WooCommerce Anti Fraud 5.8.1 - en to bg translation catalogue (351 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Anti Fraud
bg: WooCommerce Анти измама

note: Description of the plugin
en: Score each of your transactions, checking for possible fraud, using a set of advanced scoring rules.
bg: Оценявайте всяка своя транзакция, като проверявате за възможни измами с помощта на набор от усъвършенствани правила за оценяване.

en: Anti Fraud - Admin Notice
bg: Борба с измамите - известие за администратора

en: Admin notification about an order.
bg: Уведомление на администратора за поръчка.

en: Fraud notification for order #{order_id}
bg: Уведомление за измама за поръчка #{order_id}

en: Antifraud paypal verification
bg: Проверка на Paypal срещу измами

en: Check pending order fraud risk score
bg: Проверка на оценката на риска от измама при чакащи поръчки

en: Fraud check done.
bg: Извършена е проверка за измама.

en: MaxMind Risk Score
bg: Maxmind Risk резултат

en: Hide details
bg: Скрийте подробности

en: Show fraud risk details
bg: Покажете подробности за риска от измами

en: Fraud Risk
bg: Риск от измама

en: This order is currently in queue for a fraud check.
bg: В момента тази поръчка е на опашка за проверка на измами.

en: Cancel fraud check queue
bg: Отказ от опашка за проверка на измами

en: Calculate Fraud Risk
bg: Изчислете риска от измами

en: Anti Fraud - PayPal verification
bg: Проверка на антикалерия - PAYPAL проверка

en: Notice about PayPal verification.
bg: Забележете за проверка на PayPal.

en: PayPal Verification notification of order #{order_id}
bg: Известие за проверка на PayPal за поръчка #{order_id}

en: No fraud checking has been done on this order yet.
bg: По тази поръчка все още не е извършена проверка на измами.

en: Low Risk
bg: Малък риск

en: Medium Risk
bg: Среден риск

en: High Risk
bg: Висок риск

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted email.
bg: Проверките за измами с поръчки прескочиха поради имейл с бели.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted customer IPs.
bg: Проверките за измами с поръчки, прескочени поради IP на WhiteStisted Customer.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted user role.
bg: Проверките за измами с поръчки прескочиха поради ролята на потребителите на WhiteList.

en: Order fraud checks skipped due to whitelisted payment method.
bg: Проверките на измами с поръчки, прескочени поради начина на плащане в бели.

en: Order fraud checks skipped due to user verified from Trust Swiftly.
bg: Проверките за измами с поръчки, прескочени поради потребителя, проверен от Trust Swiftly.

en: User Email is Whitelisted.
bg: Потребителският имейл е в белия.

en: Payment method
bg: Начин на плащане

en: Max order limit reched from same IP.
bg: Max Limit Order, повторен от същия IP.

en: Max Order Limit between time reached.
bg: Ограничение на максималната поръчка между достигнато време.

en: Anti Fraud
bg: Анти измама

en: General Settings
bg: Основни настройки

en: Rules
bg: Правила

en: Blacklist Settings
bg: Настройки на черния списък

en: Email Alerts
bg: Сигнали по имейл

en: Paypal Settings
bg: Настройки на PayPal

en: MinFraud Settings
bg: Настройки на MinFraud

en: MinFraud Insights Settings
bg: Настройки на Minfraud Insights

en: MinFraud Factors Settings
bg: Настройки на факторите на MinFraud

en: Trust Swiftly Settings
bg: Доверете се на бързо настройки

en: Need Support?
bg: Нуждаете се от подкрепа?

en: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> is a paid, external service that uses AI to verify the identity and payment of a customer. By using <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank" >Trust Swiftly</a> you can decrease fraud by automatically verifying their information and later use the data to win any dispute cases. To sign up for Trust Swiftly, click this link: <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/G4734hGpxD/mBWuIqNh8" target="_blank">trustswiftly.com</a><hr/>
bg: <a href="https://trive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> доверие бързо </a> е платена, външна услуга, която използва AI, за да провери самоличността и плащането на A клиент. Използвайки <a href="https://thrive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> да се доверите бързо на </a> Можете да намалите измамата, като автоматично потвърждавате тяхната информация и по -късно използвайте данните на данните в Спечелете всякакви спорове. За да се регистрирате бързо за доверие, щракнете върху тази връзка: <a href="https://trive.zohopublic.com/aref/g4734hgpxd/mbwuiqnh8" target="_blank"> trustswiftly.com </a> <hr/>

en: Trust Swiftly Enable/Disable
bg: Доверете се бързо на активиране/деактивиране

en: Enable Trust Swiftly
bg: Активирайте се бързо доверие

en: API Key
bg: API ключ

en: Base URL
bg: Основен URL адрес

en: Enter in your Trust Swiftly site URL i.e https://example.trustswiftly.com
bg: Въведете вашия Trust Swiftly URL сайт URL, т.е. https://example.trustswiftly.com

en: Verification Method
bg: Метод за проверка

en: Verification Template
bg: Шаблон за проверка

en: Select a verification method defined such as ID and Selfie. A Verification Template should be set on Trust Swiftly.
bg: Изберете метод за проверка, дефиниран като ID и селфи. Шаблон за проверка трябва да бъде зададен на доверие бързо.

en: When To Verify
bg: Кога да проверите

en: Select when customers should verify their identity.
bg: Изберете кога клиентите трябва да проверят своята самоличност.

en: Select Threshold Weight
bg: Изберете тегло на прага

en: If the risk score exceed threshold value which is set here, then the customer needs to be verified with Trust Swiftly.
bg: Ако оценката на риска надвишава стойността на прага, която е зададена тук, тогава клиентът трябва да бъде проверен с Trust бързо.

en: MaxMind minFraud Settings
bg: Настройки на Maxmind MinFraud

en: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >MaxMind minFraud</a> is a paid, external service that uses machine learning to detect potential fraud transactions. By using <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank" >minFraud</a> you can potentially detect more fraudulent transactions.<br/>To sign up to MaxMind minFraud, click this link: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a><hr/>
bg: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> maxmind minfraud </a> е платена, външна услуга, която използва машинно обучение за откриване на потенциални сделки с измами. Използвайки <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target=ема Тази връзка: <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> https://maxmind.com </a> <hr/>

en: Enable/Disable
bg: Активиране/деактивиране

en: Enable MaxMind minFraud Integration
bg: Активирайте интеграцията на Maxmind MinFraud

en: Device Tracking
bg: Проследяване на устройството

en: Detect if a person uses the same device but changes proxies while they are placing multiple orders from your website
bg: Открийте дали човек използва едно и също устройство, но променя прокси, докато поставя няколко поръчки от вашия уебсайт

en: MaxMind Account ID
bg: ID на акаунт в Maxmind

en: Enter your MaxMind account ID here.  If you don&apos;t have an account, please sign up at <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxGg" target="_blank">https://maxmind.com</a>.
bg: Въведете вашия идентификационен номер на акаунта MaxMind тук. Ако нямате акаунт, моля, регистрирайте се на <a href="https://maxmind.pxf.io/qnvxgg" target="_blank"> https://maxmind.com </a>.

en: MaxMind License Key
bg: Лицензен ключ на Maxmind

en: Enter the license key provided by MaxMind here.
bg: Въведете лицензния ключ, предоставен от Maxmind тук.

en: Does IP Address Match Location?
bg: IP адресът съвпада ли местоположението?

en: Enable it to identify that customer's physical location matches the location provided by IP address.
bg: Активирайте го да идентифицира физическото местоположение на клиента съвпада с местоположението, предоставено от IP адрес.

en: Rule Weight
bg: Тегло на правила

en: Threshold Settings
bg: Настройки на прага

en: Threshold minFraud Risk Score
bg: Оценка на риска от прагова минафрауда

en: If the risk score returned by the minFraud system exceeds this number, the transaction will be considered potentially fraudulent and will contribute to the overall fraud score calculation.  If the risk score from minFraud is lower than this threshold, it will not contribute to the overall fraud score.
bg: Ако рискът, върнат от системата MinFraud, надвиши този брой, транзакцията ще се счита за потенциално измамна и ще допринесе за цялостното изчисляване на оценката на измамите. Ако рискът от MinFraud е по -нисък от този праг, той няма да допринесе за общия резултат на измамата.

en: minFraud Rule Weight
bg: minFraud правило тегло

en: If the minFraud risk score exceeds the threshold set above, this weight will be applied to the overall risk score.  By adjusting this, you can balance the minFraud value against the other rules-based calculations in the plugin.
bg: Ако оценката на риска на MinFraud надвишава прага, определен по -горе, това тегло ще бъде приложено към общия резултат на риска. Като коригирате това, можете да балансирате стойността на MinFraud спрямо другите изчисления, базирани на правила в приставката.

en: Enable MaxMind minFraud Insights Integration
bg: Активирайте интеграцията на Maxmind MinFraud Ingestions

en: Threshold minFraud Insights Risk Score
bg: Праг на прозрения на MinFraud Risk Risk

en: minFraud Insights Rule Weight
bg: Минфрауд прозрения управлява теглото

en: Enable MaxMind minFraud Factors Integration
bg: Активирайте интеграцията на Maxmind MinFraud фактори

en: Threshold minFraud Factors Risk Score
bg: Праговите фактори на minFraud рискват оценка

en: minFraud Factors Rule Weight
bg: факторите на minfraud прави теглото на теглото

en: Support for the Anti-Fraud Plugin
bg: Поддръжка за приставката за борба с измамите

en: Facing an Issue with the plugin?
bg: Изправени пред проблем с приставката?

en: Contact Our Support
bg: Свържете се с нашата поддръжка

en: If you have any issues or feedback about Anti-Fraud plugin, we would love to here from you!
bg: Ако имате някакви проблеми или отзиви относно приставката за борба с измамите, бихме се радвали тук от вас!

en: Love our Plugin?
bg: Обичате нашия плъгин?

en: Leave Us a Review!
bg: Оставете ни преглед!

en: Your positive reviews are always encouraging!
bg: Вашите положителни отзиви винаги са обнадеждаващи!

en: Google reCAPTCHA Settings
bg: Настройки на Google Recaptcha

en: Click <a href="https://www.google.com/recaptcha/admin" target="_blank">here</a> to register.
    								Activating reCAPTCHA will enable the service on your Checkout page, which is an effective means of reducing spam orders, particularly from velocity attacks ie. where spammers try multiple credit cards to test their validity.   If you continue to experience a high volume of spam orders after enabling this setting, please contact our Support team (<a href="mailto:support@opmc.biz" target="_top">support@opmc.biz</a>) .<hr/>
bg: "Щракнете върху <a href=""https://www.google.com/recaptcha/admin"" target=""_blank""> тук </a> За да се регистрирате.
    								Активирането на RECAPTCHA ще даде възможност на услугата на вашата страница за плащане, която е ефективно средство за намаляване на поръчките за спам, особено от атаките на скоростта, т.е. където спамерите опитват множество кредитни карти, за да тестват тяхната валидност. Ако продължите да изпитвате голям обем от спам поръчки, след като активирате тази настройка, моля, свържете се с нашия екип за поддръжка (<a href=""mailto:support@opmc.biz"" target=""_top""> support@opmc.biz </a> ). <hr/>"

en: Enable reCAPTCHA
bg: Активирайте recaptcha

en: Enable reCAPTCHA on checkout page<br/>
bg: Активирайте recaptcha на страницата за плащане <br/>

en: Enable v2 reCAPTCHA
bg: Активирайте V2 recaptcha

en: Enable v2 reCAPTCHA<br/>
bg: Активирайте V2 recaptcha <br/>

en: Enable v3 reCAPTCHA
bg: Активирайте V3 recaptcha

en: Enable v3 reCAPTCHA<br/>
bg: Активирайте V3 recaptcha <br/>

en: v2 Site Key
bg: v2 Ключ на сайта

en: Enter v2 Site Key
bg: Въведете клавиша на сайта V2

en: v2 Secret Key
bg: v2 секретен ключ

en: Enter v2 Secret Key
bg: Въведете V2 секретен ключ

en: v3 Site Key
bg: v3 Ключ на сайта

en: Enter v3 Site Key
bg: Въведете клавиша на сайта V3

en: v3 Secret Key
bg: v3 секретен ключ

en: Enter v3 Secret Key
bg: Въведете V3 секретен ключ

en: Alerts
bg: Сигнали

en: Get alerts about suspected fraudulent activities <hr/>
bg: Получавайте сигнали за предполагаеми измамни дейности <hr/>

en: Activate Email Alerts for Admin
bg: Активирайте сигнали за имейл за администратор

en: Enable to receive fraud alerts on admin email address when risk-score exceeds value set in Email Notification Score.
bg: Активирайте да получавате сигнали за измами на администраторски имейл адрес, когато резултатът от риска надвишава стойността, зададена в оценката на известието по имейл.

en: Additional Address(es) to Notify
bg: Допълнителен адрес (и) за уведомяване

en: Add additional email address(es) you want to be notified upon exceeding Risk-score. Press “Comma”, TAB or ENTER button for the next entry.
bg: Добавете допълнителен имейл адрес (и), които искате да бъдете уведомени след превишаване на риска. Натиснете бутона „Запетая“, раздела или въведете за следващия запис.

en: Email Notification Score
bg: Резултат за известие по имейл

en: Risk scores that meet or exceed this value will trigger email alerts to your specified email addresses.
bg: Резултатите от риска, които отговарят или надвишават тази стойност, ще задействат сигнали за имейл към вашите посочени имейл адреси.

en: Blacklist
bg: Черен списък

en: WooCommerce Anti-Fraud allows you to create a list of email addresses as well as a list of IP addresses that will always be marked as potential fraud transactions.
bg: WooCommerce Anti-Fraud ви позволява да създавате списък с имейл адреси, както и списък на IP адреси, които винаги ще бъдат маркирани като потенциални транзакции с измами.

en: Email Blacklisting
bg: Изпратете имейл с черен списък

en: Email Blacklist
bg: Имейл черен списък

en: Enable the email blacklist function to block emails captured by WooCommerce Anti-fraud rules.
bg: Активирайте функцията на черния списък по имейл да блокира имейлите, заснети от правилата за борба с измамите на WooCommerce.

en: Automatic Blacklisting
bg: Автоматичен черен списък

en: Add email addresses of orders reported with a high risk of fraud to blacklist automatically.
bg: Добавете имейл адреси на поръчки, докладвани с висок риск от измама към черния списък автоматично.

en: Blocked Email Addresses
bg: Блокирани имейл адреси

en: The email addresses listed in the text area will be considered unsafe. You can also add or remove emails manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
bg: Имейлите адреси, изброени в текстовата област, ще се считат за опасни. Можете също така да добавяте или премахвате имейли ръчно тук. Въведете „“ или натиснете бутона за раздел/Въведете за следващия запис. Моля, добавете имейли в насипно състояние, разделящи ги чрез запетая или място.

en: IP Blacklisting
bg: IP черен списък

en: IP Blacklist
bg: IP черен списък

en: Enable the IP blacklist function
bg: Активирайте функцията на IP черен списък

en: Enable the IP blacklist function to block IP addresses with high risk of frauds.
bg: Активирайте функцията на IP черен списък да блокира IP адресите с висок риск от измами.

en: Blocked IP Addresses
bg: Блокирани IP адреси

en: The IP addresses listed in the text area will be considered unsafe.  You can also add or remove IP addresses manually here. Type “,” or press TAB/ENTER button for the next entry. Please add IPs in bulk separating them by either comma or space.
bg: IP адресите, изброени в текстовата област, ще се считат за опасни. Можете също така да добавите или премахнете IP адреси ръчно тук. Въведете „“ или натиснете бутона за раздел/Въведете за следващия запис. Моля, добавете IPS в насипно състояние, разделяйки ги или със запетая или пространство.

en: These settings are specific to Paypal Payment Gateway. This means, when the customer use their Paypal account for making payment for their orders, then these rules come into action.<hr/>
bg: Тези настройки са специфични за шлюза за плащане на PayPal. Това означава, че когато клиентът използва своя PayPal акаунт за извършване на плащане за своите поръчки, тогава тези правила влизат в действие. <hr/>

en: Select to enable Paypal verification
bg: Изберете, за да активирате проверката на PayPal

en: Block Downloads
bg: Блок изтегляния

en: Prevent digital downloads if verification failed or still processing
bg: Предотвратяване на цифрови изтегляния, ако проверката не е успешна или все още обработка

en: Verification Retry
bg: Повторение на проверка

en: Number of days that have to pass before sending another email if the order is still waiting for verification
bg: Брой дни, които трябва да преминат, преди да изпратите друг имейл, ако поръчката все още чака проверка

en: Auto Cancellation Days
bg: Дни на автоматично анулиране

en: Orders that are not verified within the given number of days will be automatically cancelled
bg: Поръчките, които не са проверени в рамките на дадения брой дни, ще бъдат автоматично анулирани

en: Paypal verified addresses
bg: Проверки на PayPal

en: Verified email addresses
bg: Проверени имейл адреси

en: Email Template
bg: Шаблон за имейл

en: Configure the email template below. The following tags can be embedded in the template fields:<br/><br/><b>{site_title}</b> - replaced with the Wordpress Site Title<br/><b>{site_email}</b> - replaced with the Wordpress site admin email address
bg: Конфигурирайте шаблона за имейл по -долу. Следните маркери могат да бъдат вградени в полетата на шаблона: <br/> <br/> <b> {site_title} </b> - заменени с заглавието на сайта на WordPress <br/> <b> {site_email} </b> - заменен с имейл адреса на администратора на сайта на WordPress

en: Email Type
bg: Тип имейл

en: Emails can be sent either as plain text or HTML
bg: Имейлите могат да бъдат изпращани или като обикновен текст или HTML

en: The subject of the email that will be sent to the purchaser
bg: Темата на имейла, който ще бъде изпратен на купувача

en: [{site_title}] Confirm your PayPal email address
bg: [{site_title}] Потвърдете вашия имейл адрес на PayPal

en: Email body
bg: Имейл тяло

en: Hi!We have received your order on {site_title}, but to complete we have to verify your PayPal email address.If you havent made or authorized any purchase, please, contact PayPal support service immediately,and email us to {site_email} for having your money back.
bg: Здравейте! Получихме вашата поръчка на {site_title}, но за да завършим, трябва да проверим вашия имейл адрес на PayPal. Ако не сте направили или разрешили всяка покупка, моля, свържете се незабавно с поддръжка на PayPal и ни изпратете имейл на {site_email} за това, обратно парите ви.

en: General behaviours of the Anti Fraud plugin are configured on this page.<hr/>
bg: Общото поведение на приставката за измама са конфигурирани на тази страница. <hr/>

en: Set Risk Thresholds
bg: Задайте рисковите прагове

en: There are three risk thresholds.  Low, Medium and High.   In this section you can define where the boundary point between those thresholds.   The maximum risk score is 100, the minimum is 0.<br/>
bg: Има три рискови прага. Ниско, средно и високо. В този раздел можете да определите къде граничната точка между тези прагове. Максималният риск е 100, минимумът е 0. <br/>

en: There are three risk thresholds: Low, Medium and High. In this section, you can define where the boundary point between those thresholds. The maximum risk score is 100, the minimum is 0. Orders are considered Low, Medium, and High Risk Orders based on these values.
bg: Има три рискови прага: нисък, среден и висок. В този раздел можете да определите къде граничната точка между тези прагове. Максималният риск е 100, минимумът е 0. Поръчките се считат за ниски, средни и високорискови поръчки въз основа на тези стойности.

en: Medium Risk threshold
bg: Праг на среден риск

en: High Risk threshold
bg: Праг на висок риск

en: Enable debug logging
bg: Активирайте регистрирането на грешки

en: Pre-Purchase Assessment
bg: Оценка преди покупка

en: Pre-Payment Checking
bg: Проверка на предварително плащане

en: Notification message for Blocked users
bg: Съобщение за известие за блокирани потребители

en: Website Administrator does not allow you to place this order. Please contact our support team. Sorry for any inconvenience.
bg: Администраторът на уебсайта не ви позволява да направите тази поръчка. Моля, свържете се с нашия екип за поддръжка. Съжаляваме за неудобството.

en: Adds a custom alert message for blocked users on Pre-Payment Check. This message will be shown to the user on the checkout page while they attempt to pay.
bg: Добавя персонализирано съобщение за предупреждение за блокирани потребители при проверка на предварително плащане. Това съобщение ще бъде показано на потребителя на страницата за плащане, докато се опитват да платят.

en: Change Order Status based on Risk Score
bg: Променете състоянието на поръчката въз основа на оценката на риска

en: Update Order Status based on Fraud Score
bg: Актуализирайте състоянието на поръчката въз основа на оценката на измамите

en: Enable to cancel and/or put orders on hold based on Risk Score.
bg: Активирайте да анулирате и/или поставете поръчки на задържане въз основа на риска.

en: Weighting to Cancel Order
bg: Претегляне за отмяна на поръчката

en: Orders with a score equal to or greater than this value will be automatically cancelled. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
bg: Поръчките с оценка, равна или по -голяма от тази стойност, ще бъдат автоматично анулирани. <br/> За да го деактивирате, плъзнете плъзгача в крайната лява част или изберете 0.

en: Weighting to put Order On-hold
bg: Тегло за пускане на поръчка на задържане

en: Orders with a score equal to or greater than this number will be automatically set on hold. <br/> To disable it, slide the slider to the extreme left or Select 0.
bg: Поръчките с оценка, равна или по -голяма от този номер, ще бъдат автоматично зададени на задържане. <br/> За да го деактивирате, плъзнете плъзгача в крайната лява част или изберете 0.

en: Whitelist Payment Methods
bg: Методи на плащане на белилисти

en: Enable Whitelisting of Payment Methods
bg: Активиране на белият методи на плащане

en: Select Payment Methods to be Whitelisted
bg: Изберете методи за плащане, за да бъдат бели места

en: User Roles Whitelisting
bg: Потребителски роли бели

en: Enable Whitelisting of User Roles
bg: Активиране на белият роли на потребителите

en: Select User Roles to be Whitelisted
bg: Изберете потребителски роли, които да бъдат бели места

en: Select roles
bg: Изберете роли

en: Whitelisted Emails
bg: Бели имейли

en: Email Whitelist
bg: Имейл белолист

en: Whitelisted IPs
bg: IP адреси в белия списък

en: IPs Whitelist
bg: Ips белилист

en: Auto Fraud Check For Existing Orders
bg: Проверка на автомобилни измами за съществуващи поръчки

en: Enable Auto Fraud Check
bg: Активирайте проверка на автоматичните измами

en: No Of Days For Historical Orders Checks
bg: Няма дни за проверки на исторически поръчки

en: Enable Debug Logging
bg: Активирайте регистрирането на грешки

en: Enable Debug Log
bg: Активиране на дневника за отстраняване на грешки

en: General Rules
bg: Общи правила

en: Each rule that is matched will add the configured &quot;Rule Weight&quot; value to the overall fraud score.  In this section you can configure general fraud detection rules.<hr/>
bg: Всяко съответстващо правило ще добави конфигурираното &quot; тегло на правилото &quot; Стойност за общия резултат на измамата. В този раздел можете да конфигурирате общи правила за откриване на измами. <hr/>

en: First Time Purchase Rules
bg: Правила за закупуване за първи път

en: Rule set for Buyers who are purchasing from your website for the first time.
bg: Задаване на правила за купувачи, които купуват от вашия уебсайт за първи път.

en: First Purchase on Website
bg: Първа покупка на уебсайт

en: Enable it to identify customers purchasing from your website for the first time.
bg: Позволете му да идентифицира клиентите, които купуват от вашия уебсайт за първи път.

en: First Purchase Rule Weight
bg: Тегло на правилото за първо покупка

en: Re-Check First Orders in Processing State?
bg: Проверете отново първите поръчки в състоянието на обработка?

en: Enable it to perform first-order re-check on orders in processing state.
bg: Позволете му да извърши повторна проверка на поръчки в състояние в състояние на обработка.

en: IP, Billing and Shipping Address-based Rules
bg: IP, правила за таксуване и доставка на адреси, базирани на адреси

en: Rules set for identifying fraudulent orders triggering risks based on IP, billing and shipping addresses.
bg: Правила, определени за идентифициране на измамни поръчки, задействащи рискове въз основа на адреси на IP, фактуриране и доставка.

en: Does Geo Location Match?
bg: Местоположението на GEO съвпада ли?

en: Enable it to identify that customer's shipping/billing state matches the state provided by Geo Location.
bg: Позволете му да идентифицира състоянието на доставка/фактуриране на клиента съответства на държавата, предоставена от GEO Location.

en: API Key for bigdatacloud.com
bg: API ключ за bigdataCloud.com

en: Don't have bigdatacloud.com account? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank">Signup here</a><br/>Get 50K requests per month for free. Upgrade for more.
bg: Нямате акаунт в BigDataCloud.com? <a href="https://www.bigdatacloud.com/" target="_blank"> регистрация тук </a> <br/> Получавайте 50K заявки на месец безплатно. Надстройка за още.

en: You can use bigdatacloud.com to get accurate address via customer Lat and Long and its required to use geo location rule.
bg: Можете да използвате BigDataCloud.com, за да получите точен адрес чрез LAT на клиента и дълъг и не е необходим за използване на GEO Location Rule.

en: Are Billing and Shipping Addresses Same?
bg: Същите ли са таксуването и доставката?

en: Enable to identify difference between billing and shipping addresses.
bg: Активирайте да се идентифицира разликата между адресите за фактуриране и доставка.

en: Enable Phone Number and Billing Country Check
bg: Активирайте телефонен номер и проверка на страната за фактуриране

en: If you enable this rule, then it is highly recommended that you use a separate Phone Number Validation plugin to make sure your customers specify a correct international phone number format on the checkout page. Else, this rule will treat an invalid phone number as a risk.
bg: Ако активирате това правило, тогава е силно препоръчително да използвате отделен плъгин за валидиране на телефонен номер, за да се уверите, че клиентите ви посочват правилен международен формат на телефонен номер на страницата за каси. Иначе, това правило ще третира невалиден телефонен номер като риск.

en: Weight of the single rule in the total calculation of risk.
bg: Тегло на единичното правило при общото изчисляване на риска.

en: Is Customer behind Proxy or VPN?
bg: Клиентът зад прокси или VPN ли е?

en: Check if the customer is behind either a proxy or a VPN
bg: Проверете дали клиентът стои зад прокси или VPN

en: Multiple Orders Attempts using Different Addresses from Same IP
bg: Опити за множество поръчки, използващи различни адреси от същия IP

en: Rule to check buyer is ordering products using different addresses from the same IP over a certain period from your store.
bg: Правило за проверка на купувача е поръчката на продукти, използващи различни адреси от един и същи IP за определен период от вашия магазин.

en: Purchased from same IP but Different Customer Addresses?
bg: Закупени от същия IP, но различни адреси на клиента?

en: Enable this rule to monitor if multiple orders with different billing or shipping addresses have originated from the same IP address. Make sure to set time span of checking.
bg: Активирайте това правило да наблюдавате дали множество поръчки с различни адреси за фактуриране или доставка са произлязъл от един и същ IP адрес. Не забравяйте да зададете време за проверка.

en: Past Number of Days to Check
bg: Минали брой дни за проверка

en: The number of days in the past to check IP addresses and different physical addresses.
bg: Броят дни в миналото за проверка на IP адреси и различни физически адреси.

en: Origin Countries
bg: Страни от произхода

en: International orders tend to have a higher fraud risk than orders that originate in your home country. Merchants often find that certain origin countries have a higher potential for fraud. These Rule sets help manage such risks.
bg: Международните поръчки са склонни да имат по -висок риск от измами от поръчките, които произхождат от вашата родина. Търговците често установяват, че определени страни от произхода имат по -висок потенциал за измама. Тези набори от правила помагат да се управляват подобни рискове.

en: Is it International Order?
bg: Международен ред ли е?

en: Enable to check if the order originates from outside of your store's home country.
bg: Активирайте да проверите дали поръчката произхожда извън родината на вашия магазин.

en: Is Order from High-Risk Country?
bg: Поръчката от високорисковата страна ли е?

en: Enable it to check if orders originate from unsafe countries. Select unsafe countries from the list below.
bg: Активирайте го да провери дали поръчките произхождат от опасни страни. Изберете опасни страни от списъка по -долу.

en: Mark Unsafe Countries
bg: Марк опасни страни

en: High-Risk Email Domains
bg: Високорискови имейл домейни

en: Merchants often find that certain email domains have a higher potential for fraud. These Rule sets will help you manage High-Risk Email Domains.<br/>Identify High-Risk Domains by manually adding such email domains to High-Risk Domain section and/or using QuickEmailVerification.com API key to make this operation automatic.
bg: Търговците често установяват, че определени имейл домейни имат по -висок потенциал за измама. Тези набори от правила ще ви помогнат да управлявате високорискови имейл домейни. <br/> Определете високорискови домейни, като ръчно добавяте такива имейл домейни в секция с високорискови домейни и/или с помощта на API ключ QuickEmailverification.com, за да направи тази операция автоматична.

en: Is Suspicious / High-Risk Email Domain?
bg: Подозрителен / високорисков имейл домейн ли е?

en: Enable it to check if customer's email address originates from any high-risk domain listed below and/or add API for “quickemailverification. com” for automatic checking
bg: Активирайте го да провери дали имейл адресът на клиента произхожда от който и да е високорисков домейн, изброен по-долу и/или добавяне на API за „QuickEmailverification. com ”за автоматична проверка

en: High-Risk Domains
bg: Домейни с висок риск

en: API Key for quickemailverification.com
bg: Ключ на API за quickemailverification.com

en: Don't have quickemailverification account? <a href="">Signup here</a><br/>Verify 50 emails for free. Upgrade if you want more
bg: Нямате акаунт за QuickEmailverification? <a href=""> регистрация тук </a> <br/> Проверете безплатно 50 имейла. Надстройка, ако искате повече

en: You can use quickemailverification.com to get more accurate results for false email domain-related checks.
bg: Можете да използвате QuickEmailVerification.com, за да получите по-точни резултати за фалшиви проверки, свързани с домейн по имейл.

en: Order Amounts and Attempts
bg: Поръчайте суми и опити

en: The rules in this section are triggered based on defined order amounts and by counting attempted orders. You can also limit orders within a certain time frame. Orders with unusually high values, or customers who make an excessive number of transactions in a short period are more likely to be fraudulent.
bg: Правилата в този раздел се задействат въз основа на дефинирани суми на поръчката и чрез отчитане на опити за поръчки. Можете също да ограничите поръчките в определен период от време. Поръчките с необичайно високи стойности или клиентите, които правят прекомерен брой транзакции за кратък период, са по -склонни да бъдат измамни.

en: Order Amount is Above Average?
bg: Сумата на поръчката е над средната?

en: Check if order significantly exceeds the average order amount for your site. Set multiplier value to trigger this rule when order place is value times greater than an average order.
bg: Проверете дали поръчката значително надвишава средната сума на поръчката за вашия сайт. Задайте мултиплицираща стойност, за да задействате това правило, когато мястото на поръчка е време по -голямо от средната поръчка.

en: Average Multiplier
bg: Средно умножител

en: Enter the multiplier value to check amount over average transaction value that will trigger the rule (expressed as a multiplier). For example, if you want to limit orders that are 2 times greater than the average value of orders, set the multiplier value to 2.
bg: Въведете стойността на мултипликатора, за да проверите сумата над средната стойност на транзакцията, която ще задейства правилото (изразено като мултипликатор). Например, ако искате да ограничите поръчките, които са 2 пъти по -големи от средната стойност на поръчките, задайте стойността на мултипликатора на 2.

en: Order Exceeds Maximum Amount Limit?
bg: Поръчката надвишава максималната граница на сумата?

en: Enable this rule to confirm that the total amount of the order does not exceed maximum configured amount below.
bg: Активирайте това правило да потвърди, че общата сума на поръчката не надвишава максимална конфигурирана сума по -долу.

en: Amount Limit ($)
bg: Ограничение на сумата ($)

en: Enter the maximum amount of purchase accepted in your store.
bg: Въведете максималното количество покупка, приета във вашия магазин.

en: Too many order attempts?
bg: Твърде много опити за поръчка?

en: Enabling this rule allows you to limit number of orders per user within the time span configured below.
bg: Активирането на това правило ви позволява да ограничите броя на поръчките на потребител в рамките на времевия период, конфигуриран по -долу.

en: Time Span to Check (hours)
bg: Време за проверка (часове)

en: Enter number of hours you want to check
bg: Въведете брой часове, които искате да проверите

en: Maximum Allowed Number of Orders in Time Span?
bg: Максимален разрешен брой поръчки във времевия период?

en: Enter a total number of orders that a buyer can make in the specified time span.
bg: Въведете общ брой поръчки, които купувачът може да направи в определения период от време.

en: Limit Number of Orders between Time
bg: Ограничете броя на поръчките между времето

en: Enabling this rule limits the number of orders to be placed within a certain period of the day.
bg: Разрешаването на това правило ограничава броя на поръчките да бъдат направени в определен период от деня.

en: Start Time
bg: Начален час

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify start time.
bg: Трябва да бъде според времето на сървъра. Проверете в Woo General Settings. Съответно посочете началното време.

en: End Time
bg: Крайно време

en: Needs to be as per server time. Check in woo general settings. Accordingly specify end time.
bg: Трябва да бъде според времето на сървъра. Проверете в Woo General Settings. Съответно посочете крайното време.

en: Maximum Allowed Number of Orders Between Time
bg: Максимален разрешен брой поръчки между времето

en: Enter maximum number of orders that can be placed during specified time span.
bg: Въведете максимален брой поръчки, които могат да бъдат поставени по време на определен период от време.

en: Low Risk Order
bg: Поръчка с нисък риск

en: Medium Risk Order
bg: Поръчка със среден риск

en: High Risk Order
bg: Поръчка с висок риск

en: Disabled
bg: хора с увреждания

en: No Importance
bg: Няма значение

en: Moderate
bg: Умерен

en: High Importance
bg: Голямо значение

en: Your Account Id or License Key could not be authenticated!!
bg: Идентификационният номер на вашия акаунт или лицензният ключ не може да бъде удостоверен !!

en: Great, authenticated successfully!!
bg: Страхотно, удостоверено успешно !!

en: Your Quickemailverification API Key could not be authenticated!!
bg: Вашият ключ за API за QuickEmailverification не може да бъде удостоверен !!

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully!!
bg: Страхотен, QuickEmailVerification удостоверен успешно !!

en: Great, Quickemailverification authenticated successfully but you don't have enough credit to use this service.
bg: Страхотен, QuickEmailVerification удостоверява успешно, но нямате достатъчно кредит, за да използвате тази услуга.

en: Great, bigdatacloud authenticated successfully!
bg: Страхотен, BigDataCloud удостоверява успешно!

en: AntiFraud: Bigdatacloud credentials not authenticate or your quota limit has been exceeded!
bg: Antifraud: идентификационни данни на BigDataCloud, които не са удостоверени или лимитът на вашата квота е надвишен!

en: Your Trust Swiftly API Key could not be authenticated!!
bg: Вашето доверие Swiftly API ключ не може да бъде удостоверен !!

en: Your Trust Swiftly Base URL could not be validated!!
bg: Вашето доверие бързо базов URL адрес не може да бъде валидиран !!

en: Great, Trust Swiftly authenticated successfully!!
bg: Страхотно, доверете се бързо удостоверено успешно !!

en:  Please get verified with Trust Swiftly, and then try again.
bg:  Моля, проверете се с Trust бързо и след това опитайте отново.

en: Sr No
bg: SR no

en: Name
bg: Име

en: Date
bg: Дата

en: Action
bg: Действие

en: Download
bg: Изтегли

note: translators: %s: learn more link
en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. <a href="%s" target="_blank">Learn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy.</a>
bg: Като използвате това разширение, може да съхранявате лични данни или да споделяте данни с външна услуга. <a href="%s" target="_blank">Научете повече за това как работи това, включително какво може да искате да включите във вашата политика за поверителност.</a>

note: translators: 1. order ID, 2. resik score.
en: An order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
bg: Поръчка с идентификатор #%1$s отбеляза рисков рейтинг от %2$s.

note: translators: 1. start of link, 2. end of link.
en: %1$sClick here to view the order.%2$s.
bg: %1$sЩракнете тук, за да видите поръчката.%2$s.

note: translators: 1. start of link, 2. end of link.
en: %1$sClick here to verify the order.%2$s.
bg: %1$sЩракнете тук, за да потвърдите поръчката.%2$s.

en: Anti Fraud Dashboard
bg: Табло за управление на измами

en: Orders Detected
bg: Открити поръчки

en: Needs Attention
bg: Се нуждае от внимание

en: Recent Order Data
bg: Последни данни за поръчката

en: Last 24 Hours Update
bg: Последни 24 часа актуализация

en: Total Transaction Amount
bg: Обща сума на транзакцията

en: Total Number of Orders
bg: Общ брой поръчки

en: Medium Risk Orders
bg: Поръчки със среден риск

en: High-Risk Orders on Hold
bg: Поръчки с висок риск на задържане

en: Fraudulent Orders Cancelled
bg: Измамни поръчки отменени

en: High-Risk Net Transaction
bg: Нетна транзакция с висок риск

en: Emails Blocked
bg: Имейлите се блокират

en: Paypal Verification
bg: Проверка на PayPal

en: Spent
bg: Изразходвани

en: Status
bg: Статус

en: Orders Breakdown
bg: Поръчки разбивка

note: translators: 1. order ID, 2. resik score.
en: Hi there. Order with ID #%1$s scored a Risk Score of %2$s.
bg: Здрасти. Поръчка с идентификатор #%1$s отбеляза рисков рейтинг от %2$s.

en: Settings
bg: Настройки

en: Docs
bg: Документи

en: This email id is blocked.
bg: Този имейл идентификатор е блокиран.

en: This IP Address is blocked.
bg: Този IP адрес е блокиран.

note: translators: %s: order time span
en: You have reached maximum number of allowed orders in %d hours. Please try again later.
bg: Достигнахте максимален брой разрешени поръчки за %D часове. Моля, опитайте отново по-късно.

note: translators: 1. start of link, 2. end of link.
en: Please consider enabling reCaptcha in the Anti Fraud plugin %1$ssettings%2$s to help prevent Velocity attacks.
bg: Моля, помислете дали да не активирате reCaptcha в приставката за борба с измамите %1$ssettings%2$s, за да предотвратите Velocity атаки.

en: This email id is blocked
bg: Този имейл идентификатор е блокиран

en: Unblock
bg: Деблок

note: translators: 1. start of link, 2. end of link.
en: Please install and activate %1$sWooCommerce%2$s in order for the WooCommerce Anti Fraud extension to work!
bg: Моля, инсталирайте и активирайте %1$sWooCommerce%2$s, за да работи разширението WooCommerce Anti Fraud!

en: Invalid recaptcha.
bg: Невалиден recaptcha.

en: You are not a human, please refresh page.
bg: Вие не сте човек, моля, опреснете страница.

en: Could not get response from recaptcha server, please refresh page.
bg: Не можа да получите отговор от recaptcha сървър, моля, опреснете страницата.

en: Recaptcha not responding, please refresh page.
bg: Recaptcha не отговаря, моля, опреснете страницата.

en: PayPal Verification Done.
bg: Проверка на paypal е направена.

en: Recaptcha is a required field.
bg: Recaptcha е задължително поле.

en: Could not get response from recaptcha server.
bg: Не може да получи отговор от recaptcha сървър.

en: Could not verify request.
bg: Не може да провери заявката.

en: The threshold between Low and Medium Risk Score. Move the left handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Low and Medium-Risk orders. Risk Score less than this value is Low-Risk order and a greater value is the starting point of Medium Risk Orders.
bg: Прагът между нисък и среден рисков рейтинг. Преместете левия манипулатор на плъзгача или актуализирайте стойността в текстовото поле, за да зададете границата между поръчките с нисък и среден риск. Рисков резултат, по-малък от тази стойност, е поръчка с нисък риск, а по-висока стойност е началната точка на поръчки със среден риск.

en: This is a threshold between Medium and High-Risk Score. Slide the right handle on slider or update the value in text field to set the boundary between Medium and High-Risk orders. Risk Score less than this value is the end point of Medium-Risk order and a greater value is High-Risk order.
bg: Това е праг между среден и високорисков резултат. Плъзнете десния манипулатор на плъзгача или актуализирайте стойността в текстовото поле, за да зададете границата между среднорискови и високорискови поръчки. Рисков резултат, по-нисък от тази стойност, е крайната точка на поръчка със среден риск, а по-висока стойност е поръчка с висок риск.

en: Evaluate customers before making the actual payment.  If the fraud score reaches a high-risk order range before making payment, the customer order will be denied in advance, and a custom message appears on the checkout page explaining buyer the reason for denial.
bg: Оценявайте клиентите, преди да извършите действителното плащане. Ако резултатът за измама достигне диапазон с висок риск за поръчка преди извършване на плащане, клиентската поръчка ще бъде отказана предварително и на страницата за плащане се появява персонализирано съобщение, обясняващо на купувача причината за отказа.

en: Enable pre-payment checking to assess fraud before making payment and block buyers with high fraud risk from placing any order and notify them via alert message.
bg: Активирайте проверката за предварително плащане, за да оцените измамите, преди да извършите плащане, и блокирайте купувачите с висок риск от измама да направят поръчка и ги уведомете чрез предупредително съобщение.

en: Updates order status to cancel and/or on-hold when order passes a certain Risk Score threshold.
bg: Актуализира състоянието на поръчката, за да отмени и/или да задържи, когато поръчката премине определен праг на рисковия рейтинг.

en: Payments made via the whitelisted payment methods will bypass anti-fraud’s rule to change order status based on risk score.
bg: Плащанията, направени чрез методите на плащане в белия списък, ще заобиколят правилото за борба с измамите, за да променят статуса на поръчката въз основа на оценката на риска.

en: Enable to add payment methods to the whitelist.
bg: Активирайте, за да добавите методи на плащане към белия списък.

en: Filter accounts with different user roles to bypass Anti-fraud scoring system.
bg: Филтрирайте акаунти с различни потребителски роли, за да заобиколите системата за оценяване срещу измами.

en: Enable it to activate whitelisting of User Roles.
bg: Активирайте го, за да активирате белия списък на потребителските роли.

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click one or multiple user roles to whitelist. Scroll up/down to select and see more user roles if any.
bg: Натиснете клавиша „Ctrl“ или „Command“ и щракнете върху една или няколко потребителски роли в белия списък. Превъртете нагоре/надолу, за да изберете и видите повече потребителски роли, ако има такива.

en: List of Emails whitelitsted. Add emails manullay to make whitlist. Unblocked emails also added to this list.
bg: Списък с бели имейли. Добавете имейли ръчно, за да направите белия списък. Отблокираните имейли също са добавени към този списък.

en: List of IPs whitelitsted. Add IPs manullay to make whitlist. Unblocked IPs also added to this list.
bg: Списък на IP адресите в белия списък. Добавете IP адреси ръчно, за да направите списък с белези. Деблокираните IP адреси също са добавени към този списък.

en: In this section, customers can enable this setting to check fraud for a previous order, when the Anti Fraud plugin is not installed and an order was placed within 7 days old.
bg: В този раздел клиентите могат да активират тази настройка, за да проверят измама за предишна поръчка, когато плъгинът Anti Fraud не е инсталиран и поръчката е направена преди 7 дни.

en: Enable it to check fraud for a previous order, that orders, when the Antifraud plugin was not installed.
bg: Активирайте го, за да проверява измама за предишна поръчка, тази поръчка, когато плъгинът Antifraud не е инсталиран.

en: The Merchant can enter the number of days for historical orders check. The default number of days is 7 days.
bg: Търговецът може да въведе броя на дните за проверка на исторически поръчки. Броят дни по подразбиране е 7 дни.

en: In this section, customers can enable this setting to create log file and it can seen from WooCommerce >> Status >> Log.
bg: В този раздел клиентите могат да активират тази настройка, за да създадат регистрационен файл и той може да се види от WooCommerce >> Status >> Log.

en: Enable it to record the debugging data.
bg: Активирайте го, за да записва данните за отстраняване на грешки.

en: Press Ctrl or ⌘ key and select multiple countries that you think are unsafe for your area of service.
bg: Натиснете клавиша Ctrl или ⌘ и изберете няколко държави, които смятате, че не са безопасни за вашата зона на обслужване.

en: Billing address does not match shipping address
bg: Адресът за фактуриране не съвпада с адреса за доставка

en: Ordered from a risk billing_method
bg: Поръчано от рисков billing_method

en: Billing phone number does not match with Billing country
bg: Телефонният номер за фактуриране не съвпада с държавата за фактуриране

en: Ordered from a risk country
bg: Поръчан от рискова държава

en: Customer ordered from behind a proxy.
bg: Клиентът е поръчал зад прокси.

en: This is the customer's first order with this billing details.
bg: Това е първата поръчка на клиента с тези данни за фактуриране.

en: Email is a known free email address.
bg: Имейлът е известен безплатен имейл адрес.

en: Customer order geo location mismatches billing/shipping address.
bg: Географското местоположение на поръчката на клиента не съответства на адреса за фактуриране/доставка.

en: Order exceeds maximum amount.
bg: Поръчката надвишава максималната сума.

en: Order is an international order.
bg: Редът е международен ред.

en: Customer IP address did not match given billing country.
bg: IP адресът на клиента не съответства на дадената държава за фактуриране.

en: IP address ordered with multiple order details in the past
bg: IP адрес, поръчан с множество подробности за поръчка в миналото

en: Score returned by Minfraud Factors exceeds the allowed value.
bg: Резултатът, върнат от Minfraud Factors, надвишава разрешената стойност.

en: Score returned by Minfraud Insights exceeds the allowed value.
bg: Резултатът, върнат от Minfraud Insights, надвишава разрешената стойност.

en: Score returned by Minfraud exceeds the allowed value.
bg: Резултатът, върнат от Minfraud, надвишава разрешената стойност.

en: Email address is from a high-risk domain.
bg: Имейл адресът е от домейн с висок риск.

en: IP address ordered multiple orders in the last
bg: IP адресът е поръчал няколко поръчки в последната

en: Fraud Action
bg: Действие за измама

en: Fraud Check
bg: Проверка за измама

en: Processing..
bg: Обработва се..

en: Enter the body of the email to be sent to the purchaser in the text area below:
bg: Въведете текста на имейла, който да бъде изпратен на купувача, в текстовата област по-долу:

en: Press “Ctrl” or “Command” key and click multiple payment methods to whitelist and scroll down to select more payment methods
bg: Натиснете клавиша „Ctrl“ или „Command“ и щракнете върху няколко метода на плащане в белия списък и превъртете надолу, за да изберете повече методи на плащане

en: Enter any email you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new email. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
bg: Въведете всеки имейл, който искате да поставите в белия списък. Натиснете „Tab“ или „Запетая“, след като въведете нов имейл. Моля, добавете групови имейли, като ги разделите със запетая или интервал.

en: Enter any IPs you want to be whitelisted. Press “Tab” or “Comma” after entering any new IPs. Please add emails in bulk separating them by either comma or space.
bg: Въведете всички IP адреси, които искате да поставите в белия списък. Натиснете „Tab“ или „Запетая“, след като въведете нови IP адреси. Моля, добавете групови имейли, като ги разделите със запетая или интервал.

en: Enter any email origin domains you consider to be high-risk. Press “Tab” or “Comma” after entering any new domain.
bg: Въведете всички имейл домейни, които смятате за високорискови. Натиснете „Tab“ или „Запетая“, след като въведете нов домейн.

note: translators: 1. start of link, 2. end of link.
en: In order to continue %1$s"Geo Location Match"%2$s service, our provider Bigdatacloud now requires you to sign up and get the api key. To obtain an api key you can %3$sregister here%4$s.
bg: За да продължите услугата %1$s"Geo Location Match"%2$s, нашият доставчик Bigdatacloud вече изисква да се регистрирате и да получите API ключа. За да получите api ключ, можете %3$s да се регистрирате тук%4$s.
