WooCommerce Anti Fraud 5.8.1 - en to ca translation catalogue (349 entries)

en:  Please get verified with Trust Swiftly, and then try again.
ca:  Si us plau, comproveu -ho amb confiança ràpidament i torneu -ho a provar.

en: %1$sClick here to verify the order.%2$s.
ca: %1$sFeu clic aquí per verificar la comanda.%2$s.

en: %1$sClick here to view the order.%2$s.
ca: %1$sFeu clic aquí per veure la comanda.%2$s.

en: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >MaxMind minFraud</a> is a paid, external service that uses machine learning to detect potential fraud transactions. By using <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >minFraud</a> you can potentially detect more fraudulent transactions.<br/>To sign up to MaxMind minFraud, click this link: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>
ca: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> maxmind minfraud </a> és un servei extern pagat que utilitza l'aprenentatge automàtic per detectar possibles transaccions de frau. Utilitzant <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> Minfraud </a> Podeu detectar més transaccions fraudulentes. <br/> Per registrar -vos a MaxMind MinFraud, feu clic Aquest enllaç: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> https://maxmind.com </a> <hr/>>

en: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> is a paid, external service that uses AI to verify the identity and payment of a customer. By using <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> you can decrease fraud by automatically verifying their information and later use the data to win any dispute cases. To sign up for Trust Swiftly, click this link: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trustswiftly.com</a><hr/>
ca: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> confiança ràpidament </a> client. Utilitzant <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> confia ràpidament </a> Podeu disminuir el frau verificant automàticament la seva informació i posteriorment utilitzeu les dades a Guanya qualsevol cas de disputa. Per registrar -se a Trust Swiftly, feu clic a aquest enllaç: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> trustwiftly.com </a> <hr/>>

en: API Key
ca: Clau de l'API

en: API Key for bigdatacloud.com
ca: Clau de l'API per a bigdatacloud.com

en: API Key for quickemailverification.com
ca: Clau de l'API per a la versió quickeMailverification.com

en: Action
ca: Acció

en: Activate Email Alerts for Admin
ca: Activa les alertes de correu electrònic per a l'administrador

en: Add additional email address(es) you want to be notified upon exceeding Risk-score. Press “Comma”, TAB or ENTER button for the next entry.
ca: Afegiu una adreça de correu electrònic addicional (es), voleu que se us notifiqui sobre la superació de la puntuació de risc. Premeu el botó "Coma", pestanya o introduïu la següent entrada.

en: Add email addresses of orders reported with a high risk of fraud to blacklist automatically.
ca: Afegiu adreces de correu electrònic de les comandes reportades amb un alt risc de frau a la llista negra automàticament.

en: Additional Address(es) to Notify
ca: Adreça addicional (es) per notificar -ho

en: Adds a custom alert message for blocked users on Pre-Payment Check. This message will be shown to the user on the checkout page while they attempt to pay.
ca: Afegeix un missatge d'alerta personalitzada per als usuaris bloquejats a la comprovació del pre-pagament. Aquest missatge es mostrarà a l'usuari a la pàgina de compra mentre intentin pagar.

en: Admin notification about an order.
ca: Notificació d'administració sobre una comanda.

en: Alerts
ca: Alertes

en: Amount Limit ($)
ca: Límit d’import ($)

en: An order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
ca: Una comanda amb l'identificador #%1$s va obtenir una puntuació de risc de %2$s.

en: Anti Fraud
ca: Anti -frau

en: Anti Fraud - Admin Notice
ca: Anti Frau - Notificació d'administració

en: Anti Fraud - PayPal verification
ca: Frau Anti - Verificació de PayPal

en: Anti Fraud Dashboard
ca: Tauler de comandament anti -frau

en: AntiFraud: Bigdatacloud credentials not authenticate or your quota limit has been exceeded!
ca: Antifraud: les credencials de BigDataCloud no s’autentiquen o s’ha superat el vostre límit de quota.

en: Antifraud paypal verification
ca: Verificació antifraud Paypal

en: Are Billing and Shipping Addresses Same?
ca: Les adreces de facturació i enviament són iguals?

en: Auto Cancellation Days
ca: Dies de cancel·lació automàtica

en: Auto Fraud Check For Existing Orders
ca: Comprovació de fraus automàtics per a les comandes existents

en: Automatic Blacklisting
ca: Llista negra automàtica

en: Average Multiplier
ca: Multiplicador mitjà

en: Base URL
ca: URL base

en: Billing address does not match shipping address
ca: L'adreça de facturació no coincideix amb l'adreça d'enviament

en: Billing phone number does not match with Billing country
ca: El número de telèfon de facturació no coincideix amb el país de facturació

en: Blacklist
ca: Llista negra

en: Blacklist Settings
ca: Configuració de la llista negra

en: Block Downloads
ca: Descàrregues de bloqueig

en: Blocked Email Addresses
ca: Adreces de correu electrònic bloquejades

en: Blocked IP Addresses
ca: Adreces IP bloquejades

en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. <a href="%s" target="_blank">Learn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy.</a>
ca: Si utilitzeu aquesta extensió, podeu emmagatzemar dades personals o compartir dades amb un servei extern. <a href="%s" target="_blank"> Obteniu més informació sobre com funciona, inclòs el que potser voldreu incloure a la vostra política de privadesa. </a>

en: Calculate Fraud Risk
ca: Calculeu el risc de frau

en: Cancel fraud check queue
ca: Cancel·la la cua de verificació de frau

en: Change Order Status based on Risk Score
ca: Canvieu l'estat de l'ordre basat en la puntuació de risc

en: Check if order significantly exceeds the average order amount for your site. Set multiplier value to trigger this rule when order place is value times greater than an average order.
ca: Comproveu si la comanda supera significativament l’import mitjà de la comanda del vostre lloc. Definiu el valor multiplicador per desencadenar aquesta regla quan el lloc de la comanda és de temps de valor superior a una comanda mitjana.

en: Check if the customer is behind either a proxy or a VPN
ca: Comproveu si el client està al darrere d’un servidor intermediari o una VPN

en: Check pending order fraud risk score
ca: Comproveu la puntuació de risc de frau de la comanda pendent

en: Click <a href="https://www.google.com/recaptcha/admin" target="_blank">here</a> to register.
    								Activating reCAPTCHA will enable the service on your Checkout page, which is an effective means of reducing spam orders, particularly from velocity attacks ie. where spammers try multiple credit cards to test their validity.   If you continue to experience a high volume of spam orders after enabling this setting, please contact our Support team (<a href="mailto:support@opmc.biz" target="_top">support@opmc.biz</a>) .<hr/>
ca: "Feu clic a <a href=""https://www.google.com/recaptcha/admin"" target=""_blank""> aquí </a> per registrar -se.
     								L’activació de Recaptcha permetrà el servei a la pàgina de compra, que és un mitjà eficaç per reduir les ordres de correu brossa, particularment a partir d’atacs de velocitat, és a dir. on els spammers proven diverses targetes de crèdit per provar la seva validesa. Si continueu experimentant un gran volum de comandes de correu brossa després d’haver activat aquesta configuració, poseu -vos en contacte amb el nostre equip d’assistència (<a href=""mailto:support@opmc.biz"" target=""_top""> support@opmc.biz </a> ). <hr/>"

en: Configure the email template below. The following tags can be embedded in the template fields:<br/><br/><b>{site_title}</b> - replaced with the Wordpress Site Title<br/><b>{site_email}</b> - replaced with the Wordpress site admin email address
ca: Configureu la plantilla de correu electrònic a continuació. Les etiquetes següents es poden incrustar als camps de la plantilla:<br/><br/><b>{site_title}</b> - substituït pel títol del lloc de Wordpress<br/><b>{site_email}</b> - substituït per l'adreça de correu electrònic de l'administrador del lloc de Wordpress

en: Contact Our Support
ca: Poseu -vos en contacte amb el nostre suport

en: Could not get response from recaptcha server, please refresh page.
ca: No s'ha pogut obtenir resposta del servidor Recaptcha, actualitzeu la pàgina.

en: Could not get response from recaptcha server.
ca: No s'ha pogut obtenir resposta del servidor Recaptcha.

en: Could not verify request.
ca: No s'ha pogut verificar la sol·licitud.

en: Customer IP address did not match given billing country.
ca: L'adreça IP del client no coincideix amb el país de facturació donat.

en: Customer order geo location mismatches billing/shipping address.
ca: La ubicació geogràfica de la comanda del client no coincideix amb l'adreça de facturació/enviament.

en: Customer ordered from behind a proxy.
ca: El client va demanar des de darrere d'un proxy.

en: Date
ca: Data

en: Detect if a person uses the same device but changes proxies while they are placing multiple orders from your website
ca: Detecta si una persona utilitza el mateix dispositiu, però canvia de proxies mentre realitza diverses comandes des del vostre lloc web

en: Device Tracking
ca: Seguiment del dispositiu

en: Disabled
ca: Inepte

en: Does Geo Location Match?
ca: La ubicació Geo coincideix?

en: Does IP Address Match Location?
ca: La ubicació de l'adreça IP coincideix amb la ubicació?

en: Don't have bigdatacloud.com account? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">Signup here</a><br/>Get 50K requests per month for free. Upgrade for more.
ca: No teniu compte BigDataCloud.com? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank"> Registra't aquí </a> <br/> Obteniu sol·licituds de 50k al mes de forma gratuïta. Actualització per obtenir més informació.

en: Don't have quickemailverification account? <a href="">Signup here</a><br/>Verify 50 emails for free. Upgrade if you want more
ca: No teniu un compte de verificació ràpida? <a href=""> Inscriure aquí </a> <br/> Verifiqueu 50 correus electrònics de forma gratuïta. Actualitzeu si en voleu més

en: Download
ca: descarregar

en: Each rule that is matched will add the configured &quot;Rule Weight&quot; value to the overall fraud score.  In this section you can configure general fraud detection rules.<hr/>
ca: Cada regla que coincideixi afegirà el &quot;Pes de la regla&quot; valor a la puntuació global de frau. En aquesta secció podeu configurar regles generals de detecció de fraus.<hr/>

en: Email Alerts
ca: Alertes de correu electrònic

en: Email Blacklist
ca: Envia un correu electrònic a la llista negra

en: Email Blacklisting
ca: Envia un correu electrònic a la llista negra

en: Email Notification Score
ca: Puntuació de notificació per correu electrònic

en: Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic

en: Email Type
ca: Tipus de correu electrònic

en: Email Whitelist
ca: Envia un correu electrònic a la llista blanca

en: Email address is from a high-risk domain.
ca: L'adreça de correu electrònic és d'un domini d'alt risc.

en: Email body
ca: Cos de correu electrònic

en: Email is a known free email address.
ca: El correu electrònic és una adreça de correu electrònic gratuïta coneguda.

en: Emails Blocked
ca: Correus electrònics bloquejats

en: Emails can be sent either as plain text or HTML
ca: Els correus electrònics es poden enviar com a text senzill o html

en: Enable Auto Fraud Check
ca: Activa la comprovació de fraus automàtics

en: Enable Debug Log
ca: Activa el registre de depuració

en: Enable Debug Logging
ca: Activa el registre de depuració

en: Enable MaxMind minFraud Factors Integration
ca: Activeu la integració de factors de Minfraud MaxMind

en: Enable MaxMind minFraud Insights Integration
ca: Activa la integració de Minfraud Minfraud Integració

en: Enable MaxMind minFraud Integration
ca: Activa la integració de MaxMind minFraud

en: Enable Phone Number and Billing Country Check
ca: Activa el número de telèfon i la comprovació del país de facturació

en: Enable Trust Swiftly
ca: Activa la confiança ràpida

en: Enable Whitelisting of Payment Methods
ca: Activeu la llista blanca dels mètodes de pagament

en: Enable Whitelisting of User Roles
ca: Activa la llista blanca dels rols dels usuaris

en: Enable debug logging
ca: Activa el registre de depuració

en: Enable it to activate whitelisting of User Roles.
ca: Activeu-lo per activar la llista blanca de rols d'usuari.

en: Enable it to check fraud for a previous order, that orders, when the Antifraud plugin was not installed.
ca: Activeu-lo per comprovar el frau per a una comanda anterior, que ordena, quan no s'ha instal·lat el connector Antifrau.

en: Enable it to check if customer's email address originates from any high-risk domain listed below and/or add API for “quickemailverification. com” for automatic checking
ca: Acabeu-lo per comprovar si l’adreça de correu electrònic del client prové de qualsevol domini d’alt risc que es mostri a continuació i/o afegiu l’API per a “QuickEmailVerification. com ”per a la comprovació automàtica

en: Enable it to check if orders originate from unsafe countries. Select unsafe countries from the list below.
ca: Habiliteu -ho per comprovar si les comandes provenen de països no segurs. Seleccioneu els països no segurs de la llista següent.

en: Enable it to identify customers purchasing from your website for the first time.
ca: Permet identificar els clients que compren el lloc web per primera vegada.

en: Enable it to identify that customer's physical location matches the location provided by IP address.
ca: Permet identificar que la ubicació física del client coincideix amb la ubicació proporcionada per l'adreça IP.

en: Enable it to identify that customer's shipping/billing state matches the state provided by Geo Location.
ca: Permet identificar que l'estat d'enviament/facturació del client coincideix amb l'estat proporcionat per la ubicació GEO.

en: Enable it to perform first-order re-check on orders in processing state.
ca: Permeti que realitzi la revisió de primer ordre sobre les comandes en estat de processament.

en: Enable it to record the debugging data.
ca: Activeu-lo per gravar les dades de depuració.

en: Enable pre-payment checking to assess fraud before making payment and block buyers with high fraud risk from placing any order and notify them via alert message.
ca: Activeu la comprovació de prepagament per avaluar el frau abans de fer el pagament i bloquegeu els compradors amb alt risc de frau perquè no facin cap comanda i notifiqueu-los mitjançant un missatge d'alerta.

en: Enable reCAPTCHA
ca: Activa Recaptcha

en: Enable reCAPTCHA on checkout page<br/>
ca: Activa Recaptcha a la pàgina de compra <br/>

en: Enable the IP blacklist function
ca: Activa la funció IP Blacklist

en: Enable the IP blacklist function to block IP addresses with high risk of frauds.
ca: Activa la funció IP BlackList per bloquejar les adreces IP amb un risc elevat de fraus.

en: Enable the email blacklist function to block emails captured by WooCommerce Anti-fraud rules.
ca: Habiliteu la funció de la llista negra de correu electrònic per bloquejar els correus electrònics capturats per les regles anti-frau de WooCommerce.

en: Enable this rule to confirm that the total amount of the order does not exceed maximum configured amount below.
ca: Activa aquesta regla per confirmar que la quantitat total de la comanda no excedeix la quantitat màxima configurada a continuació.

en: Enable this rule to monitor if multiple orders with different billing or shipping addresses have originated from the same IP address. Make sure to set time span of checking.
ca: Activa aquesta regla per controlar si diverses comandes amb diferents adreces de facturació o enviament s’han originat a partir de la mateixa adreça IP. Assegureu -vos de fixar el temps de comprovació.

en: Enable to add payment methods to the whitelist.
ca: Activa per afegir formes de pagament a la llista blanca.

en: Enable to cancel and/or put orders on hold based on Risk Score.
ca: Habiliteu cancel·lar i/o posar les comandes en funció de la puntuació de risc.

en: Enable to check if the order originates from outside of your store's home country.
ca: Habiliteu si la comanda s’origina des de fora del país d’origen de la vostra botiga.

en: Enable to identify difference between billing and shipping addresses.
ca: Habiliteu la diferència entre les adreces de facturació i enviament.

en: Enable to receive fraud alerts on admin email address when risk-score exceeds value set in Email Notification Score.
ca: Activa per rebre alertes de frau a l'adreça de correu electrònic d'administració quan la puntuació de risc supera el valor establert a la puntuació de notificació de correu electrònic.

en: Enable v2 reCAPTCHA
ca: Activa V2 Recaptcha

en: Enable v2 reCAPTCHA<br/>
ca: Activa V2 Recaptcha <br/>

en: Enable v3 reCAPTCHA
ca: Activa V3 Recaptcha

en: Enable v3 reCAPTCHA<br/>
ca: Activa V3 Recaptcha <br/>

en: Enable/Disable
ca: Activar desactivar

en: Enabling this rule allows you to limit number of orders per user within the time span configured below.
ca: L’activació d’aquesta regla us permet limitar el nombre de comandes per usuari en el termini de temps configurat a continuació.

en: Enabling this rule limits the number of orders to be placed within a certain period of the day.
ca: La habilitació d'aquesta regla limita el nombre de comandes a situar -se en un període determinat del dia.

en: End Time
ca: Fi del temps

en: Enter a total number of orders that a buyer can make in the specified time span.
ca: Introduïu un nombre total de comandes que un comprador pugui fer en el temps especificat.

en: Enter any IPs you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new IPs. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
ca: Introduïu les IP que vulgueu incloure a la llista blanca. Premeu "Tab" o "Coma" després d'introduir qualsevol IP nova. Si us plau, afegiu correus electrònics de manera massiva separant-los per comes o espais.

en: Enter any email origin domains you consider to be high-risk. Press “Tab” or “Comma” after entering any new domain.
ca: Introduïu els dominis d'origen de correu electrònic que considereu d'alt risc. Premeu "Tab" o "Coma" després d'introduir qualsevol domini nou.

en: Enter any email you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new email. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
ca: Introduïu qualsevol correu electrònic que vulgueu incloure a la llista blanca. Premeu "Tab" o "Coma" després d'introduir qualsevol correu electrònic nou. Si us plau, afegiu correus electrònics de manera massiva separant-los per comes o espais.

en: Enter in your Trust Swiftly site URL i.e https://example.trustswiftly.com
ca: Introduïu el vostre URL de confiança de confiança, és a dir, https://example.trustswiftly.com

en: Enter maximum number of orders that can be placed during specified time span.
ca: Introduïu el nombre màxim de comandes que es poden fer durant el temps especificat.

en: Enter number of hours you want to check
ca: Introduïu el nombre d’hores que voleu comprovar

en: Enter the body of the email to be sent to the purchaser in the text area below:
ca: Introduïu el cos del correu electrònic que s'enviarà al comprador a l'àrea de text següent:

en: Enter the license key provided by MaxMind here.
ca: Introduïu la clau de llicència proporcionada per MaxMind aquí.

en: Enter the maximum amount of purchase accepted in your store.
ca: Introduïu la quantitat màxima de compra acceptada a la vostra botiga.

en: Enter the multiplier value to check amount over average transaction value that will trigger the rule (expressed as a multiplier). For example, if you want to limit orders that are 2 times greater than the average value of orders, set the multiplier value to 2.
ca: Introduïu el valor multiplicador per comprovar la quantitat sobre el valor mitjà de transacció que desencadenarà la regla (expressada com a multiplicador). Per exemple, si voleu limitar les comandes que són 2 vegades superiors al valor mitjà de les comandes, configureu el valor multiplicador a 2.

en: Enter v2 Secret Key
ca: Introduïu la clau secreta v2

en: Enter v2 Site Key
ca: Introduïu la tecla del lloc V2

en: Enter v3 Secret Key
ca: Introduïu la clau secreta de V3

en: Enter v3 Site Key
ca: Introduïu la tecla del lloc V3

en: Enter your MaxMind account ID here.  If you don&apos;t have an account, please sign up at <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a>.
ca: Introduïu el vostre identificador de compte MaxMind aquí. Si no teniu un compte, inscriviu -vos a <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> https://maxmind.com </a>.

en: Evaluate customers before making the actual payment.  If the fraud score reaches a high-risk order range before making payment, the customer order will be denied in advance, and a custom message appears on the checkout page explaining buyer the reason for denial.
ca: Avalueu els clients abans de fer el pagament real. Si la puntuació de frau arriba a un rang de comanda d'alt risc abans de fer el pagament, la comanda del client serà denegada per avançat i apareix un missatge personalitzat a la pàgina de pagament que explica al comprador el motiu de la denegació.

en: Facing an Issue with the plugin?
ca: Davant un problema amb el complement?

en: Filter accounts with different user roles to bypass Anti-fraud scoring system.
ca: Filtreu els comptes amb diferents rols d'usuari per evitar el sistema de puntuació antifrau.

en: First Purchase Rule Weight
ca: Primera regla de compra Pes

en: First Purchase on Website
ca: Primera compra al lloc web

en: First Time Purchase Rules
ca: Normes de compra per primera vegada

en: Fraud Action
ca: Acció de Frau

en: Fraud Check
ca: Comprovació de frau

en: Fraud Risk
ca: Risc de frau

en: Fraud check done.
ca: Comprovació de frau fet.

en: Fraud notification for order #{order_id}
ca: Notificació de fraus per a l'ordre #{order_id}

en: Fraudulent Orders Cancelled
ca: Comandes fraudulentes cancel·lades

en: General Rules
ca: Normes generals

en: General Settings
ca: Configuració general

en: General behaviours of the Anti Fraud plugin are configured on this page.<hr/>
ca: Les conductes generals del complement anti -frau es configuren en aquesta pàgina. <hr/>

en: Get alerts about suspected fraudulent activities <hr/>
ca: Obteniu alertes sobre activitats fraudulentes sospitoses <hr/>

en: Google reCAPTCHA Settings
ca: Configuració de Google Recaptcha

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully but you don't have enough credit to use this service.
ca: Gran, ràpida, la conversió es va autenticar amb èxit, però no teniu prou crèdit per utilitzar aquest servei.

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully!!
ca: Gran i ràpida permealització autenticada amb èxit !!

en: Great, Trust Swiftly authenticated successfully!!
ca: Genial, confia ràpidament autentificada amb èxit !!

en: Great, authenticated successfully!!
ca: Genial, autenticat amb èxit !!

en: Great, bigdatacloud authenticated successfully!
ca: Genial, BigDataCloud es va autenticar amb èxit!

en: Hi there. Order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
ca: Hola. La comanda amb l'identificador #%1$s ha obtingut una puntuació de risc de %2$s.

en: Hi!We have received your order on {site_title}, but to complete we have to verify your PayPal email address.If you havent made or authorized any purchase, please, contact PayPal support service immediately,and email us to {site_email} for having your money back.
ca: Hola! Hem rebut la vostra comanda a {site_title}, però per completar -ho hem de verificar la vostra adreça de correu electrònic de PayPal. Si no heu fet o autoritzat qualsevol compra, poseu -vos en contacte immediatament amb el servei d'assistència de PayPal i envieu -nos un correu electrònic a {site_email} per tenir -ho Els vostres diners de nou.

en: Hide details
ca: Amagueu els detalls

en: High Importance
ca: Alta importància

en: High Risk
ca: Alt risc

en: High Risk Order
ca: Ordre d’alt risc

en: High Risk threshold
ca: Llindar d’alt risc

en: High-Risk Domains
ca: Dominis d’alt risc

en: High-Risk Email Domains
ca: Dominis de correu electrònic d’alt risc

en: High-Risk Net Transaction
ca: Transacció neta d’alt risc

en: High-Risk Orders on Hold
ca: Comandes d’alt risc en espera

en: IP Blacklist
ca: Llista negra IP

en: IP Blacklisting
ca: Llista negra IP

en: IP address ordered multiple orders in the last
ca: L'adreça IP ha ordenat diverses comandes en l'última

en: IP address ordered with multiple order details in the past
ca: Adreça IP ordenada amb múltiples detalls de comanda en el passat

en: IP, Billing and Shipping Address-based Rules
ca: IP, regles de facturació i enviament basades en adreces

en: IPs Whitelist
ca: Llista blanca d'IPs

en: If the minFraud risk score exceeds the threshold set above, this weight will be applied to the overall risk score.  By adjusting this, you can balance the minFraud value against the other rules-based calculations in the plugin.
ca: Si la puntuació de risc de Minfraud supera el llindar anterior, aquest pes s'aplicarà a la puntuació de risc global. Ajustant-ho, podeu equilibrar el valor Minfraud amb els altres càlculs basats en regles al complement.

en: If the risk score exceed threshold value which is set here, then the customer needs to be verified with Trust Swiftly.
ca: Si la puntuació de risc supera el valor del llindar que es defineix aquí, cal verificar el client amb confiança ràpida.

en: If the risk score returned by the minFraud system exceeds this number, the transaction will be considered potentially fraudulent and will contribute to the overall fraud score calculation.  If the risk score from minFraud is lower than this threshold, it will not contribute to the overall fraud score.
ca: Si la puntuació de risc retornada pel sistema Minfraud supera aquest nombre, la transacció es considerarà potencialment fraudulenta i contribuirà al càlcul general de la puntuació del frau. Si la puntuació de risc de Minfraud és inferior a aquest llindar, no contribuirà a la puntuació general del frau.

en: If you enable this rule, then it is highly recommended that you use a separate Phone Number Validation plugin to make sure your customers specify a correct international phone number format on the checkout page. Else, this rule will treat an invalid phone number as a risk.
ca: Si activeu aquesta regla, és molt recomanable que utilitzeu un complement de validació de números de telèfon separat per assegurar -vos que els vostres clients especifiquen un format de número internacional correcte a la pàgina de compra. Altrament, aquesta regla tractarà un número de telèfon no vàlid com un risc.

en: If you have any issues or feedback about Anti-Fraud plugin, we would love to here from you!
ca: Si teniu problemes o comentaris sobre el complement anti-frau, ens encantaria aquí.

en: In order to continue %1$s"Geo Location Match"%2$s service, our provider Bigdatacloud now requires you to sign up and get the api key. To obtain an api key you can %3$sregister here%4$s.
ca: Per continuar amb el servei de %1$s"Geo Location Match"%2$s, el nostre proveïdor Bigdatacloud ara requereix que us registreu i obtingueu la clau API. Per obtenir una clau API, podeu %3$sregistrar-vos aquí%4$s.

en: In this section, customers can enable this setting to check fraud for a previous order, when the Anti Fraud plugin is not installed and an order was placed within 7 days old.
ca: En aquesta secció, els clients poden activar aquesta configuració per comprovar el frau d'una comanda anterior, quan el connector Antifrau no està instal·lat i s'ha fet una comanda en un termini de 7 dies.

en: In this section, customers can enable this setting to create log file and it can seen from WooCommerce >> Status >> Log.
ca: En aquesta secció, els clients poden habilitar aquesta configuració per crear un fitxer de registre i es pot veure des de WooCommerce >> Estat >> Registre.

en: International orders tend to have a higher fraud risk than orders that originate in your home country. Merchants often find that certain origin countries have a higher potential for fraud. These Rule sets help manage such risks.
ca: Les comandes internacionals solen tenir un risc de frau més elevat que les comandes que s’originen al vostre país d’origen. Els comerciants sovint troben que determinats països d’origen tenen un potencial més elevat de frau. Aquests conjunts de regles ajuden a gestionar aquests riscos.

en: Invalid recaptcha.
ca: Recaptcha no vàlida.

en: Is Customer behind Proxy or VPN?
ca: El client està darrere del proxy o de la VPN?

en: Is Order from High-Risk Country?
ca: La comanda és de país d’alt risc?

en: Is Suspicious / High-Risk Email Domain?
ca: És un domini de correu electrònic sospitós / d’alt risc?

en: Is it International Order?
ca: És l’ordre internacional?

en: Last 24 Hours Update
ca: Actualització de les darreres 24 hores

en: Leave Us a Review!
ca: Deixeu -nos una ressenya!

en: Limit Number of Orders between Time
ca: Limiteu el nombre de comandes entre el temps

en: List of Emails whitelitsted. Add emails manullay to make whitlist. Unblocked emails also added to this list.
ca: Llista de correus electrònics a la llista blanca. Afegiu correus electrònics manullay per fer la llista de blanc. Els correus electrònics desbloquejats també s'han afegit a aquesta llista.

en: List of IPs whitelitsted. Add IPs manullay to make whitlist. Unblocked IPs also added to this list.
ca: Llista d'IPs a la llista blanca. Afegiu IPs manullay per fer la llista blanqueja. Les IP desbloquejades també s'han afegit a aquesta llista.

en: Love our Plugin?
ca: T'encanta el nostre complement?

en: Low Risk
ca: Risc Baix

en: Low Risk Order
ca: Ordre de baix risc

en: Mark Unsafe Countries
ca: Marca països no segurs

en: Max Order Limit between time reached.
ca: Límit de comanda màxim entre el temps assolit.

en: Max order limit reched from same IP.
ca: Límit de comanda màxim recorregut de la mateixa IP.

en: MaxMind Account ID
ca: Identificador del compte maxMind

en: MaxMind License Key
ca: Clau de llicència maxmind

en: MaxMind Risk Score
ca: Puntuació de risc màximaMind

en: MaxMind minFraud Settings
ca: Configuració MAXMind Minfraud

en: Maximum Allowed Number of Orders Between Time
ca: Nombre màxim permès de comandes entre el temps

en: Maximum Allowed Number of Orders in Time Span?
ca: El nombre màxim permès de comandes en temps de temps?

en: Medium Risk
ca: Risc mitjà

en: Medium Risk Order
ca: Ordre de risc mitjà

en: Medium Risk Orders
ca: Comandes de risc mitjà

en: Medium Risk threshold
ca: Llindar de risc mitjà

en: Merchants often find that certain email domains have a higher potential for fraud. These Rule sets will help you manage High-Risk Email Domains.<br/>Identify High-Risk Domains by manually adding such email domains to High-Risk Domain section and/or using QuickEmailVerification.com API key to make this operation automatic.
ca: Els comerciants sovint troben que determinats dominis de correu electrònic tenen un potencial més elevat de frau. Aquests conjunts de regles us ajudaran a gestionar els dominis de correu electrònic d’alt risc. <br/> Identificar dominis d’alt risc afegint manualment aquests dominis de correu electrònic a la secció de domini d’alt risc i/o utilitzant la tecla API de QuickEmailVerification.com per fer aquesta operació automàtica.

en: MinFraud Factors Settings
ca: Configuració dels factors de Minfraud

en: MinFraud Insights Settings
ca: Minfraud Insights Configuració

en: MinFraud Settings
ca: Configuració de Minfraud

en: Moderate
ca: Moderar -se

en: Multiple Orders Attempts using Different Addresses from Same IP
ca: Múltiples comandes intenta utilitzar diferents adreces de la mateixa IP

en: Name
ca: Nom

en: Need Support?
ca: Necessiteu suport?

en: Needs Attention
ca: Necessita atenció

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify end time.
ca: Ha de ser segons el temps del servidor. Comproveu la configuració general de Woo. En conseqüència, especifiqueu el temps final.

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify start time.
ca: Ha de ser segons el temps del servidor. Comproveu la configuració general de Woo. En conseqüència, especifiqueu l'hora d'inici.

en: No Importance
ca: Sense importància

en: No Of Days For Historical Orders Checks
ca: No de dies per a les comprovacions de comandes històriques

en: No fraud checking has been done on this order yet.
ca: Encara no s'ha fet cap comprovació de fraus en aquesta comanda.

en: Notice about PayPal verification.
ca: Avís sobre la verificació de PayPal.

en: Notification message for Blocked users
ca: Missatge de notificació per a usuaris bloquejats

en: Number of days that have to pass before sending another email if the order is still waiting for verification
ca: Nombre de dies que han de passar abans d’enviar un altre correu electrònic si la comanda encara espera la verificació

en: Order Amount is Above Average?
ca: L’import de la comanda està per sobre de la mitjana?

en: Order Amounts and Attempts
ca: Quantitats i intents de comanda

en: Order Exceeds Maximum Amount Limit?
ca: La comanda supera el límit de la quantitat màxima?

en: Order exceeds maximum amount.
ca: La comanda supera l'import màxim.

en: Order fraud checks skipped due to user verified from Trust Swiftly.
ca: Les comprovacions de frau de comanda saltades a causa de l'usuari verificades de la confiança ràpidament.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted customer IPs.
ca: Les comprovacions de fraus de comanda es salten a causa de les IP de clients llistes blanques.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted email.
ca: Les comprovacions de frau de comanda es van saltar a causa del correu electrònic de llista blanca.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted payment method.
ca: Les comprovacions de frau de comanda es van saltar a causa del mètode de pagament de la llista blanca.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted user role.
ca: Les comprovacions de frau de comanda es van saltar a causa del paper de l'usuari de llista blanca.

en: Order is an international order.
ca: L'ordre és un ordre internacional.

en: Ordered from a risk billing_method
ca: S'ha ordenat des d'un mètode de facturació de risc

en: Ordered from a risk country
ca: Demanat des d'un país de risc

en: Orders Breakdown
ca: Comanda desglossament

en: Orders Detected
ca: Ordres detectades

en: Orders that are not verified within the given number of days will be automatically cancelled
ca: Les comandes que no estiguin verificades en el nombre de dies donades seran cancel·lades automàticament

en: Orders with a score equal to or greater than this number will be automatically set on hold. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
ca: Les comandes amb una puntuació igual o superior a aquest nombre es fixaran automàticament en espera. <br/> Per desactivar -lo, llisqueu el control lliscant cap a l'extrem esquerre o seleccioneu 0.

en: Orders with a score equal to or greater than this value will be automatically cancelled. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
ca: Les comandes amb una puntuació igual o superior a aquest valor seran cancel·lades automàticament. <br/> Per desactivar -lo, llisqueu el control lliscant cap a l'extrem esquerre o seleccioneu 0.

en: Origin Countries
ca: Països d'origen

en: Past Number of Days to Check
ca: Nombre de dies passats per comprovar -ho

en: PayPal Verification Done.
ca: Verificació de PayPal feta.

en: PayPal Verification notification of order #{order_id}
ca: Notificació de verificació de PayPal de la comanda #{order_id}

en: Payments made via the whitelisted payment methods will bypass anti-fraud’s rule to change order status based on risk score.
ca: Els pagaments realitzats mitjançant els mètodes de pagament de la llista blanca ignoraran la regla antifrau per canviar l'estat de la comanda en funció de la puntuació de risc.

en: Paypal Settings
ca: Configuració de PayPal

en: Paypal Verification
ca: Verificació de PayPal

en: Paypal verified addresses
ca: Adreces verificades de PayPal

en: Please consider enabling reCaptcha in the Anti Fraud plugin %1$ssettings%2$s to help prevent Velocity attacks.
ca: Penseu en habilitar reCaptcha al connector Antifrau %1$ssettings%2$s per ajudar a prevenir els atacs de Velocity.

en: Please install and activate %1$sWooCommerce%2$s in order for the WooCommerce Anti Fraud extension to work!
ca: Instal·leu i activeu %1$sWooCommerce%2$s perquè funcioni l'extensió antifrau de WooCommerce!

en: Pre-Payment Checking
ca: Comprovació del pre-pagament

en: Pre-Purchase Assessment
ca: Avaluació prèvia a la compra

en: Press Ctrl or ⌘ key and select multiple countries that you think are unsafe for your area of service.
ca: Premeu la tecla Ctrl o ⌘ i seleccioneu diversos països que creieu que no són segurs per a la vostra àrea de servei.

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click multiple payment methods to whitelist and scroll down to select more payment methods
ca: Premeu la tecla "Ctrl" o "Ordre" i feu clic a diversos mètodes de pagament per a la llista blanca i desplaceu-vos cap avall per seleccionar més mètodes de pagament

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click one or multiple user roles to whitelist. Scroll up/down to select and see more user roles if any.
ca: Premeu la tecla "Ctrl" o "Command" i feu clic a un o diversos rols d'usuari per a la llista blanca. Desplaceu-vos cap amunt/avall per seleccionar i veure més rols d'usuari si n'hi ha.

en: Prevent digital downloads if verification failed or still processing
ca: Eviteu les descàrregues digitals si la verificació ha fallat o encara es processa

en: Processing..
ca: Processament...

en: Purchased from same IP but Different Customer Addresses?
ca: Comprat des de la mateixa IP, però diferents adreces del client?

en: Re-Check First Orders in Processing State?
ca: Torneu a revisar les primeres comandes en estat de processament?

en: Recaptcha is a required field.
ca: Recaptcha és un camp obligatori.

en: Recaptcha not responding, please refresh page.
ca: Recaptcha No respon, actualitzeu la pàgina.

en: Recent Order Data
ca: Dades de comandes recents

en: Risk scores that meet or exceed this value will trigger email alerts to your specified email addresses.
ca: Les puntuacions de risc que compleixin o superin aquest valor desencadenaran les alertes de correu electrònic a les vostres adreces de correu electrònic especificades.

en: Rule Weight
ca: Regla pes

en: Rule set for Buyers who are purchasing from your website for the first time.
ca: Estableix les regles per als compradors que compren per primera vegada al vostre lloc web.

en: Rule to check buyer is ordering products using different addresses from the same IP over a certain period from your store.
ca: Regla per comprovar que el comprador demana productes mitjançant diferents adreces de la mateixa IP durant un període determinat de la vostra botiga.

en: Rules
ca: Normes

en: Rules set for identifying fraudulent orders triggering risks based on IP, billing and shipping addresses.
ca: Normes establertes per identificar comandes fraudulentes que desencadenen riscos basats en les adreces IP, facturació i enviament.

en: Score each of your transactions, checking for possible fraud, using a set of advanced scoring rules.
ca: Anoteu cadascuna de les vostres transaccions, comprovant possibles fraus, utilitzant un conjunt de regles de puntuació avançades.

en: Score returned by Minfraud Factors exceeds the allowed value.
ca: La puntuació retornada per Minfraud Factors supera el valor permès.

en: Score returned by Minfraud Insights exceeds the allowed value.
ca: La puntuació retornada per Minfraud Insights supera el valor permès.

en: Score returned by Minfraud exceeds the allowed value.
ca: La puntuació retornada per Minfraud supera el valor permès.

en: Select Payment Methods to be Whitelisted
ca: Seleccioneu els mètodes de pagament per ser autoritzats

en: Select Threshold Weight
ca: Seleccioneu el pes llindar

en: Select User Roles to be Whitelisted
ca: Seleccioneu els rols de l'usuari per ser autoritzats

en: Select a verification method defined such as ID and Selfie. A Verification Template should be set on Trust Swiftly.
ca: Seleccioneu un mètode de verificació definit com ara ID i selfie. Una plantilla de verificació s'ha de configurar ràpidament.

en: Select roles
ca: Seleccioneu els rols

en: Select to enable Paypal verification
ca: Seleccioneu per habilitar la verificació de PayPal

en: Select when customers should verify their identity.
ca: Seleccioneu quan els clients han de verificar la seva identitat.

en: Set Risk Thresholds
ca: Estableix llindars de risc

en: Settings
ca: Configuració

en: Show fraud risk details
ca: Mostra els detalls del risc de frau

en: Spent
ca: Passat

en: Sr No
ca: Sr no

en: Start Time
ca: L'hora d'inici

en: Status
ca: Estat

en: Support for the Anti-Fraud Plugin
ca: Suport per al connector anti-frau

en: The IP addresses listed in the text area will be considered unsafe.  You can also add or remove IP addresses manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add IPs in bulk separating them by either comma or space.
ca: Les adreces IP que figuren a l’àrea de text es consideraran insegures. També podeu afegir o eliminar adreces IP manualment aquí. Escriviu "," o premeu el botó TAB/ENTER per a la següent entrada. Afegiu IPS a granel que els separi per coma o espai.

en: The Merchant can enter the number of days for historical orders check. The default number of days is 7 days.
ca: El comerciant pot introduir el nombre de dies per comprovar l'historial de comandes. El nombre de dies predeterminat és de 7 dies.

en: The email addresses listed in the text area will be considered unsafe. You can also add or remove emails manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
ca: Les adreces de correu electrònic que figuren a l’àrea de text es consideraran insegures. També podeu afegir o eliminar correus electrònics aquí. Escriviu "," o premeu el botó TAB/ENTER per a la següent entrada. Afegiu correus electrònics a granel que els separen per coma o espai.

en: The number of days in the past to check IP addresses and different physical addresses.
ca: El nombre de dies del passat per comprovar les adreces IP i diferents adreces físiques.

en: The rules in this section are triggered based on defined order amounts and by counting attempted orders. You can also limit orders within a certain time frame. Orders with unusually high values, or customers who make an excessive number of transactions in a short period are more likely to be fraudulent.
ca: Les regles d'aquesta secció es desencadenen en funció de les quantitats de comandes definides i comptant les comandes intentades. També podeu limitar les comandes en un termini determinat. Les comandes amb valors inusualment alts o els clients que realitzen un nombre excessiu de transaccions en un període curt són més propenses a ser fraudulentes.

en: The subject of the email that will be sent to the purchaser
ca: El tema del correu electrònic que s’enviarà al comprador

en: The threshold between Low and Medium Risk Score. Move the left handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Low and Medium-Risk orders. Risk Score less than this value is Low-Risk order and a greater value is the starting point of Medium Risk Orders.
ca: El llindar entre la puntuació de risc baixa i mitjana. Moveu el controlador esquerre al control lliscant o actualitzeu el valor al camp de text per establir el límit entre les ordres de risc baix i mitjà. La puntuació de risc inferior a aquest valor és l'ordre de risc baix i un valor més gran és el punt de partida de les ordres de risc mitjà.

en: There are three risk thresholds.  Low, Medium and High.   In this section you can define where the boundary point between those thresholds.   The maximum risk score is 100, the minimum is 0.<br/>
ca: Hi ha tres llindars de risc. Baix, mitjà i alt. En aquesta secció podeu definir on es troba el punt de límit entre aquests llindars. La puntuació màxima de risc és de 100, el mínim és 0. <br/>

en: There are three risk thresholds: Low, Medium and High. In this section, you can define where the boundary point between those thresholds. The maximum risk score is 100, the minimum is 0. Orders are considered Low, Medium, and High Risk Orders based on these values.
ca: Hi ha tres llindars de risc: baix, mitjà i alt. En aquesta secció, podeu definir on es troba el punt de límit entre aquests llindars. La puntuació màxima de risc és de 100, el mínim és de 0. Les ordres es consideren ordres baixes, mitjanes i d’alt risc en funció d’aquests valors.

en: These settings are specific to Paypal Payment Gateway. This means, when the customer use their Paypal account for making payment for their orders, then these rules come into action.<hr/>
ca: Aquestes configuracions són específiques per a la passarel·la de pagament de PayPal. Això vol dir que, quan el client utilitza el seu compte de PayPal per fer el pagament de les seves comandes, aquestes regles entren en acció. <hr/>

en: This IP Address is blocked.
ca: Aquesta adreça IP està bloquejada.

en: This email id is blocked
ca: Aquest identificador de correu electrònic està bloquejat

en: This email id is blocked.
ca: Aquest identificador de correu electrònic està bloquejat.

en: This is a threshold between Medium and High-Risk Score. Slide the right handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Medium and High-Risk orders. Risk Score less than this value is the end point of Medium-Risk order and a greater value is High-Risk order.
ca: Aquest és un llindar entre la puntuació de risc mitjà i alt. Feu lliscar la nansa dreta del control lliscant o actualitzeu el valor al camp de text per establir el límit entre les comandes de risc mitjà i alt. La puntuació de risc inferior a aquest valor és el punt final de l'ordre de risc mitjà i un valor més gran és l'ordre d'alt risc.

en: This is the customer's first order with this billing details.
ca: Aquesta és la primera comanda del client amb aquests detalls de facturació.

en: This order is currently in queue for a fraud check.
ca: Actualment, aquesta comanda es troba a la cua per fer un control de frau.

en: Threshold Settings
ca: Configuració del llindar

en: Threshold minFraud Factors Risk Score
ca: Llindar Minfraud Factors Puntuació de risc

en: Threshold minFraud Insights Risk Score
ca: Llindar Minfraud Insights Puntuació de risc

en: Threshold minFraud Risk Score
ca: Llindar Minfraud Puntuació de risc

en: Time Span to Check (hours)
ca: Temps de temps per comprovar (hores)

en: Too many order attempts?
ca: Massa intents de comanda?

en: Total Number of Orders
ca: Nombre total de comandes

en: Total Transaction Amount
ca: Import total de la transacció

en: Trust Swiftly Enable/Disable
ca: Confieu en activar/desactivar ràpidament

en: Trust Swiftly Settings
ca: Confieu en configuració ràpida

en: Unblock
ca: Desbloquejar

en: Update Order Status based on Fraud Score
ca: Actualitzar l'estat de l'ordre basat en la puntuació del frau

en: Updates order status to cancel and/or on-hold when order passes a certain Risk Score threshold.
ca: Actualitza l'estat de la comanda per cancel·lar i/o suspendre quan la comanda supera un determinat llindar de puntuació de risc.

en: User Email is Whitelisted.
ca: El correu electrònic de l'usuari està llistats.

en: User Roles Whitelisting
ca: Rols d'usuari Whitelisting

en: Verification Method
ca: Mètode de verificació

en: Verification Retry
ca: Retry de verificació

en: Verification Template
ca: Plantilla de verificació

en: Verified email addresses
ca: Adreces de correu electrònic verificades

en: Website Administrator does not allow you to place this order. Please contact our support team. Sorry for any inconvenience.
ca: L’administrador del lloc web no us permet fer aquesta comanda. Poseu -vos en contacte amb el nostre equip d’assistència. Disculpi les molèsties.

en: Weight of the single rule in the total calculation of risk.
ca: Pes de la regla única en el càlcul total del risc.

en: Weighting to Cancel Order
ca: Ponderació per cancel·lar la comanda

en: Weighting to put Order On-hold
ca: Pesa per posar en marxa

en: When To Verify
ca: Quan verificar

en: Whitelist Payment Methods
ca: Mètodes de pagament de la llista blanca

en: Whitelisted Emails
ca: Correus electrònics de llista blanca

en: Whitelisted IPs
ca: IPs a la llista blanca

en: WooCommerce Anti Fraud
ca: WooCommerce Antifrau

en: WooCommerce Anti-Fraud allows you to create a list of email addresses as well as a list of IP addresses that will always be marked as potential fraud transactions.
ca: WooCommerce Anti-Fraud us permet crear una llista d’adreces de correu electrònic i una llista d’adreces IP que sempre es marcaran com a transaccions potencials de frau.

en: You are not a human, please refresh page.
ca: No sou humà, actualitzeu la pàgina.

en: You can use bigdatacloud.com to get accurate address via customer Lat and Long and its required to use geo location rule.
ca: Podeu utilitzar BigDataCloud.com per obtenir una adreça precisa a través del client Lat i Long i el que cal utilitzar la regla de ubicació GEO.

en: You can use quickemailverification.com to get more accurate results for false email domain-related checks.
ca: Podeu utilitzar QuickEmailVerification.com per obtenir resultats més precisos per a falsos controls relacionats amb el domini de correu electrònic.

en: You have reached maximum number of allowed orders in %d hours. Please try again later.
ca: Heu assolit el nombre màxim de comandes permeses en %d hores. Siusplau, intenta-ho més tard.

en: Your Account Id or License Key could not be authenticated!!
ca: El vostre identificador de compte o la clau de llicència no es pot autenticar !!

en: Your Quickemailverification API Key could not be authenticated!!
ca: La vostra clau de l'API de SeMaileMailVerification no s'ha pogut autenticar !!

en: Your Trust Swiftly API Key could not be authenticated!!
ca: La vostra clau de confiança de l'API no es podria autenticar !!

en: Your Trust Swiftly Base URL could not be validated!!
ca: La vostra confiança URL de base ràpida no es va poder validar !!

en: Your positive reviews are always encouraging!
ca: Les vostres ressenyes positives sempre són encoratjadores.

en: [{site_title}] Confirm your PayPal email address
ca: [{site_title}] Confirmeu la vostra adreça de correu electrònic de PayPal

en: minFraud Factors Rule Weight
ca: Els factors minfrauds són el pes de la regla

en: minFraud Insights Rule Weight
ca: Minfraud Insights Rule Pes

en: minFraud Rule Weight
ca: pes de la regla de Minfraud

en: v2 Secret Key
ca: Clau secreta V2

en: v2 Site Key
ca: Clau del lloc V2

en: v3 Secret Key
ca: Clau secreta V3

en: v3 Site Key
ca: Clau del lloc V3
