud.

en: Enable this rule to confirm that the total amount of the order does not exceed maximum configured amount below.
cs: Povolením tohoto pravidla potvrdíte, že celková částka objednávky nepřesahuje maximální nakonfigurovanou částku níže.

en: Enable this rule to monitor if multiple orders with different billing or shipping addresses have originated from the same IP address. Make sure to set time span of checking.
cs: Aktivujte toto pravidlo, chcete-li sledovat, zda více objednávek s různými fakturačními nebo dodacími adresami pochází ze stejné IP adresy. Ujistěte se, že jste nastavili časové rozpětí kontroly.

en: Enable to add payment methods to the whitelist.
cs: Povolením přidáte platební metody na seznam povolených.

en: Enable to cancel and/or put orders on hold based on Risk Score.
cs: Umožňuje zrušit a/nebo pozastavit příkazy na základě skóre rizika.

en: Enable to check if the order originates from outside of your store's home country.
cs: Povolte, abyste zkontrolovali, zda objednávka pochází mimo domovskou zemi vašeho obchodu.

en: Enable to identify difference between billing and shipping addresses.
cs: Povolit identifikaci rozdílu mezi fakturační a dodací adresou.

en: Enable to receive fraud alerts on admin email address when risk-score exceeds value set in Email Notification Score.
cs: Povolit příjem upozornění na podvody na e-mailovou adresu správce, když skóre rizika překročí hodnotu nastavenou ve skóre upozornění e-mailem.

en: Enable v2 reCAPTCHA
cs: Povolit v2 reCAPTCHA

en: Enable v2 reCAPTCHA<br/>
cs: Povolit v2 reCAPTCHA<br/

en: Enable v3 reCAPTCHA
cs: Povolit v3 reCAPTCHA

en: Enable v3 reCAPTCHA<br/>
cs: Povolit v3 reCAPTCHA<br/>

en: Enable/Disable
cs: Povolit zakázat

en: Enabling this rule allows you to limit number of orders per user within the time span configured below.
cs: Povolení tohoto pravidla vám umožní omezit počet objednávek na uživatele v časovém rozmezí nakonfigurovaném níže.

en: Enabling this rule limits the number of orders to be placed within a certain period of the day.
cs: Povolení tohoto pravidla omezuje počet objednávek, které mají být zadány během určitého období dne.

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: Enter a total number of orders that a buyer can make in the specified time span.
cs: Zadejte celkový počet objednávek, které může kupující provést v určeném časovém období.

en: Enter any IPs you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new IPs. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
cs: Zadejte všechny IP adresy, které chcete přidat na bílou listinu. Po zadání nových IP adres stiskněte „Tab“ nebo „Čárka“. Přidejte e-maily hromadně a oddělte je čárkou nebo mezerou.

en: Enter any email origin domains you consider to be high-risk. Press “Tab” or “Comma” after entering any new domain.
cs: Zadejte jakékoli domény původu e-mailu, které považujete za vysoce rizikové. Po zadání jakékoli nové domény stiskněte „Tab“ nebo „Čárka“.

en: Enter any email you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new email. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
cs: Zadejte jakýkoli e-mail, který chcete přidat na bílou listinu. Po zadání jakéhokoli nového e-mailu stiskněte „Tab“ nebo „Čárka“. Přidejte e-maily hromadně a oddělte je čárkou nebo mezerou.

en: Enter in your Trust Swiftly site URL i.e https://example.trustswiftly.com
cs: Zadejte adresu URL svého webu Trust Swiftly, tj. https://example.trustswiftly.com

en: Enter maximum number of orders that can be placed during specified time span.
cs: Zadejte maximální počet objednávek, které lze zadat během stanoveného časového období.

en: Enter number of hours you want to check
cs: Zadejte počet hodin, které chcete zkontrolovat

en: Enter the body of the email to be sent to the purchaser in the text area below:
cs: Do textového pole níže zadejte tělo e-mailu, který má být zaslán kupujícímu:

en: Enter the license key provided by MaxMind here.
cs: Zde zadejte licenční klíč poskytnutý společností MaxMind.

en: Enter the maximum amount of purchase accepted in your store.
cs: Zadejte maximální částku nákupu akceptovanou ve vašem obchodě.

en: Enter the multiplier value to check amount over average transaction value that will trigger the rule (expressed as a multiplier). For example, if you want to limit orders that are 2 times greater than the average value of orders, set the multiplier value to 2.
cs: Zadejte hodnotu multiplikátoru pro kontrolu částky nad průměrnou hodnotou transakce, která spustí pravidlo (vyjádřeno jako multiplikátor). Pokud například chcete omezit objednávky, které jsou 2krát vyšší než průměrná hodnota objednávek, nastavte hodnotu násobitele na 2.

en: Enter v2 Secret Key
cs: Zadejte tajný klíč v2

en: Enter v2 Site Key
cs: Zadejte klíč webu v2

en: Enter v3 Secret Key
cs: Zadejte tajný klíč v3

en: Enter v3 Site Key
cs: Zadejte klíč webu v3

en: Enter your MaxMind account ID here.  If you don&apos;t have an account, please sign up at <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a>.
cs: Zde zadejte ID svého účtu MaxMind. Pokud účet nemáte, zaregistrujte se na adrese <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a>.

en: Evaluate customers before making the actual payment.  If the fraud score reaches a high-risk order range before making payment, the customer order will be denied in advance, and a custom message appears on the checkout page explaining buyer the reason for denial.
cs: Vyhodnoťte zákazníky před provedením skutečné platby. Pokud skóre podvodu před provedením platby dosáhne vysoce rizikového rozsahu objednávky, zákaznická objednávka bude předem zamítnuta a na stránce pokladny se objeví vlastní zpráva vysvětlující kupujícímu důvod zamítnutí.

en: Facing an Issue with the plugin?
cs: Čelíte problému s pluginem?

en: Filter accounts with different user roles to bypass Anti-fraud scoring system.
cs: Filtrujte účty s různými uživatelskými rolemi, abyste obešli systém hodnocení proti podvodům.

en: First Purchase Rule Weight
cs: Hmotnost pravidla prvního nákupu

en: First Purchase on Website
cs: První nákup na webu

en: First Time Purchase Rules
cs: Pravidla pro první nákup

en: Fraud Action
cs: Podvodné akce

en: Fraud Check
cs: Kontrola podvodů

en: Fraud Risk
cs: Riziko podvodu

en: Fraud check done.
cs: Kontrola podvodu provedena.

en: Fraud notification for order #{order_id}
cs: Oznámení o podvodu pro objednávku č. {order_id}

en: Fraudulent Orders Cancelled
cs: Podvodné objednávky zrušeny

en: General Rules
cs: Hlavní pravidla

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: General behaviours of the Anti Fraud plugin are configured on this page.<hr/>
cs: Obecné chování pluginu Anti Fraud se konfiguruje na této stránce.<hr/>

en: Get alerts about suspected fraudulent activities <hr/>
cs: Získejte upozornění na podezření na podvodné aktivity <hr/>

en: Google reCAPTCHA Settings
cs: Nastavení Google reCAPTCHA

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully but you don't have enough credit to use this service.
cs: Skvělé, Quickemailverification bylo úspěšně ověřeno, ale nemáte dostatek kreditu k používání této služby.

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully!!
cs: Skvělé, Quickemailverification byla úspěšně ověřena!!

en: Great, Trust Swiftly authenticated successfully!!
cs: Skvělé, Trust Swiftly byla úspěšně ověřena!!

en: Great, authenticated successfully!!
cs: Skvělé, úspěšně ověřeno!!

en: Great, bigdatacloud authenticated successfully!
cs: Skvělé, bigdatacloud úspěšně ověřen!

en: Hi there. Order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
cs: Ahoj. Objednávka s ID #%1$s dosáhla skóre rizika %2$s.

en: Hi!We have received your order on {site_title}, but to complete we have to verify your PayPal email address.If you havent made or authorized any purchase, please, contact PayPal support service immediately,and email us to {site_email} for having your money back.
cs: Dobrý den! Obdrželi jsme vaši objednávku na {site _title}, ale abychom mohli dokončit, musíme ověřit vaši e-mailovou adresu PayPal. Pokud jste neprovedli ani neschválili žádný nákup, okamžitě kontaktujte službu podpory PayPal a pošlete nám e-mail na adresu {site_email}. vaše peníze zpět.

en: Hide details
cs: Skrýt detaily

en: High Importance
cs: Vysoká důležitost

en: High Risk
cs: Vysoké riziko

en: High Risk Order
cs: Příkaz s vysokým rizikem

en: High Risk threshold
cs: Vysoký práh rizika

en: High-Risk Domains
cs: Vysoce rizikové domény

en: High-Risk Email Domains
cs: Vysoce rizikové e-mailové domény

en: High-Risk Net Transaction
cs: Vysoce riziková čistá transakce

en: High-Risk Orders on Hold
cs: Zadržené vysoce rizikové příkazy

en: IP Blacklist
cs: IP blacklistu

en: IP address ordered multiple orders in the last
cs: IP adresa objednala více objednávek v poslední

en: IP address ordered with multiple order details in the past
cs: IP adresa objednaná s více podrobnostmi objednávky v minulosti

en: IP, Billing and Shipping Address-based Rules
cs: Pravidla založená na IP, fakturační a dodací adrese

en: IPs Whitelist
cs: Seznam povolených IP adres

en: If the minFraud risk score exceeds the threshold set above, this weight will be applied to the overall risk score.  By adjusting this, you can balance the minFraud value against the other rules-based calculations in the plugin.
cs: Pokud skóre rizika minFraud překročí hranici stanovenou výše, bude tato váha použita na celkové skóre rizika. Úpravou této hodnoty můžete vyvážit hodnotu minFraud proti ostatním výpočtům založeným na pravidlech v pluginu.

en: If the risk score exceed threshold value which is set here, then the customer needs to be verified with Trust Swiftly.
cs: Pokud skóre rizika překročí prahovou hodnotu, která je zde nastavena, je třeba zákazníka ověřit pomocí Trust Swiftly.

en: If the risk score returned by the minFraud system exceeds this number, the transaction will be considered potentially fraudulent and will contribute to the overall fraud score calculation.  If the risk score from minFraud is lower than this threshold, it will not contribute to the overall fraud score.
cs: Pokud skóre rizika vrácené systémem minFraud překročí toto číslo, bude transakce považována za potenciálně podvodnou a přispěje k výpočtu celkového skóre podvodu. Pokud je skóre rizika z minFraud nižší než tato prahová hodnota, nepřispěje to k celkovému skóre podvodu.

en: If you enable this rule, then it is highly recommended that you use a separate Phone Number Validation plugin to make sure your customers specify a correct international phone number format on the checkout page. Else, this rule will treat an invalid phone number as a risk.
cs: Pokud toto pravidlo povolíte, důrazně doporučujeme použít samostatný plugin pro ověření telefonního čísla, abyste se ujistili, že vaši zákazníci zadají na stránce pokladny správný formát mezinárodního telefonního čísla. V opačném případě bude toto pravidlo považovat neplatné telefonní číslo za riziko.

en: If you have any issues or feedback about Anti-Fraud plugin, we would love to here from you!
cs: Máte-li jakékoli problémy nebo zpětnou vazbu ohledně pluginu Anti-Fraud, rádi je zde od vás!

en: In order to continue %1$s"Geo Location Match"%2$s service, our provider Bigdatacloud now requires you to sign up and get the api key. To obtain an api key you can %3$sregister here%4$s.
cs: Aby bylo možné pokračovat ve službě %1$s"Geo Location Match"%2$s, náš poskytovatel Bigdatacloud nyní vyžaduje, abyste se zaregistrovali a získali klíč API. Chcete-li získat klíč API, můžete se %3$sregistrovat zde%4$s.

en: In this section, customers can enable this setting to check fraud for a previous order, when the Anti Fraud plugin is not installed and an order was placed within 7 days old.
cs: V této sekci mohou zákazníci povolit toto nastavení pro kontrolu podvodu u předchozí objednávky, když není nainstalován plugin Anti Fraud a objednávka byla zadána do 7 dnů staré.

en: In this section, customers can enable this setting to create log file and it can seen from WooCommerce >> Status >> Log.
cs: V této sekci mohou zákazníci povolit toto nastavení pro vytvoření souboru protokolu a lze jej vidět z WooCommerce >> Stav >> Log.

en: International orders tend to have a higher fraud risk than orders that originate in your home country. Merchants often find that certain origin countries have a higher potential for fraud. These Rule sets help manage such risks.
cs: Mezinárodní objednávky mívají vyšší riziko podvodu než objednávky pocházející z vaší domovské země. Obchodníci často zjišťují, že určité země původu mají vyšší potenciál pro podvody. Tyto sady pravidel pomáhají tato rizika zvládat.

en: Invalid recaptcha.
cs: Neplatná recaptcha.

en: Is Customer behind Proxy or VPN?
cs: Stojí zákazník za proxy nebo VPN?

en: Is Order from High-Risk Country?
cs: Je objednávka z vysoce rizikové země?

en: Is Suspicious / High-Risk Email Domain?
cs: Je podezřelá / vysoce riziková e-mailová doména?

en: Is it International Order?
cs: Je to mezinárodní řád?

en: Last 24 Hours Update
cs: Aktualizace posledních 24 hodin

en: Leave Us a Review!
cs: Napište nám recenzi!

en: Limit Number of Orders between Time
cs: Limit počtu objednávek mezi časem

en: List of Emails whitelitsted. Add emails manullay to make whitlist. Unblocked emails also added to this list.
cs: Seznam e-mailů označených jako povolený. Přidejte manullay e-mailů a vytvořte seznam povolených. Do tohoto seznamu byly přidány také odblokované e-maily.

en: List of IPs whitelitsted. Add IPs manullay to make whitlist. Unblocked IPs also added to this list.
cs: Seznam povolených IP adres. Přidejte manullay IPs a vytvořte seznam povolených. Do tohoto seznamu byly přidány také odblokované adresy IP.

en: Love our Plugin?
cs: Líbí se vám náš plugin?

en: Low Risk
cs: Nízké riziko

en: Low Risk Order
cs: Příkaz s nízkým rizikem

en: Mark Unsafe Countries
cs: Označte nebezpečné země

en: Max Order Limit between time reached.
cs: Maximální limit objednávky mezi dosaženým časem.

en: Max order limit reched from same IP.
cs: Maximální limit objednávky dosažen ze stejné IP.

en: MaxMind Account ID
cs: ID účtu MaxMind

en: MaxMind License Key
cs: Licenční klíč MaxMind

en: MaxMind Risk Score
cs: Skóre rizika MaxMind

en: MaxMind minFraud Settings
cs: Nastavení MaxMind minFraud

en: Maximum Allowed Number of Orders Between Time
cs: Maximální povolený počet objednávek mezi časem

en: Maximum Allowed Number of Orders in Time Span?
cs: Maximální povolený počet objednávek v časovém rozpětí?

en: Medium Risk
cs: Střední riziko

en: Medium Risk Order
cs: Objednávka se středním rizikem

en: Medium Risk Orders
cs: Příkazy se středním rizikem

en: Medium Risk threshold
cs: Střední práh rizika

en: Merchants often find that certain email domains have a higher potential for fraud. These Rule sets will help you manage High-Risk Email Domains.<br/>Identify High-Risk Domains by manually adding such email domains to High-Risk Domain section and/or using QuickEmailVerification.com API key to make this operation automatic.
cs: Obchodníci často zjišťují, že určité e-mailové domény mají vyšší potenciál pro podvody. Tyto sady pravidel vám pomohou spravovat vysoce rizikové e-mailové domény.<br/>Identifikujte vysoce rizikové domény ručním přidáním takových e-mailových domén do sekce Vysoce rizikové domény a/nebo pomocí klíče API QuickEmailVerification.com, aby byla tato operace automatická.

en: MinFraud Factors Settings
cs: Nastavení faktorů MinFraud

en: MinFraud Insights Settings
cs: Nastavení MinFraud Insights

en: MinFraud Settings
cs: Nastavení MinFraud

en: Moderate
cs: Mírný

en: Multiple Orders Attempts using Different Addresses from Same IP
cs: Pokusy o více objednávek pomocí různých adres ze stejné IP

en: Name
cs: název

en: Need Support?
cs: Potřebujete podporu?

en: Needs Attention
cs: Vyžaduje pozornost

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify end time.
cs: Musí být podle času serveru. Zkontrolujte obecná nastavení. Podle toho určete čas ukončení.

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify start time.
cs: Musí být podle času serveru. Zkontrolujte obecná nastavení. Podle toho určete čas zahájení.

en: No Importance
cs: Žádná důležitost

en: No Of Days For Historical Orders Checks
cs: Počet dní pro historické kontroly objednávek

en: No fraud checking has been done on this order yet.
cs: U této objednávky zatím nebyla provedena žádná kontrola podvodu.

en: Notice about PayPal verification.
cs: Oznámení o ověření PayPal.

en: Notification message for Blocked users
cs: Upozornění pro blokované uživatele

en: Number of days that have to pass before sending another email if the order is still waiting for verification
cs: Počet dní, které musí uplynout před odesláním dalšího e-mailu, pokud objednávka stále čeká na ověření

en: Order Amount is Above Average?
cs: Je částka objednávky nadprůměrná?

en: Order Amounts and Attempts
cs: Částky objednávky a pokusy

en: Order Exceeds Maximum Amount Limit?
cs: Objednávka překračuje limit maximální částky?

en: Order exceeds maximum amount.
cs: Objednávka přesahuje maximální částku.

en: Order fraud checks skipped due to user verified from Trust Swiftly.
cs: Kontroly podvodů s objednávkami byly přeskočeny, protože uživatel byl ověřen společností Trust Swiftly.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted customer IPs.
cs: Kontroly podvodů objednávek byly přeskočeny kvůli IP adresám zákazníků na seznamu povolených.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted email.
cs: Kontroly podvodů objednávek byly přeskočeny kvůli e-mailu na seznamu povolených.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted payment method.
cs: Kontroly podvodů objednávek byly přeskočeny kvůli platební metodě na seznamu povolených.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted user role.
cs: Kontroly podvodů s objednávkami byly přeskočeny kvůli roli uživatele na seznamu povolených.

en: Order is an international order.
cs: Řád je mezinárodní řád.

en: Ordered from a risk billing_method
cs: Objednáno z rizikového způsobu fakturace

en: Ordered from a risk country
cs: Objednáno z rizikové země

en: Orders Breakdown
cs: Rozpis objednávek

en: Orders Detected
cs: Objednávky byly zjištěny

en: Orders that are not verified within the given number of days will be automatically cancelled
cs: Objednávky, které nebudou ověřeny do daného počtu dnů, budou automaticky stornovány

en: Orders with a score equal to or greater than this number will be automatically set on hold. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
cs: Objednávky se skóre rovným nebo vyšším než toto číslo budou automaticky pozastaveny. < br/> Chcete-li ji deaktivovat, posuňte posuvník úplně doleva nebo vyberte 0.

en: Orders with a score equal to or greater than this value will be automatically cancelled. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
cs: Objednávky se skóre rovným nebo vyšším než tato hodnota budou automaticky zrušeny. < br/> Chcete-li ji deaktivovat, posuňte posuvník úplně doleva nebo vyberte 0.

en: Origin Countries
cs: Země původu

en: Past Number of Days to Check
cs: Poslední počet dní ke kontrole

en: PayPal Verification Done.
cs: Ověření PayPal hotovo.

en: PayPal Verification notification of order #{order_id}
cs: Oznámení o ověření PayPal objednávky č. {order_id}

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Payments made via the whitelisted payment methods will bypass anti-fraud’s rule to change order status based on risk score.
cs: Platby provedené prostřednictvím platebních metod na seznamu povolených budou obcházet pravidlo boje proti podvodům pro změnu stavu objednávky na základě skóre rizika.

en: Paypal Settings
cs: Nastavení Paypal

en: Paypal Verification
cs: Ověření Paypal

en: Paypal verified addresses
cs: Paypal ověřené adresy

en: Please consider enabling reCaptcha in the Anti Fraud plugin %1$ssettings%2$s to help prevent Velocity attacks.
cs: Zvažte prosím povolení reCaptcha v pluginu Anti Fraud %1$settings%2$s, abyste zabránili útokům Velocity.

en: Please install and activate %1$sWooCommerce%2$s in order for the WooCommerce Anti Fraud extension to work!
cs: Nainstalujte a aktivujte prosím %1$sWooCommerce%2$s, aby rozšíření WooCommerce Anti Fraud fungovalo!

en: Pre-Payment Checking
cs: Předplatební kontrola

en: Pre-Purchase Assessment
cs: Posouzení před nákupem

en: Press Ctrl or ⌘ key and select multiple countries that you think are unsafe for your area of service.
cs: Stiskněte klávesu Ctrl nebo ⌘ a vyberte několik zemí, o kterých si myslíte, že nejsou pro vaši oblast služby bezpečné.

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click multiple payment methods to whitelist and scroll down to select more payment methods
cs: Stiskněte klávesu „Ctrl“ nebo „Command“ a kliknutím na více platebních metod přidejte seznam povolených a přejděte dolů a vyberte další platební metody

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click one or multiple user roles to whitelist. Scroll up/down to select and see more user roles if any.
cs: Stiskněte klávesu „Ctrl“ nebo „Command“ a kliknutím na jednu nebo více uživatelských rolí přidejte seznam povolených. Posouváním nahoru/dolů vyberte a zobrazte další uživatelské role, pokud existují.

en: Prevent digital downloads if verification failed or still processing
cs: Zabraňte digitálnímu stahování, pokud ověření selhalo nebo se stále zpracovává

en: Processing..
cs: Zpracovává se..

en: Purchased from same IP but Different Customer Addresses?
cs: Zakoupeno ze stejné IP, ale různých adres zákazníka?

en: Re-Check First Orders in Processing State?
cs: Znovu zkontrolovat první objednávky ve stavu zpracování?

en: Recaptcha is a required field.
cs: Recaptcha je povinné pole.

en: Recaptcha not responding, please refresh page.
cs: Recaptcha neodpovídá, obnovte stránku.

en: Recent Order Data
cs: Údaje o poslední objednávce

en: Risk scores that meet or exceed this value will trigger email alerts to your specified email addresses.
cs: Skóre rizik, které splní nebo překročí tuto hodnotu, spustí e-mailová upozornění na vámi zadané e-mailové adresy.

en: Rule Weight
cs: Hmotnost pravidla

en: Rule set for Buyers who are purchasing from your website for the first time.
cs: Nastavení pravidel pro kupující, kteří nakupují na vašem webu poprvé.

en: Rule to check buyer is ordering products using different addresses from the same IP over a certain period from your store.
cs: Pravidlo pro kontrolu kupujícího objednává produkty pomocí různých adres ze stejné IP po určitou dobu z vašeho obchodu.

en: Rules
cs: Pravidla

en: Rules set for identifying fraudulent orders triggering risks based on IP, billing and shipping addresses.
cs: Pravidla nastavená pro identifikaci podvodných objednávek spouštějících rizika na základě IP, fakturační a dodací adresy.

en: Score each of your transactions, checking for possible fraud, using a set of advanced scoring rules.
cs: Vyhodnoťte každou ze svých transakcí a zkontrolujte, zda nedošlo k podvodu, pomocí sady pokročilých pravidel hodnocení.

en: Score returned by Minfraud Factors exceeds the allowed value.
cs: Skóre vrácené Minfraud Factors překračuje povolenou hodnotu.

en: Score returned by Minfraud Insights exceeds the allowed value.
cs: Skóre vrácené Minfraud Insights překračuje povolenou hodnotu.

en: Score returned by Minfraud exceeds the allowed value.
cs: Skóre vrácené Minfraudem překračuje povolenou hodnotu.

en: Select Payment Methods to be Whitelisted
cs: Vyberte platební metody, které chcete přidat na seznam povolených

en: Select Threshold Weight
cs: Vyberte prahovou hmotnost

en: Select User Roles to be Whitelisted
cs: Vyberte uživatelské role, které chcete přidat na seznam povolených

en: Select a verification method defined such as ID and Selfie. A Verification Template should be set on Trust Swiftly.
cs: Vyberte definovanou metodu ověření, jako je ID a Selfie. Ověřovací šablona by měla být nastavena na Trust Swiftly.

en: Select roles
cs: Vyberte role

en: Select to enable Paypal verification
cs: Vyberte pro povolení ověření Paypal

en: Select when customers should verify their identity.
cs: Vyberte, kdy mají zákazníci ověřit svou identitu.

en: Set Risk Thresholds
cs: Nastavte prahové hodnoty rizika

en: Settings
cs: Nastavení

en: Show fraud risk details
cs: Zobrazit podrobnosti o riziku podvodu

en: Spent
cs: Utracené

en: Start Time
cs: Doba spuštění

en: Status
cs: Postavení

en: Support for the Anti-Fraud Plugin
cs: Podpora pro Anti-Fraud Plugin

en: The IP addresses listed in the text area will be considered unsafe.  You can also add or remove IP addresses manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add IPs in bulk separating them by either comma or space.
cs: IP adresy uvedené v textové oblasti budou považovány za nebezpečné. Zde můžete také ručně přidat nebo odebrat adresy IP. Zadejte „,“ nebo stiskněte tlačítko TAB/ENTER pro další položku. Přidejte adresy IP hromadně a oddělte je čárkou nebo mezerou.

en: The Merchant can enter the number of days for historical orders check. The default number of days is 7 days.
cs: Obchodník může zadat počet dní pro kontrolu historických objednávek. Výchozí počet dní je 7 dní.

en: The email addresses listed in the text area will be considered unsafe. You can also add or remove emails manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
cs: E-mailové adresy uvedené v textové oblasti budou považovány za nebezpečné. Zde můžete také ručně přidávat nebo odebírat e-maily. Zadejte „,“ nebo stiskněte tlačítko TAB/ENTER pro další položku. Přidejte e-maily hromadně a oddělte je čárkou nebo mezerou.

en: The number of days in the past to check IP addresses and different physical addresses.
cs: Počet dní v minulosti ke kontrole IP adres a různých fyzických adres.

en: The rules in this section are triggered based on defined order amounts and by counting attempted orders. You can also limit orders within a certain time frame. Orders with unusually high values, or customers who make an excessive number of transactions in a short period are more likely to be fraudulent.
cs: Pravidla v této části se spouštějí na základě definovaných částek příkazů a počítáním pokusů o příkazy. Můžete také omezit objednávky v určitém časovém rámci. U objednávek s neobvykle vysokou hodnotou nebo u zákazníků, kteří provedou nadměrné množství transakcí v krátkém období, je větší pravděpodobnost, že budou podvodné.

en: The subject of the email that will be sent to the purchaser
cs: Předmět e-mailu, který bude zaslán kupujícímu

en: The threshold between Low and Medium Risk Score. Move the left handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Low and Medium-Risk orders. Risk Score less than this value is Low-Risk order and a greater value is the starting point of Medium Risk Orders.
cs: Hranice mezi nízkým a středním rizikovým skóre. Posuňte levou rukojeť na posuvníku nebo aktualizujte hodnotu v textovém poli a nastavte hranici mezi příkazy s nízkým a středním rizikem. Skóre rizika nižší než tato hodnota je příkaz s nízkým rizikem a vyšší hodnota je výchozím bodem příkazů se středním rizikem.

en: There are three risk thresholds.  Low, Medium and High.   In this section you can define where the boundary point between those thresholds.   The maximum risk score is 100, the minimum is 0.<br/>
cs: Existují tři rizikové prahy. Nízká, Střední a Vysoká. V této sekci můžete definovat, kde je hraniční bod mezi těmito prahy. Maximální skóre rizika je 100, minimum je 0.<br/>

en: There are three risk thresholds: Low, Medium and High. In this section, you can define where the boundary point between those thresholds. The maximum risk score is 100, the minimum is 0. Orders are considered Low, Medium, and High Risk Orders based on these values.
cs: Existují tři rizikové prahy: nízké, střední a vysoké. V této části můžete definovat, kde je hraniční bod mezi těmito prahy. Maximální skóre rizika je 100, minimum je 0. Na základě těchto hodnot jsou příkazy považovány za příkazy s nízkým, středním a vysokým rizikem.

en: These settings are specific to Paypal Payment Gateway. This means, when the customer use their Paypal account for making payment for their orders, then these rules come into action.<hr/>
cs: Tato nastavení jsou specifická pro Paypal Payment Gateway. To znamená, že když zákazník použije svůj Paypal účet k platbě za své objednávky, vstoupí v platnost tato pravidla.<hr/>

en: This IP Address is blocked.
cs: Tato IP adresa je blokována.

en: This email id is blocked
cs: Toto ID e-mailu je zablokováno

en: This email id is blocked.
cs: Toto ID e-mailu je zablokováno.

en: This is a threshold between Medium and High-Risk Score. Slide the right handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Medium and High-Risk orders. Risk Score less than this value is the end point of Medium-Risk order and a greater value is High-Risk order.
cs: Toto je práh mezi skóre středního a vysokého rizika. Posunutím pravé rukojeti na posuvníku nebo aktualizací hodnoty v textovém poli nastavte hranici mezi středně a vysoce rizikovými objednávkami. Skóre rizika nižší než tato hodnota je koncovým bodem objednávky se středním rizikem a vyšší hodnota je objednávka s vysokým rizikem.

en: This is the customer's first order with this billing details.
cs: Toto je první objednávka zákazníka s těmito fakturačními údaji.

en: This order is currently in queue for a fraud check.
cs: Tato objednávka je aktuálně ve frontě na kontrolu podvodu.

en: Threshold Settings
cs: Nastavení prahu

en: Threshold minFraud Factors Risk Score
cs: Prahové skóre minFraud Factors Risk

en: Threshold minFraud Insights Risk Score
cs: Prahová hodnota skóre rizika minFraud Insights

en: Threshold minFraud Risk Score
cs: Prahové skóre minFraud rizika

en: Time Span to Check (hours)
cs: Časové rozpětí ke kontrole (hodiny)

en: Too many order attempts?
cs: Příliš mnoho pokusů o objednávku?

en: Total Number of Orders
cs: Celkový počet objednávek

en: Total Transaction Amount
cs: Celková částka transakce

en: Trust Swiftly Enable/Disable
cs: Důvěřovat rychle Povolit/Zakázat

en: Unblock
cs: Odblokovat

en: Update Order Status based on Fraud Score
cs: Aktualizujte stav objednávky na základě skóre podvodu

en: Updates order status to cancel and/or on-hold when order passes a certain Risk Score threshold.
cs: Aktualizuje stav objednávky, aby byla zrušena a/nebo pozastavena, když objednávka překročí určitou hranici rizikového skóre.

en: User Email is Whitelisted.
cs: E-mail uživatele je na seznamu povolených.

en: User Roles Whitelisting
cs: Seznam povolených rolí uživatelů

en: Verification Method
cs: Metoda ověření

en: Verification Retry
cs: Opakovat ověření

en: Verification Template
cs: Ověřovací šablona

en: Verified email addresses
cs: Ověřené e-mailové adresy

en: Website Administrator does not allow you to place this order. Please contact our support team. Sorry for any inconvenience.
cs: Administrátor webu vám neumožňuje zadat tuto objednávku. Kontaktujte prosím náš tým podpory. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

en: Weight of the single rule in the total calculation of risk.
cs: Váha jediného pravidla v celkovém výpočtu rizika.

en: Weighting to Cancel Order
cs: Vážení pro zrušení objednávky

en: Weighting to put Order On-hold
cs: Váha pro pozastavení objednávky

en: When To Verify
cs: Kdy ověřit

en: Whitelist Payment Methods
cs: Seznam povolených platebních metod

en: Whitelisted Emails
cs: E-maily na seznamu povolených

en: Whitelisted IPs
cs: IP adresy na seznamu povolených

en: WooCommerce Anti Fraud
cs: WooCommerce proti podvodům

en: WooCommerce Anti-Fraud allows you to create a list of email addresses as well as a list of IP addresses that will always be marked as potential fraud transactions.
cs: WooCommerce Anti-Fraud vám umožňuje vytvořit seznam e-mailových adres a také seznam IP adres, které budou vždy označeny jako potenciální podvodné transakce.

en: You are not a human, please refresh page.
cs: Nejste člověk, obnovte prosím stránku.

en: You can use bigdatacloud.com to get accurate address via customer Lat and Long and its required to use geo location rule.
cs: Můžete použít bigdatacloud.com k získání přesné adresy prostřednictvím zákazníka Lat and Long a jeho požadavek na použití pravidla geografické polohy.

en: You can use quickemailverification.com to get more accurate results for false email domain-related checks.
cs: K získání přesnějších výsledků pro falešné kontroly e-mailové domény můžete použít quickemailverification.com.

en: You have reached maximum number of allowed orders in %d hours. Please try again later.
cs: Dosáhli jste maximálního povoleného počtu objednávek za %d hodin. Prosím zkuste to znovu později.

en: Your Account Id or License Key could not be authenticated!!
cs: Vaše ID účtu nebo licenční klíč nelze ověřit!!

en: Your Quickemailverification API Key could not be authenticated!!
cs: Váš klíč API Quickemailverification nelze ověřit!!

en: Your Trust Swiftly API Key could not be authenticated!!
cs: Váš klíč API Trust Swiftly nelze ověřit!!

en: Your Trust Swiftly Base URL could not be validated!!
cs: Vaši základní adresu URL Trust Swiftly nelze ověřit!!

en: Your positive reviews are always encouraging!
cs: Vaše pozitivní recenze jsou vždy povzbudivé!

en: [{site_title}] Confirm your PayPal email address
cs: [{site _title}] Potvrďte svou e-mailovou adresu PayPal

en: minFraud Factors Rule Weight
cs: MinFraud Factors Rule Weight

en: minFraud Insights Rule Weight
cs: Hmotnost pravidla minFraud Insights

en: minFraud Rule Weight
cs: Hmotnost pravidla minFraud

en: v2 Secret Key
cs: v2 tajný klíč

en: v2 Site Key
cs: v2 klíč webu

en: v3 Secret Key
cs: v3 tajný klíč

en: v3 Site Key
cs: v3 klíč webu
